Vicces képek, írások, videók, stb. Terra Lotto Jackpot:
1500 terra    
A Kertészek Kocsmája, ahol kötetlen társalgás folyik a világ nagy dolgairól.
  2016.01.22. 23:19  Hozzászólás
  •   523   
Avatar

rendszer admin
 
Ma korán reggel lementem a bankautomatához pénzt kivenni.
Olyan rohadt hideg volt, hogy még a bankautomata is mínuszt mutatott .... :mrgreen:
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2016.01.22. 23:13  Hozzászólás
  •   522   
Avatar

rendszer admin
 
Egy fiatal pasi, meg egy csinos fiatal lány összejönnek egy éjszakai diszkóban, majd hajnalba fel is mennek a lányhoz.
Egy szenvedélyes éjszaka után felébredve a fiú észreveszi, hogy az ágy felett van egy fiatal pasinak a képe.
Meg is kérdezi újdonsült barátnőjét:
- Ki az a képen? Talán a férjed?
- Nem vagyok, és nem is voltam férjnél.
- Akkor a barátod?
- Nem, nincsen barátom.
- Akkor az apád fiatalkori képe?
- Nem, az nem az apám képe.
- Akkor áruld már el, hogy ki van azon a képen.
- Az én voltam egy évvel a műtétem előtt .....
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2016.01.22. 23:05  Hozzászólás
  •   521   
Avatar

rendszer admin
 
Két piás a kocsmában:
- Tegnap végre frankón megmondtam az asszonynak, hogy mi a véleményem róla!
- Jól tetted! Igazad van! Csak keményen! És mit értél el?
- Nagy nehezen az ajtót! :mrgreen:
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2016.01.21. 10:25  Hozzászólás  Válasz tgwh (515) hsz.-re     Olvasás  
  •   520   
Avatar

---
 
Szia!

"Nem harca, Ödönke
hanem harcsa."


Az apuka miért hazudik az Ödönkének, mert ez akkor harcsa, amikor én a Pápa! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2016.01.19. 12:07  Hozzászólás
  •   519   
Avatar

rendszer admin
 
Ma elmentem vásárolni, és utazás közben a buszon helytelenül viselkedtem. :(
De nem is volt más lehetőségem, mert a busz úgy ki volt tömve, hogy semmi hely nem volt .... :mrgreen:
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2016.01.18. 21:35  Hozzászólás
  •   518   
Avatar

rendszer admin
 
Az öreg székely bemegy az orvoshoz egy urológiai vizsgálatra.
A doki megvizsgálja, majd meglepődve kérdezi:
- Uram, maga zsidó?
A székely mosolyogva válaszol:
- Nem uram! Ez természetes kopás ....
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2016.01.18. 21:03  Hozzászólás
  •   517   
Avatar

rendszer admin
 
..naja..

luklapat.jpg
------------------------
Megtekintve 10353 alkalommal.

 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2016.01.18. 20:41  Hozzászólás
  •   516   
Avatar

terra alapító
 
Megtaláltam Vebbert a neten :D
Kép


Meg egy másik jó kép :D
Kép
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2016.01.17. 19:38  Hozzászólás
  •   515   
Avatar

terra alapító
 
Kép
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2016.01.16. 20:50  Hozzászólás
  •   514   


---
 
A kormányzás két oldala:

Ferenc pápa az ima erejével.
Putyin a Duma erejével...
 




  2016.01.13. 17:04  Hozzászólás
  •   512   
Avatar

terra alapító
 
Kohn este az asszonynak:
– Asszony nem tudok aludni!
– De hát miért?
– Tartozom 100 pengővel Grün-nek, és nincs egy vasam sem.
Asszony elmegy, majd visszajön:
– Mostmár nyugodtan aludhatsz.
– Miért?
– Aggódjon csak a Grün!
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2016.01.12. 20:38  Hozzászólás
  •   511   
Avatar

terra alapító
 
image2.jpg
------------------------
Megtekintve 10237 alkalommal.


azt hiszem ez még nem volt...
 


  2016.01.11. 17:25  Hozzászólás
  •   509   


---
 
Washington

A bankvezért meglátogatja egy barátja. A főnök szobájában felvillan egy csodálatosan szép robottitkárnő alakja, és megszólal a jellegzetes géphang:

- A főnököm betegállományban van. Ha óhajtja, azért kiszolgálom. Ha a jobb mellemet megnyomja, kávét szolgáltatok. Ha a bal mellemet, teát.

A vendég izgalomba jön a ragyogó robottitkárnőtől, és próbaképpen miniszoknyája alá nyúl. Egy pillanat múlva veszettül felordít. Megszólal a géphang:

- Folytatom a szolgáltatásaim felsorolását. Lábaim között van elhelyezve a ceruzahegyező. Egyébként a főnököm is emiatt van betegállományban...
 


  2016.01.11. 15:59  Hozzászólás
  •   508   
Avatar

terra alapító
 
KepKepKep
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/




  2016.01.05. 19:33  Hozzászólás
  •   506   
Avatar

terra alapító
 
KepKep
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2016.01.05. 12:50  Hozzászólás
  •   505   
Avatar

terra alapító
 
Na ez megint a vicces valóság :D :lol:
Kép
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2016.01.03. 13:50  Hozzászólás
  •   504   
Avatar

terra alapító
 
   18+
Kép

 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2016.01.03. 07:56  Hozzászólás
  •   503   
Avatar

rendszer admin
 
Az öreg székely lemegy a városba, és bemegy egy üzletbe vásárolni.
A pult mögül egy fiatalember kedvesen megszólítja.
- Jó napot uram! Miben segíthetek?
- Rádiót szeretnék venni.
- Van rádiónk, de csak kombinálva magnóval.
- Az nekem így nem jó! Akkor TV-jük van-e?
- Van TV, de csak kombinálva egy videóval.
- Hát az nekem így nem jó. Mosógépük van-e?
- Van mosógépünk, de csak kombinálva szárítóval.
- Na', úgy látom, ma megint nem vásárolok semmi.
Elköszön a székely, megy kifelé. A fiatalembernek eszébe jut, jó lenne igazi háztáji tojás otthonra, ezért utána szól az öregnek.
- Mondja uram! Van tojása?
- Van, de csak kombinálva a f@szommal!
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2016.01.01. 16:08  Hozzászólás
  •   502   
Avatar

terra alapító
 
Kép
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2016.01.01. 08:28  Hozzászólás
  •   501   
Avatar

rendszer admin
 
Akkor kezdem én az új évet!

Egy fiatalember a városba költözik és jobb híján beáll egy nagyáruházba eladónak.
– Van valami tapasztalata ezen a területen?- kérdezi a főnöke.
– Persze, én ne tudnék eladni !
A főnöke tudja, hogy soha nem volt eladó, gondolja, na majd meglátjuk, de azért tetszik neki a fiatalember hatalmas önbizalma.
Az első nap után megkérdezi tőle:
– Na, hány vevője volt ma?
– Csak egy.
– Egy??? A többi eladó átlaga napi minimum 20-30 vevő! És mennyi volt a bevétele azon az egy vevőn?
– 210.000 dollár.
– Mennyi??? Te jó ég!! A rutinos eladók többsége is csak egy hét alatt ad el ennyiért terméket! Mit adott el?
– Először eladtam neki 1 db. peca-horgot. Aztán egy nagyobbat. A végén egy egész horgászfelszerelést. Aztán kérdeztem, hova akar horgászni menni? Ő fel akart menni az északi partra. Erre azt tanácsoltam, hogy oda kellene egy vitorlás is. Erre elmentünk a vízi osztályra és vett egy dupla motoros Seawind-et. De aztán nem volt biztos benne, hogy a Honda Civic-je el tudja-e vontatni. Így lementünk a gépkocsi szalonba és eladtam neki egy Mitsubishi Pajero-t 4WD kerékmeghajtással.

A főnöke megrökönyödve kérdezi:
– Maga azt akarja mondani, hogy az az ember akart 1 db. horgot venni, és maga a végén eladott neki egy egész horgász felszerelést, meg egy nagy vitorlás hajót, meg egy komoly izom-autót?
– Hááát, nem egészen… Igazából a kedves vevő csak egy csomag tamponért jött be … Erre mondtam neki, ha már a hétvégéje így el van b@szva, elmehetne inkább horgászni…

:D
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2015.12.30. 23:05  Hozzászólás
  •   500   
Avatar

terra alapító
 
Kezdődik a szilveszteres poénáradat :D
KepKepKep


Meg egy kakukktojás meg ez :D
http://www.szeretlekmagyarorszag.hu/201 ... balatonon/
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.12.30. 20:07  Hozzászólás
  •   499   
Avatar

terra alapító
 
Kép
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.12.29. 20:26  Hozzászólás
  •   498   
Avatar

terra alapító
 
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.12.29. 15:52  Hozzászólás
  •   497   


---
 
Egy repülőgép zuhanni kezd. Öten vannak a fedélzeten, de sajnos csak 4 ejtőernyő van!
Az első utas azt mondja:

Én vagyok Shaqueill O Neill , az NBA legjobb kosárlabda játékosa. A Lakersnek szüksége van rám, nem lenne fair velük szemben, ha meghalnék.Ezzel elveszi az első ejtőernyőt és kiugrik a gépből.

A második utas, Hillary Clinton azt mondja:
Az USA előző külügyminisztere vagyok. A világ legtiszteletreméltóbb nője vagyok, és New York szenátora. Ezzel elvesz egy ejtőernyőt és ő is kiugrik.

A harmadik utas, Orbán Viktor:
Én vagyok Magyarország Miniszterelnöke. Nagy befolyásom van a világpolitikában. És emellett én vagyok az ország eddigi legintelligensebb elnöke és tartozom annyival a világnak, hogy nem halok meg.
Ezzel elvesz egy ernyőt és kiugrik.

A negyedik utas, a Dalai Láma, azt mondja az ötödik utasnak, egy 10 éves iskolásfiúnak:
Én már nagyon öreg vagyok. Eddig jó emberként és vallási vezetőként éltem le az életemet.
Éltem már eleget, ezért neked adom a negyedik ernyőt.

Az ötödik utas egy kisfiú azt válaszolja:
Semmi gond, az Ön számára is van egy ejtőernyő.
Ugyanis Magyarország legintelligensebb Miniszterelnöke az iskolatáskámmal ugrott ki...
 




  2015.12.27. 10:18  Hozzászólás
  •   495   


---
 
Egy alapos vizsgálat után így szól a nőgyógyász orvos a pácienséhez:

- Kedves hölgyem, ha este megérkezik a férje, ....

- Nem vagyok férjnél. - szakította meg a nő.

- Ha találkozni fog a vőlegényével...

- Nem vagyok eljegyezve.

- Akkor mondja meg a barátjának...

- Nincsen és nem is volt soha barátom.

Az orvos elgondolkodik, az ablakhoz megy és hosszasan bámul kifelé.

- Doktor úr, miért néz ki olyan sokáig az ablakon? Csak nincsen valami baj? - kérdi a kíváncsi nő.

- Baj nincsen, de amikor utoljára történt ehhez hasonló eset, akkor keleten megjelent egy csillag....
 


  2015.12.25. 01:29  Hozzászólás
  •   494   
Avatar

---
 
IDÉZET

"A politikusoknak - ez már csak egy ilyen szakma - nem az a dolga, hogy igazat mondjanak, hanem az, hogy a szövegük hatásos legyen. Olyan legyen, ami első hallásra meggyőző, s csak agymunkával lehet rájönni, hogy nem igaz. Sőt, az ellenkezője igaz."

Nádasdy Ádám
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.12.24. 11:17  Hozzászólás  Válasz Jana11 (492) hsz.-re     Olvasás  
  •   493   
Avatar

---
 
Szia!

"Ezt küldeném minden gyümölcs és italkedvelő fórum barátomnak."

Részemről köszi, és mint antialkoholista, a zene elég jó! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”




  2015.12.24. 04:15  Hozzászólás  Válasz tgwh (489) hsz.-re     Olvasás  
  •   491   
Avatar

---
 
"Erős Pista!"

El nem tudom képzelni azt a babgulyást, ami így kiszakította! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.12.24. 04:11  Hozzászólás  Válasz tgwh (488) hsz.-re     Olvasás  
  •   490   
Avatar

---
 
Szia!

"Negyed órája ezen röhögök :D"

Biztos nem arabok voltak - vallásilag -, csak színre? :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.12.23. 20:38  Hozzászólás
  •   489   
Avatar

terra alapító
 
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.12.22. 21:11  Hozzászólás
  •   488   
Avatar

terra alapító
 
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.12.22. 10:31  Hozzászólás
  •   487   
Avatar

terra alapító
 
KepKep
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.12.21. 21:21  Hozzászólás
  •   486   
Avatar

rendszer admin
 
Angol órára két szakfelügyelő érkezik, és hátul, Móricka mögött ülnek le.
A tanárnő felír a táblára egy szót, és valakinek meg kell mondania mit jelent.
Mivel a tanárnő tudja, hogy Móricka mindig hülyeséget mondd, neki egy könnyű szót ír a táblára.
Móricka csak nézni a szót, majd egy idő után megszólal:
- Úgy megdugnám.
A tanárnő ideges lesz, és kizavarja az osztályból.
Móricka lógó fejjel baktat kifelé, majd megáll, és odafordul a szakfelügyelőkhöz:
- Minek súgnak, ha maguk sem tudják!
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -




  2015.12.21. 20:11  Hozzászólás  Válasz alex (483) hsz.-re     Olvasás  
  •   484   
Avatar

terra alapító
 
Rengeteg ilyen van, vagy érdekes, vagy vicces, vagy fárasztó. Kinek hogy :dejo:
Engem pl. a képrejtvények fárasztanak.
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.12.21. 20:09  Hozzászólás  Válasz tgwh (481) hsz.-re     Olvasás  
  •   483   


---
 
Ez nem poénos, hanem fárasztó. (Hogy mit el nem követnek egysek a szép nyelvünk ellen)
 


  2015.12.21. 20:04  Hozzászólás
  •   482   
Avatar

terra alapító
 
KepKep

Hmm... a második lehet már volt...
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.12.21. 14:46  Hozzászólás
  •   481   
Avatar

terra alapító
 
"Huszonnegyedike, kénefa, ráérmég, nemérrá, majdholnap, elválok, veszekfát, azjólesz, hogynézmárki, jakérem, akkorazt, mennyilesz, ennyitegyfáért, legyenöt, legyenötfél, legyenhat, jóleszazelső.
Megyünknagyihoz, nemakarok, jönjézuska, minimaxkell, nagyimesél, minimaxkell, mosthagydabba, hozdamackót, eléghárom, csókilonka, köszönjszépen, ilonkáéknakis, mér'nemköszöntél, nembajhabüdös, szálljbe, szálljki, ittanagyi, minimaxkell, hozjézuska.
Hozdfelafát, holatalp, teraktadel, neménraktam, deteraktad, ottszok'lenni, deottnincs, merteraktadel, utlálomakarácsonyt, elválok, megvanatalp, ugyeteraktadel, eltörtbazdmeg, menjteszkóba, félnégybazdmeg.
Holafűrész, szomszédnál, holaflex, szomszédnál, holaszomszéd, zalában, kurvaanyját, aztlátogatja, picsábafával, kellafa, utlálomakarácsonyt, faragomkéssel, deneazzal, deazéles, kenyérvágó, eszünkzsemlét, hozzáltapaszt, úristen, azmégvárhat, bentvannézdmeg, ferde, ésmost, jobbradől, ésmost, mégmindig, ésmost, derondafa, anyád, anyámathagyjukki, teddleakést.
Holadíszek, fentiszekrény, nincsottsemmi, másikszekrény, égőjó, tavalyvettem, nemégbazdmeg, pótizzó, azsemég, picsábaégővel, kellazégő, kontaktosvagymi, tedleakést, leszgyertya, leégaház, nemkellfűteni, szaloncukor, ötkilóvan, fasznakannyi, gyereknekkell, gömbdísz, szalmadísz, alufóliábandió, csengettyű, nincsencsúcsdísz, húzdráangyalt, fenyőttojik.
Csomagoljál, tökpazarlás, akkorfőzzél, főzökpacalt, éntöbbetsemmitnemcsináloknektek, csomagolok, holacellux, papíroknál, holapapír, díszeknél, nincskarácsonyos, nebaszki, vanboldogszülinapot, nebaszki, ráíromjézuska.
Gyertekenni, minimaxkell, gyertekenni, mindjárt, gyertekenni, mindjárt, éntöbbetsemmitnemcsináloknektek, nemszeretemahalat, pedigfinom, minimaxkell, nemjönjézuska, szeretemahalat, elsóztad, mosthagydabba.
Teddfellemezt, minimaxkell, szentestenem, kiskarácsony, nagykarácsony, pásztorok, namitkaptál, nemlegó, nesirjál, legókell, fakocka, le-he-góó-kell, apaisezzel, nemeztkértem, nincsnemez, mondtamlegót, kurvadrága, neagyerekelőtt, nehisztizzél, feldőltafa, kurvaélet, égazégő, mondtamkontaktos, deszépnyakkendő, úgysehordod, akkorisszép, jóalánc, nemkellettvolna, pénznemszámít, ésalegó, kapszanyádtól, nesírjprücsök, szeretlek, énistéged.
Holnapanyádéknál, utálomakarácsonyt." HírCsárda


Rablóhalakra:
KepKepKep
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.12.20. 17:53  Hozzászólás
  •   480   
Avatar

terra alapító
 
Kép
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.12.19. 22:14  Hozzászólás
  •   479   
Avatar

terra alapító
 
Kép
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.12.18. 21:58  Hozzászólás
  •   478   
Avatar

---
 
Ha már ezek vannak a porondon! Aszonta egy fajtabelijük, mindegy, ha szidsz, vagy dícsérsz, az a lényeg, közszájon forogjon, a zsidó szóhasználat! :-D

Egy zsidó bemegy a plasztikai sebészetre:

- Doktor úr! Tudna az én orromból egy formás kis piszét csinálni?

Mire az orvos kuncogva:

- Hülyéskedik? Ebből akár hármat is!
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.12.18. 21:11  Hozzászólás
  •   477   
Avatar

terra alapító
 
Bármit is csinált a férj az ágyban, felesége sose érte el az
orgazmust. Mivel a zsidó törvények szerint az asszonyoknak jár a
szexuális öröm, úgy döntöttek, hogy megbeszélik a dolgot a rabbival.
A rabbi meghallgatta történetüket, simogatta szakállát és a következőt
javasolta:
- Bérelj fel egy fiatalembert. Amíg ti ketten szeretkeztek, a
fiatalember lengessen felettetek egy törülközőt. Ez segít majd a
feleségednek, hogy fantáziáljon, és eljuttatja az orgazmusig.
Hazamentek és követték a rabbi tanácsát. Fel is béreltek egy
fiatalembert, hogy lengesse felettük a törülközőt, miközben
szeretkeznek. Ez azonban nem segített, és a feleség továbbra is
elégedetlen maradt. Kételyükkel visszamentek a rabbihoz.
- Rendben - mondta a férjnek - akkor cseréljetek.
Most a fiatalember szeretkezzen a feleségeddel és te lengesd felettük
a törülközőt.
Megint megfogadták a rabbi tanácsát. Hazamentek, és ismét felbérelték
ugyanazt a csinos fiatalembert. A fiatalember lefeküdt az ágyba az
asszonnyal, a férj pedig lengette a törülközőt. A fiatalember nagy
odaadással végezte dolgát, és a feleség hihetetlen, világrengető és fültépő orgazmust élt át. A férj ekkor elmosolyodott, a fiatalemberre
nézett és diadalittasan megszólalt:
- Na látod, te hülye! ÍGY kell lengetni a törülközőt!!
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.12.18. 19:53  Hozzászólás
  •   476   
Avatar

rendszer admin
 
mosoly8.jpg
------------------------
Megtekintve 10973 alkalommal.

 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2015.12.18. 15:41  Hozzászólás
  •   475   
Avatar

terra alapító
 
Kép
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.12.17. 21:06  Hozzászólás
  •   474   
Avatar

terra alapító
 
Kép
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.12.17. 15:47  Hozzászólás
  •   473   
Avatar

terra alapító
 
Kép
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


ElőzőKövetkező

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég