Vicces képek, írások, videók, stb. Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
A Kertészek Kocsmája, ahol kötetlen társalgás folyik a világ nagy dolgairól.


  2015.06.19. 19:54  Hozzászólás  Válasz tgwh (268) hsz.-re     Olvasás  
  •   270   
Avatar

rendszer admin
 
Egy szíriai menekült bemegy egy szerb kocsmába.
- Jó napot! Kérek egy deci jó erős pálinkát.
- Melyik fajtából?
- Hát', a kerítésszaggatóból .... :D :D
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2015.06.19. 18:08  Hozzászólás
  •   269   


---
 
A lord késő este érkezik haza. A komornyik mosollyal arcán fogadja és lesegíti a lordról a kabátot. Közben a fogai között megjegyzi: ma is késő estig kártyáztál te vén piszok. Mire a lord: téved Jean, a városban voltam és megjavíttattam a hallókészülékemet.
 


  2015.06.19. 13:15  Hozzászólás
  •   268   
Avatar

terra alapító
 
Kép

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/




  2015.06.15. 19:08  Hozzászólás
  •   266   
Avatar

terra alapító
 
Kép
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.06.14. 11:44  Hozzászólás
  •   265   
Avatar

rendszer admin
 
gyoker.jpg
------------------------
Megtekintve 10622 alkalommal.

 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2015.06.14. 07:10  Hozzászólás
  •   264   
Avatar

---
 
Megtörtént eset!

Egy magyar házaspár idegenben, és az utcán - elég közel a magyarokhoz! -, meglátnak egy behemót négert!

Erre mondja az asszony, mekkora szerszámja lehet ennek a feketének? Erre megszólal a fekete: megmutassam asszonyom?

Kiderült, BP.-n tanult sok évig a néger! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.06.13. 21:24  Hozzászólás
  •   263   
Avatar

---
 
A szűk, kanyargós hegyi úton, a nyári melegben lehúzott ablakkal autózik két úr. Kissé félre kellett húzódniuk egy szembe jövő kabrió miatt, amikor a kabrióból a szőke vezető hölgy átkiabált:
- Disznók!
- Idióta szőke agyatlan picsa! - kiabáltak hátra szinte egyszerre, majd belehajtottak a kanyarban az úton keresztülballagó kondába ...


Egy öregúr üldögél magában egy padon a parkban, amikor leül mellé egy punk. Az öreg elkezdi nézni a punkot, közelről vizsgálgatva a színesre festett hajat. A punk odafordul az öreghez:
- Mi van tata, mi a francot bámulsz? Még soha életedben nem csináltál semmi radikális és rendkívüli dolgot?
- Hát ... , amikor fiatal voltam, egyszer megdugtam egy papagájt. Most azon gondolkodom, lehet, hogy a fiam vagy?


Fekszik a pali a szállodai szobájában, egyszer csak megcsörren a telefon.
- Hallo, én a szálloda portása vagyok. Maga kérte az ébresztést fél 9-re?
- Igen. - válaszol a pasas.
- Akkor húzzon bele, mert már háromnegyed 11!
 


  2015.06.13. 20:41  Hozzászólás
  •   262   
Avatar

terra alapító
 
Lehet, hogy már volt :D
Kép
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.06.13. 11:35  Hozzászólás
  •   261   
Avatar

rendszer admin
 
Két öreg beszélget ...
- Te, ültél már villamos székben?
- Hogyne! A múlt hónapban is! A Blahától a Nyugatiig .... :D
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2015.06.12. 21:58  Hozzászólás
  •   260   
Avatar

rendszer admin
 
A végső megoldás .... halál .....
De aztán eszembe jutott, hogy jobb lesz, ha a klímát kapcsolom be.
Ebbe a melegbe a sírásók is baromi jattokat kérnek ..... :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2015.06.12. 20:00  Hozzászólás
  •   259   
Avatar

terra alapító
 
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.06.12. 19:31  Hozzászólás
  •   258   
Avatar

terra alapító
 
Kép
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.06.12. 16:46  Hozzászólás
  •   257   
Avatar

terra alapító
 
Egyszer volt hol nem volt, élt egyszer egy kis veréb.
Egy nap ez a kis madár elindult Délnek hogy melegebb tájakra repüljön, de sajnos későn indult el így repülés közben megfagyott és a földre zuhant.

Arra járt egy disznó és pont a verébre ürített. Az ürülék meleg volt és felmelegítette a kismadár testét, így az újra életre kelt.
Jól érezte magát, és elkezdett csipogni.
A csipogást meghallotta egy cicus aki pont arra járt.
A kis mancsával elkezdte kikaparni az ürüléket és mikor meglátta a verebet, megette.

Tanulság:Aki leszar, nem biztos, hogy az ellenséged, és aki kihúz a szarból, nem biztos hogy a barátod. És ha jobbra fordul a sorsod, jobb ha befogod a pofádat!!!!
 




  2015.06.08. 15:53  Hozzászólás
  •   255   
Avatar

terra alapító
 
Kép
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.06.07. 19:49  Hozzászólás
  •   254   
Avatar

terra alapító
 
Kép
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.06.07. 10:33  Hozzászólás
  •   253   


---
 
Halló, Nemzeti Adó és Vámhivatal?

Igen.

Szeretnék leiratkozni a szolgáltatásaikról..
 


  2015.06.05. 21:30  Hozzászólás
  •   252   
Avatar

---
 
Bemegy egy cowboykalapos, bőrnadrágos, magasszárú csizmás fickó a bárba és leül a pulthoz. Rendel egy italt, amikor a mellette ülő nő megkérdi tőle:
- Mondja, maga igazi cowboy? Csak azért kérdem, mert úgy öltözködik, mint John Wayne a filmekben.
- Nos, hölgyem, én gyerekkorom óta tehénpásztorkodással foglalkozom.
Minden reggel, amikor felkelek, felöltözök, felülök a lovamra, aztán egész nap terelgetem az állatokat. De ha már így belemelegedtünk, meghívhatom egy italra?
- Köszönöm, de el kell mondanom, hogy én leszbikus vagyok.
- Leszbikus? Az meg micsoda.
- Tudja, én a nőket szeretem. Reggelente amikor felkelek, csak nőkre tudok gondolni. Ha az utcán meglátok egy csinos nőt, mindjárt izgalomba jövök, viszont a férfiak teljesen hidegen hagynak.
A cowboy ezután nem is szól többet, iszogatva a gondolataiba merül.
Hamarosan újabb vendég érkezik, aki megszólítja:
- Bocsánat, uram, Ön nem cowboy véletlenül?
- Nos, eddig én is azt hittem, de most rájöttem, hogy igazából leszbikus vagyok...



Két nő beszélget a zsúfolt metrón:
- Képzeld én azt hallottam, hogy a romáknak van a leghosszabb farka az összes nép között.
- Nahát, én meg azt, hogy az indiánoké meg a legvastagabb!
Erre odafordul egy férfi:
- Elnézést hölgyeim, engedjék meg, hogy bemutatkozzam: Lakatos Winnetou vagyok…
 


  2015.06.04. 19:21  Hozzászólás
  •   251   
Avatar

rendszer admin
 
Utas a pályaudvaron megkérdezi a kalauzt:
- Mondja kérem, ez a vonat mindenhol megáll?
Mire a kalauz:
- Miért kérdezi? Mindenhol le szeretne szállni?

Szőke hölgy a kalauztól kérdezi:
- Tessék mondani, ez a vonat hatvan felé megy?
- Nem kérem, ez csak egy felé megy. Ritkán előfordul olyan is, ami hatvan felé megy, de azon nem szeretnék rajta lenni.
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2015.06.04. 18:59  Hozzászólás
  •   250   
Avatar

rendszer admin
 
Fazon bemegy az urológiára. Doki kérdezi:
- Mi a gondja uram?
- Itt van egy nagy hosszú csomó.
Nézegeti, fogdossa a fazon szerszámját a doki, majd megállapítja:
- Nincsen semmi gond, de nem ide kell jönni ezzel, hanem a piroslámpás házba.
- Biztos így van doki, de ott nem fogadják el a TAJ kártyát.
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2015.06.01. 20:17  Hozzászólás
  •   249   
Avatar

---
 
Variációk egy témára :-D :

Ülő Bika, a 97 éves indián arról híres, hogy minden héten új nője van. Sánta Szarvas, a fiatal indián odamegy hozzá:
-Ülő Bika, Te 97 éves vagy, és minden héten új, fiatal nőd van. Miért van ez így?
-Nem tudom, fiam - mondta az öreg indián mosolyogva, majd megnyalta a szemöldökét.


A 85 éves Béla bácsi ül a karosszékében, pléddel betakarózva, félig alszik. Odafutnak az unokái és megkérik:
- Nagypapa, meséld el nekünk megint azt a medvés történetedet! Tudod, amikor megtámadott benneteket az erdőben!
- Na, jó! Az úgy volt, hogy apátokkal, amikor még kisfiú volt - mint most ti - felmentünk a hegyekbe horgászni. Akkora pisztrángokat lehetett ott fogni, mint a lábam. Szóval bedobtuk a csalit és vártunk. Ekkor a hátunk mögött megzörrent a bokor, és egy óriási medve félelmetes ordítással rontott nekünk!!! Ekkor én odaugrottam elé, ráfogtam a puskámat, de az nem ijedt meg: megtámadott, a két mellső lábát a nyakamba tette...
Béla bácsi a hosszú mesélésben elfáradt és elaludt.
- Nagypapa, nagypapa! Meséld tovább!! - rázogatták a gyerekek.
- Oohhh - riadt fel - hol is tartottam?
- Ott, hogy a két lába ott volt a nyakadban!
- Ja, igen. És akkor csak nyaltam, csak nyaltam...


Szerelmespár megy fel a fiú lakására. A fiú már nyitná az ajtót, amikor a
lány megszólal:
- Tudod, én mindig figyelem, ki hogyan nyitja ki az ajtót. Vannak, akik
gyorsan megforgatják a kulcsot, aztán hirtelen kinyitják az ajtót. Ők a
szexben is ilyenek, az erőszakosságot pedig nem szeretem.
A fiú nagyot néz, de a lány folytatja:
- Aztán vannak, akik órákig keresik a kulcslyukat. Ők a tapasztalatlanok,
őket sem bírom. Te hogyan szoktad kinyitni az ajtót?
A fiú büszkén:
- Elsőször is megnyálazom a kulcslyukat...
 


  2015.05.29. 20:13  Hozzászólás
  •   248   
Avatar

---
 
Felkel reggel a hegyipásztor, kimegy a kunyhója elé, nagyot nyújtózkodik, majd ránéz a birkákra:
- Heeej a mindeneteket, ha még főzni is tudnátok...
 


  2015.05.29. 18:12  Hozzászólás
  •   247   
Avatar

terra alapító
 
Uram! Uram! Nem illik a medencébe pisilni.
- Ugyan, mindenki belepisil.
Jó-jó, de nem a partról, nagyívben.
 


  2015.05.26. 18:49  Hozzászólás
  •   246   


---
 
A jövő . . .
-Mikor lesz Magyarországon jó világ?
-Amikor a három nyelven beszélő rendőr felsegíti a munkában megfáradt cigányt a budapesti mágnes-vasútra, amelyiken gazdag közalkalmazottak és tisztességes vállalkozók utaznak a korrupció miatt elítélt politikusok tárgyalására.
 


  2015.05.25. 20:56  Hozzászólás
  •   245   


---
 
Nyuszika ül a tóparton, mögé settenkedik a béka és befogja a szemét.
- Na, találd ki, hogy ki az?
A nyuszika hátraemeli a kezét és elkezdi tapogatni a béka fejét.
- Neked se hajad, se füled. Te vagy Niki Lauda.
 


  2015.05.20. 17:56  Hozzászólás
  •   244   
Avatar

terra alapító
 
Eltűnt a feleségem ...


A férj elment rendőrségre, hogy bejelentse eltűnt feleségét:
Férj: Elvesztettem a feleségem, - ő elment vásárolni tegnap és még mindig nem jött haza.
Őrmester: Mi a magassága?
Férj: Ó, nem is tudom. . .
Őrmester: Testalkata?
Férj: Nem vékony, nem igazán kövér.
Őrmester: Szemszíne?
Férj: Soha nem vettem észre.
Őrmester: A hajszíne?
Férj: Változik az évszaknak megfelelően.
Őrmester: Mi volt rajta? - mit viselt?
Férj: Ruha / öltöny / kék farmer - Nem emlékszem pontosan.
Őrmester: Egy autóban ment el?
Férj: Igen.
Őrmester: Milyen autó volt?
Férj: 2015 Corvette Stingray 3LT a Z51 Performance Package, cápa szürke metálfényezés, a 6,2 literes V8-as motor közvetlen befecskendezésű generáló 460 LE. 8 sebességes paddle-shift automata váltó, és a GT kagylóülések, … és van egy nagyon vékony karcolás a bal első ajtón. ................
Ekkor a férj elkezdett hangosan sírni ...
Őrmester:
Ne aggódjon uram . Meg fogjuk találni az autót ...
 


  2015.05.19. 18:47  Hozzászólás
  •   243   
Avatar

terra alapító
 
Kép
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.05.18. 18:50  Hozzászólás
  •   242   
Avatar

terra alapító
 
Kép
Ezt így látni ugye? :D
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/




  2015.05.07. 19:10  Hozzászólás
  •   240   


---
 
Korosodó úriember üldögél este otthon a foteljában és így dilemmázik:

1. Most menjek el a városba és nézegessem azokat, akiket sohasem dughatok meg.
2.Vagy maradjak itthon, és dugjam meg azt, akit látni sem bírok??
 


  2015.05.03. 18:35  Hozzászólás
  •   239   
Avatar

terra alapító
 
Béla óriási monoklival a szeme alatt jelenik meg a munkahelyén. Kollégái kérdezgetik, mi történt vele.
- Tegnap munkahelyi megbeszélés volt és Tamara, aki előttem ült, felállt, hogy felszólaljon. Ekkor észrevettem, hogy a szoknyája becsípődött a fenekébe és kihúztam. Erre akkora pofont adott, azt hittem, az épület szakadt rám.
Pár hét múlva Kovács, ha lehet, még nagyobb monoklival jelenik meg. Ismét kérdezgetik a kollégái, mi történt.
- Tegnap munkahelyi megbeszélés volt ismét és Tamara, aki előttem ült, felállt, hogy felszólaljon. Ekkor Józsi, aki mellettem ült, észrevette, hogy a szoknyája becsípődött a fenekébe és kihúzta.
Én viszont tudtam, hogy nem szereti, ha más megigazítja, ezért visszadugtam...
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.04.29. 15:13  Hozzászólás
  •   238   


---
 
Ma az OBI-ban az alábbi beszélgetést hallottam meg véletlenül, ami alapjaiban rengette meg kereskedelmi ismereteimet.

Vevő az eladó kislányhoz: X terméket keresem kedvesem.
Eladó kislány: Nincs. Tetszik tudni nemcsak azért nincs, merthogy nincs. Lehet hogy azért nincs, mert nem is volt...
 


  2015.04.28. 14:44  Hozzászólás
  •   237   
Avatar

terra alapító
 
A tanítónő a baj és a tragédia közti különbséget magyarázza 1955-ben:
- Na gyerekek, ki tudja mi a különbség a baj és a tragédia között?
Pistike jelentkezik:
- Tragédia az, hogy a nagyapámnak döglenek a disznói.
- Nem Pistike, az valóban nagy baj, de nem tragédia! Tragédia az lenne, ha a mi nagy vezérünk, Rákosi elvtárs hirtelen elhalálozna.
Pár hét múlva jön a tanfelügyelő, a tanítónő imponálni szeretne neki, hát újra előveszi a témát:
- Gyerekek, mi a különbség a tragédia és a baj között?
Pistike megint jelentkezik:
- Tragédia az lenne, ha a mi nagy vezérünk, Rákosi elvtárs hirtelen elhalálozna. De nem baj, mert a baj az, hogy a nagyapámnak döglenek a disznói...
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.04.24. 21:25  Hozzászólás
  •   236   
Avatar

terra alapító
 
- Kik vagyunk?
- Iphone-osok!
- Mit akarunk?
- Automatikus helyesírás javítást kikapcsolni!
- Mikor akarjuk?
- Rost! Fost! Ááá mindegy!
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.04.20. 17:47  Hozzászólás
  •   235   
Avatar

terra alapító
 
Kép
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/




  2015.04.19. 18:54  Hozzászólás  Válasz Rhéman (232) hsz.-re     Olvasás  
  •   233   
Avatar

terra alapító
 
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

A πna KépKépKépKépKépKép

Most látom, Glifó is írta :D akkor tényleg nem értem :D Elvileg így már jók.
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/




  2015.04.19. 18:09  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (230) hsz.-re     Olvasás  
  •   231   
Avatar

terra alapító
 
Kép

Tényleg, ez nekem kimaradt. Így elvileg már jó :D
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.04.19. 13:45  Hozzászólás  Válasz tgwh (228) hsz.-re     Olvasás  
  •   230   
Avatar

rendszer admin
 
Mindegyik linked jó lenne, ha a linkekből kihagynád a 1.x.x.x/bmi/ részt.

De ezt már egyszer írtam még a legelején tavaly. :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2015.04.19. 12:08  Hozzászólás  Válasz tgwh (228) hsz.-re     Olvasás  
  •   229   
Avatar

terra alapító
 
Eleinte gergerg pár napon belül kijavította a linkjeidet, aztán azt írta, hogy ez volt az utolsó, mostmár tedd fel jól. Ő biztosan meg tudja mondani, hogy mi a hiba.
 


  2015.04.19. 08:43  Hozzászólás  Válasz anegytech (227) hsz.-re     Olvasás  
  •   228   
Avatar

terra alapító
 
Akkor a fórumban lesz a hiba, valamiért blokkolja az én jó linkjeimet...
Próbálok valamit állítani az Avast-on, hátha...
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/




  2015.04.18. 22:56  Hozzászólás
  •   226   
Avatar

terra alapító
 
Ez így működik?
Kép

Azt nem értem, hogy ha három böngészőn is bejön, akkor annak mi köze a sütikhez?
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.04.18. 09:58  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (221) hsz.-re     Olvasás  
  •   225   
Avatar

terra alapító
 
A vicc az, hogy google keresés eredménye meg a képek is simán megjelennek egy másik gépen, másik felhasználónál, szóval nem tudom hol a hiba...
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.04.18. 08:51  Hozzászólás  Válasz délkelet (202) hsz.-re     Olvasás  
  •   224   


---
 
Bemegy a magánsebészhez a páciens.
- Doktor úr, szeretném, ha kiherélne.
- De hát ez nagyon nagy döntés! Jobb lenne, ha meggondolná magát.
- Nem számít, én ezt már eldöntöttem, bármilyen nyilatkozatot aláírok, csak csinálja meg a műtétet.
Megtörténik a dolog, a beteg ébredezik az altatásból. Az orvos figyeli.
- De hát mégis, árulja már el, miért kellett ezt tennem magával?
- Tudja, jövő héten veszem el a zsidó menyasszonyomat, és ez a meglepetésem számára.
- Ember, maga nem körülmetélést akart?
- Ja, igen, ez a pontos kifejezés.
 


  2015.04.18. 08:46  Hozzászólás  Válasz tgwh (206) hsz.-re     Olvasás  
  •   223   


---
 
Te Gazsi gyerek, nagyon piszkos vagy. Most bemész ide, és nekifogsz fürdeni!
A gyerek kiszól negyedóra múlva:
- Lejött a tavalyi piszok!
Újabb negyedóra múlva:
- Lejött a tavalyelőtti piszok!
Újabb negyedóra:
- Megvan a kék melegítőm!
 


  2015.04.18. 08:43  Hozzászólás  Válasz Jana11 (210) hsz.-re     Olvasás  
  •   222   


---
 
Beteg az állatorvos. Elmegy a háziorvosához.
- Na, mi a panasz?
- Ja, így könnyű!


Megtörtént eset:
A-n ment az utca egyik oldalán az állatorvos, a másik oldalán a háziorvos.
Egy ember odakiáltott:
- Doktor úr, várjon meg!
A háziorvos megállt.
Az ember:
- Nem maga, hanem az állat!
Ez is lett az illető állatorvos ragadványneve, hogy "az Állat".
 


ElőzőKövetkező

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég

cron