Vicces képek, írások, videók, stb. Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
A Kertészek Kocsmája, ahol kötetlen társalgás folyik a világ nagy dolgairól.
  2015.04.18. 08:01  Hozzászólás  Válasz Rhéman (215) hsz.-re     Olvasás  
  •   221   
Avatar

rendszer admin
 
Nálam már kezdetektől nem jelennek meg ezek a képek. Egyik sem. :O
"Homokórázik" majd egy percig, aztán a berakott képen látható, mi jelenik meg belőle (a piros kockát én tettem oda).
Már akkor szóltam, hogy így nem lesz jó a link, de ..... :(

Kép

Szerintem azért jelenik meg nálad (és valószínű csak nálad), mert te kerested-nézted meg, így a cookies ott van a saját gépeden, és abból "gyorsító tárazza".
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2015.04.18. 07:19  Hozzászólás  Válasz tgwh (218) hsz.-re     Olvasás  
  •   220   
Avatar

---
 
A baj az, hogy egy google keresés eredménye, ezért a google linket másolod. Van ott egy olyan, hogy oldal felkeresése, utána meg válaszd a kép megjelenítése, kép címének másolása pontot. Persze nem biztos, csak szerintem .
 


  2015.04.17. 21:11  Hozzászólás  Válasz tgwh (218) hsz.-re     Olvasás  
  •   219   
Avatar

terra alapító
 
Se így, se úgy nem működnek. Jó lenne tisztázni az okát. Így érthetetlen a linket tartalmazó hozzászólásod. :(
 


  2015.04.17. 20:22  Hozzászólás  Válasz edit (217) hsz.-re     Olvasás  
  •   218   
Avatar

terra alapító
 
Akkor ezek csak nálam működnek. Más is panaszkodott már, hogy ki kell törölnie a link elejéről valamit, mert két http rész van. Nem értem mitől lehet. Lementeni meg feltölteni meg macerás.
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/




  2015.04.17. 19:05  Hozzászólás  Válasz Rhéman (215) hsz.-re     Olvasás  
  •   216   
Avatar

terra alapító
 
Direkt img kódba tettem őket... nálam csak tölt, de a lassú mobilnetnek tudtam be. Na akkor mindjárt bemásolom link-ként. Szóval így talán működik:
[url]http://lh3.googleusercontent.com/-YsnjAfUiJm0/VS_c85qwDYI/AAAAAAAAm3U/FZqBcvJzIog/w345-h195-no/giphy%2B%281%29.gif[/url]
::meg netán így :D ::

Amúgy igen, nálam működnek, és elvileg mindenhol működniük kéne...

Kép

Kép
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/




  2015.04.17. 15:01  Hozzászólás
  •   214   
Avatar

terra alapító
 
Kép
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.04.10. 23:05  Hozzászólás
  •   213   
Avatar

terra alapító
 
Egy ilyen táblát be kell szereznem valahol :D
Kép
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/






  2015.04.01. 11:55  Hozzászólás
  •   210   


---
 
Az Állatkórházban nagyon nagy a forgalom, behoznak egy lovat is, melynek a száraz kajától szorulása van.
Mondja az állatorvos a segédjének: Míg én a többit ellátom, vegyél egy 20-25 cm-es műanyag csövet, tedd bele a hashajtó port, cső végét a ló orrlikába teszed,
belefújod a port és kész.
Fél óra múlva kérdezi a segédet: Na, van már hatás?
Majdnem minden sikerült, annyi csak, hogy a ló fújt hamarabb...
 


  2015.03.31. 20:03  Hozzászólás
  •   209   
Avatar

terra alapító
 
Kép

Egy férfi egy hotel bárjában megismerkedik egy idősebb, de elég csinos nővel. Iszogatnak, beszélgetnek és közben kiderül, hogy a nő már 50 is elmúlt. Úgy 3-4 pohár ital után közelebb hajol a nő a férfihoz, és a fülébe súgja:
- Próbáltad már hármasban szépfiú? Mit szólnál egy anya-lánya pároshoz?
- Még soha, de nem volna ellenemre a dolog! - feleli izgatottan a férfi.
- Nos, akkor ma este szerencséd van. Gyere velem!
Felmennek a nő szobájába. Belépnek az előszobába, a nő felkapcsolja a villanyt és beszól: - Mama, nézd csak, kit hoztam!


Kép
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.03.18. 19:38  Hozzászólás
  •   208   
Avatar

terra alapító
 
Kép
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/




  2015.03.11. 21:10  Hozzászólás
  •   206   
Avatar

terra alapító
 
Az egyszeri ember az orvosnál:
- Te Gazsi, miért nem viselsz gatyát a nadrágod alatt?
- Miért viselnék?
- Hát először is melegebb, másodszor pedig higiénikusabb.
A egyszeri ember megfogadja a tanácsot és fehérneműt vásárol. Kis idő múlva rájön a nagydolog, lerántja a nadrágot (a fehérneműt elfelejti) és megkönnyebbül.
- Tényleg melegebb, - hátrafordul, nem lát a földön semmit - és higiénikusabb is!
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.03.08. 21:50  Hozzászólás
  •   205   
Avatar

terra alapító
 
Kép


Tudomásunkra jutott, hogy Ön 2015-ben a szeretkezéseinek a 80 %-át kutyapózban végzi...
A túl magas arány miatt ebadó befizetésére kötelezem!
NAV
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.03.03. 21:45  Hozzászólás
  •   204   
Avatar

terra alapító
 
a πna KépKépKépKépKépKép

Mik nem jutnak eszembe :D :D :D
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.03.02. 11:53  Hozzászólás
  •   203   


---
 
A 120 éves János bácsi intézetben él, már tolószékben mozgatják. Ő az intézmény sztárja, van, hogy ketten-hárman is vigyáznak rá.
Televíziós forgatócsoport érkezik az öreghez. Látják ám, hogy ahogy tolják az öreget, kissé jobb oldalára billen. De azonnal ugrik egy ápoló,
és egyenesbe hozza. Pár perc múlva az öreg kezd erőteljesen a másik oldalra billenni, de azonnal helyreállítják.
Az első riporteri kérdés János bácsihoz: Hogy van mostanában, János bátyám? Hát tűrhető....De már egy félórája nagyon kellene fingani, de mindig
megakadályozzák!
 


  2015.02.23. 21:48  Hozzászólás
  •   202   
Avatar

---
 
Kórházban heresérvvel műtenek egy férfit, azonban az orvosok tévedésből a teljes nemi szervét eltávolítják. Mikor a páciens magához tér, közlik vele a rossz hírt.
Az áldozat sírva fakad:
- Ezek szerint én már sosem élhetem át az erekció érzését?!
Az egyik orvos próbálja vigasztalni:
- Hát azért ez …ez nem egészen így van! Csak …hát…nem a sajátját...
 


  2015.02.23. 20:27  Hozzászólás
  •   201   
Avatar

---
 
Tudod te, mi a logika? - kérdi a rendőr a társától.
- Micsoda?
- Na, majd mindjárt elmagyarázom. Van neked akváriumod?
- Van.
- Ebből logikusan következik, hogy te szereted az állatokat. Így van?
- Így.
- Ebből pedig logikusan következik, hogy szereted a természetet, a jó
életet, tehát a nőket is. Igaz?
- Igaz.
- Na látod, ez a logika!
Másnap a felvilágosított rendőr odalép egy kollégájához.
- Mondd, Sanyi van neked akváriumod?
- Nincs.
- Na látod! Akkor te buzi vagy!
 






  2015.02.23. 18:30  Hozzászólás
  •   198   
Avatar

terra alapító
 
Ez de jó, alig tudtam abbahagyni a röhögést :D

Kép





Már-már hobbimmá vált hogy a linkjeidből kitörölgessem ezt a részt: http://1.1.1.1/bmi/ hogy mindenki lássa a képet. Szúrj ki velem, és tedd be eleve ez a rész nélkül. Üdv.: Glifo
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.02.20. 21:15  Hozzászólás
  •   197   
Avatar

---
 
Menekül a csiga az erdőből. Találkozik a rókával.
- Mi van csiga, belőttél, hogy így tepersz?
- Á, dehogy! Itt a NAV, vagyonvizsgálat lesz!
- Na és?
- Hát tudod, nekem is van egy saját házam, az asszonynak is, meg a gyerekeknek is. Gondolhatod?!
Elgondolkodik a róka, majd ő is futni kezd. Találkoznak a gólyával. Megszólítja a ravaszdit:
- Mi van róka, hova futsz ilyen gyorsan?
- Nem hallottad? Kiszállt a NAV az erdőbe, vagyonvizsgálatra.
- És akkor mi van?
- Hát nekem is drága bundám van, az asszonynak is, a gyerekeknek is. Gondolhatod?!
A gólya nagyon csodálkozik, majd kis gondolkodás után magabiztosan rákezdi:
- Hát fiúk, nekünk ezen a ronda fészken kívül aztán igazán semmink sincs. Az is mindig össze van szarva, tehát csúnya is, olcsó is - szóra sem érdemes.
Mire a csiga loholás közben visszaszól:
- Nana, gólya! Fél év itthon, fél év külföldön - miből?!!
 


  2015.02.19. 10:32  Hozzászólás
  •   196   


---
 
Kedves férfiak!
Ha egy nő, azt mondja: Tessék?!
Nem azt jelenti, hogy nem értette, mit akartál közölni vele.
Csupán annyit, hogy ad egy lehetőséget a mondanivalód megváltoztatására.....
 


  2015.02.14. 21:47  Hozzászólás
  •   195   
Avatar

rendszer admin
 
Nekem is volt Lada gépkocsim! Csak a színe kicsit más volt ........ :P ;)

Kép
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2015.02.14. 20:13  Hozzászólás
  •   194   
Avatar

terra alapító
 
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.02.13. 21:34  Hozzászólás
  •   193   
Avatar

terra alapító
 
Remélem működni fog :D

Kép

Vagy:
::kattide::

Egyik csak jó lesz :D
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.02.04. 18:43  Hozzászólás
  •   192   
Avatar

terra alapító
 
Városiak kérdezgetik a parasztbácsit, honnét lehet felismerni az igazi tanyasi tojást.
- Nem válik ketté a sárgája?
- Kisebb?
- Laposabb a hegye?
Mire a bácsi:
- Lóf@szt... tollas meg sz@ros.
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.02.03. 20:12  Hozzászólás  Válasz kisveréb (190) hsz.-re     Olvasás  
  •   191   
Avatar

terra alapító
 
Ez érdekes, én megnéztem, és nekem jó volt... nem érteni :D
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.02.03. 19:41  Hozzászólás  Válasz tgwh (189) hsz.-re     Olvasás  
  •   190   
Avatar

terra alapító
 
Nem tudnád úgy betenni ezeket a valamiket, hogy látni is lehessen?
 


  2015.02.03. 19:37  Hozzászólás
  •   189   
Avatar

terra alapító
 
Kép



Utoljára piszkáltam meg! Üdv.: Glifo
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.02.02. 18:07  Hozzászólás
  •   188   
Avatar

terra alapító
 
Urulógusnál:
- Kérem hajoljon előre. Mondja, maga dohányzik?
- Miért? Kormos?
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.02.01. 18:03  Hozzászólás
  •   187   
Avatar

terra alapító
 
A gyerek hazamegy a suliból, és megkérdezi a matek házit az apjától:
- Apu! Apu! Mennyi ez: a gyertya közepének a fele és annak a négyzete?
- Hát fiam, a gyertya közepe a kanóc, annak fele a nóc és nóc-szor nóc az 64!
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.01.31. 10:00  Hozzászólás
  •   186   


---
 
A söntésben hárman ülnek egy asztalnál, mélyen hallgatnak. Az egyik
> szótlanul, lemondóan legyint, a másik hatalmasat sóhajt, a harmadik
> undorral köp egy nagyot. Valaki átszól a szomszéd asztaltól:
>
> - Jobb lesz, ha abbahagyják a politizálást!
 


  2015.01.30. 10:16  Hozzászólás
  •   185   
Avatar

rendszer admin
 
Két szőke megy az autóval az úton.
Közúti ellenőrzés, rendőr megállítja, kéri a papírokat.
Megnézi, majd visszaadja, és így szól.
- Hölgyem a papírok rendben, de 5 000.- Ft-ra megbüntetem, mert a bal első lámpája nem jó!
Lerendezik a dolgot, majd a hölgy mosolyogva beül a kocsiba, és tovább hajtanak.
Erre megszólal a barátnője:
- Mitől van ilyen jó kedved? Most büntetett meg a rendőr 5 000.- Ft-ra!
- Na' hallod, persze hogy jó a kedvem. Reggel ugyanezért 15 000.- Ft-ot akart kérni a szerelő.
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2015.01.30. 09:19  Hozzászólás
  •   184   


---
 
Két szőke szépség beszélget :
- Tudod, hogy holnap rendezik a városi szépségverseny döntőjét?
- Persze - mondja a másik. - Tegnap éjszaka már meg is nyertem.
 


  2015.01.28. 20:32  Hozzászólás
  •   183   
Avatar

terra alapító
 
[youtubekod]https://www.youtube.com/watch?v=KyC59pZkxg0[/youtubekod]
Viszont ha nem megjátszották, akkor annyira nem vicces...
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.01.28. 19:39  Hozzászólás
  •   182   
Avatar

terra alapító
 
Az orosz R2-D2 :D :D :D :lol: :clap: :thumbup:

Kép
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.01.27. 20:28  Hozzászólás
  •   181   


---
 
Ne m akarok bölcselkedni, de mielőtt kidobnád a lényeget, hallgass az öreg tapasztaltakra. :-)
 


  2015.01.27. 18:36  Hozzászólás
  •   180   


---
 
A doktor azt mondta: - Joe, a jó hír az, hogy meg tudom gyógyítani a fejfájását. A rossz hír az, hogy ehhez kasztráció szükséges. Ön egy nagyon ritka állapotban van, amelynek az az oka, hogy a heréi nyomják a gerincét, és a nyomás okozza a pokoli fejfájást. A nyomás megszüntetésére az egyedüli mód a herék eltávolítása..
Joe döbbent és komor volt. Ezek után lesz még miért élnie? Nem tudott elég ideig koncentrálni a válaszhoz, úgy döntött, nincs más választása, mint menni a kés alá.
Amikor elhagyta a kórházat, 20 év óta először nem fájt a feje, de úgy érezte, hiányzik egy fontos része. Ahogy ment az utcán, rájött, hogy más személyiségnek érzi magát. Új kiindulásból új életet kezdhet. Meglátott egy férfiruházati boltot, és azt gondolta: - Ez az, amire szükségem van! Egy új öltöny.
Belépett, és mondta az eladónak: - Szeretnék egy új öltönyt.
Az idősebb szabó szemügyre vette. - Lássuk csak ... 44-es méret.
Joe nevetett. - Igaz! Honnan tudta?
60 éve vagyok az üzletben!
Joe felpróbálta az öltönyt. Tökéletesen állt. Mialatt Joe csodálta magát a tükörben, az eladó megkérdezte: - Mi a véleménye egy új ingről?
Joe egy pillanatig gondolkodott, aztán azt mondta: - Igen.
Az eladó szemügyre vette. - Lássuk csak ... 34-es ujj és 16-1/2-es nyak.
Joe ismét meglepődött. - Igaz! Honnan tudta? –
60 éve vagyok az üzletben!
Joe felpróbálta az új inget. Tökéletesen állt. Mialatt a gallért igazgatta a tükörben, az eladó megkérdezte: - Egy új cipőt?
Joe lendületben volt: - Igen! Az eladó megnézte Joe lábát. - Lássuk csak ... 9-1/2 E
Joe elámult. - Igaz! Honnan tudta? –
60 éve vagyok az üzletben!
Joe felpróbálta az új cipőt. Tökéletesen illett a lábára. Kényelmesen lépegetett körbe az üzletben; az eladó megkérdezte: - Mit szólna egy új alsóhoz?
Joe gondolkodott egy másodpercet, aztán azt mondta: - Igen! Az eladó hátralépett, megnézte Joe csípőjét. - Lássuk csak ... 36-os méret.
Joe nevetett. - Most tévedett! 18 éves korom óta 34-est hordok!
Az eladó a fejét csóválta. - Nem hordhat 34-est! Egy 34-es alsó felnyomná a heréit a gerincéhez és pokoli fejfájást okozna!
 


  2015.01.27. 18:29  Hozzászólás
  •   179   
Avatar

terra alapító
 
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.01.24. 21:11  Hozzászólás  Válasz tgwh (173) hsz.-re     Olvasás  
  •   178   


*
 
Ez nagyon jó...könnyesre röhögtük magunkat...családostól :thumbup:
 


  2015.01.24. 17:44  Hozzászólás
  •   177   
Avatar

terra alapító
 
Mit is jelent a végtelen ciklus?


Mit is jelent a végtelen ciklus? Azok számára akik nincsenek tisztában a végtelen ciklus fogalmával a számítógépes program esetében, a következő magyarázatot mellékeljük: Egy igazgató így szól a titkárnőjéhez: - Egyhetes kongresszusra utazunk külföldre, és remélem, jól fogjuk magunkat érezni együtt. Tedd meg a szükséges előkészületeket. A titkárnő felhívja a férjét: - Egyhetes kongresszusra utazunk külföldre a főnökkel. Légy szíves, vigyázz magadra, míg távol leszek, drágám! A férj felhívja a szeretőjét: - A feleségem külföldre utazik egy hétre. Mi is bulizhatnánk együtt, hercegnőm. A szerető (iskolai tanítónő) a gyerekekhez: - Jövő héten elintézendő dolog miatt nem jövök, így nektek sem kell iskolába jönnötök. Egyik gyerek a nagyapjához siet a hírrel: - Nagyapa, jövő héten nem kell iskolába mennünk, és a múltkor azt ígérted, hogy elviszel kirándulni a hegyekbe, ha nem kell suliba mennem. A nagypapa (a történetünkben eddig igazgatóként ismert) imádja az unokáját ezért felhívja a titkárnőjét: - Az unokám megkért, hogy töltsem vele a következő hetet, így nem megyek a kongresszusra. Kérlek, töröltesd a foglalásokat. Titkárnő a férjhez: - Az igazgató lemondta az utat, így a következő héten együtt leszünk, drágám. Férj a szeretőhöz: - Sajnos nem lehetünk együtt, édesem, a feleségem mégsem utazik el . A szerető értesíti a gyerekeket az iskolában: - Az elintézendő dolog közben megoldódott, így a tanítás mégsem marad el. Gyerek szól a nagypapának: - Mégis lesz suli, nem tudunk most menni kirándulni. Igazgató a titkárnőnek: - Az unokám lemondta a kirándulást. Kérlek, folytasd a megfelelő előkészületeket a kongresszussal kapcsolatban... Így már világos? ---------------------------------------------------
 


  2015.01.24. 14:59  Hozzászólás
  •   176   
Avatar

terra alapító
 
Kép
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.01.21. 20:51  Hozzászólás
  •   175   


---
 
Az öreg bácsi felveszi a kabátját és indulni készül otthonról. Felesége utána szól:
- Hová mész?
- Elmegyek az orvoshoz.
- Beteg vagy?
- Nem, csak gondoltam, felíratok egy Viagrát.
- Akkor várj, én is jövök. - kászálódik ki a néni a hintaszékből.
- Miért? Beteg vagy?
- Nem, csak kérek egy Tetanusz-oltást, ha előveszed azt a régi, rozsdás szerszámot.
 


  2015.01.21. 19:19  Hozzászólás
  •   174   
Avatar

---
 
[youtubekod]https://www.youtube.com/watch?v=8XFBUM8dMqw&x-yt-ts=1421782837&x-yt-cl=84359240&feature=player_detailpage[/youtubekod]

Egy nagyon szórakoztató videót töltött fel a Youtubra, a Delaware állambeli Dover Rendőrség egy munkatársukról. A nagydarab férfi egy Taylor Swift dalt énekelt járművében, amelyet a műszerfalra szerelt kamera rögzített. A rendőr produkciója mókásan sikerült...
 


  2015.01.21. 16:29  Hozzászólás
  •   173   
Avatar

terra alapító
 
Két részeg öregember kuplejárba megy, és kérnek egy-egy nőt. Gondolja a madam, jó lesz ezeknek két guminő is. Miután végeztek, találkoznak és elkezdi az egyik:
- Képzeld, az enyém szerintem halott volt...
Mire a másik:
- Az enyém meg szerintem boszorkány volt. Miután beleharaptam a seggébe, lefingott, majd huss, kirepült az ablakon, és még a műfogsoromat is magával vitte!

Semmi sem erősebb a szerelemnél.
Kivéve a Rába Steiger-t!
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.01.20. 20:43  Hozzászólás
  •   172   
Avatar

terra alapító
 
Kép
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


ElőzőKövetkező

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég