Fórumtalálkozó Terra Lotto Jackpot:
1500 terra    
A Kertészek Kocsmája, ahol kötetlen társalgás folyik a világ nagy dolgairól.
  2015.12.19. 15:50  Hozzászólás
  •   0   
Avatar

---
 
Azért nyitottam ezt a topicot, mert úgy gondolom, volna igény egy ilyen találkozó létrehozásához. Teszem ezt annak ellenére, hogy sikeres szervezés esetén sem lesz maradéktalan az öröm. Elképzelhető ugyanis, hogy anyagi, időponti stb. okok miatt nem tudnak eljönni olyan fórumozók, akik egyébként szívesen részt vennének.
Elsőként természetesen azt kellene tisztázni, hogy kik azok, akik jó eséllyel vállalnák az ezzel sajnálatosan együtt járó anyagi terheket (természetesen menet közben bárki elállhat a részvételtől: pl. ha kiderül, hogy a találkozó helye az ő lakhelyétől túlságosan messze van). Ha csak pár fórumozót érdekel a dolog, akkor szerintem meggondolandó, hogy érdemes-e folytatni a szervezést,
Innentől kezdve tehát először a komolyan érdeklődők jelentkezését várom (egynek már itt vagyok), utána pedig jöhetnek az ötletelések a helyszínről és az időpontról, meg más egyebekről. :)

   Eddigi jelentkezők
baby-lon
Ragadozo
gergerg
sforza45
Alibá (+ egy vendége)
Totya
vígh zsolti
CAMROM
délkelet
Rhéman
emendasajt
nzozz
kersa
tp329
Tintus?
lizy72
Mr Eggs ?
imre53

Ez idáig ??? fő.


Fenn hagyom a régi listát, az új listán szereplők tehát a következők:

petrol
STiszteletes
Ragadozo
tp329
délkelet
Csíkos Tigris
Alibá + 1 fő
csarli1
vígh zsolti
CAMROM
Rhéman
nzozz
Legújabb lista, ami remélhetőleg már egy ténylegesen megvalósuló fórumtalálkozó jelentkezőinek listája:
Ragadozó
délkelet+1 fő
Alibá+1 fő
baby-lon
tp329 ?
szanCSI2 ?
nzozz ?
 
 






  2016.01.01. 12:48  Hozzászólás  Válasz sforza45 (169) hsz.-re     Olvasás  
  •   170   
Avatar

---
 
Már szerepelsz a listán, csak azt nem tudjuk, merre laksz. Ha nem akarod a térképen feltüntetni a lakhelyed, azért egy körülbelüli helymeghatározás szükséges lenne :)
 




  2016.01.01. 11:38  Hozzászólás  Válasz STiszteletes (167) hsz.-re     Olvasás  
  •   168   
Avatar

---
 
Egy kicsi esélyben azért bizakodhatunk? (tippeket fölösleges lenne keresni, hogyan lehetne esetleg egy napodat szabaddá tenni, mert ezt rajtad kívül egyikőnk sem tudja) Mindenesetre gondold végig légyszíves, sokan örülnének itt a részvételednek! :)
 


  2016.01.01. 09:02  Hozzászólás  Válasz gergerg (166) hsz.-re     Olvasás  
  •   167   


---
 
Sajnos mindenkinek nem lehet jó az időpont, és itt most pont én állok vesztésre, mert mire bejön a fűtés nélküli szezon, addigra már munkacsúcs van odakint és én már akkor nem tudok messzire elmenni...
 


  2015.12.31. 16:13  Hozzászólás  Válasz STiszteletes (165) hsz.-re     Olvasás  
  •   166   
Avatar

terra alapító
 
Az nagyon problémás, mert egyrészt nem tudhatjuk milyen útviszonyokkal kell kell számolni (az ország minden részét figyelembe véve) másrészt akkor korlátozódnánk a fűtött étteremre, ami az egyébként is jelentős üzemanyag költségen felül elég jelentős többletköltséggel járna.
 


  2015.12.31. 16:09  Hozzászólás
  •   165   


---
 
Nem olvastam végig minden hozzászólást, de eddig nem láttam konkrét időpontot a találkozóra. Én szívesen betársulok egy ilyen találkozóra, de szigorúan csak szezonon kívűl, tht amíg tél van, amig nincs odakint jelentős munka...
 




  2015.12.30. 21:55  Hozzászólás  Válasz délkelet (162) hsz.-re     Olvasás  
  •   163   
Avatar

terra alapító
 
Így van, idő még van, de addig azért már mostanában el kell jutni hogy azt a határt elérjük hogy tényleg legyen értelme. Na nem mintha 5 főnek nem örülnék, de azért szerintem legalább 10 fő kell. Ahhoz meg kell 15 jelentkező, mert bárkinek bármi közbejöhet. És ezt azért kell minél előbb tudni, főleg ha a nyár az időpont, mert a Mátrát pl időben le kell foglalni. Ha már elég sokan vagyok telefonálok egyet. Az is lehet hogy már végig is van táblázva nekik a nyár.
 


  2015.12.30. 21:51  Hozzászólás  Válasz emendasajt (156) hsz.-re     Olvasás  
  •   162   
Avatar

---
 
Van még bőven idő, sztem megoldódik addig... Sajnálnánk, ha nem tudnál jönni! Az a megoldás tudtommal már most is létezik, hogy elég lenne Pestig eljutnod, onnantól pl. Rhéman is el tudna hozni!
 


  2015.12.30. 21:36  Hozzászólás  Válasz délkelet (155) hsz.-re     Olvasás  
  •   161   
Avatar

terra alapító
 
Nyaralni? Az utolsó takarít! :mrgreen:

Amúgy ha így lesz, van ott pár hely amit nagyon dicsérnek. Lehet mi is kimegyünk még a télen, egy vendégháznál van kinti, fatüzeléses medence.
 




  2015.12.30. 21:25  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (157) hsz.-re     Olvasás  
  •   159   
Avatar

---
 
Hát ezt nagyon sajnálom...így viszont azt tudom mondani, ha a mostani találkozót sikerül létrehozni, akkor a következő célpontja valahol a Balaton déli partja és a Kis-Balaton környéke lesz...
 


  2015.12.30. 21:21  Hozzászólás  Válasz emendasajt (156) hsz.-re     Olvasás  
  •   158   


*
 
Igen..ez az oldal kevés terrást ad és ők is szétszórva vannak...sajnos...
 


  2015.12.30. 21:20  Hozzászólás  Válasz délkelet (155) hsz.-re     Olvasás  
  •   157   


*
 
Az azért bukta,mert pár éve voltunk Mátraházán-tehát a Mátra ugrott- és a lehetőségeinket figyelembe véve ill. amilyen keveset láttunk eddig az országból,ha megyünk vhova az akkor más hely lesz...
 


  2015.12.30. 21:19  Hozzászólás
  •   156   


---
 
Úgy látom, hogy dunántúl nem nagyon mozgósít. :( Egyedül nem fogom tudni bevállalni az utat, akármelyik helyszín is lesz a befutó. (Mármint a kettő közül) Étel szempontjából nekem amúgy bármi megfelelne. Bár még soká lenne, addig meg sokminden alakul, ezért nem vetem el teljesen a gondolatot, de így nem valószínű... Sajnos...
 


  2015.12.30. 21:16  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (153) hsz.-re     Olvasás  
  •   155   
Avatar

---
 
Nem lehetünk sajnos okosak... :( Esetleg egy olyasmi megoldás, amit én is választok: ott maradni még 1-2 napot nyaralni?
 




  2015.12.30. 21:13  Hozzászólás  Válasz gergerg (151) hsz.-re     Olvasás  
  •   153   


*
 
Nem anyagi...családi...mondjuk úgy az én hobbymat nem mindenki tolerálja...
 




  2015.12.30. 21:10  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (149) hsz.-re     Olvasás  
  •   151   
Avatar

terra alapító
 
Nem tudom milyen háttérre gondolsz. Ha anyagira, csak a magam nevében beszélhetek, vagyis a Mátrai találkozó nevében, de ott a maximum háttér az utazás. A többit megoldom. Az utazás meg lehet még közös is, vagytok azon az oldalon is többen, ha négyen jönnétek egy kocsival....
 


  2015.12.30. 21:05  Hozzászólás  Válasz gergerg (147) hsz.-re     Olvasás  
  •   150   
Avatar

---
 
Szia gergerg!

Köszi a jól olvasható táblázatot, és addig még van annyi idő, hogy nekem is adódhasson az odaérés! Nem ígérem, de ha biztos lesz, akkor tudatom veled is!
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.12.30. 21:04  Hozzászólás  Válasz gergerg (147) hsz.-re     Olvasás  
  •   149   


*
 
Sztem legegyszerűbb,ha -fájó szívvel is,de -lemondom a találkozót,sokkal egyszerűbben szervezitek,ha nincs kerékkötő...én évekkel ezelőtt közelebbi -Zala megye ...- talira sem jutottam el...nálam nem csak a távolság a probléma,hanem a háttér is...sajnos...
 


  2015.12.30. 20:48  Hozzászólás  Válasz gergerg (147) hsz.-re     Olvasás  
  •   148   
Avatar

rendszer admin
 
Egyedül megyek, és mindegy mit eszünk. :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2015.12.30. 20:41  Hozzászólás
  •   147   
Avatar

terra alapító
 
Akkor most így nézünk ki eddig:

Lista2.jpg
------------------------
Megtekintve 5342 alkalommal.

 


  2015.12.30. 20:32  Hozzászólás
  •   146   
Avatar

terra alapító
 
Nekem jó bármikor (ha a munka nem jön közbe), bárhol ahová többen jönnének (főleg Ati...), bármit ehetünk, és ha más nem tud autóval jönni, én viszem Alj bá'-t+tudok két embert. Ha őt hozzák, szívesebben beülnék valakihez...
 


  2015.12.30. 17:51  Hozzászólás
  •   145   
Avatar

terra alapító
 
Sanyi apó is jelentkezett "értelmes távolságon belül" ami esetében a mátrai hely.
 




  2015.12.30. 16:22  Hozzászólás  Válasz nzozz (142) hsz.-re     Olvasás  
  •   143   
Avatar

terra alapító
 
Azon a rövidke úton nincs senki. Kivéve ha Kiskőrösön lesz a buli. :-)


Egyébként az jutott eszembe, hogy nem tudom pl a Mátrában van-e net, (a telefonomon van és wifin meg tudom osztani) egy laptop segítségével akár a valóságban is megmutathatjuk mit hogy kell csinálni a fórumon, képfeltöltés stb, ha van valakinek igénye rá.

Tintus szokott panaszkodni néha ilyen téren, jó alkalom lenne erre is, meg hogy megkóstoljam a pálinkáját. :mrgreen:
 


  2015.12.30. 16:15  Hozzászólás  Válasz nzozz (133) hsz.-re     Olvasás  
  •   142   


---
 
Bár én 100% -ra nem tudom mondani, hogy megyek, mert az egyetem miatt nekem nem jó bármikor, de ha megyek akkor nagy valószínűséggel autóval, tehát az útvonalam környékén lakó fórumozók csatlakozhatnak majd.
 






  2015.12.30. 15:41  Hozzászólás
  •   139   
Avatar

terra alapító
 
Számomra mindegy, hogy hol, ha igaz visznek.
Mindenevő vagyok.
Erre mindig ráérek bármikor van.
Alibá_kedvencei
 




  2015.12.30. 13:46  Hozzászólás
  •   137   
Avatar

terra alapító
 
Hely, időpont, kaja mindegy. Egyedül megyek, Budapestről. Az elfoglaltságom elég zűrös, tehát az utolsó pillanatban is kiderülhet, hogy mégsem tudok elmenni. Ettől függetlenül a rám eső költséget vállalom, és, ha valakit ez a bizonytalanság nem zavar, utast vállalok.
 


  2015.12.30. 13:19  Hozzászólás  Válasz délkelet (135) hsz.-re     Olvasás  
  •   136   
Avatar

terra alapító
 
Figyelj! Legrosszabb esetben felülünk mind a ketten a vonatra, és valahol félúton találkozunk. A Restiben megiszunk valamit, beszélgetünk egyet, aztán hazamegyünk. (Bár Ragadozó azt mondta mindegy mikor és hol, szóval olyan helyet kell nézni ahol van pesti csatlakozás) :mrgreen:

Én több embert is el tudnék képzelni ahogy a taglistát nézegetem.
 




  2015.12.30. 12:51  Hozzászólás
  •   134   
Avatar

terra alapító
 
Megmutatom hol tartunk. Ebből az is látszik, mire kellene még válaszolni. A lista bővíthető minden tekintetben.

Lista1.jpg
------------------------
Megtekintve 5408 alkalommal.

 


  2015.12.30. 12:08  Hozzászólás
  •   133   


---
 
Sziasztok!
Nem olvastam végig a topikot, de én nagyon szívesen benne lennék egy ilyen találkozóban. Illetve a Mátrai helyszínt is támogatnám, az nekem közel van és jó hely.
 


  2015.12.30. 00:08  Hozzászólás  Válasz délkelet (130) hsz.-re     Olvasás  
  •   132   
Avatar

---
 
Úgy tűnik, hogy nem lefekvés előtt kellett volna kérdeznem :-) , mindenesetre én vállalom a következményeit: tehát a javaslatom marhapörkölt galuskával :dejo:
 


  2015.12.29. 23:19  Hozzászólás
  •   131   
Avatar

---
 
Szeretném megkérni azokat a fórumozókat, akik tervezik a találkozóra jövetelt és nem szerepelnek a Felhasználók térképén, hogy jelöljék be magukat (persze ez csak egy kérés, de jó lenne és nem is kell pontos adatot megadni). Természetesen azokat is szívesen látjuk a térképen, akinek nincs szándékukban eljönni. Köszönöm :wave:
 


  2015.12.29. 22:45  Hozzászólás
  •   130   
Avatar

---
 
Lazításként: ki és mit enne szívesen, ha mondjuk bográcsozás lenne a vége? Az is fontos lenne (ha van olyan), amit egyáltalán nem.
 


  2015.12.29. 22:03  Hozzászólás  Válasz délkelet (119) hsz.-re     Olvasás  
  •   129   


---
 
Jól emlékszel,de már be is jelöltem :-) ,csak nem volt még rá idő,és eszembe sem volt valahogy :thumbup:
 


  2015.12.29. 21:59  Hozzászólás  Válasz gergerg (127) hsz.-re     Olvasás  
  •   128   
Avatar

terra alapító
 
Azt is érdemes lehet jelezni, hogy ki az aki beülne valakihez, és ki az aki fel tud venni valakit. Ha Kiskőrös lesz a vége, én beülnék valakihez, persze úgy hogy az útjába állnék, vagyis addig elvitetném magam valakivel amíg be nem tudok szállni.
 


  2015.12.29. 21:56  Hozzászólás  Válasz délkelet (126) hsz.-re     Olvasás  
  •   127   
Avatar

terra alapító
 
Na az lenne jó, ha mindenki így nyilatkozna, akkor abból már el lehetne indulni. A Kiskőröst összegezhetnéd te is, hogy lehessen választani.
 




  2015.12.29. 21:41  Hozzászólás  Válasz gergerg (120) hsz.-re     Olvasás  
  •   125   
Avatar

rendszer admin
 
Akkor nálam rögzítheted, hogy nekem bármelyik helyszín megfelelő bárhol az országban.
Nekem a dátum is mindegy, ha időbe megtudom. Ha egyeztetni tudom a szolgálati beosztással (amit még nem tudok), vagy szabadnapot, esetleg szabadságot tudok kérni arra a napra (napokra), akkor én ott leszek. :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2015.12.29. 21:39  Hozzászólás  Válasz délkelet (122) hsz.-re     Olvasás  
  •   124   
Avatar

terra alapító
 
Nem tudtam, csak cselekedtem gyorsan. (vannak akik érzékenyek rá) Akkor írd vissza, mert én nem emlékszem mit töröltem. :angry-banghead:
 


  2015.12.29. 21:38  Hozzászólás  Válasz délkelet (121) hsz.-re     Olvasás  
  •   123   
Avatar

terra alapító
 
Azért azt tegyük hozzá hogy mi a Dunántúlt úgy kezeljük mintha egy pont lenne, de azért ott is vannak távolságok!

És azt is tudom hogy az ital itt a legkisebb tényező, de én el nem tudnám képzelni hogy legalább egyet ne koccintsak, hiszen az is lehet hogy lesz akivel többet soha nem találkozok, és megmondom őszintén, nekem van itt a szívemnek egy pár nagyon kedves ember. Ati is ilyen, úgyhogy most átnézem a helikopterbérlési árakat, meg egy korábbi teleportációs tervrajzaimat. :)
 


ElőzőKövetkező

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég