Hibák, problémák Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
Itt regisztráció nélkül is hozzá tudsz szólni, kérdezhetsz, vagy leírhatod a véleményedet.
A kérdésednek, vagy a véleményednek nyithatsz új témát is.
  2014.11.21. 18:53  Hozzászólás
  •   0   
Avatar

vezető adminisztrátor
 
Ha pld. nem tudsz regisztrálni, belépni, vagy bármilyen gondod-bajod van, itt jelezd.

Rendszer letiltás, vagy belépési probléma esetén nagyon megkönnyítené a dolgunkat a segítségben, hogy ha a regisztráláskor használt pontos felhasználónevet beírnátok!
 

A következő felhasználónak tetszett a hozzászólás, illetve megköszönte azt:
kezdővega (2023.10.09. 09:49)
 


  2024.01.24. 04:43  Hozzászólás  Válasz Alibá (78) hsz.-re     Olvasás  
  •   79   
Avatar

terra alapító
 
Az adott hozzászólásnál erre a jelre a jobboldali egérgombbal kell rákattintani, és a felugró menüből kiválasztani a "hivatkozás másolása"-t. Aztán az indexen a hozzászólásnál jobboldali egérgombbal beillesztés. Ha erre a linkre kattint valaki, az adott hozzászólás lesz a lap tetején.


FunnyScreenshot_20240124-043922~2.png
------------------------
Megtekintve 4297 alkalommal.

 

A következő felhasználónak tetszett a hozzászólás, illetve megköszönte azt:
Alibá (2024.01.24. 09:11)


  2024.01.23. 19:56  Hozzászólás
  •   78   
Avatar

terra alapító
 
Hogyan lehet egy itt írt hozzászólást, képet megmutatni egy Index Fórumos ismerősömnek? Vagy utalni rá, hogy ezt a (az egyik itteni) hozzászólásomat nézze meg?
 


  2023.10.09. 06:12  Hozzászólás
  •   77   


*
 
Szia Admin!

Bocsika, elfelejtette leírni a fórumos nevemet, Ami a WOGBOY lenne
 


  2023.09.27. 08:05  Hozzászólás
  •   76   


*
 
Szia Admin!

Nem sikerült a belépésem, mert elfelejtettem a jelszót, mert valaki kitörölte a regisztrálásom . Itt mutatatom az e-mailomat, hogy gyorsabban tudjál segíteni! laci.palotas@gmail.com
 


  2022.01.08. 12:54  Hozzászólás  Válasz Kertész (74) hsz.-re     Olvasás  
  •   75   
Avatar

rendszer admin
 
A Képgaléria egy egyéni gyűjtemény, amelyik felhasználói joggal van biztosítva, hogy más személy ne tudjon "garázdálkodni" a saját galériádban.
Ezért mindig neked kell személyesen kiválasztani a képet.
A másik logikai ok, hogy a képgaléria nem része a fórumnak, csak szervesen kapcsolódik a fórumhoz.
A Nagy Magcsere Programban nincsen a képbeillesztéshez külön program a jogosultságok áthidalása feletti képbevitelre a galériából.

Kikeresed a képet, ráklikkelsz a képre!, és a bejövő ablakban a böngésző címsorából kimásolod a linket.
A link kimásolásánál a "http://terra-kert.hu/" részt ki lehet hagyni, azt a program automatikusan adja hozzá.
Persze ha elfelejted kivenni, akkor sincsen gond, a program észleli és átlépi. :)

A Te esetedben ez a link kell ....
Kód: Egész kijelölése
http://terra-kert.hu/gallery/image.php?album_id=761&image_id=11841
vagy
Kód: Egész kijelölése
gallery/image.php?album_id=761&image_id=11841

Ezt bemásolod a kép címének a mezejébe, és csak Elküld gomb. :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -

A következő felhasználónak tetszett a hozzászólás, illetve megköszönte azt:
Kertész (2022.01.08. 13:03)


  2022.01.08. 12:39  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (73) hsz.-re     Olvasás  
  •   74   


---
 
A Vilma néni paradicsomot szeretném. Alapból nem megy, nem értem a logikát. A képgalériába sikerül, onnét nem. Köszi
 


  2022.01.08. 12:36  Hozzászólás  Válasz Kertész (72) hsz.-re     Olvasás  
  •   73   
Avatar

rendszer admin
 
Szívesen segítek, de melyik felajánlásnál?
Vagy alapból mi a problémád? :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -

A következő felhasználónak tetszett a hozzászólás, illetve megköszönte azt:
Kertész (2022.01.08. 12:38)


  2022.01.08. 10:31  Hozzászólás
  •   72   


---
 
Szevasz. Nekem egyáltalán nem sikerül fényképet feltölteni a magfelajánláshoz. Tudnál segíteni? Köszönöm
 


  2022.01.06. 15:16  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (70) hsz.-re     Olvasás  
  •   71   
Avatar

terra alapító
 
Ok, rendben. Nem vettem észre eddig a fogaskereket.
 

A következő felhasználónak tetszett a hozzászólás, illetve megköszönte azt:
Ragadozo (2022.01.06. 16:31)


  2022.01.06. 13:08  Hozzászólás  Válasz edit (69) hsz.-re     Olvasás  
  •   70   
Avatar

rendszer admin
 
Kedves edit! :)

Nem igazán könnyíted meg a dolgom. :hiha:
Melyik felajánláshoz melyik képet szeretnéd berakni? :)

Csak feltételezem, hogy az általad említett Somoskői tájfajta koktél paradicsomhoz szeretnéd ezt a képet berakni:
http://terra-kert.hu/gallery/image.php?album_id=29&image_id=11831

Amennyiben erről van szó, akkor a saját felajánlásodnál kellene lennie a jobb alsó részen egy szerkesztési lehetőség ikonnak.
Arra klikkelve bejön az űrlap, és a kép címének a helyére csak annyit kellene beírni:
gallery/image.php?album_id=29&image_id=11831
Ezt akár ki is másolhatod, és be illesztheted az adott beviteli mezőbe.

De ha mégsem sikerül, szóljál, szívesen segítek. :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -

A következő felhasználónak tetszett a hozzászólás, illetve megköszönte azt:
edit (2022.01.06. 15:09)


  2022.01.06. 12:35  Hozzászólás
  •   69   
Avatar

terra alapító
 
Én is a magcserével jövök. Most tettem fel a galériába egy képet a somoskői tájfajtáról, de már nem tudom betenni. Ha megtennéd hogy lecseréled megköszönöm.
 






  2022.01.04. 22:31  Hozzászólás
  •   66   


---
 
Üdv!
A magcsere felajánlások között kétszer szerepel a felajánlásom. ...elszúrtam... :fejvaka:
Természetesen csak az egyik lenne érvényes, viszont nem tudom törölni. Ebben szeretnék segítséget kérni!
 

A következő felhasználónak tetszett a hozzászólás, illetve megköszönte azt:
Ragadozo (2022.01.05. 08:51)


  2021.11.22. 15:22  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (64) hsz.-re     Olvasás  
  •   65   


---
 
Köszönöm a segítségedet!
kb. 15 éves gép, közben nem fejlesztettem, most már az XP-vel akadozott, sokszor lefagyott. Amennyit én használom megteszi a WIN 7-is, de nem akartam sokat rákölteni.
Üdv. Zoli
 

A következő felhasználónak tetszett a hozzászólás, illetve megköszönte azt:
Ragadozo (2021.11.22. 17:07)


  2021.11.22. 05:34  Hozzászólás  Válasz Vendég (63) hsz.-re     Olvasás  
  •   64   
Avatar

rendszer admin
 
Szia! :)

Attól, hogy a Win 7-re váltottál, nem kell újra regisztrálnod a fórumon.
Nem a Regisztrációt kell választani, hanem csak a Belépést.
Beírod a felhasználó neved, és a jelszavad, majd a rendszer beléptet, és a fórumot ugyanúgy használhatod a továbbiakban.

Ez persze magánügy, de azért csak megkérdezem, mikor és miért váltottál Win 7-re, amikor annak a támogatása is már 2 éve megszűnt?
Én közel 10 évig azt használtam, de ez már olyan régen volt, hogy még a telepítő lemezem sincsen már meg. :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2021.11.21. 21:33  Hozzászólás
  •   63   


---
 
üdv.
Segírséget kérek. Korábban már regisztráltam kaalyzo névvel. Sajnos a WindovsXP-t lecseréltettem Windovs 7-re. Most úgy tünik, hogy nem vagyok regisztrálva, ha megpróbálom akkor azt írja ki, hogy ez a felhasználónév már létezik. Tudnátok segíteni. Köszönettel Zoli.
 


  2020.05.25. 20:35  Hozzászólás  Válasz tgwh-vendég (61) hsz.-re     Olvasás  
  •   62   
Avatar

rendszer admin
 
Van ilyen (is)! :)
A főoldal alján, ha a BELÉPÉS linkre klikkelsz, a bejövő oldalon van egy olyan lehetőség, hogy "Elfelejtettem a jelszavam".
Erre klikkelve a fórum generál neked egy egyszer használatos jelszót, amivel be tudsz lépni, majd a profilodban megadsz egy megfelelő jelszót, amit utána már tudsz használni.
A gond csak az, hogy az általad már előzőleg megadott email címre küldi a jelszót, amit valószínű nem tudsz megnézni, mert annak sem tudod a belépési jelszavát. :)

Egyszerűsítsük le a dolgot, adjál meg egy általad biztosan használni tudó email címet.
Arra elküldök egy generált egyszer használatos jelszót.
Azzal be tudsz lépni, és utána egyből menjél a profilodba, és változtasd meg a jelszót olyanra, amit meg tudsz jegyezni. :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2020.05.25. 19:25  Hozzászólás
  •   61   


*
 
Azzal sem tudok belépni, nem tudom hová írtam fel a jelszót.
Miért nincs egy egyszerű elfelejtettem a jelszót űrlap?
 


  2020.05.25. 10:57  Hozzászólás  Válasz tgwh-vendég (59) hsz.-re     Olvasás  
  •   60   
Avatar

rendszer admin
 
A Terratorium felhasználóval be tudsz lépni(??) remélem(??).

Legfelül Felhasználó - Adminpult - Felhasználók és csoportok fül - középen beírod a tgwh-t - Elküld
A megjelenő ablakban középen beírod az email címet és alatta E-mail cím megerősítése (Csak akkor kell megadnod, és megerősítened, ha a meglévő email cím még a régi).
Lejjebb Új jelszó, majd Jelszó megerősítés.
Ha megvan, kicsit lejjebb jobbra Elküld gomb.

Ha ezután kilépsz, a tgwh felhasználóval, és az új jelszóval be tudsz lépni.
Amikor belépsz, legfelül megjelenik egy kérdés, hogy kívánod-e menteni az új jelszót.
Mentsed el!, és legközelebb már automatikusan beíródik a mezőbe bejelentkezéskor.

Attól, hogy megváltoztatod az email címed, vagy a jelszavad, erről a fórum nem küld értesítést! :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2020.05.24. 21:23  Hozzászólás
  •   59   


*
 
Nem kaptam még e-mailt.
Valami itt nagyon nincs rendben.
 


  2020.05.19. 22:10  Hozzászólás
  •   58   


*
 
Az e-mail cím működik.
Most érek rá. Újratelepítettem.
 


  2020.05.17. 23:41  Hozzászólás  Válasz tgwh-vendég (54) hsz.-re     Olvasás  
  •   57   
Avatar

rendszer admin
 
Nálad valami nagyon el van állítva a böngészőben.
Elvileg a böngészőnek semmi köze, hogy neked egy web-oldalon mikor kell, vagy nem kell a jelszót megváltoztatni.

Én is Operát használok már 5 éve, de még soha ilyesmibe nem futottam bele. :hiha:
Nagyon javaslom, hogy távolítsad el a gépedről teljesen, majd töltsed le újra a netről, és telepítsed fel.
Nálam teljesen alap beállítással megy az Opera, egyedül a Letöltések helyét változtattam meg, és a szinkronizálásokat állítottam be.

Ha megvagy vele, adok egy új jelszót, amivel be tudsz lépni, és utána megváltoztatod magadnak.
Az email címnek is megadhatnál egy olyat, amit használni is tudsz, néha nem ártana ha működne. :(
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -




  2020.05.17. 22:12  Hozzászólás  Válasz tgwh-vendég (54) hsz.-re     Olvasás  
  •   55   
Avatar

rendszer admin
 
Kellene a felhasználó név, amivel regisztráltál.
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2020.05.17. 20:52  Hozzászólás
  •   54   


*
 
Nem tudok belépni...
Azt mondta az opera, változtassam meg a jelszót. Elegem lett belőle, fél éve irogatja, hatszor kell bejelentkeznem egy hsz írásához. Szóval megváltoztattam. Na most már végleg nem tudok belépni, e-mail sem jött az új címre, mert a régire meg nem enged be a google...
 


  2020.04.21. 03:20  Hozzászólás  Válasz Vendég (51) hsz.-re     Olvasás  
  •   53   
Avatar

rendszer admin
 
Mindig a fórum kezdőlapja jön be alapból.
Le kell görgetni, és alul van belépési lehetőség.
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -

A következő felhasználónak tetszett a hozzászólás, illetve megköszönte azt:
edit (2020.04.21. 03:27)




  2020.04.21. 03:10  Hozzászólás
  •   51   


*
 
Edit vagyok. Tableten valamiért ki vagyok jelentkezve és sehogy sem tudok olyan helyet találni, ahol be lehetne jelentkezni. A terra-kert.hu linkre is a fórum kezdőlap jön be, ott nincs lehetőség.
 


  2018.12.02. 09:49  Hozzászólás  Válasz Norbert (49) hsz.-re     Olvasás  
  •   50   
Avatar

rendszer admin
 
Már semmi ... :)
Küldtem egy emailt az általad megadott címre .. :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2018.12.02. 08:25  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (48) hsz.-re     Olvasás  
  •   49   


---
 
Köszönöm a segítséget, végre sikerült belépnem. Van valamilyen kötelezettségem, amit elmulasztottam, hogy a jövőben ne legyek kitiltva?
 


  2018.12.01. 19:38  Hozzászólás  Válasz Norbert1 (47) hsz.-re     Olvasás  
  •   48   
Avatar

rendszer admin
 
Most már jónak kell lennie. :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2018.12.01. 18:19  Hozzászólás
  •   47   


*
 
Norbert névvel regisztráltam, és bárhogy is próbálom (frissítettem is), mindig ez jelenik meg:

Információ

2018.12.24. 18:15-ig kitiltottak erről a fórumról.

További információért lépj kapcsolatba a fórum adminisztátorával.

Kitiltás oka: A többszöri lehetőség ellenére sem nyilatkoztál az ADATVÉDELMI ÉS ADATKEZELÉSI TÁJÉKOZTATÓ-val kapcsolatban, ezért a program automatikusan 1 hónapra letiltott!

A kitiltás felhasználónév alapján történt.
 


  2018.12.01. 16:23  Hozzászólás  Válasz Norbert1 (45) hsz.-re     Olvasás  
  •   46   
Avatar

rendszer admin
 
Megtudhatnám végre, hogy milyen felhasználó névvel regisztráltál be? :)
Mert Norbert1 nevű regisztrált felhasználónk nincsen! :remulet:

A Norbert nevű felhasználó belépési lehetősége rendben van.
Amennyiben Te vagy az a felhasználó, amikor a böngészővel belépsz az oldalra, kellene nyomni egy "refrest" a gépeden (Ctrl - F5), hogy a "cache" és a "cookies" adatok frissüljenek a gépeden, és utána megpróbálni a belépést. :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2018.12.01. 16:10  Hozzászólás
  •   45   


*
 
A többszöri lehetőség ellenére sem nyilatkoztál az ADATVÉDELMI ÉS ADATKEZELÉSI TÁJÉKOZTATÓ-val kapcsolatban, ezért a program automatikusan 1 hónapra letiltott! Esetleg nem nyerhetnék bűnbocsánatot?
 




  2018.12.01. 09:19  Hozzászólás
  •   43   


*
 
Sajnos letiltott a rendszer. Írtam !
 


  2016.04.16. 19:41  Hozzászólás  Válasz alex (40) hsz.-re     Olvasás  
  •   42   
Avatar

terra alapító
 
Tegnap megnéztem, és nem lehetett olvasni.
Most volt időm megnézni az e-mailt, igen, jövő héten lesz, elnézést, javítom.
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/




  2016.04.16. 15:57  Hozzászólás
  •   40   


---
 
A futócím a fórumon arról tájékoztat, hogy csütörtöktől vasárnapig ingyen lehet olvasni a nevezett tudománytárat. Ez nem felel meg a valóságnak. Ráklikkeltem egy folyóiratra és csak a tartalomjegyzékét lehet böngészni, a cikkek olvasásához elő kell fizetni. Ennél sokkal jobb a Google Scholar, ahol nem csak a magyar, hanem a világ öszes folyóiratában lehet böngészni és számos helyen még a cikket is el lehet olvasni.
Alex
 


  2016.04.14. 19:27  Hozzászólás
  •   39   


*
 
Nézd meg az indexen a gyümölcsfák oltását!
 


  2016.04.14. 19:24  Hozzászólás
  •   38   


*
 
Az is lehet, akkor elnézést kérek, de akkor se jövök más minden jó.
 


  2016.04.14. 19:21  Hozzászólás  Válasz GUSZTI (36) hsz.-re     Olvasás  
  •   37   
Avatar

---
 
A hiba az ön készülékéban (böngészőjében) van :) . Semmi baja az oldalnak.
Nyugi. Milyen böngészőt használsz?
 


  2016.04.14. 19:19  Hozzászólás
  •   36   


*
 
Szar az oldal már napok óta, ha így marad én befejeztem nem fogom felhúzni magam minden este. CAMROM
 


  2015.12.23. 12:02  Hozzászólás  Válasz Gépház (33) hsz.-re     Olvasás  
  •   34   
Avatar

rendszer admin
 
Szeretném kiegészíteni azzal, hogy a portálon elhelyezett dolgok nálunk információk halmaza, amiből mindenki azt választja ki magának, amit éppen szeretne.
Amíg esetleg arra vár a felhasználó, hogy valaki reagáljon a bejegyzésére, addig a portáon olvashat híreket, esetleg megnézheti az aktuális időjárást, olvashat olyan érdekességeket, amiket esetleg még nem olvasott, stb, stb.
Aztán, ha jön egy új hozzászólás, hangjelzés alapján értesülhet róla, és megnézheti, melyik témában szóltak hozzá.

A menüsorban elhelyezett listákból mindenhova el lehet jutni, ami a fórum szerves, vagy kiegészítő része.

A Kedvencek használatával pedig közvetlen nyomon követhető az egyes számunkra kedvenc témák aktuális állapota. Itt a témák száma elvileg korlátlan, és mindig a legfrissebb aktivitások vannak legfelül.

Tehát összességében például a Portálról is a fórum szinte összes lehetősége elérhető egy klikkeléssel.
Kétségtelen, hogy sok információ van a Portálon (is), de szánni kell rá időt, átnézni mi micsoda, és hol mit lehet találni, utána már egyszerűbb az egész. :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2015.12.23. 11:18  Hozzászólás  Válasz hanga25 (32) hsz.-re     Olvasás  
  •   33   
Avatar

adatrögzítő
 
Szia!

Köszönjük az észrevételed! A portált és a fórumot is igyekszünk úgy alakítani hogy a legtöbb információ elérhető legyen és a fórumozás lehetősége mellé, olyan szolgáltatásokat tudjunk kapcsolni, ami még több élménnyel, még több lehetőséggel jár. Kicsik vagyunk, így viszonylag könnyen tudunk változtatni, jobban le tudjuk reagálni a felhasználók igényeit, de mindenki számára tökéleteset lehetetlen megalkotni, bármennyire is igyekszünk. Amit megtehetünk, hogy figyeljük az észrevételeiteket és igyekszünk annak ismeretében alakítani a fórumot. Ezek az észrevételek viszont gyakran teljesen ellentétesek, és sokszor azt érezzük nem is tudjuk megoldani. A fórumon annyi lehetőség van már, hogy azt részletesen bemutatni egyetlen oldalon talán nem is lehetséges. Kérdés hogy ha kevesebb információ kerül a portálra és a bővebb információk kategóriánként új lapon jelennek meg, vajon nem lesz-e még átláthatatlanabb?

Nézzük a felvetésed, a magcseréhez is kapcsolódó felajánlós programot. A program valóban nehezen volt megtalálható, mert csak a fórumlistában szereplő topikból lehetett elérni. Vagyis a fórum kezdőlapot végignézve. Viszont a portálon is van egy fórumtérkép nevű gomb, amiben a teljes fórumszerkezet mint egy tartalomjegyzék legördíthető. Ez egy nagyon gyors ugrási lehetőség. Ettől függetlenül beláttuk hogy talán nem találja meg mindenki, ezért bekerült a menü listákba az extrák menüoszlopba. Ez a fórum össze topikjából, és a portálról is elérhető. Erről a bekerülésről a fórum összes regisztrált felhasználója tájékoztatást kapott fórumhír formájában, vagyis az oldalon felugrott egy "fontos fórumhír érkezett" ablak, amin ha a felhasználó rákattintott hogy elolvasom most, akkor képpel is illusztrálva, információt kapott arról hogy hol találja a programot. Ezen felül minden topikban, felül, egy szalaghír fut napok óta, ami ugyanerről tájékoztat. Szóval nem tudom pontosan mit tehetnénk még a könnyebb megtalálás érdekében.

Más fórumokon szinte semmilyen tájékoztatás nincs. Kétségtelen hogy a navigáció is egyszerűbb, de a lehetőségek is jóval szerényebbek.

Csak egy rövidke felsorolás a teljesség igénye nélkül, azokról amik máshol nem igazán érhetők el.:

    * Képfeltöltés:

    3 módot biztosítunk a képek megjelenítésére.
    -Ha valakinek már van máshol egy képtára, nem kell hozzánk újra feltölteni a képet, a linkjét elhelyezve megjeleníthető
    -Feltölthető egy kép a galériába, ahol saját személyes fotóalbumok hozhatók létre
    -Feltölthető hagyományos módon, az index fórumhoz hasonlóan, de ebben az esetben is mappákba rendezhetőek a képek.

    Ezek a feltöltési módok mindegyikében lehetőség van a képek irányított elhelyezésére egy hozzászólásban. Vagyis kerülhet alá, fölé, mellé, elé szöveg. Ez meglehetősen egyedi.

    * Van egy nagyon jól szelektált, rendszerezett, folyamatosan szerkesztette/bővített Tudástárunk, ami ráadásul szintén bárhonnan elérhető, a teljes szerkezet látható, bárhova egy kattintással el lehet jutni.

    * Van ez a felajánlós rész, és folyamatosan vannak csapatépítő, közösségi szellemet erősítő akcióink

    * Fórumozás közben hallgathatsz a fórumon rádiót.

    * Játékok is vannak az oldalon, vagyis ha épp nincs kivel beszélgetni, akkor is el tudod ütni az időt.

    * Írhatsz blogot.

    * Saját, személyes naplót vezethetsz, úgy, hogy akár bárki hozzászólását elmentheted bele, a sajátodat is, vagyis ha már leírtál valamit a fórumra, egy kattintással a naplódba mentheted.

    * A felhasználók térképén megjelölheted a lakhelyedet, és megnézheted ki lakik a közeledben. (ez személyes kapcsolatfelvétel miatt jól jöhet)

Mindezek mellett egy szinte mindenféle érdeklődési körnek eleget tevő fórumon beszélgethetsz, melyben elsődleges a kertészet, de megtalálható mellette a kulturális értékmentés, az agytorna, a vicc, a zene, és szinte minden egyéb.

A felsoroltak nagy része, az ország legnagyobb és legrégebbi fórumán sem érhető el. Mi még 2 évesek sem vagyunk, de technikai lehetőségeink már most messze meghaladja más nagyobb fórumok lehetőségeit, pedig nekünk nincs fizetett programozónk, nincs alkalmazotti státuszú adminisztrátorunk, nincs bevételünk sem. Minden ami a fórumon van, legyen az szellemi vagy anyagi hozzájárulás, mind mind a fórum tagjainak az önzetlen felajánlásaiból van. Mindenki ingyen, a közösségért dolgozik, és vannak aki ehhez a munkához anyagi téren is hozzátesznek, hiszen magának a fórumnak az üzemeltetése is jár költséggel, és a meghirdetett akciók is mind munkával és bizony költséggel is járnak.

Mint Gépház nick azt hiszem bátran jelenthetem ki, hogy a fórum minden egyes résztvevője a legjobb munkát végzi amit ezen a téren lehet, a legnagyobb önzetlenséggel. Azt viszont hogy ez mennyire jut el egy felhasználóhoz, csak a visszajelzésekből tudjuk megítélni, az viszont nem sok van. Épp ezért hálásak vagyunk neked a mostani észrevételedért.
Igérni viszont csak annyit tudok, hogy megvizsgáljuk a lehetőségeket hogy mit tehetnék az egyszerűbbé tétel érdekében.

Addig is ha bárkinek bármilyen kérdése van, bátran kérdezzen akár admintól, akár moderátortól, nagyon szívesen segítünk bárkinek, akár itt a fórumon, akár ahogy az több esetben is megtörtént már, telefonon keresztül is.
 


  2015.07.07. 21:34  Hozzászólás  Válasz andras (30) hsz.-re     Olvasás  
  •   31   
Avatar

rendszer admin
 
Kedves andrás!

Ennek egyszerű a megoldása.
Mindegyik böngészőt be lehet állítani, hogy azokat a lapokat nyissa meg induláskor, amelyek utoljára nyitva voltak.
Beállítások .... Induláskor - Folytassa ott, ahol abba hagyta.

Egyszerűen csak bezárod a böngészőt. És persze előtte ne lépjél ki a fórumból!
Legközelebb, amikor bekapcsolod a gépet, és elindítod a böngészőt, az az oldal töltődik be, és ott, ahol utoljára hagytad. :)

Egyébként meg jobb oldalon felül is, meg alul is ott vannak a lapok számozása.
Igaz hogy egy klikkeléssel több, de csak eggyel .... :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2015.07.07. 21:19  Hozzászólás  Válasz gergerg (29) hsz.-re     Olvasás  
  •   30   
Avatar

---
 
Hát azért, mert az első oldalt/oldalakat már olvastam. A könyvet sem kezdem mindig elölről, hanem a könyvjelzőtől folytatom. Igyekszem egyből odanyitni, ahol abbahagytam. ;-)

Nem gond ha nincs ilyen opció, csak rákérdeztem. :)
 


  2015.07.07. 21:11  Hozzászólás  Válasz andras (28) hsz.-re     Olvasás  
  •   29   
Avatar

terra alapító
 
Még most sem értem. Ha ugy szeretnéd olvasni hogy az 1. hsz-től induljon, akkor miért akarsz a frisshez ugrani automatikusan? Mert akkor az az utolsó.
 


  2015.07.07. 21:08  Hozzászólás  Válasz gergerg (27) hsz.-re     Olvasás  
  •   28   
Avatar

---
 
gergerg írta:Ezt most nem értem...


Pedig egyszerű, csak nehezen fejeztem ki magam.
Szeretném ha nem az első lapra ugorna hanem az utolsóra.
 


Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron