Fórumtalálkozó Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
A Kertészek Kocsmája, ahol kötetlen társalgás folyik a világ nagy dolgairól.
  2015.12.19. 15:50  Hozzászólás
  •   0   
Avatar

---
 
Azért nyitottam ezt a topicot, mert úgy gondolom, volna igény egy ilyen találkozó létrehozásához. Teszem ezt annak ellenére, hogy sikeres szervezés esetén sem lesz maradéktalan az öröm. Elképzelhető ugyanis, hogy anyagi, időponti stb. okok miatt nem tudnak eljönni olyan fórumozók, akik egyébként szívesen részt vennének.
Elsőként természetesen azt kellene tisztázni, hogy kik azok, akik jó eséllyel vállalnák az ezzel sajnálatosan együtt járó anyagi terheket (természetesen menet közben bárki elállhat a részvételtől: pl. ha kiderül, hogy a találkozó helye az ő lakhelyétől túlságosan messze van). Ha csak pár fórumozót érdekel a dolog, akkor szerintem meggondolandó, hogy érdemes-e folytatni a szervezést,
Innentől kezdve tehát először a komolyan érdeklődők jelentkezését várom (egynek már itt vagyok), utána pedig jöhetnek az ötletelések a helyszínről és az időpontról, meg más egyebekről. :)

   Eddigi jelentkezők
baby-lon
Ragadozo
gergerg
sforza45
Alibá (+ egy vendége)
Totya
vígh zsolti
CAMROM
délkelet
Rhéman
emendasajt
nzozz
kersa
tp329
Tintus?
lizy72
Mr Eggs ?
imre53

Ez idáig ??? fő.


Fenn hagyom a régi listát, az új listán szereplők tehát a következők:

petrol
STiszteletes
Ragadozo
tp329
délkelet
Csíkos Tigris
Alibá + 1 fő
csarli1
vígh zsolti
CAMROM
Rhéman
nzozz
Legújabb lista, ami remélhetőleg már egy ténylegesen megvalósuló fórumtalálkozó jelentkezőinek listája:
Ragadozó
délkelet+1 fő
Alibá+1 fő
baby-lon
tp329 ?
szanCSI2 ?
nzozz ?
 
 




  2015.12.28. 20:05  Hozzászólás
  •   71   
Avatar

terra alapító
 
Az a véleményem, hogy jó lenne legalább nagyjából kitalálni a helyet, meg azt is hogy milyen buli, és mikor.

Szóval a kérdések:

1. Hol?
2. Mikor?
3. Milyen?

Mivel nagyon szétszórtan vagyunk, érdemes lenne az ország közepét célozni, de nem vagyok benne biztos hogy az a legjobb választás ami mindenkinek egyformán van messze. Ha valahol egy blokkban több fórumozó van, akkor inkább a fele utazzon 70km-rel többet, minthogy mindenkinek kelljen 300-at. De mindenképp valami jól megközelíthetőt kellene keresni, ahol legalább megy egy autópálya, és mondjuk a debreceninek nem kell elmennie Pestig hogy aztán egy másik autópályán megint menjen ugyan annyit kicsit más irányba de gyakorlatilag visszafelé. A dunántúliaknak nem tudom milyen lehetőségeik vannak, de majd megnézem a fórumos térképet is.
Enni mindenképp kell valamit, mert biztos hogy egész napról beszélünk a távolságok miatt. Én viszont nem vagyok biztos benne hogy éttermes buli kell nekünk, de lehet hogy tévedek. Én jobban el tudnék képzelni egy bográcsos bulit, de azt meg ugye nem lehet akárhol, ahhoz is kell azért egy ház, kell aki összefogja, ahol vannak evőeszközök, stb.
Én tudok intézni a Mátrában egy helyet, egy erdei iskolát, nagyon szép környezetben. Nem olyan híres az épület, de azért van étkezője, vannak evőeszközeik, van nagy udvar, van bográcsozó, vannak padok, igazi táborozó hely. Vannak szobák, lehet öltözni, vetkőzni, van wc. Alapjába véve gyerektáboroztatásra van kitalálva. Állandó jelleggel nincs ott senki, nem kell senkit kerülgetni, de a faluból bármikor lehet intézni segítséget ha kell. Ezt a helyet el tudom intézni, de nem tudom hogy ez rajtam kívül kinek van még közel. Ami nagy előny, hogy gyakorlatilag fűtési szezonon kívül bármilyen idő lehet, mert van kint is fedett rész, meg bent is van bőven hely. Én ezt tudom felajánlani.
 


  2015.12.28. 19:18  Hozzászólás  Válasz emendasajt (68) hsz.-re     Olvasás  
  •   70   
Avatar

---
 
Dunántúlról rajtad kívül egyelőre csak Attila érdeklődik. Ha még lenne 1-2 jelentkező, már érdemes lenne összefogni.
 


  2015.12.28. 18:48  Hozzászólás  Válasz emendasajt (68) hsz.-re     Olvasás  
  •   69   
Avatar

terra alapító
 
Ne aggódj, majd felveszünk. Ha Zsolti jön értem, útba esel bárhol is laksz. :lol:
 


  2015.12.28. 18:36  Hozzászólás
  •   68   


---
 
A szándéknyilatkozatomat én is idetenném, de sokunkhoz hasonlóan, nálam is hely, idő, és nem utolsó sorban sofőr kérdése...
 


  2015.12.27. 21:54  Hozzászólás
  •   67   
Avatar

---
 
Utólag pontosítottam a létszámot, mivel csak a topicban jelentkezőket számoltam össze, de jelezte felém a szándékát Rhéman is, így tehát 12-en vagyunk pillanatnyilag.
 


  2015.12.27. 20:57  Hozzászólás
  •   66   
Avatar

---
 
Kicsit CAMROM-nak is válaszolva leírom az eddig jelentkezők névsorát (ami persze még nem a teljesen biztos részvételt jelenti):

baby-lon
Ragadozo
gergerg
sforza45
Alibá (+ egy vendége)
Totya
atifoci2
vígh zsolti
CAMROM
délkelet
Rhéman

Ez idáig 12 fő.
 




  2015.12.27. 18:56  Hozzászólás
  •   64   
Avatar

terra alapító
 
Nem lesz ott semmi gond, értelmes emberek lesznek ott, azok meg ha másért nem, már csak a többiek miatt sem ugranak egymásnak. Legalábbis ha valaki arra készül hogy majd velem jól összeveszik, az hiába vár.

Amúgy meg lesz ott 2 moderátor, meg egy admin, úgyhogy aki rosszul viselkedik, azt majd jól kitiltjuk. (kivéve ha az én sofőröm) :lol:
 




  2015.12.27. 11:42  Hozzászólás  Válasz pipi32 (61) hsz.-re     Olvasás  
  •   62   
Avatar

rendszer admin
 
Nem hiszem, hogy azzal kellene foglalkozni, lesz-e politizálás, vitatkozás a fórum találkozón.
De akit annyira érdekel ez a dolog, nem kell előre elkiabálni, csak el kell jönni, és személyesen meggyőződni, lesz-e ilyen esemény.

Én már több ilyen talin vettem részt, de egyetlen egyszer sem volt probléma, sőt a régi indexes Teknősös topik találkozó 2x is volt anno. nálam.
Na az egyik ilyen Teknősös találkozón már az elején páran össze vitatkoztak (persze nem annyira komolyan) a Mini Morris autón.
Hatalmas poén lett belőle, mert az egyik tag kicsit késett, de éppen időben begurult egy Austin Mini Morrissal.
Voltunk, vagy 30-an, képzelhetitek a szomszédaimat! Amúgy is csak lestek, hogy mi van nálam, mitől lett ilyen sok kocsi, meg pár motor előttünk.
De amikor kiment ez a sok ember az utcára, és egy kocsit körbeálltunk, a fél utcába az összes szomszéd a kapujukba állva lesett, vagy a kerítésén lógott .... :D :D

Szóval nem kellene feleslegesen előre az ördögöt a falra festeni ....
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2015.12.27. 10:23  Hozzászólás  Válasz tgwh (59) hsz.-re     Olvasás  
  •   61   


---
 
Utoljára írok a forum találkozóval kapcsolatban.

Először is én drukkolok nektek, hogy legyen egy jó hangulatú találkozó, másodszor, én az origos tapasztalataimat írtam le, minden túlzás nélkül, harmadszor az tagadhatatlan, hogy a politika a közbeszéd része és ezért a mindenkori hatalom mindent meg is tesz, ha két ember találkozik, a politika megkerülhetetlen, mert beszélnek a nyugdíjemelésről, az egészségügyről, az oktatásról, a bevándorlásról, a kivándorlásról stb. és ez mind mind politika és persze ezzel egyidejűleg ütköznek a vélemények, aki mást mond az háát, lehet nem mond igazat.

Tudom itt, "szent" mondhatni különleges emberek írogatnak /legalább is ezt hiszik egyesek/ és nem politizálnak, de nyiss egy egy olyat topikot ahol lehet politikával foglalkozni és rögtön meglátod, hogy komoly viták lennének és megeshet, hogy még durva beszólások is.
Én azt gondolom, hogy egy találkozzon ahol több ember összejön ahol nem mindenki egy politikai közösség tagja ahol még ráadásul alkohol is van, a politika és ez által a vita elkerülhetetlen.

Mégegyszer, én kívánom, hogy politika és vita mentes találkozott sikerüljön összehoznotok!!
 




  2015.12.26. 21:11  Hozzászólás
  •   59   
Avatar

terra alapító
 
Én meg nem hinném, hogy azok az emberek, akik békességben elvoltak itt, első találkozásuk alkalmával egyből azzal esnének egymásnak, hogy ki kire szavazott.
Tartalék ruhák azért legyenek, hátha valaki barna rövidnadrágban és hózentrógerban érkezik :D
Egyébként tök egyszerű a dolog, bármikor amikor előkerül a kényes téma, és dícsérnek valakit, akkor előhozom, hogy jót is tettek, de ezmegezmegez iszonyat hülyeség volt. Az értelmesebbje igazat ad abban amiben igazam van, és megegyezünk abban, amiben esetleg tévedek. Ha meg látszik rajta hogy szemellenzőt vett fel, akkor úgyis hagyom és csak legyintek. Na ilyenkor vagy megnyugszik, vagy látni a szemén, hogy már nem annyira biztos abban, hogy semmi hülyeséget nem mondott :D
Érdekes módon, ha nem lehet előkapni a netet és bizonyítékot keresni, még akkor sem fullad vérengzésbe a beszélgetés. Itt meg itt a net, mégsem akarnak bizonyítékot keresni, és mégis vérengzésbe fullad a beszélgetés :D ebből meg csak azt szűri le az ember, hogy aki bele akar kötni valamibe, az előbb-utóbb bele is fog kötni valamibe... az meg ugye nem pártállás kérdése :D

Camrom, akkor már menjetek a Pilisbe, az meg az ország szíve :D
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/




  2015.12.26. 20:48  Hozzászólás
  •   57   
Avatar

terra alapító
 
Egyszerü, ha valaki a politika talajára téved, innia kell egy felest büntetésböl.
Én így fogom kezdeni:

Kedves elvtársak! :D
 


  2015.12.26. 20:42  Hozzászólás  Válasz hozzaszolo (53) hsz.-re     Olvasás  
  •   55   
Avatar

---
 
Szerintem sem nehéz kiküszöbölni a politikát - lehet azt érezni, mikor kezd a beszélgetés ingoványos talajra tévedni - na ott kell akkor azt a témát befejezni! :)
 


  2015.12.26. 20:38  Hozzászólás  Válasz pipi32 (52) hsz.-re     Olvasás  
  •   54   
Avatar

---
 
Szerintem a politikamentességet nemcsak én kívánom itt a fórumon, hanem a fórumozók túlnyomó többsége is. Amennyiben sikerül létrehozni a találkozót és erről lesz néhány utólagos beszámoló, akkor az jót jelent - ha nem, akkor Neked volt igazad...
 


  2015.12.26. 20:30  Hozzászólás  Válasz délkelet (51) hsz.-re     Olvasás  
  •   53   


---
 
Kölcsönös elhatározás kérdése, hogy egy találkozón szó esik-e a politikáról vagy nem. Nekem nyáron lesz az 55. éves érettségi találkozóm, de nekem fogalmam sincs arról, hogy volt osztálytársaim közül kinek mi a politikai állásfoglalása, és ettől mindig remek a hangulat. Voltak kezdeti próbálkozások, de megegyeztünk, hogy erről szó sem eshet, és úgy lőn.
 


  2015.12.26. 20:22  Hozzászólás  Válasz délkelet (51) hsz.-re     Olvasás  
  •   52   


---
 
(a politika pedig minden bizonnyal száműzve lesz)

Őszintén kívánom, hogy ne csak az állom szintjén maradjon.
 


  2015.12.26. 20:19  Hozzászólás  Válasz pipi32 (50) hsz.-re     Olvasás  
  •   51   
Avatar

---
 
Köszönöm a véleményed! :) Szinte biztos vagyok abban, hogy ha létrejön a találkozó, akkor ott nem "szent emberek" fognak találkozni, de meg vagyok győződve arról is, hogy az egy igen jó hangulatú összejövetel lesz (és mindezt nem az elfogyasztott pálinka mennyisége fogja garantálni). Persze semmit nem lehet biztosra mondani, de nincs okom kételkedni abban,hogy a találkozó elsődleges témája a kertészet lesz, ami valószínűleg nem fog ellenséges hangulatú vitákat generálni :) (a politika pedig minden bizonnyal száműzve lesz)
 


  2015.12.26. 19:55  Hozzászólás  Válasz délkelet (0) hsz.-re     Olvasás  
  •   50   


---
 
Az ötlet kiváló, persze csak akkor ha szent emberek találkozója lesz.

Az origón egy időben rendszeresen voltak ilyen találkozok, amelyek kellemes emlékekkel párosultak, lásd a lecsó, vagy az orosz topik találkozókat, vagy a Dagika által szervezett találkozok.
A baj ott kezdődött, amikor kettészakadt az origó, jobb és baloldalra, ez óhatatlan minden esetben, hogy így legyen, ma már nincs olyan beszélgetés, találkozó, hogy a politika ne kerülne szóba. Na most ettől a pillanattól kezdve, mind két oldal aljas módon felhasználta egymás ellen az ilyen találkozókon szerzet infokat, sőt az ott készült fotókat is.

Ha ezt az általad szervezett találkozókon meglehet akadályozni akkor van értelme és jó buli lehet, de hanem (én erre hajlok) akkor csak veszekedés, harag lesz a vége.
Ez nem a károgás részemről, hanem a tapasztalat mondatja velem.

Sok sikert kívánok nektek, segítek ha szükséges ( nagy vendéglátós tapasztalatom van), de mint résztvevő én nem akarok részt venni.
 


  2015.12.26. 19:30  Hozzászólás  Válasz Alibá (47) hsz.-re     Olvasás  
  •   49   
Avatar

terra alapító
 
Azért azt szerintem tisztázd Délkelettel, hogy kötözve vinnéd-e, vagy esetleg önszántából? :D :lol:
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.12.26. 19:27  Hozzászólás  Válasz Alibá (47) hsz.-re     Olvasás  
  •   48   
Avatar

---
 
"Az a kérdésem, hogy egy kezdő kertészt, aki még nem is regisztrált, elvihetek-e majd magammal?" - ebből következhet, hogy hamarosan regisztrál és talán írogatni is fog ide. Szerintem igen :)
 


  2015.12.26. 19:17  Hozzászólás
  •   47   
Avatar

terra alapító
 
Ma, mikor ide jöttem, azt hittem, hogy eltévedtem. Még jó, hogy 'délkelet' írt, így látom, hogy mégis a 'fórumtalálkozón' vagyok.

Az a kérdésem, hogy egy kezdő kertészt, aki még nem is regisztrált, elvihetek-e majd magammal?
 


  2015.12.26. 18:08  Hozzászólás
  •   46   
Avatar

---
 
Tisztelettel kérek minden fórumozót, aki ebbe a topicba ír, hogy hozzászólásai a téma címének megfelelő tartalmat hordozzanak és javaslataival a fórumtalálkozó létrejöttét segítse elő!
Köszönöm!
 


  2015.12.26. 17:36  Hozzászólás  Válasz belaro1 (44) hsz.-re     Olvasás  
  •   45   
Avatar

terra alapító
 
És akkor most hagytad abba. Vissza lehet térni a témához. És azért nem pü-ben írom, mert akkor meg az lenne a bajod. A csúsztatásokat meg be lehetne már fejezni. Tolerállak - még - annyira, hogy direkt nem a másik szót használtam, amire allergiás vagy.
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/






  2015.12.26. 10:40  Hozzászólás  Válasz gergerg (41) hsz.-re     Olvasás  
  •   42   


---
 
Gondolod, még nem jött elő? Tudod mit? Csapjunk bele, rántsd elő a farzsebből !
Mesélj erről a súlycsoportról ! Mit is tudnál, amitől nyerő vagy ? Vagy hogy is van ez ?
 


  2015.12.26. 10:32  Hozzászólás  Válasz belaro1 (40) hsz.-re     Olvasás  
  •   41   
Avatar

terra alapító
 
Gypsy! Utoljára kérlek, fezed be. Nem vagyunk egy súlycsoportban semmilyen téren. Nincs minek kiderülnie, mindenki mindet tud. Ne ködösíts, semmi olyan részlet nincs, amit te tudnál mások meg nem.

Ne akard hogy belőlem is előjöjjön a bunkó!
 






  2015.12.26. 10:13  Hozzászólás  Válasz gergerg (37) hsz.-re     Olvasás  
  •   38   


---
 
Elmegyek én, nincs olyan, ami ide vonzana. De frankón tudsz aludni nyugodtan, miután kifúrtad a készfizetőt, aki eddig FIZETTE a nagyarcú főnökösködésedet?
Mert tudod máséval a csalánt ... Csak azt akartam mondani, pont olyan gyökér vagy, mint az indexes Murderke. Vagyis ... mi is volt ott a nicked? Biztos???
Nem bánom én, ha itt bedőlnek a süket dumádnak . De nem mered vállalni ???
 


  2015.12.26. 10:07  Hozzászólás  Válasz belaro1 (36) hsz.-re     Olvasás  
  •   37   
Avatar

terra alapító
 
Minden ami törölve lett, okkal lett törölve. De mind meg van, csak nem látod, szóval no para, ha kell becsomagolom neked és megkaphatod karácsonyi ajándéknak.

Egyszer azt írtad, elmész te ha szépen kérnek.

Gyipsy! Szépen kérlek, fejezd be mások piszkálását és fórumozz úgy ahogy azt a fórum szabályzata elvárja, vagy menj innen!
 


  2015.12.26. 10:01  Hozzászólás  Válasz gergerg (35) hsz.-re     Olvasás  
  •   36   


---
 
Mindketten??? És ki lenne a másik????
Direkt "meg lett hagyva"????? Hmm. És amiket töröltél ?
Nézd, engem nem zavar, ha hazudsz, de próbáld szisztematikusan. Töröltél, hát így sikerült. De akkor miért lennél baromi jó arc???
Tudod lehet hazudni, de szerintem nem így.
 


  2015.12.26. 09:50  Hozzászólás  Válasz belaro1 (34) hsz.-re     Olvasás  
  •   35   
Avatar

terra alapító
 
Csak ámulok és bámulok. Te jöttél ide, te kezdted, te piszkálódtál, a többi csak az arra adott válasz. Őszintén sajnálom hogy nem elég az év 362 napja az ellenségeskedésre. Mind a ketten azt gondoljátok hogy okosabbak vagytok a másiktól, pedig ha egyikőtök is okosabb lenne akkor hallgatnátok.
Alap esetben törlendő lenne mindkettőtök hozzászólása de direkt lettek meghagyva hogy látszódjon honnan kezdődött. Tényleg nem értem miért csinálod. Mi közünk van nekünk egymáshoz? Mi az oka annak hogy még karácsonykor sem férsz el tőlünk?
A másik. Ott a privát üzenet küldésének a lehetősége. Nem véletlen használtam én is. Engem sem érdekelnek ezek a marhaságok, de én lettem megszólítva. A fórumozókat viszont pláne nem érdekli.

Van még egy nap a karácsonyból, használd ki és próbálj meg boldog lenni áskálódás helyett, mert az áskálódás téged fog megenni nem engem. Te fogsz benne megkeseredni nem én. Keress egy barátok akivel kezet rázhatsz, ha nincs akkor egy idegent, ha az sincs akkor egy ellenséget.
 


  2015.12.26. 09:21  Hozzászólás
  •   34   


---
 
Hmmm. Na most tényleg???
"Komolyan Gypsy nem ismerek rád! Meglett értelmes ember vagy és még karácsonykor is a piszkálódás meg a baszogatás jár a fejedben? Vedd már végre tudomásul hogy én vagyok a moderátor és jogom van eldönteni mi maradhat a fórumon és mi nem. És ebben nem személyes érdekek befolyásolnak. Isten bizony én már rég elfelejtettem minden ellentétet. A napokban pont azon gondolkodtam hogy visszaadom a Gyipsy56 nevet. Nem kegyből, nem azért hogy írj, nem azért mert meggondoltam magam, hanem mert az az igazi neved. Én nem mentem utánad hozzátok, nem piszkáltalak sehol, erre jössz és belém kötsz. Verekedni? Ez komoly? Fele idős vagyok mint te, egy fejjel magasabb, és a hasam is jóval kisebb, a súlyunk lehet hogy egyezik, nem gondolod hogy összeállnék veled verekedni? Még akkor sem ha nagyon úgy érezném, azért akkora tuskó én sem vagyok. Eszem ágába se jutott. Arra gondoltam, hogy leülünk, megiszunk egy pár sört, beszélgetünk (politika mentesen) és tisztába rakjuk a dolgokat. Én nem hiszem hogy komoly ellentétek lennének köztünk. Hogy töröltelek? Úgy őszintén, ha valaki az udvarodban azt kiabálná hogy te egy szemétláda vagy mit csinálnál? Szerintem minimum kikisérnéd a kapun, aztán azt be is zárnád.

Megáll az eszem tőled Gypsy!"Tudod
Te most ezt KOMOLYAN írtad?
Fene se akarna piszkálódni, de azért csak megkérdezem, a csókos haverod mit is szeretne?
"Hagyd a csudába, olyan emberrel én nem ülök közös asztalhoz, aki azért fel-felfogja mit mondunk neki, csak szándékosan nem akarja megérteni, és szándékosan és folyamatosan mellébeszél. Gyakorlatilag még ő is tudja hogy iszonyatosan ferdít."
Figyelj kicsit, tán megérted!!! Nem annyira érdekel, hogy érted, elfogadod, NETÁN TOLERÁLOD más véleményét. De tudod az a gyökér, aki az alteregód, képtelen felfogni még egy szimpla ELTÉRŐ véleményt is. Vagyis akkor tudnánk beszélgetni, ha képes lennél HALLANI !!! Énnem úgy gondolom, ahogy te, pláne nem úgy, ahogy a gyökér klónod, ettől még értelmes ember vagyok ! Hogy valaki rózsaszínre nyalja a "Toroczkai" Tucsek vonalat, az minden pénzt megér !!!
 


  2015.12.26. 09:04  Hozzászólás  Válasz tgwh (31) hsz.-re     Olvasás  
  •   33   


---
 
A hülyék támasza, ha nem érti, mit írnak neki, az a válasz, hogy mit is akartál ???
 




  2015.12.25. 18:11  Hozzászólás  Válasz gergerg (28) hsz.-re     Olvasás  
  •   31   
Avatar

terra alapító
 
Hagyd a csudába, olyan emberrel én nem ülök közös asztalhoz, aki azért fel-felfogja mit mondunk neki, csak szándékosan nem akarja megérteni, és szándékosan és folyamatosan mellébeszél. Gyakorlatilag még ő is tudja hogy iszonyatosan ferdít.
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.12.25. 17:21  Hozzászólás  Válasz belaro1 (29) hsz.-re     Olvasás  
  •   30   
Avatar

terra alapító
 
Verekedni? Ne nevettess! Karácsonykor? Tényleg félreismersz. Arra akartam csak rávilágítani, hogy magam részéről nagyon szívesen látlak akár a találkozón is, csak előtte leülhetnénk hogy ne legyen feszült a légkör a találkozón. Ha te azt gondolod hogy akár gondolatban is hajlandó lennék verekedni a hülyeségen akkor nagyot tévedsz!
 


  2015.12.25. 17:09  Hozzászólás  Válasz gergerg (28) hsz.-re     Olvasás  
  •   29   


---
 
:lol: Nekem ez egyáltalán nem fontos, tudod ezt úgy hívják, hogy szarkazmus, de a látszat ellenére semmi köze a szarhoz. Tehát nem igényel moderátort.
Te viszont? Verekednél? Nocsak! Szintet ugrottál, már nem elégít ki, ha a neked nem tetsző mondandót ízlésed szerint törölgeted? Természetesen csak szólj, ha "megbeszélnéd" a nyűgödet, összehozzuk! ;)
 


  2015.12.25. 11:48  Hozzászólás  Válasz belaro1 (26) hsz.-re     Olvasás  
  •   28   
Avatar

terra alapító
 
Ha ez neked ennyire fontos, akkor előbb is szólhattál volna, nem kell a fórumtalálkozót sem megvárnunk. Sőt, az ötletet sem tartom rossznak, és abban is biztos vagyok, hogy egy négyszemközti találkozó esetén fel nézeteltérésünk sem lenne. Ha gondolod, megbeszélhetünk valami helyet és időt, nem vagyok semmi rossznak az elrontója.
 


  2015.12.25. 10:12  Hozzászólás  Válasz gergerg (24) hsz.-re     Olvasás  
  •   26   


---
 
Tudod, ha találkozhatunk, elmegyek én bármerre. Bár az igazi TGWH barátom lenne ... :dejo:
 


  2015.12.23. 20:51  Hozzászólás
  •   25   
Avatar

---
 
Pillanatnyilag kilenc érdeklődőt számoltam (velem együtt). (Ezt most bevallottan azért írtam, hogy szem előtt maradjon a téma) :)
 


  2015.12.22. 20:41  Hozzászólás  Válasz vigh zsolti (23) hsz.-re     Olvasás  
  •   24   
Avatar

terra alapító
 
Én akkor jelentkeznék hozzád. De csak ha nem baj hogy Nógrád felé kell kerülnöd Kiskőrösre menet. :mrgreen:
 


  2015.12.22. 20:18  Hozzászólás
  •   23   


---
 
Én is csatlakoznék ,persze mint a többségnek nekem is idő függő,a keleti(Csongrád)megyéből mennék,hozzám be tudna szállni 2-3 fórumtárs :)
 


  2015.12.22. 19:32  Hozzászólás  Válasz baby-lon (20) hsz.-re     Olvasás  
  •   22   
Avatar

terra alapító
 
Erre csak azt tudom mondani, amit a Vereckei-hágóba szorult Ond vezér mondott a Magyar vándorban Kondnak, a többszöri sikertelen kiszabadulási kísérletet követően, amikor Kond megkérdezte:

És ha behúznád a hasad?
Ha csak úgy nem.... mondta Ond, és már ki is szabadult.
 


  2015.12.22. 09:57  Hozzászólás  Válasz gergerg (9) hsz.-re     Olvasás  
  •   21   
Avatar

---
 
Szia gergerg!

"Szerintem is az lenne a legjobb ha wogboyhoz mennénk, az mindenkinek egységesen lenne rohadtmessze."

A messze igen igazad, és még most is repül a röpülő majd 24 órát, mire ideér! Anno, a 3 hónapos hajóút volt az igaz - 1958 táján -, és itteni öreg azt mondta, akkor ülök majd hajóra, ha annak akkora lábai lesznek, hogy csak gyalogol a vízen, és nem himbálódzik! :-D

Majd szólok az angoloknak, van önkéntes jelentkezőjük, és induljon újra a konvoy! Azt már előre mindenki döntse el, milyen múlttal jelentkezik, mert anno, a gyilkosokat Tasmania-ába, a "kuplungosokat" - akiknél az agyrák is éhezik -, mert azokat vitték Új-Zélandra! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


ElőzőKövetkező

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég