Fórumtalálkozó Terra Lotto Jackpot:
1500 terra    
A Kertészek Kocsmája, ahol kötetlen társalgás folyik a világ nagy dolgairól.
  2015.12.19. 15:50  Hozzászólás
  •   0   
Avatar

---
 
Azért nyitottam ezt a topicot, mert úgy gondolom, volna igény egy ilyen találkozó létrehozásához. Teszem ezt annak ellenére, hogy sikeres szervezés esetén sem lesz maradéktalan az öröm. Elképzelhető ugyanis, hogy anyagi, időponti stb. okok miatt nem tudnak eljönni olyan fórumozók, akik egyébként szívesen részt vennének.
Elsőként természetesen azt kellene tisztázni, hogy kik azok, akik jó eséllyel vállalnák az ezzel sajnálatosan együtt járó anyagi terheket (természetesen menet közben bárki elállhat a részvételtől: pl. ha kiderül, hogy a találkozó helye az ő lakhelyétől túlságosan messze van). Ha csak pár fórumozót érdekel a dolog, akkor szerintem meggondolandó, hogy érdemes-e folytatni a szervezést,
Innentől kezdve tehát először a komolyan érdeklődők jelentkezését várom (egynek már itt vagyok), utána pedig jöhetnek az ötletelések a helyszínről és az időpontról, meg más egyebekről. :)

   Eddigi jelentkezők
baby-lon
Ragadozo
gergerg
sforza45
Alibá (+ egy vendége)
Totya
vígh zsolti
CAMROM
délkelet
Rhéman
emendasajt
nzozz
kersa
tp329
Tintus?
lizy72
Mr Eggs ?
imre53

Ez idáig ??? fő.


Fenn hagyom a régi listát, az új listán szereplők tehát a következők:

petrol
STiszteletes
Ragadozo
tp329
délkelet
Csíkos Tigris
Alibá + 1 fő
csarli1
vígh zsolti
CAMROM
Rhéman
nzozz
Legújabb lista, ami remélhetőleg már egy ténylegesen megvalósuló fórumtalálkozó jelentkezőinek listája:
Ragadozó
délkelet+1 fő
Alibá+1 fő
baby-lon
tp329 ?
szanCSI2 ?
nzozz ?
 
 




  2016.08.14. 16:34  Hozzászólás
  •   321   
Avatar

terra alapító
 
Kicsit kicsúsztunk az időből, a naptárat nézegetve augusztus utolsó hete, illetve szeptember eleje jöhet számításba mint lehetséges időpontok hogy ne nagyon csússzunk bele az őszbe. Mivel én mindig nyárban gondolkodtam, mérlegelni kell hogy a Mátra mennyire jó helyszín, mert szeptember elején is korábban sötétedik már, és talán nagyon meleg sincs, a Mátrai helyszín viszont pont a hőségben jött volna jól. Ez annyit jelent hogy elkezdtem alternatív helyszíneken gondolkodni. Nagyban meghatározza viszont a helyszín választást hogy hányan lennének akik esetleg maradnának éjszakára.
Lenne egy egész jó hely, kimondottan érdekes környezetben, Hollókőn, ami látnivalónak sem lenne utolsó, de itt csak 2x3 főt tudnak elszállásolni. Persze az sem biztos hogy szabad a hely, de kellene tudnom ki maradna éjszakára, mert ha többen mint amennyien elférnek, akkor egyezkednem is kár itt.

Szóval ki maradna éjszakára?
 


  2016.05.31. 20:20  Hozzászólás  Válasz gergerg (316) hsz.-re     Olvasás  
  •   320   
Avatar

terra alapító
 
Ma hívott a hölgy férje hogy mikor megyek elszámolni. Mondtam neki hogy ez most nem fontos, és kérdeztem a feleségéről. Azt mondta már jobban van, hála a gyors orvosi ellátásnak köszönhetően. Hála Istennek. Szóval mikor látszólag rossz dolgok történnek, talán nem véletlenül történnek.

Rhéman! Téged lehet hogy a rossz térded ment meg valamitől. A te korodban már nem feltétlenül baj ha az ember kicsit lassít a tempón. Persze lehetne ezt kellemesebben is tenni.
 


  2016.05.30. 07:29  Hozzászólás  Válasz tgwh (318) hsz.-re     Olvasás  
  •   319   
Avatar

terra alapító
 
Családunkban az emberek vagy meghalnak 60 éves koruk környékén, vagy 90 tájékán. Én a 60 évest elpasszoltam. :banana:

A protézist esetemben 10 évre mondják jónak. Ergo, várnom kell 80 éves koromig, ha nem akarok arra esélyt adni, hogy életem végén tolókocsiba kényszerülök.

80 év után azonban már nem végzik el a műtétet.

Most viszonylag tűrhetően megvagyok, csak nem tudok sietni, sokat menni, vagy állni. Szóval beszűkült a mozgásom, de nem kell bot, vagy járókeret. Egy egész napos találkozó már sok lenne.
 


  2016.05.29. 20:17  Hozzászólás  Válasz Tintus (317) hsz.-re     Olvasás  
  •   318   
Avatar

terra alapító
 
Hát oktatták az átlagos színvonalat...
Bp, kb. 9-11 órás várakozás után kerül ki az enyhe sérült, mert ha van komolyabb, akkor ő kerül előre...

gergerg, az öregnek szóltak, vágja ki a kb. 15-20 méteres fenyőfáit a telekhatáron. Felmászott, levágta a gallyakat. Kb. 70-80 éves...

Rhéman, kitartást, ez máshogy nem megy. Gondolj arra, hogy van akinek 50 évesen már kellene protézis... sokáig ne húzd, volt aki évekig szenvedett, utána meg szidta magát, hogy lehetett ennyire hülye, hogy még ha járni sem tudott, akkor sem ment műtőbe.
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2016.05.29. 19:38  Hozzászólás  Válasz gergerg (316) hsz.-re     Olvasás  
  •   317   


terra alapító
 
Hát igen.. Amikor 2010-be lepottyantam cseresznye szedés közben azt mondták akkorát puffantam, hogy a szomszédos hegyháton (dombháton ) is hallották. Elájultam , úgy kellett kihúzni a nyelvemet meg jól megpofoztak , 2 gerinc csigolyám összeroppant a csuklómba platinát építettek.. Ha nincs ott valaki aki telefonált a rohammentőkért akkor kampeca. Azt hittem kényelmes lesz a gumi ágy .. de nem. 17 órakor volt a buli de éjjel 3-kor kerültem kórterembe. Addig hol ide hol oda tologattak mindenre órákig kellett várni. A korház egy tragédia . Pedig a kaposvári kórház OKTATÓ kórház.
 


  2016.05.29. 15:52  Hozzászólás  Válasz lizy72 (307) hsz.-re     Olvasás  
  •   316   
Avatar

terra alapító
 
Részvétem! Ma is dolgozni voltam, egy idős? 60 körüli házaspárnál. Télen a lakásukat csináltuk, most a melléképületeket/garázst. Reggel odaértünk, nem voltak otthon. Van egy kis horgász tanyájuk egy tóparton. (nehezen megközelíthető). A munkát már hetek óta halogattam. Pár hete voltam ott hogy megcsináljuk, de láttam reggelről hogy nincs meg minden anyagom így ott hagytam. Aztán következő hétvégére nem érkezett meg az anyag, az azt követőn meg üdülni mentek. (a hölgy erősen korlátozott a mozgásában, nem kérdeztem, de valószínű egy agyvérzés miatt) Így aztán most hétvége lett az időpont. Sajnos nem volt meg a telefonszámuk, valahová elkevertem, így nem tudtam tegnap szólni nekik. Reggel odamentünk, csengetek, semmi. Szétnézek, (a munka egy része kinti volt) borult. Na mondom, már csak egy eső hiányzik. Mi jöhet még? Mondtam is a srácoknak, ez a munka el van átkozva, mert semmi sem úgy sikerül ahogy terveztem. Egyszer csak jön a szomszéd, és mondja hogy a horgászlakban vannak, de hagytak nekem kulcsot a lakáshoz. Mondtam neki hogy jó, de jobban örültem volna ha itthon vannak. Azt mondja a srác, mindjárt felhívja őket hogy jönnek-e valamikor. Felhívta őket, ők meg hogy így hogy ha már jöttünk, akkor haza ugranak amíg ott vagyunk. Neki kezdtünk volna dolgozni, de láttuk hogy a másik szomszédnak még csukva van az ajtó, na mondom akkor reggelizzünk, ne zörögjünk. 7 óra sem volt még. Mondtam is, elég lett volna 8 után jönni. Aztán előkerült másik szomszéd, már rég fel volt, a boltban volt. Na mondom, csak egyszer legyünk ezen túl. Aztán hazaértek a gazdáék. Köszöntünk, kicsit beszélgettünk, aztán nekifogtunk a munkának. Kb 10 perccel később egy nagy csattanást hallottunk a lakásból, az asszony a földön fekszik, a férje üvölt hogy hívjanak mentőt. (gyorsan hívtam őket, de a telefonos rendszer hagy kívánnivalót maga után) Agyvérzést kapott. A mentők kb 10 perc alatt értek ki. Csak délután jutott eszembe. Ha elsőre meg lett volna az anyagom, ha megérkezett volna következő hétvégére, ha nem mennek üdülni, ha tegnap nem dolgozok, ha nem megyünk csak 8 óra körül, a hölgyet a horgászlakban érte volna az agyvérzés, és még ha tudtak is volna mentőt hívni, valószínű nagyon nehezen találtak volna oda, mert nem egy kiépített horgásztó, földutak útvesztőjén lehet a házig eljutni. Nem tudom hogy van a hölgy, csak remélni tudom hogy legalább túlélte. Borzalmas hogy 1 perc az élet.
 


  2016.05.29. 15:06  Hozzászólás  Válasz Rhéman (314) hsz.-re     Olvasás  
  •   315   


terra alapító
 
Köszönöm!

Azt mondom, ha van találsz egy dokit aki a kórházban ezzel foglalkozik, és megfogadod, akkor TB finanszírozottan megy a dolog.
Akárhogy is remélem gyorsan helyre jössz :) :SRCE
 
Lizy


  2016.05.29. 10:22  Hozzászólás  Válasz lizy72 (311) hsz.-re     Olvasás  
  •   314   
Avatar

terra alapító
 
Együtt érzek Veled! Köszi a tanácsot. Az esetemben a várakozás nem nagyon csökkenthető. Azaz milliós összegű magán megoldás lehetséges.
 


  2016.05.29. 10:19  Hozzászólás  Válasz baby-lon (310) hsz.-re     Olvasás  
  •   313   
Avatar

terra alapító
 
Köszönöm.
Térd protézis kellene. A probléma előre látható volt, ezért csökkentettem a konyhakert területét, és írtam Neked, hogy ne küldj semmit, mert nem tudom használni.
Most azonban hirtelen nagyot romlott. Egyelőre megpróbálom a gyógyszeres kezelést. Még két évig kellene húzni, és aztán bejelentkezni. Akkor még operálnak, később nem.
 




  2016.05.29. 09:18  Hozzászólás  Válasz Rhéman (309) hsz.-re     Olvasás  
  •   311   


terra alapító
 
Remélem hamar felgyógyulsz, a műtéti beavatkozással meg nem várj. Gyorsan keress egy magánorvost. Hidd el lesz időpont hamarabb.

Anyunak 3 hónapra adtak MR-re időpontot. Elmentünk egy magánorvoshoz. Másnap TB finanszírozott MR volt . Ennyit erről.
 
Lizy




  2016.05.29. 07:17  Hozzászólás  Válasz délkelet (306) hsz.-re     Olvasás  
  •   309   
Avatar

terra alapító
 
Köszönöm, de úgy néz ki,hogy olyan műtéti beavatkozás szükséges, melyre két évet kell várni. Remélem, hogy a találkozó előbb létrejön.
 




  2016.05.28. 22:28  Hozzászólás
  •   307   


terra alapító
 
Én is csak most nézegettem szét jobban itt a fórumon, édesanyám súlyos betegségben a hónap elején elhunyt. Eddig minden erőmmel a felgyógyulásáért küzdöttem.

A kertezés az idén nem nagyon lesz, de veletek szívesen taliznék :)
 
Lizy


  2016.05.28. 20:36  Hozzászólás  Válasz Rhéman (305) hsz.-re     Olvasás  
  •   306   
Avatar

---
 
Találkozótól függetlenül jobbulást kívánok, legalább olyan mértékűt, hogy a találkozón való részvételedhez kétség se férjen! :)
 


  2016.05.28. 20:28  Hozzászólás
  •   305   
Avatar

terra alapító
 
Az utóbbi időben romlott az egészségem. Feltehetőleg nem tudok részt venni. Három főnek vállaltam a szállítását, ebből kettő nem jönne így sem. Nem hiszem, hogy távolmaradásom felborítana bármit is.

Jó találkozót.
 






  2016.05.28. 19:56  Hozzászólás  Válasz baby-lon (301) hsz.-re     Olvasás  
  •   302   
Avatar

terra alapító
 
Azt nem tudom, de talán jó lenne nem a végére hagyni. Az már nagyon szezonvége hangulatú. Abban az egyben vagyok biztos hogy a június/július foglalt. Tényleg hónapokkal vagyok előbbre vállalás terén mint a valóságban. Persze ez akár változhat is. Én az augusztus első felét szeretném megcélozni, a hónap végét a gyerekesek inkább a gyerekekkel töltsék, pótolják be ami egész nyáron nem jött össze.
 




  2016.05.28. 19:24  Hozzászólás  Válasz baby-lon (299) hsz.-re     Olvasás  
  •   300   
Avatar

terra alapító
 
Attól tartok nekem a június végképp kiesik, de gyanús hogy a július is. Ma is dolgoztam, holnap is dolgozok és holnap nézek meg 3 új hétvégi munkát. A naptáramba július utolsó hévégéje szabad jelenleg. Erre jön a licit holnap. Szóval nekem a legközelebbi lehetőség augusztus.
 


  2016.05.28. 15:52  Hozzászólás  Válasz lizy72 (298) hsz.-re     Olvasás  
  •   299   
Avatar

terra alapító
 
Nem marad el, csak találnunk kellene egy időpontot, ami a többségnek jó. Javaslatok?
 








  2016.04.15. 21:19  Hozzászólás  Válasz imre53 (294) hsz.-re     Olvasás  
  •   295   
Avatar

---
 
Felírlak a listára és ha a többiek nem gondolták meg magukat, akkor lehet a dologból valami.
 










  2016.02.13. 17:01  Hozzászólás  Válasz gergerg (288) hsz.-re     Olvasás  
  •   290   
Avatar

terra alapító
 
Én is szeretném kifizetni a részem. Minden másban egyetértek, szerintem javasolhatnánk időpontot.
.
.
.
Június 11?
 


  2016.02.13. 13:57  Hozzászólás
  •   289   
Avatar

terra alapító
 
A rám eső költség kifizetéséhez ragaszkodom.

A már jelzett 3 urat Budapesttől kész vagyok elvinni. Egy naposra tervezem az ottlétemet.

Ha valamiért nem tudok menni, a hozzájárulásomat akkor is kifizetem, hiszen a beszerzések nyilván megtörténnek.

Akkor, ha valamiért nem tudok elmenni, és a fuvart a három úr közül valaki vállalja, a Budapest oda-vissza költségét kifizetem.
 


  2016.02.12. 20:34  Hozzászólás  Válasz CAMROM (287) hsz.-re     Olvasás  
  •   288   
Avatar

terra alapító
 
Nekem útba esik, régen mikor még bandáztunk, (ő is a haveri kör tagja volt, és akkor még az apja vitte az üzletet) sok bulit csináltunk. Horgászós, sátorozós bulikat. Már akkor is ők szolgáltatták az innivalót. Aztán mikor végeztünk a sulival, még egy darabig összejövögettünk, de aztán megnősültünk, gyerekek lettek, így a banda szép lassan feloszlott. Az egész baráti körből csak egy sráccal tartom a kapcsolatot, vele vagyunk a leghasonszőrűbbek.
 


  2016.02.12. 20:14  Hozzászólás  Válasz gergerg (286) hsz.-re     Olvasás  
  •   287   


---
 
Mi is jóban vagyunk, ha úgy adom neki, kihozza barátilag. ( ha érted, bor lesz az biztos)
 


  2016.02.12. 20:06  Hozzászólás  Válasz CAMROM (285) hsz.-re     Olvasás  
  •   286   
Avatar

terra alapító
 
Gyerekkori jóbarátom. Bár idejét sem tudom mikor találkoztunk utoljára.
 


  2016.02.12. 19:35  Hozzászólás  Válasz gergerg (283) hsz.-re     Olvasás  
  •   285   


---
 
Helló,

Cs Tamás jó srác olcsón adja a piát, de viszünk mi is csak beszéljük meg mi kell. :-)
 


  2016.02.11. 21:38  Hozzászólás  Válasz gergerg (283) hsz.-re     Olvasás  
  •   284   


terra alapító
 
Aha! Lebuktál! Akartam venni a takarmányosnál ócsó tört rizst, aszonygya, egy fazon elvitte az összeset! :lol:
 


  2016.02.11. 21:31  Hozzászólás  Válasz tp329 (282) hsz.-re     Olvasás  
  •   283   
Avatar

terra alapító
 
Így is nézhetjük, de úgy is, hogy azok akik messziről jönnek, elég komoly költségen jönnek, így őket nem terhelném további költségekkel. Nekem meg minimális lenne az utiköltség, így szivesen átvállalom a buli egyéb költségét. (majd főtt krumli lesz rizzsel :mrgreen: )
 


  2016.02.11. 21:20  Hozzászólás  Válasz gergerg (277) hsz.-re     Olvasás  
  •   282   


terra alapító
 
Szerintem meg ez így pofátlanság! Neked lenne a legközelebb, te fizetnéd a bulit és nem szálsz be a benzinpénzembe???????? :-(
Amúgy meg, meg lehetne szervezni, hogy mindenkinek egyforma legyen a távolság, te pl. jöhetnél Veszprémen keresztül! :dejo:
Egyébként meg pont neked nem kellene fizetni az utiköltségeden kívül semmit, éppen elég lesz a szervezés pénz+időigénye a részedről.
A lényeg, hogy én szeretném fizetni a rám eső részt az összes költségből!
 


  2016.02.11. 19:20  Hozzászólás  Válasz Mr Eggs (280) hsz.-re     Olvasás  
  •   281   
Avatar

---
 
Ha majd kicsit jobban körvonalazódik a helyzet, akkor nyilván pontosabbat tudsz mondani. Egyelőre kérdőjellel írlak a listára.
(Attilát saját kérésére sajnos ki kell vennem: természetesen bármikor meggondolja magát, üdvözölni fogjuk a részvevők között!)
 


  2016.02.11. 14:33  Hozzászólás
  •   280   


---
 
Ha úgy alakul lehet benéznék.
(Magyarországon vagyok és nem kell sokat utaznom)
 


  2016.02.10. 21:40  Hozzászólás  Válasz gergerg (277) hsz.-re     Olvasás  
  •   279   
Avatar

---
 
Nem topogunk egy helyben, csak hirtelen nagyon sok hsz. keletkezett, törvényszerű volt a pihenő. Most majd megint jön egy turnus. A helyszín a többség számára már nem kérdéses, az időpont inkább.
A mondanivalód anyagi természetű részével pedig nem tudok teljesen azonosulni: nem mondom, hogy ne vállalj nagyobb részt a költségekből a többieknél, de ha magad akarod a helyet, étkezést finanszírozni, akkor rosszabbul jársz, mint én, aki jó távolról utazom. Tehát sztem illő mértékig mindenki hozzá fog járulni az ott tartózkodás, evés-ivás költségeihez, bár mások nevében nem beszélhetek.
 




  2016.02.10. 21:06  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (274) hsz.-re     Olvasás  
  •   277   
Avatar

terra alapító
 
Úgy látom ez a mindenki mondja el mi lenne neki a jó, annyira nem jött be. Alternatívák állítása se nagyon sikerült. Az a véleményem, hogy bármikor és bárhová szervezzük a találkozót, lesz aki jönni akar, lesz aki nem, lesz akinek a hely nem lesz jó, és lesz akinek az idő. Ezzel nem tudunk mit kezdeni, szerintem lehetetlen olyan megoldást találni ami mindenkinek jó. Azt is hozzá kell tennem, hogy bárhol is legyen a találkozó, lesz egy valaki akinek nagyon közel lesz, és lesz egy valaki aki a legmesszebbről jön. Azt gondolom, hogy akinek nagyon közel lesz, úgy az igazságos ha nagyobb részt vállal a költségekből, hogy annak aki messziről jön, az utazás költségén kívül más költsége ne legyen. Nem kell bonyolult dolgot elképzelni, ha az általam javasolt helyszinen lesz, a buli költségeit vállalom, mivel nekem csak kb 20km-t kell utaznom. Megpróbálok telefonon egyeztetni a hely üzemeltetőjével, és előállok egy részletes, végleges koncepcióval, amire lehet jelentkezni, vagy nem jelentkezni, mert jelen állás szerint csak egy helyben topogunk.
 


  2016.01.16. 08:21  Hozzászólás
  •   276   


terra alapító
 
Személy szerint benne vagyok a 2 naposba. Annak idején gasztro blogger találkozón voltam a Balatonnál. Eleve 2-3 naposra volt tervezve, de a végén 5 naposra sikerült :) A második nap végére oldódott fel mindenki. Ott is volt aki csak a 2.napon jött, volt aki 2 napot maradt, A legtávolabbról érkezőkén én meg egy erdélyi csapat maradtunk a legtovább. Tőlük tanultam a zakuszka készítést :)
 
Lizy


  2016.01.12. 22:12  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (274) hsz.-re     Olvasás  
  •   275   
Avatar

rendszer admin
 
Tekintettel arra, hogy az egész ország területén szétszórtan lakik a fórum tagsága, még lehet görgetni a témát tovább azzal, hogy lehetne rendezni egy fórum találkozót a Dunántúlon, és lehetne egyet mondjuk a Duna - Tisza közén (ez lehetne akár a Mátrában is).
Aki akar, és el tud jönni, ott lesz mindkettőn.
Akinek a nagy távolság és/vagy a közlekedés akadály, az egyikre csak el tud menni.
Aki meg valami miatt nem tud jönni, vagy nem is akar, az úgy sem lesz ott, akár hogy is csűrjük-csavarjuk.

Ha nem jön közbe semmi, én mindkettőn ott lennék .... :mrgreen:
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2016.01.12. 22:12  Hozzászólás
  •   274   
Avatar

rendszer admin
 
Vissza olvastam jó pár hozzászólást.
Finoman fogalmazva, talán nem azzal kellene foglalkozni, hogy például nekem mi miért lenne jó, vagy nem lenne jó.
Mert sokan csak azt magyarázzák, hogy a másik így, meg úgy.

Felnőtt emberek vagyunk, magunk is le tudjuk dönteni, hogy saját magunknak mi a jó, ne ajánlkozzunk fel senki helyett prókátornak.
Egyszóval arról beszéljünk inkább, hogy nekem például jobban tetszene a 2 napos.
És nem az foglalkoztat, hogy vajon például gergergnek ez mennyire jó, vagy nem, mert gergerg is felnőtt ember, majd leírja ő, hogy neki miért, vagy mennyire jó, vagy nem jó.

Tehát az én véleményem az, hogy először is kellenének olyan jelentkezők, akik két napra jönnének, és kellenének olyan jelentkezők, akik csak egy napra jönnének.

A hellyel kapcsolatban, nem lennék elragadtatva egy éttermi, vagy hasonló megoldástól.
    Mondjuk (ex-has) odamegyek 10 körül, ott van egy szép asztal, lehet rendelni, jókat beszélgetünk ott a széken mondjuk délután 3-ig, aztán szép lassan feloszlik a társaság.
    Ja'!, és még előtte összedobunk a számlára mondjuk fejenként 5 000.- Ft-ot.

Vagy egy másik megoldás, vagyunk mondjuk 10-en, akik két napra jönnének.
Adott egy valamilyen tábor, faházzal, amiért fizetünk mondjuk fejenként 1000.- Ft-ot.
De két napig ott vagyunk, azt csinálunk, amit akarunk, szalonnát sütünk, bográcsozunk, kóstolgatjuk egymás nasiját, sütiét, disznótorosát, és iszogatjuk egymás kóstolóba hozott pálinkáját, borát, vagy éppen valamilyen szörpjét.
Kb. délre készen vagyunk a kajával, addigra oda ér valószínű mindenki, még a "később érkezők" is.
Mindenki hoz magával egy kis szeszt, vagy üdítőt, egy kis kóstolót, vagy nasit, letesz az asztalra mondjuk (ex-has) 500.- Ft-ot az ebédért, oszt' annyi.
Közbe jókat beszélgetünk, majd megkajálunk.

Ebéd után is még mindig lehet pluszba akár szalonnát sütni, vagy bármi mást. Ha valakik nagyon unatkoznak, akár egymást is kergethetik a tábortűz körül.
Jut eszembe ott akár még énekelgethetünk is, vagy akár ordítozva lehet veszekedni is mondjuk egy házi sajtos-burgonyás pogácsáért.
Délután meg aki menni akar, akkor megy haza, amikor csak akar.

Akik meg maradnak, azok folytatják tovább .... amíg álmos nem lesz, vagy be nem támogatják valamelyik ágyba. :M :VOPI ::P :D :mrgreen:

Na, egyenlőre ennyi, mert mennem kell.
Majd folytatom, ha valakit érdekel .... :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2016.01.12. 21:32  Hozzászólás  Válasz Tintus (271) hsz.-re     Olvasás  
  •   273   
Avatar

terra alapító
 
Én a pálinkakóstoló után 20 perccel korlátlan számú előadást vállalok.
 


ElőzőKövetkező

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég