Milyen könyvet olvasol most? Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
A Kertészek Kocsmája, ahol kötetlen társalgás folyik a világ nagy dolgairól.
  2015.02.11. 18:39  Hozzászólás
  •   11   


*
 
Apropó ,vki nem találkozott véletlenül Szilvási Lajos : A vincellér c. regényével?...elméletileg ez a Jegenyék-sorozatának utolsó része, a címre is csak véletlenül bukkantam a neten.
 


  2015.02.11. 18:14  Hozzászólás
  •   10   


---
 
helló,
611MB érdekel valakit, szívesen elküldöm, de csak priviben. (ekkorát lehet küldeni?)
Mp3
 


  2015.02.11. 17:48  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (8) hsz.-re     Olvasás  
  •   9   
Avatar

terra alapító
 
Fekete Istvánt én is gyakran újraolvasom. Egyébként is nagy újraolvasó vagyok, ahogy öregszem még inkább.
 


  2015.02.11. 16:58  Hozzászólás
  •   8   


*
 
Kicsit hosszabban :

fiatalabb koromtól kedvencem Fekete István...ha bármi bajom van csak olvasok vmit tőle /nem baj ha már olvastam.../ és kikapcsolok.Nagyon szépen írt.
Egyébként a történelmi /témájú , hátterű /regényeket szeretem elsősorban pl Simon Scarrow Sas sorozata /13. rész jött ki nem rég,azt még nem olvastam.../ ,Fehér Tibor regényeit.
kedvenc témák : Római Birodalom ,népvándorlás ,magyar történelem 1849-ig...most kezdek a XX.századba belekostolni...amúgy nem rajongok érte.
Dan Brown ,Frederich Forsythe ,Robin Cook,...hirtelen akik eszembe jutnak még...

...ja ésa Ken Follet trilógiára hajaz Diane Pearson : Csárdás c. könyve ,magyar töri, I.v.háború előtt-től a ll.vh utáni időszakig,sztem nagyon jó.
 


  2015.02.11. 16:49  Hozzászólás  Válasz CAMROM (5) hsz.-re     Olvasás  
  •   7   


*
 
Azaz..mondjuk én képtelen lennék 1000-1200 oldalas könyvet gépen olvasni ,én régimódi vagyok...szeretem a könyv-illatot :-D
 


  2015.02.08. 20:54  Hozzászólás  Válasz CAMROM (5) hsz.-re     Olvasás  
  •   6   
Avatar

terra alapító
 
Az örökkévalóság küszöbén. Sajnos nem találtam belőle elektronikus példányt, bár nem sok helyen néztem.
 


  2015.02.08. 19:38  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (4) hsz.-re     Olvasás  
  •   5   


---
 
Helló,

Titánok bukása
A megfagyott világ
és mi a harmadik?
nekem ezek epub-ba vannak
 


  2015.02.08. 16:48  Hozzászólás
  •   4   


*
 
röviden : most Ken Follet : Évszázad -trilógia 3.rész ........sok jó könyvet olvastam már,de ez....nehéz felülmúlni.
 


  2015.02.07. 21:32  Hozzászólás
  •   3   


---
 
Régen rengeteget olvastam. Kb. 3 éve sokat romlott a szemem és szemüveget kell használnom olvasáshoz. Ez folyamatos olvasásnál nekem nem vált be. Szerintem kényelmetlen. Így sajnos egyre kevesebbet olvastam az utóbbi időben. Inkább csak szakkönyveket. Nyáron volt nálunk az állatorvos a kuvaszt oltani és kávé mellett beszélgettünk, akkor mesélte, hogy előző év (2013) karácsonyára a gyerekeitől kapott ebook olvasót és azóta megint rengeteget olvas és imád olvasni. Mivel a betűméreteket szépen beállítja magának és így kényelmesen tud olvasni szabad szemmel is. Problémája ugyanaz volt, mint nekem, utált szemüvegben olvasni.
Párszor elmondtam ezt a feleségemnek, mintegy utalást, így nem is lepődtem meg nagyon, hogy most karácsonyra meglepett egy Kindle paperwhite ebook olvasóval.
Tökéletesen bejött. Elsőnek a sógunt olvastam el. Utána Verne könyvet. Mostanság pedig David Gemmel könyveket kaptam és azokat olvasom. De ígértek Szergej Lukjanyenko-tól is könyvet. Eddig sok helyen olvastam róla vleményt és nagyon dícsérik a könyveit. Már alig várom, hogy én is neki tudjak állni az olvasásának.
 


  2015.02.03. 20:50  Hozzászólás
  •   2   


---
 
Az utóbbi években rendre elmaradt az olvasás, de pár hónapja ráakadtam a hangoskönyvekre.
Vezetés közben, a hosszú utakon a legjobb. Szerintem ezt is nyugodtan minősíthetjük olvasásnak.
Utoljára Vass Albert: A funtineli boszorkányt hallgattam és nagyon nagyon jó. :-D
 


  2015.02.03. 17:19  Hozzászólás  Válasz tgwh (0) hsz.-re     Olvasás  
  •   1   
Avatar

terra alapító
 
Én rengeteget olvasok. 2006 óta szinte csak elektronikusan, 2009 óta e-inkes könyvolvasón. Most is van kettő kütyüm, nem mintha kéne, de az éppen aktuális olvasóm egy éve garanciálisan elromlott, visszaküldtük, és vettem egy akkor 49 eurós kindlét, hogy ne legyek gép nélkül. Most azt nyúzom, a másik érintőképernyős és jobban szeretem a gombokat mint a tapizást.
Többnyire angolul olvasok, leginkább történelmi romantikus könyveket, néha krimit. Semmi komolyat, én már ahhoz kissé koros vagyok.
 


  2015.02.03. 16:40  Hozzászólás
  •   0   
Avatar

terra alapító
 
Na emberek, legyen egy ilyen is, mindenki leírhatja mit olvas, a többiek meg véleményezhetik :D a könyv végét lelőni nem ér! :wave: :roll:
Én most erősen gondolkodom mit kezdjek el, kertészetit vagy horrort. De lehet történelmi regény lesz. Majd ha kigondoltam, leírom! :D
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


Előző

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég