Játékok - kötetlen csevelde Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
Itt olyan programokat mutatunk be, illetve olyan programok használatáról beszélünk, melyek javarészt teljesen freeware - ingyenes programok, illetve egy pár olyan programot, amelyik nagy valószínűséggel megtalálható a gépünkön.
  2014.10.16. 21:00  Hozzászólás
  •   17   
Avatar

rendszer admin
 
Én sem szoktam játszani, még a pasziánsszal sem.
A gyerekek nyomatják még mindig a WoW-ot, ők már nagyba játszanak, fenn vannak a toppon.
Nem tudom miért, de annak a játéknak a grafikája nekem nagyon tetszik. :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2014.10.16. 20:37  Hozzászólás  Válasz tgwh (0) hsz.-re     Olvasás  
  •   16   
Avatar

terra alapító
 
No, nekem nem kell semmi komoly játék. Csak a jó öreg passziánsz néha, ha találok valami szimpatikus változatot. Volt egy, amit játszottam vagy 15 évig, még az internet őskorában töltöttem le, szépen elment a 30 napos verzió eddig. Aztán tavaly egyszer csak levadászott valahogy a jogtulaj, megbénította a játékot és üzente, hogy vásároljam meg. Még mindig lehet, hogy megteszem, de azért lehet találni érdekes passziánszokat ingyen is. Ez a régi, 90-es évekbeli pedig megvan több példányban persze, kihúzom az internetet és játszhatom, ha nagyon hiányzik.
Időnként egy-egy rövid candy crash is elmehet.
 


  2014.10.15. 19:40  Hozzászólás  Válasz tgwh (14) hsz.-re     Olvasás  
  •   15   
Avatar

terra alapító
 
Most egy kicsit gondolkodtam. Igazából sakkozni tudó emberrel, asztalon, 98-ban játszottam utoljára. :-)
 


  2014.10.15. 19:37  Hozzászólás  Válasz gergerg (13) hsz.-re     Olvasás  
  •   14   
Avatar

terra alapító
 
Én vagy 15 éve nem játszottam, de szerintem nem vetted észre! :D
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2014.10.15. 19:34  Hozzászólás  Válasz Vebber (11) hsz.-re     Olvasás  
  •   13   
Avatar

terra alapító
 
Hát ahhoz elég messze lakunk. Kb abban a cipőben járok mint te. Tizenéve hogy egy jót játszottam, mert nincs kivel. Most a lányomat tanítgatom. Hogy mennyire jól.... régen egész jól ment, egyszer még megyei 1.helyezett is voltam, de most szerintem egy jó képességű simán elkenné a számat. Vagy legalábbis csak a szerencsén múlna ha én nyernék.
 


  2014.10.15. 19:33  Hozzászólás  Válasz Vebber (8) hsz.-re     Olvasás  
  •   12   
Avatar

terra alapító
 
Na, valaki! :D az öregre úgysem lehet számítani etéren :D gta régen ment, az újabbakat kihagytam. Fps nem az én asztalom, esetleg a háborús lopakodós orvlövészes, vagy a horror stílusú, Clive Barker Undying-ja :D Na az ütős játék, főleg fülessel, sötétben jól felhúzott hangerővel :D
Kép
Kép
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2014.10.15. 19:31  Hozzászólás  Válasz gergerg (10) hsz.-re     Olvasás  
  •   11   
Avatar

---
 
Ez nem jó, kell a személyes, közvetlen légkör.
Egyébként mennyit sakkozol, mennyire jól?
 






  2014.10.15. 19:26  Hozzászólás  Válasz gergerg (6) hsz.-re     Olvasás  
  •   8   
Avatar

---
 
Szintén szívesen sakkoznék veletek. Utóbbi években alig játszok, mivel nincs kivel. Viszont gépen nem megy, nem látom úgy át mint élőben a táblát.
PC-n pedig egyértelműen GTA, FPS-ek (igaz már vagy 1,5 éve nem ültem le).
 


  2014.10.15. 19:26  Hozzászólás  Válasz gergerg (6) hsz.-re     Olvasás  
  •   7   
Avatar

terra alapító
 
Na jóvan, ennyi elég is volt :D
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/




  2014.10.15. 19:13  Hozzászólás  Válasz gergerg (4) hsz.-re     Olvasás  
  •   5   
Avatar

terra alapító
 
Nálad egy tábla meg nálam, és bemondás alapján :D biztos van valami program.
DE pl. google docs, excelben is le lehet, csak picit bonyolultabb mint ha lenne rá írt program.
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2014.10.15. 19:11  Hozzászólás  Válasz tgwh (3) hsz.-re     Olvasás  
  •   4   
Avatar

terra alapító
 
A géppel sakkoztam te! Nincs valami olyan hely ahol tudnék veled játszani egyet?
 


  2014.10.15. 19:07  Hozzászólás  Válasz gergerg (2) hsz.-re     Olvasás  
  •   3   
Avatar

terra alapító
 
Jóvan, hát ha egyedül játszol, persze hogy te nyersz! :D ha csak ki nem egyezel magaddal egy döntetlenben! :D
És a táblát forgattad, vagy mindig átültél a szemközti székbe? ;) :lol:

Tehát az öreg kertészek nem játszanak... lehet meg fog halni ez a téma :D
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2014.10.15. 18:59  Hozzászólás  Válasz gergerg (1) hsz.-re     Olvasás  
  •   2   
Avatar

terra alapító
 
Ja, meg párszor sakkoztam is, de mindig én nyertem, így nem volt érdekes.
 


  2014.10.15. 18:58  Hozzászólás  Válasz tgwh (0) hsz.-re     Olvasás  
  •   1   
Avatar

terra alapító
 
Magam részéről, sosem játszok a gépen. Telefonon sem. Itt a fórumon játszottam vagy 8 szor, kb ennyit játszottam az elmúlt 15 évben. Valamikor nem túl rég 386-os gépen játszottam valami észak és dél nevű játékkal, meg c64-en volt valami repülő amivel bombázni kellett.
 


  2014.10.15. 18:51  Hozzászólás
  •   0   
Avatar

terra alapító
 
Estét, kíváncsi vagyok ki milyen játékot játszik a gépén! :D
Talán elfér itt egy beszélgetős téma, és talán meg is fog telni.
Télen nincs jobb, mint egy jó könyv vagy pc játék elő-mellé beülni, és szórakozni pár órát két hólapátolás között :D
Egy-egy finom tea (teás témát ne nyissunk), pc általában az ablak, így a radiátor mellett. Kinézel, süvít a szél, esik a hó, hideg van, és elégedetten hátradőlsz, végre van egy kis időd játszani!
Könyves témát ne nyissunk?

Szóval először is a nagy kérdés, játszanak-e a kertészek? Netes flash játékokkal, vagy előkerül valami komolyabb is?
Banished és Disciples II, kezdésnek ezt a kettőt dobom be :D utóbbi jó kis dark fantasy, az oroszok mindig is jó játékokat készítettek.

Nos, ki mivel játszik? :ugeek:
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég