Egy sakkparti esetleg? Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
Itt olyan programokat mutatunk be, illetve olyan programok használatáról beszélünk, melyek javarészt teljesen freeware - ingyenes programok, illetve egy pár olyan programot, amelyik nagy valószínűséggel megtalálható a gépünkön.




  2015.10.20. 19:17  Hozzászólás
  •   51   
Avatar

---
 
Megpróbálhatom, de nem tudom, miért nem lép. Ugye Te lettél volna világos? (véletlenszerűre állítottam a kezdés jogát)
 


































  2015.01.04. 19:08  Hozzászólás  Válasz andras (26) hsz.-re     Olvasás  
  •   27   
Avatar

terra alapító
 
Tényleg fáj, pedig soha nem szokott. Nem is értem... Olyan volt mintha valaki más játszott volna, valahogy nem álltak kézre a bábuk, no meg tényleg jók voltatok. Tegnap csak szerencsém volt, akár nyerhettél is volna.
 


  2015.01.04. 19:03  Hozzászólás  Válasz gergerg (21) hsz.-re     Olvasás  
  •   26   
Avatar

---
 
A tegnap jó verést kaptam tőled. :thumbup:
Ma könnyű volt, mert fájt a fejed és az elején én indítottam a tiédet is. Valami program hiba lehetett.
Gyógyulást! :wave:
 








  2015.01.04. 18:49  Hozzászólás  Válasz gergerg (21) hsz.-re     Olvasás  
  •   22   
Avatar

---
 
Majd regisztrálok az oldalon és akkor csetelhetünk közben. Köszi a partikat. Ha van kedved hozzá, még játszhatunk ma.
 


































  2015.01.03. 20:39  Hozzászólás  Válasz Tea UT (4) hsz.-re     Olvasás  
  •   5   
Avatar

terra alapító
 
Végre valaki! :-) Esténkét fent szoktam hétköznap is lenni, szólj ha lesz kedved!
 


  2015.01.03. 20:23  Hozzászólás  Válasz gergerg (0) hsz.-re     Olvasás  
  •   4   


*
 
ez jó!
én szeretek sakkozni, persze nem vagyok profi, csak hobby-kreatív :)
biztosan fogok játszani, most persze nem energiám van rá, de majd megpróbálhatunk összehozni egy játszám
 


  2014.10.20. 18:39  Hozzászólás  Válasz gergerg (2) hsz.-re     Olvasás  
  •   3   
Avatar

terra alapító
 
Mára már elígérkeztem magamnak :D
Kép
max még a barkácsrovatba nézek visszafele :D
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/






  2014.10.15. 19:38  Hozzászólás
  •   0   
Avatar

terra alapító
 
Ezen az oldalon lehet egymás ellen sakkozni: http://hu.lichess.org/
Itt meg lehet hívni egy ellenfelet oly módon, hogy egy megjelenő linket kell az ellenfélnek elküldeni. Mondjuk ide kiírni, és arra kattintva kerül az ellenfél játékba.
 



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég