Milyen filmet nézel? Régi és új filmek ---- moziajánló Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
A Kertészek Kocsmája, ahol kötetlen társalgás folyik a világ nagy dolgairól.
  2015.10.13. 09:14  Hozzászólás
  •   0   
Avatar

rendszer admin
 
Melyik film volt az, amelyik nagyon tetszett, szívesen megnéznéd, ....

Én nagyon sok filmet nézek (sorozatokat is), mondhatnám úgy átlagosan legalább napi egy-két film, vagy sorozat-rész.
Vagy a TV van beprogramozva, és akkor a napi munkámat ehhez próbálom igazítani, vagy éppen a neten keresek online nézhető filmeket.
De nyilván mindenkinek más stílus, vagy műfaj tetszik.

   Filmek letöltése (ha van rá lehetőség)
Töltsed le a saját gépedre mindegyik megadott részt ugyanoda, ugyanabba a mappában!
  1. Vagy nyissad meg a mappát (ahova letöltötted) a Windows fájlkezelővel ( Kép )
    • Jobb klikk a Megesszuk_a_vilagot.zip fájlra
    • A menüből kiválasztod Az összes kibontása ... opciót
    • Tallózzál be egy bármelyik, de másik mappát (ugyanoda nem ajánlott kicsomagolni!)
    • Alul klikk a Kibontás gombra.
    • Ha hagyod a pipát a Kibontott fájlok megjelenítése a befejezés után opciónál, akkor utána nem kell keresgélni a filmet.
    • Ha kész van, és hagytad a pipát, belép a kibontási mappába, és csak indítsad el a filmet.
  2. Vagy nyissad meg a mappát (ahova letöltötted) a Total Commanderrel
    • Egyik oldalon a letöltött fájlok, a másik oldalon egy mappa, ahová majd kicsomagolod.
    • Jelöld ki a Megesszuk_a_vilagot.zip fájlt, majd nyomd le a bal Alt gombot (hagyd lenyomva) és nyomd le az F9 gombot, majd engedd fel mindkettőt, és nyomj egy Enter gombot.
    • Ha végzett a kicsomagolással, a film már nézhető.
Ajánlott lejátszó a VLC Media Player (ingyenesen letölthető teljes értékű médialejátszó program, bármelyik operációs rendszerhez használható).



Írd le te is, ajánld másoknak is, amelyik neked tetszett. :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -
 




  2018.01.12. 17:13  Hozzászólás
  •   26   
Avatar

rendszer admin
 
A makrancos hölgy
( The Taming of the Shrew - 1967 )

makrancos.jpg
------------------------
Megtekintve 5964 alkalommal.



- "Ha egy filmre lehet azt mondani, hogy igényes, gyönyörű, elgondolkodtató, megrendítő, szórakoztató, öröklétre való, akkor általában a régi, Zeffirelli-rendezte Shakespeare-feldolgozásokra gondolok, legyen az tragédia (Othello, Hamlet, Rómeó és Júlia) vagy vígjáték, mint a Makrancos hölgy.
Páratlanul szép, részletgazdag és saját véleményem szerint hiteles a környezet, a jelmezek, az egész film felépítése, s leginkább a szereplők megjelenítése: a csodálatos színészi alakítások! Nyilván kiemelkedik (hiszen ettől olyan káprázatos a film!) Elizabeth Taylor Katalinja, de Petruchio, alias Richard Burton semmivel sem marad el tőle! Az eredeti szinkronnal, gyönyörű, találó szöveggel (azt hiszem, Jékely Zoltán fordítása), a szöveg gördülékeny, dallamos, ami, ugye mégiscsak jellemző Shakespeare műveire...
" -

Már nem tölthető le

Útmutató a "0". hozzászólásban (legfelül).

Kellemes filmezést a hétvégére! :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2018.01.12. 10:15  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (24) hsz.-re     Olvasás  
  •   25   
Avatar

---
 
Szia Admin!

"Akkor valószínű magyar adón nézitek, mert ha jól tudom, nálunk is ott tartanak."

Nem, mert a net.-n keresem ki, és USB-re töltöm le! Nálunk csak a Duna World van!

"Viszont itt filmekről beszélnénk, ha nem probléma ....."

Elnéztem, és bocsi!

"Én nagyon sok filmet nézek (sorozatokat is),"

Ez zavart meg! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2018.01.12. 07:22  Hozzászólás  Válasz wogboy (23) hsz.-re     Olvasás  
  •   24   
Avatar

rendszer admin
 
Akkor valószínű magyar adón nézitek, mert ha jól tudom, nálunk is ott tartanak.

Viszont itt filmekről beszélnénk, ha nem probléma .....
A TV-sorozatoknak is megvan a helyük. :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2018.01.12. 06:43  Hozzászólás
  •   23   
Avatar

---
 
Mi most ezeket nézzük! 128 részes, és mi a 64.-nél vagyunk! :-D

 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2018.01.11. 22:22  Hozzászólás
  •   22   
Avatar

rendszer admin
 
Találtam egy filmet ... :)

A menedék
(Ostwind 2013)

- "A nyári táborról szőtt álmok szertefoszlottak! A tizennégy éves Mika (Hanna Höppner) megbukott az iskolában, így szülei (Nina Kronjäger és Jürgen Vogel) azzal büntetik, hogy a nyarat szigorú nagyanyja (Cornelia Froboess) méntelepén tanulással kell töltenie. Mika azonban Sam, a lovászfiú mellett, aki nem tudja róla levenni szemét, még valamit felfedez, ami felkelti érdeklődését: Szélvihart, a vad és szilaj csődört. Még a tehetséges díjugrató, Michelle (Marla Menn) vagy a nagymama sem képes az állatot betörni. Mika elhatározza, hogy szerencsét próbál, és éjszaka belopódzik Szélvihar istállójába. Ezzel kezdetét veszi szokatlan barátságuk, amely során Mika felismeri, hogy képes a lovakkal beszélni. Sikerül vajon ezzel a képességgel Szélvihart megszelídítenie?" -

Azt, hogy "képes a lovakkal beszélni", nem kell szó szerint érteni.
Semmi kisgyerekes csoda, vagy nyáltól csöpögős bájolgás nincsen benne, nem röpködnek sárkányok, és nincsenek boszorkák.
Én nagyon sok filmet nézek, de ritkán találok olyant, amelyik ennyire letisztult, életszerű események sorozata.
Nyilván nem fog mindenkinek tetszeni, de akinek van kicsi affinitása a családi filmekhez, lovakhoz, érdemes megnézni.
Annyit elárulok, hogy drámák nincsenek benne ....



Tedd ki teljes képernyőbe ... :)

Még annyit, hogy ez egy trilógia 1. része.
.
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2017.02.05. 14:01  Hozzászólás  Válasz baby-lon (20) hsz.-re     Olvasás  
  •   21   
Avatar

---
 
Nekem nagyon nem jött be. Az első 2 percben Mallorca, Sa Calobra öböl, na az igen.
De ami utána jött sztem unalmas, követhetetlen.

Egyedi, nem tucat hálivúd akció film, amit ajánlok "A könyvelő".
 


  2017.02.04. 20:35  Hozzászólás
  •   20   
Avatar

terra alapító
 
Felhőatlasz

Ha nem láttátok még nézzétek meg.

A mátrix rendezői jegyzik a filmet, Tom Hanks és még rengeteg remek színész, lebilincselő történet-folyam...
 


  2017.02.04. 20:19  Hozzászólás
  •   19   
Avatar

rendszer admin
 
Most vettem észre, hogy ez is fenn van.
Ha ír zene és tánc, nálam ez a csúcs még mindig .... :)
Lord Of The Dance - Feet Of Flames
Ráadásul ez az eredeti, 1998-as London Hyde parki koncert felvétel.



Csak óvatosan, majdnem 2 órás!
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2016.10.30. 12:48  Hozzászólás
  •   18   
Avatar

rendszer admin
 
Ez most így ebéd közben nagyon jól eset!! :P
Miket nem talál az ember, ha nem keresi ...... :D :D

Tegnap délután pakolásszások közbe a kezembe akadt egy jó régi DVD lemez.
Oda raktam a gép mellé, de aztán el is feljtettem.
Most, mikor leültem kajálni, akkor vettem észre, és kiváncsiságból be is raktam.
A "Miért éppen Alaszka" sorozat pár epizódja volt rajta, de mellette két film is.

Winnetou and Old Shatterhand (1964) - Pierre Brice - Lex Barker
Már erre a filmre nem is emlékeztem ....
Azért furcsa volt nosztalgiázni Lex Barkeren, aki fiatalabb korában vagy fél tucatnyi Tarzan filmnek volt a főszereplője.

A másik film a Csipkerózsika (1959) erdeti Walt Disney kiadásban, szinkronizálva.
Azt még nem néztem meg, mert közbe dolgom akadt. :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2016.01.31. 08:58  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (0) hsz.-re     Olvasás  
  •   17   
Avatar

---
 
Szia Admin!

"Vagy a TV van beprogramozva, és akkor a napi munkámat ehhez próbálom igazítani, vagy éppen a neten keresek online nézhető filmeket."

Nálam az van, vettem pár éve egy Panasonic - 500 Gb merevlemezest -, és azt beprogramozva veszem fel a Dunás, és az itteni adásokat, és akkor nézem őket, mikor időm engedi! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.11.18. 18:07  Hozzászólás
  •   16   
Avatar

terra alapító
 
Megmaradni Alice-nek.

Alice Howland, a neves nyelvészprofesszor boldog házasságban él, három felnőtt gyermeke van. Ám minden megváltozik, amikor kezd elfelejteni szavakat, dolgokat. Eleinte csak belezavarodik a gondolatmenetébe az egyetemi előadásain, és pánikba esik, amikor futás közben rájön, nem tudja, merre jár. Az orvos Alzheimer-kórt diagnosztizál nála, kevéssel az 50. születésnapja után. Alice nehezen fogadja el helyzetét, és azért küzd, hogy a lehető legtöbb ideje maradjon a családjára.
 


  2015.11.16. 19:52  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (13) hsz.-re     Olvasás  
  •   15   
Avatar

terra alapító
 
Interneten minden van :D
Én már ki is írtam jópár dvd-re, csak még nem jutottam el odáig, hogy megnézzem...
Most a The Walking Dead-et szeretném végre elkezdeni, talán a télen. Addig is nézem a 6. évadot a tv-ben, pont ma lesz.
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.11.16. 18:50  Hozzászólás  Válasz gergerg (7) hsz.-re     Olvasás  
  •   14   


*
 
Azért a Da Vinci kód sokkal jobb volt könyvben...bár erről nem Tom Hanks tehet...
 


  2015.11.16. 18:48  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (0) hsz.-re     Olvasás  
  •   13   


*
 
Nem vagyok TV fan...ha lehet inkább olvasok, de régebben szerettem az eredeti X-aktákat /sajnos az összeset nem láttam/
 


  2015.10.13. 20:22  Hozzászólás  Válasz Jana11 (10) hsz.-re     Olvasás  
  •   12   
Avatar

rendszer admin
 
Sajnos vannak ilyen filmek, klippek a YouTube oldalon.
De végül is van kép, klikkelni meg így is, úgy is kell. :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -




  2015.10.13. 20:11  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (9) hsz.-re     Olvasás  
  •   10   


---
 
Nem baj hogy átállítottad a hivatkozást, de így nem játssza le....
 


  2015.10.13. 20:03  Hozzászólás  Válasz gergerg (7) hsz.-re     Olvasás  
  •   9   
Avatar

rendszer admin
 
Éppen erről beszélek! Hogy mennyire nem vagyunk egyformák. :)

Engem például soha nem érdekelt, hogy ki játszik a filmben!
Nekem csak maga a film a lényeg, és annak a mondanivalója, vagy a szórakoztató története.
Még soha sem néztem meg azért egy filmet, mert abban Xxx Yyyy játszott .... :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2015.10.13. 19:31  Hozzászólás
  •   8   


---
 
Ha valaki pár vidám percet akar magának: A fölül megjelenő Legyetek jók, ha tudtok 5.-re kell kattintani

 


  2015.10.13. 19:25  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (6) hsz.-re     Olvasás  
  •   7   
Avatar

terra alapító
 
Bizony az! Igazából ha már meglátom hogy Tom Hanks szerepel egy filmben, akkor már tudom hogy érdemes megnézni.
 






  2015.10.13. 19:04  Hozzászólás
  •   4   
Avatar

terra alapító
 
Ha egy filmet kell mondani, akkor az nekem teljesen egyértelmű. Egy film van, amit nem tudnék annyiszor megnézni hogy megunjam. De nem árulom el melyik az, csak idézek kettőt belőle.

"Azt hiszem, rajtunk múlik, hogy mi a rendeltetésünk. Ki kell hoznunk a legjobbat abból, amit Istentől kaptunk."

"Mindennap történnek csodák. Nem mindenki hiszi, de hogy történnek, az biztos."
 


  2015.10.13. 18:55  Hozzászólás
  •   3   
Avatar

---
 
Néhány komolyabb, ami hirtelen eszembe jut és nagyon tetszettek: A domb, Életrevalók, A remény rabjai, Tizenkét dühös ember, Megbilincseltek, Tű a szénakazalban, A nagy balhé...
 


  2015.10.13. 18:49  Hozzászólás
  •   2   
Avatar

rendszer admin
 
Én válogatós vagyok. Nekem a "nagy" filmek közül is sok nem igazán tetszik, mert szinte csak látvány van, némelyiknek mondanivalója szinte semmi.
Így aztán kevés van közöttük, amelyik valamiért igazán megfogott.
Az egyik ilyen film volt a Levelek Júliának (Letters to Juliet) című amerikai romantikus vígjáték.

 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2015.10.13. 15:49  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (0) hsz.-re     Olvasás  
  •   1   
Avatar

---
 
Legutóbb a Dilisek vacsoráját. Francia vígjáték, rövid, könnyed, szórakoztató film. Itt megnézhető a teljes film:
 



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron