Milyennek tippeltek? - játék Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
A Kertészek Kocsmája, ahol kötetlen társalgás folyik a világ nagy dolgairól.
  2015.12.18. 16:39  Hozzászólás
  •   150   
Avatar

---
 
Elsősorban az újonnan regisztrálók miatt írok ide megint (de a régebbiek is megszólalhatnak :thumbup: ): ha van kedvetek hozzá, írjatok néhány sort magatokról, ahogyan azt az előzőekben olvashatjátok :)
 


  2015.09.11. 20:38  Hozzászólás  Válasz délkelet (148) hsz.-re     Olvasás  
  •   149   


---
 
Erről jól lemaradtam, a tél végn hiányoltam az eredményhirdetést, aztán feledésbe merült...
33 leszek, párommal élünk kettesben JNsz- megyében. Gyerekként sokat kertészkedtem, de főleg szülői nyomásra - ebből úgysem lehet megélni - más szakma után néztem. Volt ebben egy kis öntudatlan menekülés is, finoman szóva sem volt hiteles család mintám. Igy kerültem vidékre, ahol több épitőiparos végzettséget szereztem, majd onnan tovább az Egyetemre. Ezt 2.5 fél év után feladtam, egyre sűrűbben törtek fel bennem a kérdések: - "hogy biztosan ezt akarod?" A válasz nem volt, és megléptem, ekkor Banki munkát vállaltam, ami anyagilag nagyon megérte, csak ekkor még én nem voltam teljesen felnőve, igy a pénz gyorsan jött, gyorsan is ment :)
Középiskolás éveim elején kezdtem el kűzdő sportolni, amit aztán egyre magasabb szinten űztem(Judo, Thai-box, Mma, ebben a sorrendben). A banki munkavégzés után, a sportban hivatásos lettem, gyakorlatilag évekig ebből éltem(nem volt túlzottan összeegyeztethető az inges melóval:). Ebben az időszakban kezdtem a parcelláimat megvásárolni, betelepiteni, majd művelgetni és ezzel vissza is tértem az alapokhoz, azt csinálom, amit gyerekként szerettem volna.
A versenyzést befejeztem, ma már csak fenntartás jelleggel sportolok.
A huszas éveim elejéig Isten tagadó voltam, majd jött egy nehezen meghatározható, öntudatra ébredési periódus, azóta tudom, hogy nekem küldetésem van :)
Ezeken kivűl nagy becsben tartom és csodálom a körülöttem elterülő természetet, különös képpen a virágokat, a lepkéket, valamint a vizi életteret, bennük a halakat. Imádok/nék horgászni, ha egyszer nyugdijas leszek, biztos többet leszek a vizparton.
 


  2015.05.31. 12:13  Hozzászólás
  •   148   
Avatar

---
 
A játéknak gyakorlatilag vége, aki akart, írt magáról egy rövid kis jellemzést (Attila és STiszteletes: én azért kíváncsi természet vagyok ;-) ). Akár ki is írhatnánk, hogy GAME OVER, de hátha van még Andráshoz és Ragadozóhoz hasonlóan olyan fórumozó, aki szívesen közzé tenne magáról egy kis "önéletrajzot". Így ha valaki ezt olvassa, nyugodtan írogasson, a bátorító példák már ott vannak előtte! :-D
 


  2015.05.31. 09:29  Hozzászólás
  •   147   
Avatar

rendszer admin
 
Bár én sem vettem részt a játékban, de akkor írok kicsit magamról.
60+, 175 cm magas, és cca. 85 kiló vagyok. A hajam még mindig dús, erős, vastag szálú, bár már inkább világos szürke, mint sötét, de mivel egész életemben kezelhetetlen volt, korom miatt most már rendszeresen 3-6 mm-re van vágva. Régebben vagy 40 éven keresztül rendszeresen (évente 2-3x) dauer volt rajta, így rám is ragadt a "Fürtöske" név.
Két lányom, egy fiam, és a nagyobbik lányomtól két unokám van (egyenlőre).

28 éve dolgozok ugyanannál a cégnél, 15 éve ráadásul részben azt is csinálom, ami az egyik hobbim is (számíttástechnika - informatika).
Az első, és jelenleg is meglévő egyik hobbim a vezetés. Életem nagy fordulópontja volt, amikor a közlekedésiről át akartam jelentkezni a katonai főiskolára vadászpilótának. Sajnos az egyik szememnél 0.3 tized fokkal nagyobb szemtengely ferdülést mértek a megengedettnél, így a legnagyobb álmom nem teljesülhetett, nem léphettem apám nyomdokaiba, és nem lehettem vadászpilóta. Más meg a repüléssel kapcsolatban nem érdekelt, így a levegővel felhagyva közel 10 év alatt elértem, hogy olyan jogosítványom legyen közúton, ami manapság keveseknek van meg. Nincsen szabad hely a jogosítványomban, teljesen full, minden sor foglalt, és maga az összes kategória jelenleg is érvényes.

Mivel így maradtam a közlekedésin, elvégeztem a villanygépészeti szakot, és olyanokkal kerültem össze, akiket manapság "kockának" neveznek. Bár akkor még nem nagyon volt számítógép (a mai értelemben), de a digitális technika már erőteljesen jelen volt, így saját magunk készítettünk különböző "számítógépeket" a programozható ébresztőórától a különböző elektronikus gépek vezérléséig. És nem csak az áramköröket terveztük meg, de saját magunk készítettük a nyomtatott áramköri lapokat is.
Életem nagy élménye volt, amikor a '70-es évek végén a tenyerembe vehettem egy eredeti (bár töltet nélküli) japán atomreaktort, amivel az akkori műholdak központi processzorát, és a közvetlen perifériás részeket látták el árammal (akkora volt, mint egy ZX 8086-os processzor, csak több, mint 1 cm vastag, és mindössze 8 lába volt).
A második számítógépem 286-os processzorát mind a mai napig ereklyeként őrzöm, a felirata: 1971 NASA.

A másik nagy hobbim később gyűrűzött be, és eredetileg akvarisztikának indult. A kisebbik lányom születésekor szerettem volna egy látványos, szép nagy akváriumot készíteni, és fenntartani. Elkészült, de valahogy csak a kezdeti lendület volt hozzá, és utána már inkább az eléggé sok nyűglődés. Aztán mikor teljesen fel akartam adni, egyik ismerőstől kaptam két pici vörösfülű ékszerteknőst. A halak eltűntek, az akváriumból aqua-terrárium lett, az a két "pici" ékszerteknős a mai napig megvan, már elmúltak 18 évesek, és közel 25 cm nagyok.
Volt olyan időszak, amikor 27 db. teknős volt a lakásban. A kislányom nagyon szerette őket, a feleségem eltűrte, mert bár kicsit idegenkedett tőlük, de neki is tetszettek, és mert csak én foglalkoztam velük, és mert mindig tisztán voltak/vannak tartva.
Az idő folyamán csere-berélgettük a teknősöket, nagyon sokat el is ajándékoztam, így a végén csak egy 6 éves, az egyik "gyerekük", és a két "öreg" maradt meg (őket soha sem adtam oda senkinek, már az elején a "családhoz tartoztak", annyira megkedveltük őket).

A kertészethez igazából nem sok közöm van. A kert számomra mindig kizárólag csak a pihenést szolgálta, így nincs is benne semmi vetemény. Van egy közel 10 éves saját készítésű kerti tó (amibe nyáron a teknősök vannak), egy kisebb medence (a portálon az a kép arról készült), és fű, meg sok-sok sövény. Ami kertészet, az a 7 db. ribizli bokor.
Igazából egy programozási oldalon akadtam össze tgwh-val, aki a fórum miatt kért valamiben segítséget. És a végén itt ragadtam .... :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2015.05.30. 20:29  Hozzászólás
  •   146   
Avatar

terra alapító
 
Gergerg előtt akartam írni, nem sikerült :D akartam mondani, hogy fele, vagy harmad annyi idős vagyok mint az öreg, na ez nem jött össze :D
27 leszek hamarosan, nyugaton élek egy kis városban, szívesen hallgatok jó zenét - akár rap-et is, számomra a mondanivalója a lényeg -, folkos-rockos-metálos, néha punkos stílusban, vagyok vagy 188cm magas meg kb. 80kg, most biztos kevesebb. Hobbi most már a kert, a pc-re egyre kevesebb idő jut, pedig sok jó rpg-t végig akartam még játszani, na majd télen. Olvasni fantasy-t, néha sci-fy-t, de mostanság főleg horrort szoktam, de erre sem jutott sok idő. CNC forgácsolóként dolgozom, ha van idő biciklizünk. Talán mindent leírtam. Szárad a szilvafám, az még kimaradt...
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.05.30. 19:03  Hozzászólás
  •   145   
Avatar

terra alapító
 
Na akkor én is adok egy gyorsat.

Jövő hónap 14.-én leszek 35 éves. 185cm körül vagyok, és 110-120 között, lassan van már egy kis pocakom is. Hajam kevés van, az meg öregít, úgyhogy azt is levágom, így kopasz vagyok. Van két gyönyörű gyermekem, egy 6 éves lány, és egy 4 éves fiú. Észak-Magyarországon, egy kis faluban élek. Szakmám villanyszerelő, jelenleg is villanyszerelőként dolgozok az ország különböző pontjain (ahonnan még minden este haza lehet jönni) Hobbim nem nagyon van, nem igazán marad rá idő, de régebben citeráztam, gitároztam meg hasonlók. Sakkoztam is, fiatalként nyertem is pár versenyt, de mostanában a sakkozás is elmarad. Egyetlen hobbi a kert, de ha sok a munka, akkor az is elmarad. (egy hete még szétnézni sem voltam a kertben)
Ha mégis van időm, akkor sok minden érdekel, mondhatni szinte minden tudomány, irodalom, zene. Számítógépes játékok, akciófilmek, forma 1, foci, teljesen hidegen hagynak. A jó pálinkákat szívesen megiszom, hetente egy-két alkalommal maximum. Hajlamos vagyok néha túlaggódni a dolgokat, és túl komolyan venni.
 


  2015.05.30. 18:44  Hozzászólás  Válasz Rhéman (143) hsz.-re     Olvasás  
  •   144   
Avatar

---
 
Habár én nem vettem részt a játékban, pár szóban én is bemutatkozok:
46 évet töltöttem, 1,90 magas 106 kiló vagyok. Két kislánynak vagyok apukája (8, 4 évesek) Szeretem a természetet, csendet, csillagokat és mikor nem szid, a feleségemet is :) . Valamikor kosaraztam, barlangásztam. Erdélyben élek.
Örömet lelek a csillagászatban, genetikában, teológiában és újabban a kertészetben. 24 éves koromig meggyőződött ateista voltam.
Kedvenc gyümölcseim a kajszi, eper, dinnye, málna stb. nem kimondottan ebben a sorrendben.
Jó fórumozást kívánok mindenkinek. :wave:
 


  2015.05.30. 14:17  Hozzászólás
  •   143   
Avatar

terra alapító
 
Augusztusban leszek 75 éves. A sorozáson 76 kiló, és 176 centi magas, barna hajú, és szemű fess fickó voltam. Most biztos alacsonyabb vagyok, és 120 kiló. ( A nők még mindig kedvelnek, csak valahogy más módon. :D ) A hajam fehér, a szemem részben kék, a mindkét szememben elvégzett szürke hályog operáció következtében.

Érdekel a számítástechnika, a csillagászat, űrkutatás, a könyvek, a ház körüli tötymörgés. Egyáltalán a természettudományok.

Négy unokám van, a két, eltérő feleségektől származó, lányaim révén.

Van egy cégünk, abban még, de egyre kevesebbet, dolgozom. Két éve már az egyik vejem vezeti.

Ha reggel ébredésnél fáj valamim, akkor tudom, hogy minden rendben, nem haltam meg. ;)
 


  2015.05.30. 11:59  Hozzászólás
  •   142   
Avatar

terra alapító
 
Akkor most én.
62+ éves hatszoros nagymama vagyok, Debrecenben élek. Lelkes de nem túl pedáns háziasszony vagyok, egyik kedves elfoglaltságom a főzés, befőzés. Kertészkedésen kívül az olvasás a hobbim, amit az elmúlt 8-10 évben már szinte kizárólag elektronikus formában űzök.
A gyümölcsöket mind szeretem, nincs kedvenc.
Nem emlékszem mi volt még a kérdés.
 


  2015.05.29. 20:41  Hozzászólás
  •   141   
Avatar

---
 
Kezdem a sort akkor egy rövid bemutatkozással:
58 éves, 173 cm "magas" férfi vagyok és Békés megyében élek. Ha a szabad időm engedi, a kerten kívül szívesen töltöm az időmet sakkozással (manapság inkább rapid meccsek online követésével), csillagászattal kapcsolatos cikkek olvasásával és zenehallgatással. Kedvenc gyümölcsöm az őszibarack (hosszú éveken keresztül piacról szereztem be a gyakran nem túl jóízűt, de az idén már a sajátomból is kóstolhatok végre :-D )
Most Ti jöttök :wave:

Ui: Az utánam jövők szinte mindegyike - hosszabban-rövidebben - beszámolt a családjáról is, így akkor ezt én is megteszem utólag. Családi állapotom jelenleg kétlaki élettársi kapcsolat. Pontosan 10 évvel ezelőtt váltam el volt feleségemtől (nem én voltam a kezdeményező). A házasságból született egy kislányom és kisfiam, akik ikrek. Most júliusban lesznek 22 évesek és egyetemre járnak Szegeden (lányom pszichológiát, fiam pedig molekuláris bionikát tanul, lassan befejezik az alapszakot)
Foglalkozásomat nem említettem még: pedagógus vagyok.
 


  2015.05.27. 19:43  Hozzászólás
  •   140   
Avatar

---
 
Egy ilyen esős nap kellett ahhoz, hogy végre végeredményt tudjak hirdetni a lassan már elfelejtett játékban. Ezek szerint:

1. délkelet: 34 pont
2. gergerg: 30 pont
3. atifoci: 23 pont
4. Rhéman: 22 pont
5-6. edit(kisveréb) és STiszteletes: 21 pont
7. tgwh: 20 pont.

Mivel a játék szervezőjénél a bennfentesség alapos gyanúja merült fel (és emiatt kizárásra került), ezért a játék győzteseeeeeeeeeeeee........

gergerg

:wave: :thumbup: :clap: :M :VOPI ::M :-D


Sajnos a beküldött tippek nem elérhetők, ezért ha valaki teheti, nagyon röviden írjon magáról egy két sort, amit hamarosan én is megteszek.
A győztesnek, gergergnek természetesen jár a megígért ajándék, a részleteket PÜ-ben megbeszéljük.
Mégegyszer köszönöm a részvételeteket a játékban! :) :clap:
 


  2015.02.24. 21:11  Hozzászólás
  •   139   
Avatar

---
 
Ide copyzom, hogy egyszerűbb legyen:

1. Nem: "A": férfi "B": nő

2. Kor: "A": <20; "B": 20-30; "C":30-40; "D": 40-50; "E": 50-60; "F": 60-70; "G": 70<

3. Magasság: "A": <160; "B": 160-170; "C": 170-180; "D": 180-190; "E": 190<

4. Lakóhely (megye). Itt le kell írni a megye nevét, Bp. Pest megyeként számítódik.

5. Kapcsolatainak száma a játékban résztvevőkkel (személyes, telefon, e-mail...) A fórumos beszélgetések természetesen nem
számítanak ide.
"A": 0; "B": 1-3; "C": 4-6; "D": 7-9; "E": 9<

6. Kapcsolatainak száma az összes fórumozót tekintve:
"A": 0; "B": 1-3; "C": 4-6; "D": 7-9; "E": 10-12; "F": 13-15; "G": 16-18; "H": 18<

7. Érdeklődési kör, hobbi (nem kertészeti). Itt mindenki végiggondolja, mi az tevékenység, amit a legszívesebben végez, és
erre a játékban részt vevők max. 3 tippel válaszolhatnak (pl: szám.tech., olvasás, horgászat, barkácsolás, csillagászat,
sportolás, utazás...)

8. Kedvenc Mo-on termeszthető gyümölcse. Egy gyümölcs-egy tipp.
 


  2015.02.24. 21:07  Hozzászólás
  •   138   
Avatar

---
 
Majd el kell döntenünk, hogy nyertest az első forduló után hirdetünk-e, vagy a javítási lehetőség után (ez utóbbi esetben mindenkinek el kellene küldeni a módosított verziót). Szerintem legyen a második forduló a döntő, de ez csak a zárójelben leírtak esetén valósulhat meg, ellenkező esetben az első forduló a végeredmény.
Én elküldtem a javított változatot, rajtam kívül valaki? :)
 








  2015.02.24. 11:20  Hozzászólás
  •   134   
Avatar

rendszer admin
 
Milyennek tippeltek? - játék >>> Első kőr végeredménye.

Milyennek tippeled: atifoci2
  • gergerg - 50%
  • délkelet - 50%
  • Rhéman - 40%
  • edit - 30%
  • tgwh - 30%
  • STiszteletes - 30%

Milyennek tippeled: délkelet
  • gergerg - 50%
  • atifoci2 - 40%
  • Rhéman - 40%
  • edit - 30%
  • STiszteletes - 20%
  • tgwh - 10%

Milyennek tippeled: tgwh
  • STiszteletes - 40%
  • délkelet - 30%
  • gergerg - 30%
  • edit - 20%
  • Rhéman - 20%
  • atifoci2 - 10%

Milyennek tippeled: edit
  • délkelet - 60%
  • gergerg - 40%
  • Rhéman - 40%
  • tgwh - 30%
  • STiszteletes - 30%
  • atifoci2 - 20%

Milyennek tippeled: gergerg
  • délkelet - 80%
  • tgwh - 80%
  • atifoci2 - 80%
  • edit - 60%
  • STiszteletes - 50%
  • Rhéman - 40%

Milyennek tippeled: Rhéman
  • edit - 50%
  • atifoci2 - 50%
  • gergerg - 50%
  • STiszteletes - 40%
  • tgwh - 30%
  • délkelet - 30%

Milyennek tippeled: STiszteletes
  • délkelet - 90%
  • gergerg - 80%
  • Rhéman - 40%
  • atifoci2 - 30%
  • edit - 20%
  • tgwh - 20%

.
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


















  2015.02.11. 16:51  Hozzászólás  Válasz délkelet (112) hsz.-re     Olvasás  
  •   125   


---
 
Mögbocsájtok :) Kis türelmet, és előszedem, nem tudom hova mentettem...
 


  2015.02.10. 22:57  Hozzászólás
  •   124   
Avatar

---
 
Kedves játékosok!
A napokban mindenki hozzájárult, hogy a személyes adatait közzétegyük. Beküldtétek a tippeket, sajnos STiszteletesé valahol még kallódik, de reméljük, valahogyan megoldódik a dolog. Ragadozónak menet közben támadt egy ötlete, hogy a beküldött tippek kiértékelése után - azokat látva - lehessen módosítani. Nekem az a véleményem, hogy ezt egyénileg döntse el mindenki, megteszi-e vagy sem (örülnék, ha igen, de rátok sem akarom erőszakolni) Ha valaki nem próbál meg javítani rajta, akkor természetesen az lesz az érvényes tippje, ha valaki igen, annak pedig a módosított.
Még egy változás az előbbi kérések kapcsán, a hobbival kapcsolatban. Mivel volt, aki csak egy hobbit jelölt meg az adatlapján, az egységesség miatt azoknál is csak egyet fogunk számítani, aki az eredeti kiírás szerint hármat nevezett meg kedvenc tevékenységeként. Erre az egy hobbira viszont három tipp adható. Ennek megfelelően kicsit változtok a kiírás 7. pontján és ismét közlöm az egészet:

1. Nem: "A": férfi "B": nő

2. Kor: "A": <20; "B": 20-30; "C":30-40; "D": 40-50; "E": 50-60; "F": 60-70; "G": 70<

3. Magasság: "A": <160; "B": 160-170; "C": 170-180; "D": 180-190; "E": 190<

4. Lakóhely (megye). Itt le kell írni a megye nevét, Bp. Pest megyeként számítódik.

5. Kapcsolatainak száma a játékban résztvevőkkel (személyes, telefon, e-mail...) A fórumos beszélgetések természetesen nem
számítanak ide.
"A": 0; "B": 1-3; "C": 4-6; "D": 7-9; "E": 9<

6. Kapcsolatainak száma az összes fórumozót tekintve:
"A": 0; "B": 1-3; "C": 4-6; "D": 7-9; "E": 10-12; "F": 13-15; "G": 16-18; "H": 18<

7. Érdeklődési kör, hobbi (nem kertészeti). Itt mindenki végiggondolja, mi az tevékenység, amit a legszívesebben végez, és
erre a játékban részt vevők max. 3 tippel válaszolhatnak (pl: szám.tech., olvasás, horgászat, barkácsolás, csillagászat,
sportolás, utazás...)

8. Kedvenc Mo-on termeszthető gyümölcse. Egy gyümölcs-egy tipp.

Fontos!
    Hogy a beküldött tippelések kiértékelése gyorsabb, és könyebb legyen, kérünk mindenkit, az 1. - 2. - 3. - 5. - 6. kérdésre adott tippelésnél ne elnevezést, vagy értéket adjatok meg, hanem a hozzá tartozó betűt!
Én most nem kérdezem meg, ki szeretne élni a módosítás lehetőségével, de aki módosítana, kérem, hogy vasárnap estig tegye meg, hogy le tudjuk zárni a játékot. :)
 


  2015.02.10. 21:39  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (120) hsz.-re     Olvasás  
  •   123   
Avatar

terra alapító
 
Én is így gondoltam. nekem 2 hobbim van, de abból az egyiket nem lehet írni, mert kertészkedésen kívül. Innentől bármennyire is ismertek, nem fogjátok kitalálni a másik kettőt, mert azt csak úgy beírok valamit.
 


  2015.02.10. 21:37  Hozzászólás
  •   122   
Avatar

---
 
Itt az eredeti kiírás:

1. Nem: "A": férfi
"B": nő

2. Kor: "A": <20; "B": 20-30; "C":30-40; "D": 40-50; "E": 50-60; "F": 60-70; "G": 70<

3. Magasság: "A": <160; "B": 160-170; "C": 170-180; "D": 180-190; "E": 190<

4. Lakóhely (megye). Itt le kell írni a megye nevét, Bp. Pest megyeként számítódik.

5. Kapcsolatainak száma a játékban résztvevőkkel (személyes, telefon, e-mail...) A fórumos beszélgetések természetesen nem
számítanak ide.
"A": 0; "B": 1-3; "C": 4-6; "D": 7-9; "E": 9<

6. Kapcsolatainak száma az összes fórumozót tekintve:
"A": 0; "B": 1-3; "C": 4-6; "D": 7-9; "E": 10-12; "F": 13-15; "G": 16-18; "E": 18<

7. Érdeklődési kör, hobbi (nem kertészeti). Itt mindenki végiggondolja, mi az a 3 tevékenység, amit a legszívesebben végez, és
erre a játékban részt vevők szintén 3 tippel válaszolnak. (pl: szám.tech., olvasás, horgászat, barkácsolás, csillagászat,
sportolás, utazás...)

8. Kedvenc Mo-on termeszthető gyümölcse. Egy gyümölcs-egy tipp.
 


  2015.02.10. 21:36  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (120) hsz.-re     Olvasás  
  •   121   
Avatar

---
 
Nem rossz, csak így egyre kevesebb lesz az elérhető pont és növekszik a holtversenyek esélye.
 


  2015.02.10. 21:34  Hozzászólás  Válasz gergerg (117) hsz.-re     Olvasás  
  •   120   
Avatar

rendszer admin
 
Én ezt az általad javasoltat tartanám jónak.
Van, akiknek nem nagyon van hobbija, vagy csak egy és az le is foglalja minden szabad idejét.
Akinek meg több van, biztos, hogy az egyik kedvesebb még akkor is, ha a többit is szívesen csinálja.

Adjon meg saját magáról egy hobbit.
A tippelők meg 1 ponttért küldhetnek arra három választ.
Ha az egyik passzol, megvan az 1 pont, ha egyik sem, akkor 0 pont. :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -




  2015.02.10. 21:10  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (115) hsz.-re     Olvasás  
  •   118   
Avatar

---
 
A feldolgozásod menete tökéletes volt, úgy, ahogy most is leírtad. De ha benne lennének a többiek a következő körben, akkor ezt már ki lehetne küszöbölni.
 


  2015.02.10. 21:09  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (115) hsz.-re     Olvasás  
  •   117   
Avatar

terra alapító
 
Eddig hogy volt? Szerintem egy kérdés-egy-válasz-egy pont. Olyan kérdés hogy három hobbi.... Én mikor töltöttem a lapot, azt hittem úgy van, én leírom mi a hobbim, a tippelőknek meg 3 lehetőségük van eltalálni.
 


  2015.02.10. 21:08  Hozzászólás
  •   116   
Avatar

---
 
Tehát: legfölül vannak vastagon szedve, akikre tippeltünk. Mindegyik pötty után pedig ott található, ki milyen eredményességgel dolgozott, %-ban kifejezve. A Te példádnál maradva: pl. atifoci 10 tulajdonsága közül 5-öt találtál el, míg rólad atifoci 10-ből 8-at tippelt helyesen.
 


  2015.02.10. 21:02  Hozzászólás  Válasz gergerg (113) hsz.-re     Olvasás  
  •   115   
Avatar

rendszer admin
 
Azt azért nem tettük ki direkt, hogy lehessen újra tippelni majd egy újabb kőrbe. :)

Azt is jó lenne, ha megbeszélnétek, hogy mi legyen az olyan adatokkal, amit a felhasználó nem ad meg magáról, például a hobbihoz csak egy dolgot ír be a háromból.
Akkor a másik kettő legyen eltalált, bármit ír be a tippelő?

Ugyanígy a fordítottja, amikor a tippelő például a háromból csak egyet ad meg. Akkor a másik kettő az hiba legyen?
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -




  2015.02.10. 20:56  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (111) hsz.-re     Olvasás  
  •   113   
Avatar

terra alapító
 
Valami értelmezés is jó lenne, a vastagbetűs nevek a tippelő, és alatta oszlopban hogy kire milyen eredménnyel tippelt vagy fordítva?
Kíváncsi lennék miket rontottam el, azt hittem többet tudok a fórumozókról.
 


  2015.02.10. 20:48  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (111) hsz.-re     Olvasás  
  •   112   
Avatar

---
 
Köszönöm Ragadozó és egyúttal sűrű bocsánatkérések közepette megkérném STiszteletest, hogy küldje el ismét a tippjeit...
 


  2015.02.10. 20:21  Hozzászólás
  •   111   
Avatar

rendszer admin
 
Frissültek az eredmények: viewtopic.php?f=13&t=392&p=21950#p21950

Kis problémák:
  • Vannak, akik nem adnak meg saját adatban mindent
  • Vannak, akik nem adnak meg tippelésbe mindent
  • Vannak, akik (helyesen) betűjeleket adnak meg, és vannak, akik (helytelenül) értékeket az egyes helyeken.

Nem találom az STiszteletes által küldött adatokat(??)
Úgy emlékszer, hogy Emailbe küldte, de nem találom sehol.
Elnézést, ha véletlen én töröltem le, de ha még megvan, jöhetne még egyszer, hogy az is fel legyen dolgozva. :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -










  2015.02.06. 15:46  Hozzászólás  Válasz délkelet (103) hsz.-re     Olvasás  
  •   106   
Avatar

terra alapító
 
Mehet hát, persze :D hajrá! :D
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.02.06. 14:28  Hozzászólás  Válasz délkelet (103) hsz.-re     Olvasás  
  •   105   
Avatar

rendszer admin
 
A kiértékelés kicsit el van csúszva, csak ma délelőtt értem haza.
Holnapra meglesz azoké, akiktől megkaptam, és még nem csináltam meg. :P
Valószínűleg oda fogom tenni, ahol elkezdtem a többiekét is. :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -




  2015.02.05. 22:11  Hozzászólás
  •   103   
Avatar

---
 
Ha jól tudom, mindenki beküldte a tippjeit, már csak az eredményhirdetés várat magára. Eredeti elképzelésem az volt, hogy a tippekkel együtt a pontos adatokat is közölnénk a "nagy nyilvánosság" előtt, amennyiben felhatalmaztok rá. Ezért kérek minden résztvevőt, jelezze itt vagy PÜ-ben, ha hozzájárul az adatai közléséhez és azt is, ha nem. Köszönöm.
 






Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég

cron