Milyennek tippeltek? - játék Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
A Kertészek Kocsmája, ahol kötetlen társalgás folyik a világ nagy dolgairól.
  2015.01.18. 21:02  Hozzászólás  Válasz gergerg (49) hsz.-re     Olvasás  
  •   50   
Avatar

---
 
Nem feltétlenül, inkább olyanokra, akik eskü alatt vallják, hogy nem tudsz róluk semmit! :lol:
 












  2015.01.18. 18:38  Hozzászólás  Válasz kisveréb (42) hsz.-re     Olvasás  
  •   44   
Avatar

terra alapító
 
Lehet hogy ki kellene magam zárni a játékból. :-)
No most ünnepélyesen megigérem, hogy ha én nyernék, akkor lemondok a nyereményről. :-)
 




  2015.01.18. 18:28  Hozzászólás  Válasz gergerg (36) hsz.-re     Olvasás  
  •   42   
Avatar

terra alapító
 
Én is jöhetek, bár én sem tartozom a számodra ismeretlenek közé...
 




  2015.01.18. 10:16  Hozzászólás  Válasz délkelet (29) hsz.-re     Olvasás  
  •   40   


---
 
Kéne szponzorokat keresni, hogy a "fődíj" jobban motíválja a nem túl aktív fórumozókat.
A végén majd lehet nyerni házat, világkörüli úttal :)
 






  2015.01.17. 21:44  Hozzászólás  Válasz tgwh (34) hsz.-re     Olvasás  
  •   37   
Avatar

---
 
Azért ez nem olyan, mint a női kézisek olimpiai 2.-ja, nyert helyzetből. Bár az is nagy siker volt, de nagyon fájhatott nekik :cry: Köszi tgwh!
 






  2015.01.17. 21:29  Hozzászólás
  •   34   
Avatar

terra alapító
 
Akkor leszek második.
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/




  2015.01.17. 20:35  Hozzászólás
  •   32   
Avatar

terra alapító
 
Csatlakozom. A győztesnek én is felkínálok valamit. Hogy mit, azt majd még kitalálom.
 




  2015.01.17. 20:25  Hozzászólás  Válasz délkelet (29) hsz.-re     Olvasás  
  •   30   


---
 
Mi számít "kapcsolatnak"? Személyesen 1-2 emberrel találkoztam csak, de oltóvesszőt jóval többel cseréltem ;)
 


  2015.01.17. 19:50  Hozzászólás
  •   29   
Avatar

---
 
Ahogy ígértem, leírom a kérdéseket, amikre tippelni kellene:

1. Nem: "A": férfi
"B": nő

2. Kor: "A": <20; "B": 20-30; "C":30-40; "D": 40-50; "E": 50-60; "F": 60-70; "G": 70<

3. Magasság: "A": <160; "B": 160-170; "C": 170-180; "D": 180-190; "E": 190<

4. Lakóhely (megye). Itt le kell írni a megye nevét, Bp. Pest megyeként számítódik.

5. Kapcsolatainak száma a játékban résztvevőkkel (személyes, telefon, e-mail...) A fórumos beszélgetések természetesen nem
számítanak ide.
"A": 0; "B": 1-3; "C": 4-6; "D": 7-9; "E": 9<

6. Kapcsolatainak száma az összes fórumozót tekintve:
"A": 0; "B": 1-3; "C": 4-6; "D": 7-9; "E": 10-12; "F": 13-15; "G": 16-18; "E": 18<

7. Érdeklődési kör, hobbi (nem kertészeti). Itt mindenki végiggondolja, mi az a 3 tevékenység, amit a legszívesebben végez, és
erre a játékban részt vevők szintén 3 tippel válaszolnak. (pl: szám.tech., olvasás, horgászat, barkácsolás, csillagászat,
sportolás, utazás...)

8. Kedvenc Mo-on termeszthető gyümölcse. Egy gyümölcs-egy tipp.

Ennyit tudtam összeszedni, ami szerintem nem sérti senki érzékenységét (családi állapotát, gyermekei számát ezért is nem
kérdeztem, de ha gondoljátok, bele lehet venni). Ha van még ötlet, 9-nek, 10-nek be lehet még tenni.
A játékra jelentkezni január 25. éjfélig lehet!
Addig biztosan meglátogatja a fórumot az is, aki ritkábban olvasgat itt.
Az első hat kérdésre valamint az utolsóra 1-1 pontot lehet kapni, a 7-re max. 3-at, összesen tehát 10 pontot lehet elérni egy játékban részt vevő után. Az elérhető összpontszám tehát: (játszók száma-1)*10 pont lehet.
A tippeket szerintem Ragadozónak kellene elküldeni privát üzenetben, csakúgy, mint a személyes "adatlapot", hogy tudjon értékelni. Illetve a saját adatlapját a játék végén közzé tehetné mindenki itt a fórumon, hogy "csámcsogjunk" egy kicsit :lol:
Végezetül: hogy tétje is legyen a játéknak, a győztesnek felajánlok vagy egy új oltóollót (omega), vagy egy ágvágó ollót, vagy hasonló értékben valami mást, aminek örülne.
Óra indul! :-P
 


  2015.01.13. 15:39  Hozzászólás  Válasz kisveréb (27) hsz.-re     Olvasás  
  •   28   
Avatar

---
 
Ne viccelj, hát persze! :-D Bááááááárki, aki itt van a fórumon, legfeljebb ha ritkán szólalt meg, a tippekben nagyon mellétrafálunk... :lol:
 


  2015.01.13. 13:29  Hozzászólás  Válasz délkelet (15) hsz.-re     Olvasás  
  •   27   
Avatar

terra alapító
 
Ezért a viccért került annak idején Kistarcsára a volt főnököm édesapja... meg persze az állását is elvesztette, ami egy 3 gyerekes családapának 1950-ben elég nagy csapás volt.

Viccen kívül kérdezném, nők is résztvehetnek????
 














  2015.01.12. 21:39  Hozzászólás  Válasz délkelet (18) hsz.-re     Olvasás  
  •   20   
Avatar

terra alapító
 
"Hétvégén megpróbálok kiötölni valami szabályféleséget "

Te inkább kitörpölni próbáld, szólj ha kész vagy, Glifo majd intézi a kitörlést. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 


  2015.01.12. 21:37  Hozzászólás  Válasz délkelet (12) hsz.-re     Olvasás  
  •   19   
Avatar

terra alapító
 
No ha én győzök, ez lesz az egyik amit letagadok. És nektek úgy kell csinálni, mint aki elhiszi. :P
 


  2015.01.12. 21:35  Hozzászólás  Válasz STiszteletes (16) hsz.-re     Olvasás  
  •   18   
Avatar

---
 
Hétvégén megpróbálok kiötölni valami szabályféleséget (amit alakíthattok), mert amíg semmi konkrétum sincs, csak döglődik az elképzelés.
 








  2015.01.12. 21:08  Hozzászólás  Válasz délkelet (13) hsz.-re     Olvasás  
  •   14   
Avatar

---
 
Én valakit ismerek erről a fórumról.

Leírom őt nektek:

Feje a fülei között van, lába a földig ér, bőr van a nyakán.
A gerince egyik felén ül a feje, a másik felén ül ő.
Jól néz ki, de hogyha jobban kinézne, kiesne.
Megesik, hogy leesik és előfordul, hogy hátrafordul. ;) :lol:
 


  2015.01.12. 21:00  Hozzászólás  Válasz tgwh (11) hsz.-re     Olvasás  
  •   13   
Avatar

---
 
Akkor lenne érdemes, ha lennénk vagy 10-en, ha közelítünk hozzá, majd jönnek a játékszabályok is.
 


  2015.01.12. 20:57  Hozzászólás  Válasz tgwh (11) hsz.-re     Olvasás  
  •   12   
Avatar

---
 
Dühösnek nem kell lenni, csak abban a filmben gyűjtögette maga mellé az embereket Fonda/Lemmon. A pájinkát meg ígyis-úgyis Gergerg kapja, mert ő a piás :-D (nem megsértődni Gergerg, csak idétlenkedem!)
 


  2015.01.12. 20:47  Hozzászólás  Válasz délkelet (10) hsz.-re     Olvasás  
  •   11   
Avatar

terra alapító
 
Miért éppen dühös? Mik a játékszabályok és mikor kezdődik? :D és ki kapja a pájinkát? :lol:
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/








  2015.01.12. 20:39  Hozzászólás  Válasz délkelet (4) hsz.-re     Olvasás  
  •   7   


---
 
azt nem, sőt, felnagyítom. A legjobb tulajdonságom, hogy nincsenek rosszak. És mindig igazat mondok :)
 










  2015.01.12. 20:00  Hozzászólás  Válasz STiszteletes (1) hsz.-re     Olvasás  
  •   2   
Avatar

terra alapító
 
Igen, 2 tulajdonságát letagadhatja, és mi úgy csinálunk mint aki elhiszi. :-)
 


  2015.01.12. 19:59  Hozzászólás  Válasz délkelet (0) hsz.-re     Olvasás  
  •   1   


---
 
Ha valakit sikerül kellő-képpen, nagy pontossággal körülírni, jár utána valami jutalom? :)
 


ElőzőKövetkező

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég