Milyen az asztalod? Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
Itt olyan programokat mutatunk be, illetve olyan programok használatáról beszélünk, melyek javarészt teljesen freeware - ingyenes programok, illetve egy pár olyan programot, amelyik nagy valószínűséggel megtalálható a gépünkön.
  2015.07.05. 10:55  Hozzászólás
  •   4   
Avatar

---
 
Szia!

"Milyen az asztalod?"

Ha azt mutatnám, akkor elájulnál, de már gondoltam arra is, majd letakarítom! :-D


Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.01.31. 17:31  Hozzászólás
  •   3   
Avatar

terra alapító
 
Oké, akkor próbljuk megint :D
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/






  2015.01.28. 21:27  Hozzászólás
  •   0   
Avatar

terra alapító
 
Találtam egy jó háttérképet, jópár fórumon működik egy-egy asztalmutogatós téma, gondoltam itt is indíthatnánk egyet.
Képet feltölteni többféle képpen lehet. Én most a galériába töltöm fel, mert ezt a szép hátteret meg szeretném őrizni :D
Írod a hozzászólást, alul van egy fül, hogy Képfeltöltés a Galériába. Kiválasztod a mappát, balra fent Képfeltöltés, kiválasztod a képet, Elküld, majd visszadob a végén a Galériába. Írod a hsz-t, jobbra fent Gallery gombra katt, majd Beillesztés a hozzászólásba, és hopp ott is van :D
Volt hogy az egész asztal tele volt minden félével, erről leszoktam, bár tudjátok, a zseni átlátja a káoszt :thumbup:
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég