Fórumtalálkozó Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
A Kertészek Kocsmája, ahol kötetlen társalgás folyik a világ nagy dolgairól.
  2015.12.19. 15:50  Hozzászólás
  •   0   
Avatar

---
 
Azért nyitottam ezt a topicot, mert úgy gondolom, volna igény egy ilyen találkozó létrehozásához. Teszem ezt annak ellenére, hogy sikeres szervezés esetén sem lesz maradéktalan az öröm. Elképzelhető ugyanis, hogy anyagi, időponti stb. okok miatt nem tudnak eljönni olyan fórumozók, akik egyébként szívesen részt vennének.
Elsőként természetesen azt kellene tisztázni, hogy kik azok, akik jó eséllyel vállalnák az ezzel sajnálatosan együtt járó anyagi terheket (természetesen menet közben bárki elállhat a részvételtől: pl. ha kiderül, hogy a találkozó helye az ő lakhelyétől túlságosan messze van). Ha csak pár fórumozót érdekel a dolog, akkor szerintem meggondolandó, hogy érdemes-e folytatni a szervezést,
Innentől kezdve tehát először a komolyan érdeklődők jelentkezését várom (egynek már itt vagyok), utána pedig jöhetnek az ötletelések a helyszínről és az időpontról, meg más egyebekről. :)

   Eddigi jelentkezők
baby-lon
Ragadozo
gergerg
sforza45
Alibá (+ egy vendége)
Totya
vígh zsolti
CAMROM
délkelet
Rhéman
emendasajt
nzozz
kersa
tp329
Tintus?
lizy72
Mr Eggs ?
imre53

Ez idáig ??? fő.


Fenn hagyom a régi listát, az új listán szereplők tehát a következők:

petrol
STiszteletes
Ragadozo
tp329
délkelet
Csíkos Tigris
Alibá + 1 fő
csarli1
vígh zsolti
CAMROM
Rhéman
nzozz
Legújabb lista, ami remélhetőleg már egy ténylegesen megvalósuló fórumtalálkozó jelentkezőinek listája:
Ragadozó
délkelet+1 fő
Alibá+1 fő
baby-lon
tp329 ?
szanCSI2 ?
nzozz ?
 
 


  2015.12.22. 07:52  Hozzászólás  Válasz gergerg (14) hsz.-re     Olvasás  
  •   20   
Avatar

terra alapító
 
Ez most komoly? A cserét akár az autónál is le lehet bonyolítani... Én amúgy Budapest környékét javasolnám a közlekedés miatt...
 


  2015.12.21. 21:00  Hozzászólás  Válasz délkelet (18) hsz.-re     Olvasás  
  •   19   
Avatar

terra alapító
 
Ha lesz pálinka, én tudok vinni 10 helyi embert, aki bárkinek hajlandó vallani magát a fórumról, akire igény van. Sőt, ha lesz pálinka, én egyedül el tudok játszani 8-10 fórumozót. :banana:
 




  2015.12.21. 20:52  Hozzászólás  Válasz délkelet (16) hsz.-re     Olvasás  
  •   17   
Avatar

terra alapító
 
No figyelj! A keleti részről ha 1 valaki jön, akkor szerintem az 5 fő, mert ott egy blokkban elég sok fórumozó van. Én csak csapódok valakihez, hogy kihez, az attól függ hol lesz a hely. Hidd el, 20 ember könnyen összejön.
 






  2015.12.21. 20:17  Hozzászólás  Válasz baby-lon (13) hsz.-re     Olvasás  
  •   14   
Avatar

terra alapító
 
Nem vagyok benne biztos hogy működik. Gondolj csak bele, hipp-hopp összejön 20 ember. Na most oltóvesszővel meg palántával nem mehetünk étterembe (bár úgy sem ismernek) tehát kinti bulit kell tervezni. Na most a kinti bulik idején az oltóvessző már.... Palánta az lehet.
 




  2015.12.21. 19:58  Hozzászólás
  •   12   
Avatar

---
 
Ugyan korai erről beszélni, de amikor a fórumtalálkozó ötlete beugrott, a Duna-Tisza köze jutott eszembe, mint kb. mindenkitől egyforma távolságra lévő helyszín (konkrétan Kiskőrösre gondoltam, mert ott van rokonom, aki tudna segíteni a szervezésben). Az is jó lenne, ha úgy tudnátok megszervezni az utazást, hogy ne egyedül gyertek egy kocsival.
 


  2015.12.21. 19:43  Hozzászólás  Válasz baby-lon (3) hsz.-re     Olvasás  
  •   11   


*
 
hasonló kitételekkel engem is.
 


  2015.12.21. 19:18  Hozzászólás  Válasz gergerg (9) hsz.-re     Olvasás  
  •   10   
Avatar

terra alapító
 
Ha Japánba fizetik az utam, egye-fene megyek én is :D amúgy nem, se idő se pénz. Meg a zasszony amúgy sem engedne el :dejo: :dejo: :super: :nahat: :lol:
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.12.21. 19:14  Hozzászólás
  •   9   
Avatar

terra alapító
 
Szerintem is az lenne a legjobb ha wogboyhoz mennénk, az mindenkinek egységesen lenne rohadtmessze.

De van még egy pár közeli fórumlátogató!

http://www.revolvermaps.com/?target=enl ... 0xjjq&dm=2
 


  2015.12.21. 12:34  Hozzászólás
  •   8   


---
 
Csatlakozom én is, az időpont hely függvénye nekem is, de szívesen részt vennék én is ;)
 


  2015.12.20. 07:43  Hozzászólás  Válasz délkelet (0) hsz.-re     Olvasás  
  •   7   
Avatar

---
 
Szia!

Jó ötlet, és anno, az Origo fórum is készített ilyen találkozót, és a mai napig megmaradt szép emléknek!

Lehetne a Gold Coast-n a találkozó helye, és addig hátha bejön a lottó, és küldöm, a pótkocsis repülöt értetek! Akkor, lehet hozni a talicskákat is, és elmegyünk opált keresni! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.12.20. 01:26  Hozzászólás
  •   6   
Avatar

rendszer admin
 
Csatlakozom én is!
Részemről csak a majdani beosztásom lehet akadály .... :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2015.12.19. 22:13  Hozzászólás
  •   5   
Avatar

terra alapító
 
Javaslom hogy két-három napos legyen, mert ha mindenki visz egy kis kóstolót, abból komoly bonyodalmak lehetnek :lol:
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/








  2015.12.19. 15:55  Hozzászólás  Válasz délkelet (0) hsz.-re     Olvasás  
  •   1   
Avatar

terra alapító
 
Én benne vagyok, de pilótát kell szereznem akár hová is megyünk, mert én bizony meg nem állom hogy koccintsak egyet.
 


Előző

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég