Fórumtalálkozó Terra Lotto Jackpot:
1500 terra    
A Kertészek Kocsmája, ahol kötetlen társalgás folyik a világ nagy dolgairól.
  2015.12.19. 15:50  Hozzászólás
  •   0   
Avatar

---
 
Azért nyitottam ezt a topicot, mert úgy gondolom, volna igény egy ilyen találkozó létrehozásához. Teszem ezt annak ellenére, hogy sikeres szervezés esetén sem lesz maradéktalan az öröm. Elképzelhető ugyanis, hogy anyagi, időponti stb. okok miatt nem tudnak eljönni olyan fórumozók, akik egyébként szívesen részt vennének.
Elsőként természetesen azt kellene tisztázni, hogy kik azok, akik jó eséllyel vállalnák az ezzel sajnálatosan együtt járó anyagi terheket (természetesen menet közben bárki elállhat a részvételtől: pl. ha kiderül, hogy a találkozó helye az ő lakhelyétől túlságosan messze van). Ha csak pár fórumozót érdekel a dolog, akkor szerintem meggondolandó, hogy érdemes-e folytatni a szervezést,
Innentől kezdve tehát először a komolyan érdeklődők jelentkezését várom (egynek már itt vagyok), utána pedig jöhetnek az ötletelések a helyszínről és az időpontról, meg más egyebekről. :)

   Eddigi jelentkezők
baby-lon
Ragadozo
gergerg
sforza45
Alibá (+ egy vendége)
Totya
vígh zsolti
CAMROM
délkelet
Rhéman
emendasajt
nzozz
kersa
tp329
Tintus?
lizy72
Mr Eggs ?
imre53

Ez idáig ??? fő.


Fenn hagyom a régi listát, az új listán szereplők tehát a következők:

petrol
STiszteletes
Ragadozo
tp329
délkelet
Csíkos Tigris
Alibá + 1 fő
csarli1
vígh zsolti
CAMROM
Rhéman
nzozz
Legújabb lista, ami remélhetőleg már egy ténylegesen megvalósuló fórumtalálkozó jelentkezőinek listája:
Ragadozó
délkelet+1 fő
Alibá+1 fő
baby-lon
tp329 ?
szanCSI2 ?
nzozz ?
 
 
















  2016.12.08. 17:49  Hozzászólás  Válasz CsíkosTigris (363) hsz.-re     Olvasás  
  •   365   


---
 
Nincs választás, innentől kezdve Szarvas. Ha nagyon eldurvul a buli, akkor átúszok a Körösön és hazasétálok :)
 




  2016.12.08. 10:31  Hozzászólás  Válasz délkelet (0) hsz.-re     Olvasás  
  •   363   


---
 
Tiszteletem délkelet! Engem is érdekelne a találkozó! Nekem Szarvas is jó :lol:
 


  2016.12.07. 18:17  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (361) hsz.-re     Olvasás  
  •   362   
Avatar

terra alapító
 
Az igaz, de az okostelóm sincs olyan okos hogy kompenzálja a hülye szolgáltató sebességét. :-)
 


  2016.12.06. 22:31  Hozzászólás  Válasz gergerg (359) hsz.-re     Olvasás  
  •   361   
Avatar

rendszer admin
 
De van okosteló is, meg messenger is.
Az okostelón meg egy koppintás az ikonra, és már video-chat megy.
Ráadásul ki lehet hangosítani, így mindenki hallja, a telót meg oda fordítod, ahova akarod, és látjuk is egymást.
Ehhez nem kell wifi .... :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -




  2016.12.06. 20:28  Hozzászólás  Válasz Jana11 (353) hsz.-re     Olvasás  
  •   359   
Avatar

terra alapító
 
Ami azt illeti a mátrai helyet azért is mellőztem, mert azt jól ismerem, és leginkább gyerekszállás, tehát nem biztos hogy egy felnőttnek is kényelmes. A nyáron csináltunk egy 4 csillagos szállodát Hollókőn. Van pár vendégház, gondolkodtam hogy esetleg ott is lehetne, úgyis miztos sokan vannak akik még nem jártak ott, pedig egyszer mindenkinek meg kell néznie. De mivel mindenkinek messze van, mindenképp 2 naposra kellett volna tervezni hogy az ófalura és egymásra is jusson idő. A legnagyobb vendégház ugyan képes 6-8 főt fogadni, de csak 2 szobában. Szóval ezt el is vetettem. Volt még ott egy panzió féle, nagy udvarral ami alkalmas is lehetne, de hivatalosan bezárt. Ettől függetlenül elég nagy ott az élet, de ilyen kétes dolgokba inkább nem mennék bele. A szálloda amit csináltunk megnyitott, több mint 60 szobával, konferenciateremmel, stb, de nem valami olcsó, pláne hétvégén nem, ezért az is kiesik a kosárból. Biztos tudnék valami kedvezményt kicsikarni mert még ma is napi kapcsolatban vagyunk a vezetésével, de akkorát bizos nem ami nekünk jó lenne.

Ezzel ez a régió ki is merült, mert ha valahol nem vagyok ismerős, akkor az az előnye már nincs is hogy le tudok minden zsirozni. Ha a szolnoki hely megszűnt, majd találunk másikat. Az időpnt választásánál viszont figyelembe kell venni hogy április közepe előtt szerintem csak benti bulira lehet tervezni. Az is lehet jó, csak ezt nem árt szemelőtt tartani.
 


  2016.12.06. 20:18  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (355) hsz.-re     Olvasás  
  •   358   
Avatar

terra alapító
 
Vállalom. Csak legyen wifi is, mert a mobilnetemmell csak annyit fogsz mondani hogy sssssssz i a aa aaaa a aaa aaaa aaa szt ooooooooo o ooo o o oo k.
 


  2016.12.06. 19:12  Hozzászólás  Válasz délkelet (352) hsz.-re     Olvasás  
  •   357   


---
 
Inkább március eleje, mint vége legyen, és nekem is jó lesz Szarvas :)
 




  2016.12.05. 21:06  Hozzászólás  Válasz délkelet (352) hsz.-re     Olvasás  
  •   355   


*
 
Csak hogy lássátok alapból engem is érdekelne, de...a Duna túlsó oldala nekem esélytelen ,tavasszal meg főleg...de ha vki visz gépet, meg webkamerát...Skypeon ott leszek :)
 




  2016.12.05. 20:05  Hozzászólás
  •   353   


---
 
A március jó lenne egy szombattal. Arról a szolnoki helyről lehetne valamit tudni, lehetne e például ott bográcsolni, főzni, viszonylag szolíd áron ott aludni egy éjszakát, ha nincs saját sofőrünk vagy közlekedésünk? Mert a Tiszaligeti üdülő saját honlapja szerint is 2016.09.15-vel bezárásra került. Nekem a Gergerg mátrai üdülője ezen szempontok szerint nagyon szimpatikus volt, minden elfogultság nélkül...
 


  2016.12.05. 19:53  Hozzászólás  Válasz gergerg (351) hsz.-re     Olvasás  
  •   352   
Avatar

---
 
A hely Szolnok lenne, ahogy az idén már megbeszéltük (az ennek ellentmondó hsz-ok csak poénkodások). Az időpontnak egy tavaszi szombatot javasoltam, amit persze jó lenne pontosítani.
 


  2016.12.05. 19:41  Hozzászólás
  •   351   
Avatar

terra alapító
 
Szerintem ne essünk a tavalyi hibába. Először legyen kinevezve egy hely és egy időpont. Aztán eszi nem eszi, nem kap mást. Azt már tudjuk hogy mindenkinek megfelelő hely és idő (még külön-külön se) nem lesz. De nem lenne jó ha az befolyásolná a helyet és az időt hogy melyik jelentkezőnek akarunk kedvezni. Ha megvan hogy hova és mikor, le lehet egyeztetni a hellyel is, és már csak a létszám kérdéses. Én bárhová elmegyek (illetve elvitetem magam) ami nincs messzebb 2 óra autóúttól. Akkor 9-17-ig lehet zsiványkodni.
 






  2016.12.05. 17:28  Hozzászólás
  •   348   
Avatar

rendszer admin
 
Nekem bármelyik hely és dátum, és így bármelyik évszak megfelelő.
Ha valami miatt nem tudok mégsem menni, az úgy is csak előtte egy-két nappal derül ki.
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -




  2016.12.04. 19:49  Hozzászólás
  •   346   


---
 
Legutóbb azért léptem ki, mert szezon közepére akartatok találkozót. Ha nyugis időszakra esik, akkor felírhattok a listára.
Persze a távolság sem elhanyagolható, max. Szarvas :)
 


  2016.12.03. 22:32  Hozzászólás  Válasz délkelet (344) hsz.-re     Olvasás  
  •   345   


---
 
100 %-ra nem tudom ígérni, mert suliba is járok, meg dolgozok is. De szeretnék elmenni. Ha így megfelelő, akkor írj fel. :)
 


  2016.12.03. 22:07  Hozzászólás  Válasz petrol (343) hsz.-re     Olvasás  
  •   344   
Avatar

---
 
Ha az érdeklődésed komoly és jó eséllyel el is tudnál jönni, akkor felírlak a listára. Tehát írjalak? :)
 




  2016.12.03. 21:47  Hozzászólás  Válasz STiszteletes (341) hsz.-re     Olvasás  
  •   342   
Avatar

---
 
Kocsma? ... khm ... elsőre nem hangzik rosszul :D (ennek ellenére rajtam a korcsmárosok biztos nem fognak meggazdagodni) :)
Viszont komolyra fordítva: hátha az újabb nekirugaszkodásra sikerül létrehozni a fórumtalálkozót. A magam részéről nem lennék ellene egy tavaszi szombati napnak és a Gergerg által javasolt szolnoki helyszínnek. Viszont a jelentkezők listáját újra kell írni, mert a mostani teljesen bizonyos, hogy nem felel meg a valóságnak.
Mi a véleményetek a javaslatról?
 


  2016.12.03. 21:04  Hozzászólás  Válasz délkelet (340) hsz.-re     Olvasás  
  •   341   


---
 
oké, de csak ha megy a komp, nem vagyok hajlandó kerülni :)
Esetleg Pusztabánréve? Az 1 db kocsmájával, rengeteg látnivaló van :)
 








  2016.08.21. 20:35  Hozzászólás  Válasz Tintus (336) hsz.-re     Olvasás  
  •   337   
Avatar

terra alapító
 
És konyhájuk van egyébként? Arra gondolok hogy elég bizonytalan a létszám, talán az lenne a legjobb ha kifizetnénk valami terembérletet vagy ilyesmit, aztán a kaját meg eldöntenénk ott a helyszínen.
 


  2016.08.17. 11:55  Hozzászólás  Válasz gergerg (334) hsz.-re     Olvasás  
  •   336   


terra alapító
 
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9007484

Ez a topik még 2001-ben indult és most már 127 ezernél több a beírás. Nyáron a balatonnál egy állandó helyen télen változó helyszíneken tartunk 3 napos konferenciákat ahol minősítünk is. Általában 45-60 körüli a létszám. Mivel az öregek csoportja eléggé zárt ezért a sok új miatt nem rég indult egy NB2-es csoport akik szintén néhány napja megtartották az első találkozójukat. A nyári az nomád (családi sátrazás a területen illetve akik kényelmesebbek azok vendégházakban campingekbe .. főzünk bográcsba, tárcsán.. és iszunk mint a gödény. Szép látvány amikor egy méter széles 4-méter hosszú asztalra már nehezen tudsz újabb üveget lerakni.
 


  2016.08.16. 14:21  Hozzászólás
  •   335   


---
 
Igaz, korábban jeleztem részvételi szándékomat a fórumtalira, de most szeretném én is sajnálatomra lemondani. Mostanság nagyon elfoglalt lettem, ide is csak nagyritkán tudok benézni. Meg, hát a távolság sem egy elhanyagolható dolog... De azért szorítok nektek, hogy végre sikerüljön valamit összehoznotok.
 




  2016.08.14. 21:57  Hozzászólás  Válasz gergerg (330) hsz.-re     Olvasás  
  •   333   


terra alapító
 
Ezt ismerem.. a pálinkás országos fórum találkozó télen ott volt. Jó hely merem ajánlani... mi szoktunk a teraszon tárcsázni van 45-50 fős közösségi terem, két ágyas fürdős szobák. sajnos nekem még ez is most messze van.
 


  2016.08.14. 21:09  Hozzászólás  Válasz gergerg (330) hsz.-re     Olvasás  
  •   332   


---
 
Végülis mikor lesz a találkozó? Vagy már volt? Vagy idén nem is lesz? :D
 




  2016.08.14. 19:25  Hozzászólás
  •   330   
Avatar

terra alapító
 
Itt van pl:

http://tiszaligetimotel.hupont.hu/5/gal ... re-gallery

Fedett nagy terasz van, benti lehetőség van, park van sétálni egyet, külön padok vannak, főzni sem kell. Szobát is lehet foglalni ha valakinek mégis szükséges. Az árát meg le lehet telefonálni ha már ott tartunk.
 


  2016.08.14. 19:11  Hozzászólás  Válasz délkelet (327) hsz.-re     Olvasás  
  •   329   
Avatar

terra alapító
 
A hegyvidéket bármikor bepótolhatod, tudok egy jó kis vendégházat a Mátrában, benti jakuzzi meg minden, közvetlen az erdő mellett és nem is drága.
Illetve most fejeztünk be egy 4*-os szállodát a Cserhátban, azt is tudom ajánlani, csak az drága. A fórumozókkal is találkozhatsz még egyesével is, de azért mégis csak egyszerre lenne jobb. Így is sokan vannak akik jó lenne ha jönnének de hozzájuk már tényleg nem tudjuk közelebb vinni, mert olyan ez mint az 5m-es hosszabbító a 6 méteres szakaszon, hogy egyik vége mindig rövid.
 


  2016.08.14. 19:08  Hozzászólás  Válasz délkelet (326) hsz.-re     Olvasás  
  •   328   
Avatar

terra alapító
 
Persze, de azért terveztem a Mátrát, mert nyárra szerettük volna, és akkor jobban belefért volna neked is egy pár nap, mert olyan messziről máshogy aligha lehet. De nem szeretném ha hiányoznál, ezért gondoltam lejjebb vinni. Szolnok pl egész központban van ahogy a térképet nézegettem, csak nincs ott ismeretségem. Mivel szerintem borítékolható az 1 napos program, és mindenkinek 2 órán belül van (akik a Mátrába jöttek volna) 7 órai indulással 9-től délután 5-ig mehetne a buli. Csak keresni kell egy jó helyet ahol nem sülünk meg, nem ázunk el, nem fagyunk meg, és kényelmesen tudunk beszélgetni.
 


  2016.08.14. 19:04  Hozzászólás  Válasz délkelet (326) hsz.-re     Olvasás  
  •   327   
Avatar

---
 
Sőt: a terveimben az volt, hogy pár napot legalább eltöltök(tünk)hegyvidéken, az utóbbi pár évben úgysem voltam sehol. Szolnok pedig ugye...
 


  2016.08.14. 19:01  Hozzászólás  Válasz gergerg (324) hsz.-re     Olvasás  
  •   326   
Avatar

---
 
Nem a távolsággal van gondom, hanem az időponttal. Így sincs teljesen kizárva a részvételem, de pillanatnyilag nagyon valószínűtlen. Viszont az elején már leszögeztük, hogy mindenkihez nem lehet idomulni, tehát célszerű kitűzni egy helyet és gy időpontot és aki tud és szeretne menni, az megy vagy sem.
 




  2016.08.14. 18:41  Hozzászólás  Válasz délkelet (323) hsz.-re     Olvasás  
  •   324   
Avatar

terra alapító
 
Sejtem hogy ez mit jelent. És ha közelebb szervezzük hozzád? Pl Szolnok környékére?

Elnézést hogy a nyáron nem tudtam megoldani, de ahogy gondolom a fórumos jelenlétemen is látszott, szinte minden hétvégén dolgoztam.
 




ElőzőKövetkező

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég