Kertészeti csevegő Terra Lotto Jackpot:
1500 terra    
A Kertészek Kocsmája, ahol kötetlen társalgás folyik a világ nagy dolgairól.
  2014.06.05. 14:53  Hozzászólás
  •   22   
Avatar

terra alapító
 
Troppauer Hümér írta:MI-nek megártott a kannásbor:))

http://forum.index.hu/Article/viewArtic ... &t=9121967
[b][i][b]Szóval minket nem zavar, sőt, boldogok vagyunk, ha ...nyitnak maguknak egyet a kertészek (megérdemelné)[/b][/i][/b]


Ez csúnya volt, kiragadtad a szövegkörnyezetből. Amúgy érdekes személyiség lehet, nem mindig ilyen bőkezű a topikokkal. Gondolom most ezt a parancsot kapta.
 


  2014.06.04. 18:03  Hozzászólás
  •   20   
Avatar

terra alapító
 
Gergely (gergerg) írta:Várd ki a végét! Még velünk is történhet akármi is!


Nem vigasztalna meg, ha másnak is tarra vágná a kertjét...sőt, inkább elkeserítene, ha a trend annyira beindulna.
 




  2014.06.04. 11:50  Hozzászólás
  •   18   
Avatar

terra alapító
 
És hol van még a vége! A gyere.be-n átlagosan havi 1000 hsz-t hoztunk össze, itt már most gyorsabban megy a számláló.
 




  2014.06.03. 22:06  Hozzászólás
  •   16   
Avatar

terra alapító
 
ahhmmm...mindenhol mindenki mutogatja az érésben lévő kajszikat, én meg renoválom az összes fámat...fasz kivan az egésszel;
itt lehet inni?
 


  2014.06.01. 18:30  Hozzászólás
  •   15   


terra alapító
 
Visszaolvastam a biztonság kedvéért!
Sem az üveg méretére sem a tartalmára semmilyen utalást nem tettem! :roll:
Így teljes nyugalommal várom az eggyedik szülinapot! :lol:
 


  2014.05.31. 20:34  Hozzászólás
  •   13   
Avatar

terra alapító
 
tp329 írta:Jó napot!
Csak beköszönök, a címben szereplő folyadékszintem megfelelő, köszönet a rokonoknak (van értelme néha benézni hozzájuk) telefonról próbáltam pár napja regisztrálni, de az istennek se sikerült, pedig csúcs fotót hoztam! :shock:
Most sikerült a reg. viszont a fotó a telefonon, a telefon meg máshol, így izgulhattok tovább!
Sok sikert a fórumnak, gondoltam teszek el egy üveggel az első szülinapra és majd közösen kitaláljuk, mi legyen a sorsa!
Vélemény?

Üdv a fedélzeten!
Benne vagyok az elfogyasztásában, csak azért valami aggaszt egy kicsit. Vajon mekkora az az üveg? (hogy mi van benne, az engem kevésbé izgat) Csak mert egy felesért annyit utazni.... :-)) Mindenképp meg kell hívni majd a Tintust, neki vannak csak jó üvegei, meg hátha hozna egy kis sonkácskát is. :-) Csak hát félek a katona emböröktől. :-)
 


  2014.05.31. 20:28  Hozzászólás
  •   12   
Avatar

terra alapító
 
tp329 írta:Jó napot!
Csak beköszönök, a címben szereplő folyadékszintem megfelelő, köszönet a rokonoknak (van értelme néha benézni hozzájuk) telefonról próbáltam pár napja regisztrálni, de az istennek se sikerült, pedig csúcs fotót hoztam! :shock:
Most sikerült a reg. viszont a fotó a telefonon, a telefon meg máshol, így izgulhattok tovább!
Sok sikert a fórumnak, gondoltam teszek el egy üveggel az első szülinapra és majd közösen kitaláljuk, mi legyen a sorsa!
Vélemény?


Légy üdvözölve! Soká tartott, de ideértél. ;)

Ha nem petróleumot, vagy hasonlót raktál el, akkor megisszuk.
 


  2014.05.31. 19:59  Hozzászólás
  •   11   


terra alapító
 
Jó napot!
Csak beköszönök, a címben szereplő folyadékszintem megfelelő, köszönet a rokonoknak (van értelme néha benézni hozzájuk) telefonról próbáltam pár napja regisztrálni, de az istennek se sikerült, pedig csúcs fotót hoztam! :shock:
Most sikerült a reg. viszont a fotó a telefonon, a telefon meg máshol, így izgulhattok tovább!
Sok sikert a fórumnak, gondoltam teszek el egy üveggel az első szülinapra és majd közösen kitaláljuk, mi legyen a sorsa!
Vélemény?
 


  2014.05.31. 17:14  Hozzászólás
  •   10   
Avatar

terra alapító
 
Rhéman írta:
És az melyik? Különösen, ha nem politizálni, hanem csak csevegni akarok?

A pálinkás-politológus kertész, úgy látszik nem volt elég egyértelmű a címválasztás :D
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2014.05.31. 17:00  Hozzászólás
  •   9   
Avatar

terra alapító
 
tgwh írta:A politikai fórumban megsúgom! :D


És az melyik? Különösen, ha nem politizálni, hanem csak csevegni akarok?
 


  2014.05.31. 16:43  Hozzászólás
  •   8   
Avatar

terra alapító
 
Rhéman írta:
Igazad van. Én lassan 1 hónapja kínlódom a fülemmel. Csütörtökön felszúrták, most jobb, de nem jó.

Van néhány téma ötletem, de úgy látom, hogy mindenki el van foglalva a melójával.

Itt van mindjárt a Mesterházi lemondása.

Kinek mi a véleménye, min bukott meg a Mesterházi?


A politikai fórumban megsúgom! :D
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2014.05.31. 16:30  Hozzászólás
  •   7   
Avatar

terra alapító
 
kisveréb írta:Én belehúznék, de már vagy 4 napja kínlódok valami kórsággal


Igazad van. Én lassan 1 hónapja kínlódom a fülemmel. Csütörtökön felszúrták, most jobb, de nem jó.

Van néhány téma ötletem, de úgy látom, hogy mindenki el van foglalva a melójával.

Itt van mindjárt például a Mesterházi lemondása.

Kinek mi a véleménye, min bukott meg a Mesterházi?
 


  2014.05.31. 16:05  Hozzászólás
  •   6   
Avatar

terra alapító
 
Kéne ide mégegyszerennyi vagy még több tag, aki cseveg annyit, hogy érdekes legyen a fórum.
Én belehúznék, de már vagy 4 napja kínlódok valami kórsággal, alig van annyi erőm, hogy valami kaját összeüssek, a cserepeseket meglocsoljam, a fórumokba benézzek. Hogy lesz ebből nyaralás a jövő héten?
 




  2014.05.25. 15:29  Hozzászólás
  •   4   
Avatar

terra alapító
 
Tipp: töröljétek ki az idézett hsz végét, csak az első pár szó, vagy az első mondat maradjon, így sokkal rövidebb lesz, a fórum meg sokkal átláthatóbb :ugeek:
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2014.05.25. 15:05  Hozzászólás
  •   2   
Avatar

terra alapító
 
A tegnapi röffeneteim elszálltak a semmibe. Hmm.
Áldott emlékű Reményik Sándor versének néhány sora jutott eszembe erről:

Homokba írtam minden mondatom,
Zápor elmossa: ne fájjon nagyon,
Letörli a szél: ne fájjon nagyon,
Homokba írtam minden mondatom.


Biztos, hogy nem örülne neki a szerző, hogy egy kocsmában verselek, de hát jobbat nem találtam.

A lényeg: A Real Madrid megnyerte a Bajnokok Ligáját is tegnap. Kicsivel korábban a Király Kupát is!
Szuper jó volt! Hát.. magyar focit nem igazán nézek. Nem tudom, fel tudnék-e sorolni 5 mai magyar focista nevet.
A spanyol bajnokságból 50 is akár. :)

Ma ebéd után elkapott az ihlet és bütyköltem egy bannert, vagy fejlécet -ahogy tetszik- by Shakespeare.
Ehun-e: [url]http://disputa.bplaced.net/styles/scorpblue/imageset/disputa.png[/url]
vagy eccerűen: [url]http://disputa.bplaced.net[/url]
Mivel dolgozni nincs kedvem, -emésztek- így bent esz a rossebb házban, kutyám legnagyobb bánatára és woodoo-zom a laptopot.
Tegnap arra fogtam, hogy esett az eső, biztosan nedves a föld: nem kapálok.
Ma meg arra, hogy vasárnap van.
A holnapit még nem agyaltam ki, majd relax közben.
 
"Megmaradtam embernek, szigetnek, csodálkozónak, reménykedőnek, győzelemre törőnek, gondolkodónak...folyton-keresőnek, "terepfelverőnek", lázadónak, életmentőnek, értelmezőnek, lassan bölcsülőnek, igazságkeresőnek, nevetőnek." L.Z.


  2014.05.25. 13:11  Hozzászólás
  •   0   
Avatar

terra alapító
 
Vannak olyan témák, amik nem kapcsolódnak szorosan a kertészethez, mégis egymással szeretnénk megbeszélni. Erre hivatott ez a hely.


Krtt
 


Előző

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég