Olvasatlan
      Terra-kert Fórum

Terratórium problémák Terra Lotto Jackpot:
1510 terra    
A fórum fejlesztéseiről, és az új dolgokról találtok itt hasznos információkat. Az egyes leírások érthetővé, és könnyen kezelhetővé teszik azok használatát. Ugyanitt lehet jelezni új ötleteket, melyek hasznos részei lehetnek a fórumnak.
  2014.06.11. 11:04  Hozzászólás
  •   0   

Olvasd el legalább egyszer!
Röviden:
    Engem soha nem tudott lekötni a konyhakert, vagy a gyümölcsfák, bár nagyapámnak fiatal koromban sokat segítettem a kertben.
    Igazából csak a foci, és az elektrotechnika, abból is az akkori mikroelektronika része, és annak vezérlése, programozása.
    Az általános iskolai osztálytársaim átjártak késő délután, mert a fő attrakció az Orion űrhajó indulása volt, amelyik a kút melletti betongyűrűből szállt fel, majd eltűnt a diófa ágai között (saját készítésű Orion űrhajó makett, kisvasútból kiszerelt motor, damilok, és persze a kora esti félhomály, amikor már nem nagyon látszódtak a vékony damilok).
    A Közlekedésin aztán végképpen "eldőlt a sorsom", mert a villanygépész szakon nem csak a nagy villanymozdonyokkal foglalkoztunk, hanem az egyre jobban fejlődő digitális elektronikával, azok programozhatóságával.
    A telkem mintegy 600 m2, amiből közel 1/3-át foglalja el a ház, és a 3 helységes sufni.
    Van egy medencém közel 100 m2 füves résszel, van egy kerti tavam, amelyik közel 10 m3-es (most készül hozzá egy másik, ami cca. 5 m3-es lesz, és csak tavirózsák, meg hínár lesz benne, meg persze halak).
    Gyümölcsfám nincsen, mindössze egy hatalmas (cca. 8 méter magas) diófa, amin már lassan több a borostyán, mint a diólevél.
    Ami talán kertészkedésnek mondható, az a pár ribizli bokor.
    Amióta itt vagyok nálatok, néha megcsap a "konyhakert szele", és pár négyzetméteren szöszmötölök újabban paprikával, paradicsommal, meg a chilivel, mivel egy éve már itthon vagyok, és jut rá némi időm.

Hogy mindezeket miért írom le?
    Szívesen olvasgatom néha az írásaitokat, és nézegetem a berakott képeket.
    De ettől még nem elsődleges hobbim, és nem életcélom a kertészkedés, és nem is szoktam mindegyik hozzászólást módszeresen elolvasni!
    Ezért, ha egy hozzászólásban "elrejtetek" olyan jellegű dolgokat, amik technikailag a fórumot érintik, azokat nem találom meg, csak esetleg véletlenül!
    Nagyon szívesen válaszolok mindenkinek az oldal technikai részével kapcsolatos kérdéseire, problémáira, szívesen megoldom, amit csak lehetséges, vagy megindoklom, hogy miért nem ....
    Direkt ezért hoztuk létre ezt a témát, valamint a Fejlesztésekkel kapcsolatos másik témát, hogy ha valakinek ötlete, kérdése, problémája van, azt ide írja, és itt nagyon gyorsan tudunk rá reagálni.

Tehát még egyszer, ezt a topikot azért hoztuk létre, hogy ide írjátok mindazon vélt, vagy valós hibákat, amelyekkel az oldal használata közben találkoztok.
Ide lehet leírni azt is, ha valaminek a használatát nem egészen értitek, vagy nem találtok valamit, aminek szerintetek ott kellene lenni.
  • Stílus hibák (elcsúszott, kilóg, "csámpás", stb.)
  • Színhibák (nem látszik jól, túl erős, stb.)
  • Helyesírási hibák (nem a hozzászólásban!)
  • Nem működik az a funkció, vagy nem találom a gombját
  • Nem értem, vagy nem tudom, hogy az a valami mire jó
  • stb, stb, stb.

- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -

2018.11.25. 12:33  Hozzászólás  Válasz kedvescimbor (499) hsz.-re     Olvasás  
  •   500   

Az általad írt eset tipikus, és jellemzően nem informatikai beállítottságra utal. :)
Sajnos vannak, akik el sem tudják képzelni, hogy esetleg más már ugyanezzel a felhasználónévvel beregisztrált ... :)

2018.11.25. 12:30  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (498) hsz.-re     Olvasás  
  •   499   

Köszönöm szépen a segítséget. Most már rendben mennek a dolgok. A hibaüzenet kiegészítésed jól működik. Egy hölgy panaszolta, hogy nem tud beregisztrálni, mert kiírja neki, hogy a név amivel regizni óhajt, használva van. Ekkor én megkérdetem, választottál másik felhasználónevet? Amire azt írta vissza, minek választottam volna? Nem értem hogyan lehet használva, amikor még be se regisztráltam? Aztán úgy látom, fel is adta a küzdelmet, mert további regisztrációval nem próbálkozott. A korábbi sikertelen regisztrációknak is hasonló okai lehettek, csak mivel nem volt minden hibához üzenet, nem tudtuk a hiba okát.

2018.11.09. 12:23  Hozzászólás  Válasz kedvescimbor (494) hsz.-re     Olvasás  
  •   498   

Nagy valószínűséggel megoldódott ez a Blokkolva! téma!

Kaptam egy visszajelzést attól a phpbb-gurutól, aki a Meghívó MOD rendszert eredetileg kifejlesztette a fórumhoz.
A "hiba" (ami nem hiba!) a meghívásban van, ez egy biztonsági opció (és ezt már én is elfelejtettem, olyan rég óta megy hibátlanul ez a programrész).

Ugyanis ha meghívsz valakit, azt úgy csinálod, hogy a fórumból küldesz neki egy meghívót az email címére.

Ha viszont a meghívott a regisztrációkor nem azt az email címet adja meg, amire a meghívást kapta, a meghívásos regisztrációt a rendszer biztonsági okokból Blokkolja!
Ennek az a lényege, hogy a Meghívó MOD segítségével más email címről Spammerek, vagy kártékony programok ne tudjanak bejutni a fórumba.

Amikor a meghívott személy beregisztrál a fórumba, utána már szabadon meg tudja változtatni az email címét, ha szükségesnek tartja! :)

Ha valakit meghívtok, és ilyen problémát jelez, akkor lehet neki az itt leírtakat elmondani ... :)

2018.11.07. 11:25  Hozzászólás  Válasz kedvescimbor (496) hsz.-re     Olvasás  
  •   497   

Szia!

Nagyon örülök, hogy sikerült a regisztrációja! :)

Elvileg a regisztrációnál elkövetett esetleges hibát a program kijelzi.
Ezt a szűrőt is kicsit átírtam, kibővítettem, és a hibákat így jelzi:

reghiba1.jpg
------------------------
Megtekintve 248 alkalommal.

Van még vagy kétszer ennyi hibaüzenet, mert próbáltam feltérképezni a lehetséges problémákat, de ez most nem fontos ....
A lényeg, hogy semmilyen Blokkolás hibaüzenet nincsen ebben a szűrőben!

Kipróbáltam az elméletet, és én a következő eredményt kaptam (ami részemről várható is volt):
reghiba.jpg
------------------------
Megtekintve 248 alkalommal.

Végül is a lényeg, hogy megoldódott a probléma!
Egyenlőre még nem kaptam visszajelzést a php-guruktól ... :)

2018.11.07. 05:57  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (495) hsz.-re     Olvasás  
  •   496   

Az a gyanúm, hogy a regisztrálók bármilyen hibát elkövetnek a regisztráció kitöltésekor, a blokkolás hibaüzenetet kapják, mely az Email ablak mellett jelenik meg. Lehetséges, hogy nem az Email-lel van gond, de mivel ott jelenik meg a hibaüzenet, azt próbálják kijavítani és ezzel patthelyzet adódik? Ezt abból gondolom, hogy tegnap este a következőket kaptam Nsanyi fórumtárstól, miután elküldte a monitorképet és konzultáltunk a problémáról:

sikerült!
az apróbetűs részt nem olvastam el
számmal írtam be az ellenőrző kódot
lehet, hogy mások is hozzám hasonlóan figyelmetlenek voltak
Köszönöm szépen a munkát és a fáradságot!

2018.11.07. 01:41  Hozzászólás  Válasz kedvescimbor (494) hsz.-re     Olvasás  
  •   495   

Ennek utána nézek, mert ilyennel én még nem találkoztam.
Ahogy lesz infóm, leírom! :)

A problémát elküldtem egy-két nálam nagyobb php-guruknak, megbízható ismerősöknek.
Várom a válaszaikat ... :)

Update:

Addig is első kőrben:
A fórumunkon jelenleg nincsen tiltva semmilyen email cím, semmilyen IP cím.
Az általam írt regisztrációs kiegészítő szűrő eddig jól bevált, közel 3 éve nem volt Spammer az oldalon.
Ezért a regisztráció teljesen alap helyzetben van, beregisztrál, és már használhatja is a fórumot teljes jogú tagként.

Rászántam pár órát, és teszteltem több féle módon a regisztrációt.
14 különböző nem létező felhasználót regisztráltam be (elsőre, gond nélkül) különböző Email címekről, ebből 8 regisztráció Gmailos volt.
Az általad jelzett probléma nem kapcsolódik a fórumhoz, más gond lehet, mégpedig a felhasználónál a saját gépén, vagy annak kapcsolatánál (egyenlőre nem tudok így látatlanba még találgatni sem).

Annyira nem kapcsolódik a probléma a fórumhoz, hogy az adott Email címmel is beregisztráltam az oldalra.
Ez a kép egy kivonat a felhasználói adatbázisból, az utolsó 3 beregisztrált felhasználó adatai (pár nem publikus részbe én törölgettem bele).
Az említett (fake) felhasználó Kakukktojás néven szerepel!

userreg.jpg
------------------------
Megtekintve 270 alkalommal.

Ha megnézed az user_email oszlopot, láthatod, hogy pontosan azzal az email címmel regisztráltam be, aminél a jelzett hiba volt.
Az user_passchg oszlopban pedig a regisztráció Unix-Time kódját találod meg.
Ez a kód lekonvertálva a következő időpontot adja:

userreg1.jpg
------------------------
Megtekintve 270 alkalommal.

Mint láthatod, mintegy jó másfél órával a hozzászólás írása előtt készült az a regisztráció. :)

Közben törlöm a Kakukktojás regisztrációt (is a többi fake regisztrációval együtt)!
Találgatni nem akarok, egyenlőre ennyi ... :kuksi:

2018.11.06. 20:05  Hozzászólás
  •   494   

A meghívóra való beregisztrálás során ezt a blokkolást csinálja a rendszer, Már a 3. jelentkező jelezte a problémát.

terra-kert_blokk_vzm.jpg
------------------------
Megtekintve 291 alkalommal.

2018.11.05. 12:11  Hozzászólás  Válasz gergerg (492) hsz.-re     Olvasás  
  •   493   

Egyenlőre mindenkinek.
A hirdetés-sáv a főoldalhoz, és az aloldalakhoz lett méretezve.
Amikor az új változat felkerült, ez nem lett tesztelve, mert régen nem volt már használva a hírdetés-sáv.

Majd módosítom, ahogy lesz egy kis időm, mostanában kicsit be vagyok havazva. :)

2018.11.04. 16:28  Hozzászólás
  •   492   

Csak nekem ilyen rövid ez a sárga csík, vagy már ise is begyűrűzött a rezsicsökkentés? :mrgreen:

Sárga csík.jpg
------------------------
Megtekintve 339 alkalommal.

2018.11.01. 10:23  Hozzászólás  Válasz kedvescimbor (490) hsz.-re     Olvasás  
  •   491   

Sorry .... :)

Nem tudom miért, de nem jelezte nekem a Facebook ....
Pedig minden egyből megjelenik a telómon (is).

2018.11.01. 08:20  Hozzászólás
  •   490   

Belépnék a Terrakert facebook csoportba, ha a moderátor méltóztatna elfogadni a jelentkezésemet!

2018.07.02. 21:23  Hozzászólás
  •   489   

Ok, nem szóltam, átkerült legalulra...

,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/

2018.07.02. 20:24  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (487) hsz.-re     Olvasás  
  •   488   

Az igen, de eltűnt az Olvasatlan hsz-ok olvasattnak jelölése vagy mi volt a neve...

,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/

2018.07.02. 16:37  Hozzászólás  Válasz tgwh (486) hsz.-re     Olvasás  
  •   487   

tgwh írta: ... az olvasatlan témák számának helyén egy szürke mező jelenik meg jobbra-balra nyíllal...

Ez újabban nálam is így van. Az objektum nem kap meg rendesen valamilyen adatot.
Érdekes, hogy néha meg rendesen működik.
Bele kell nézni a motorba, mert onnan generálja az adatokat.
Lehet, hogy egy frissítés, vagy változtatás következteében valami lemaradt, csak nem mindig van időm, néha meg elfelejtem ... :)

Nálam az Olvasatlan (x) link rendesen működik, megnéztem egy jó pár böngészőben, még az Explorerben is jól megy.

2018.07.01. 20:55  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (485) hsz.-re     Olvasás  
  •   486   

Eltűnt a felirat, de a link nem jelent meg.
Meg néha elég sokszor csak úgy kivág a rendszer, de sztem nálam lesz v.mi gebasz. De nem javult meg, nem tudom olvasatlannak jelölni.

szerk.: meg néha az olvasatlan-nál az olvasatlan témák számának helyén egy szürke mező jelenik meg jobbra-balra nyíllal...

2018.07.01. 13:21  Hozzászólás  Válasz tgwh (484) hsz.-re     Olvasás  
  •   485   

Még mindig olyan, vagy már megjavult? :)

2018.07.01. 08:29  Hozzászólás
  •   484   

Nem működik a z olvasatlan üzenetek törlésére szolgáló link.
De van helyette olyan, hogy ,,undefined''.

2018.03.08. 11:41  Hozzászólás  Válasz Laci vagyok (482) hsz.-re     Olvasás  
  •   483   

Ott van, pont az archívumban. :-)

http://terra-kert.hu/terra_ajanl.php?z=999

2018.03.08. 11:17  Hozzászólás
  •   482   

Azt szeretném megtudni, hogy a magcserében szereplő növényeket hol lehet megtalálni. Most ott semmi sincs! Nem lehetne valamilyen archívumba berakni és ott megnézni a leírásukat?
Kaptam magokat és nem emlékszem már, hogy a paradicsom mellé alacsony karó kell, vagy állványzat, mert akkorára fog nőni.

2017.12.27. 11:28  Hozzászólás  Válasz kedvescimbor (479) hsz.-re     Olvasás  
  •   481   

Semmit, és nem is kell. :)
Ezek a fórumunkba általam beregisztrált indexelő robotok, melyek rendszeresen olvassák a fórumunk részeit.
Ezek frissítik a nagy keresőket, mint a Google, vagy a Bing, stb, stb,
Így ha bizonyos kulcsszavakat írnak be a felhasználók a világ bármely táján, amikor keresnek valamit, bizonyos esetekben a mi fórumunk is megjelenik.
Ha felül a fejléc alatt a Portál feliratra klikkelsz, a bejövő oldalon alul jobb oldalt ott világ-térkép, amelyiken látható, hogy honnan keresték már fel az oldalt.
Ők is ezeknek az indexelő robotoknak a segítségével jutottak el hozzánk. :)

2017.12.27. 11:21  Hozzászólás  Válasz kedvescimbor (479) hsz.-re     Olvasás  
  •   480   

Keresőrobotok. Jobb esetben :D mindenhol jelen vannak, léteznek hasznos, illetve káros fajtáik is. A virtuális természetben is lehet őket írtani mind vegyszerekkel, mint természetes módon, annyi a különbség, hogy a károsak is lehetnek ártalmatlanok, illetve kifejezetten károsak, a weblap tápanyagszállító rendszerét szívhatják, ami csökkenti az oldal növekedési sebességét, viszont magára a termésmennyiségre szerencsére nagyon ritkán, nagyon súlyos fertőzés esetében lehetnek hatással, sőt, mivel hasznos robotból szerencsére több van, így mondhatjuk, hogy ideális esetben, gyakorlatilag legtöbbször, csakis a termésmennyiséget növelik. ::P :VOPI

2017.12.27. 11:10  Hozzászólás
  •   479   

A jelenlévők listájában mondjuk Alibát, vagy baby-lont értem, de milyen célból jelennek meg ilyenek: Ahresf, Bing, DotNetDotCom.org, stb? Mi fórumozók mit tudunk velük kezdeni?

2017.11.13. 20:17  Hozzászólás  Válasz CAMROM (477) hsz.-re     Olvasás  
  •   478   

Ez most is megvan. De nem örökké. :)
Egy még régebbi vitás helyzet miatt azóta (jelenleg is) az elküldött hozzászólást 1 órán belül bármennyiszer lehet szerkeszteni. Utánna már nem lehet.
Ha nagyon fontos, a Moderátornak jelezni kell.

2017.11.13. 20:06  Hozzászólás
  •   477   

Régebben mitha lett volna saját hozzászólás szerkesztése, ez már nincs?

2017.11.12. 20:42  Hozzászólás
  •   471   

Nem tudok róla, hogy valami el lenne állítva... Annyira nem érdekes, ettől még tudok írni a fórumra, nincs akkora jelentősége! Köszönöm, hogy így Vasárnap du.-n ennyi időt szántál rám!

2017.11.12. 20:34  Hozzászólás  Válasz emendasajt (469) hsz.-re     Olvasás  
  •   470   

Utánna fogok nézni, de nem is tudom, hogy igérjek-e valamit.
Ezzel a problémával jelenleg teljesen egyedül állsz.
2 - 3 felhasználót biztosan tudok, akik eléággé rendszeresen használják mobilról is a fórumot, és egyiküknél sem volt még hasonló probléma sem mostanában.

Használsz más fórumot is a mobilodon?
Vagy csak itt vannak ilyen problémáid?
A Chrom-ban nincsen valami elállítva esetleg?

2017.11.12. 19:57  Hozzászólás
  •   469   

Semilyen smile, illetve más "ikonos" hozzászólást nem rak be!

2017.11.12. 19:50  Hozzászólás  Válasz emendasajt (463) hsz.-re     Olvasás  
  •   466   

Most próbáld meg.
Itt küldhetsz képet is, tehetsz be smiley-t is :)

2017.11.12. 19:25  Hozzászólás  Válasz emendasajt (463) hsz.-re     Olvasás  
  •   465   

Az én voltam ....
Bocsi, vissza fog kerülni. :)

2017.11.12. 19:11  Hozzászólás
  •   464   

Upsz... Azt hiszem, csak akkor nem küldi el, ha smile-t használok. Lehetséges ez??

2017.11.12. 19:08  Hozzászólás
  •   463   

...és eltűnt az aktív témák, az EDIT-álási lehetőség, és a VÁLASZ-lehetőség is.

2017.11.12. 19:06  Hozzászólás
  •   461   

Másik böngészővel sem tudok írni, ott is kiírja a hibát...

2017.11.12. 18:53  Hozzászólás  Válasz CAMROM (456) hsz.-re     Olvasás  
  •   459   

Lehet hogy olyan rég voltál bejelentkezve hogy már 5 fórumhír született azóta? (egy tuti téves volt, azt én küldtem véletlenül)

2017.11.12. 18:44  Hozzászólás
  •   456   

"Fontos fórum hír érkezett" ez miért ilyen erőszakos?
5-ször elolvastam, de még mindig felugrál, UNALMAS

2017.11.12. 18:40  Hozzászólás
  •   455   

Nekem akkor csinált ilyent amikor a Tré-homnál voltam, szerintem pillanatnyi net szakadozás volt. Azóta másik szolgáltatónál semmi hiba.

2017.11.12. 17:58  Hozzászólás
  •   454   

Ide simán elküldi, de Atinak a télállóba, nem tudok válaszolni!! Ami képet küldtem azt írja ki...

2017.11.12. 17:54  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (452) hsz.-re     Olvasás  
  •   453   

Google chrom

2017.11.12. 17:50  Hozzászólás  Válasz gergerg (451) hsz.-re     Olvasás  
  •   452   

Éppen ezt akartam kérdezni, hogy milyen böngészőt használsz a mobilon?

Közben átnéztem a beállításaidat, és a naplókat, semmit nem találtam veled kapcsolatban, ami forumról irányuló probléma lenne.

2017.11.12. 17:45  Hozzászólás  Válasz emendasajt (450) hsz.-re     Olvasás  
  •   451   

Ezt a visszadobást az én telefonom is csinálta 1-2 éve, de érdekes mód másik böngészővel már nem.

2017.11.12. 17:42  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (449) hsz.-re     Olvasás  
  •   450   

Semmi különöset nem csinálok! Írni, illetve válaszolni szeretnék hozzászólásra. Be vagyok jelentkezve!!!!!! Beírom a mondandóm, és elküldeném... Visszadob, hogy előtte jelentkezzek be megint. Rápöttyintek, és ezt írja ki. Nem küldi el az üzenetet! Érdekes, most neked tudok írni... ?????nem értem miért????

2017.11.12. 17:34  Hozzászólás  Válasz emendasajt (448) hsz.-re     Olvasás  
  •   449   

Szia

Én most is mobilról írok, mert nem vagyok otthon.
Értem a hibüzenetet, csak nem értem az okát és nem értek pár dolgot a hibüzenetetben sem, hogy azok hogy kerültek oda vagy mit keresnek ott.
Mivel nálam nem jelentkezik hiba.

Ha kicsit részletesebben leirnád, hogy mit csinálsz az elküldése előtt, talán közelebb lehetnénk.

2017.11.12. 17:22  Hozzászólás
  •   448   

Üdv. Ragadozó! Mobilról a legritkább esetben tudok csak írni! Mindíg ezt írja ki. Mi a teendő ilyenkor?

Screenshot_20171112-155519.png
------------------------
Megtekintve 1599 alkalommal.

2017.11.02. 21:06  Hozzászólás  Válasz edit (444) hsz.-re     Olvasás  
  •   447   

Mostantól a szalaghírben megtalálod a programot!

2017.11.02. 20:55  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (445) hsz.-re     Olvasás  
  •   446   

Nem, a lejárat napját követő nap fogja mindenki a címet megkapni. Vagyis januárban. Leginkább azért, hogy senki ne küldje előbb a csomagját, mert nem biztos hogy annyit küld, amennyit kértek. Lehet hogy többet, de lehet hogy kevesebbet. Ezért csak akkor lesz cím, ha lezártuk az igényléseket/felajánlásokat. Igy volt ez eddig is.

2017.11.02. 20:18  Hozzászólás  Válasz edit (444) hsz.-re     Olvasás  
  •   445   

Kedves Edit! :)

Legfelül a menüsorban - csak ráviszed az egeret az Extra menüpontra - automatikusan legördül, és ott van a Magcsere felajánlások opció (csak klikk rá!)

Amikor beküldted a felajánlásodat ( Giant Howard Paste paradicsom ), azt az űrlapot töltötted ki. :)
A továbbiakban is ugyanazt kell kitölteni, és ugyanúgy, csak ha a Csomag típusa opciónál kiválasztod A nagy magcsere opciót, a program a lejárati dátumot automatikusan át fogja írni egységesen 2018. január 5.-e 22:00 órára.

Akik felajánlanak magokat a Nagy Magcsere Akcióban, január elején meg fogják kapni a pontos címet, hova kell majd küldeni a magokat.

2017.11.02. 18:39  Hozzászólás
  •   444   

Nem találom a felajánlásokat. Egyszer megjelent alul, rákattintottam, de nem az jelent meg. Azonkívül fogalmam sincs miféle űrlapról van szó, és mikor, hová kell küldeni a felajánlott magokat - bár gondolom ez még ráér.

2017.10.29. 23:25  Hozzászólás  Válasz kedvescimbor (442) hsz.-re     Olvasás  
  •   443   

Bocsi, még nem volt aktiválva a rendszer, így a felajánlás nem jelent meg jóváhagyásra. :)

2017.10.29. 23:18  Hozzászólás
  •   442   

Feltöltöttem 2db felajánlást a nagy magcserére, de nem látom. Hova lett?

2017.09.11. 16:45  Hozzászólás  Válasz edit (440) hsz.-re     Olvasás  
  •   441   

Kedves Edit!

A képernyő felbontását állítsad 1024-re.

Mindent tegyél le a tálcára, majd egy jobb klikk az egérrel az üres képernyőn.
Kapsz egy menüt, és ott a Képernyő-beállításokra klikkelve át tudod állítani a képernyő méretet 1024x768-ra.
És hagyjad 100%-on a képernyő megjelenést.

Nagyobbak lesznek a betűk, jobban tudod olvasni, de benne lesz minden teljes képernyőbe. :)

2017.09.11. 15:42  Hozzászólás
  •   440   

Ezt látom a recepteknél. A képernyőm felbontása 1280*1024. Az lehet a gond, hogy mivel rossz a szemem átállítottam 125 %-ra. Most visszaállítottam 100-ra, így látszik a recept, csak a szemem kimerül, mert nekem itt a betűk nagyon miniatűrök. A legtöbb honlapnál nem okoz a nagyítás problémát, mert van alul csuszka amivel ki tudok menni a lap jobb szélére.
képernyő.jpg
------------------------
Megtekintve 1916 alkalommal.

Következő