Új kinézet mobilosoknak Terra Lotto Jackpot:
1500 terra    
A fórum fejlesztéseiről, és az új dolgokról találtok itt hasznos információkat. Az egyes leírások érthetővé, és könnyen kezelhetővé teszik azok használatát. Ugyanitt lehet jelezni új ötleteket, melyek hasznos részei lehetnek a fórumnak.


  2023.09.18. 16:03  Hozzászólás
  •   0   
Avatar

terra alapító
 
Egy ideje nekem is kényelmetlen a fórum használata, leginkább azért, mert sokkal kevesebben internetezek már számítógépről mint mobilról. Persze, lehet nagyítani, stb., de nekem akkor is kényelmetlen volt. Már régen terveztem erre megoldást, és most talán sikerült is. Egy mobilbarát kinézetből indultam, amit még jobban lebutítottam, hogy könnyen lehessen mobilon használni. A szövegszerkesztőből eltűntek a hangulatjelek, a formázási lehetőségek, és sok egyéb fórumos funkció. Ezek természetesen a Terratórium kinézetben továbbra is rendelkezésre állnak, és maradnak is, tehát asztali gépen mindenképp érdemes annál maradni. Az új kinézet a "szaladóknak" született, akik csak benéznének a fórumra a telefonjukról, végiggörgetik, akár válaszolnak is, de bonyolultabb dolgokba nem folynak bele.

Kell még rajta csiszolni, óvatosan, hogy minden benne legyen, de megmaradjon az egyszerűsége. Ahogy időm engedi, majd finomítom még (nem holnap lesz) de már most is használható.

Van viszont egy Új funkció is benne, a hírfolyam. Itt a legutóbbi hozzászólások ömlesztve vannak, kb. mint a Facebook-on. Lehet rájuk válaszolni, vagy a Topik címére kattintva a témába kerülni, és új hozzászólást írni. Ez megint a "szaladóknak" praktikus.

Csináltam pár képet, ötleteket, véleményeket szívesen meghallgatok!

terra váltás.png
Kinézetáltás Terratórium kinézetben.. Az új kinézet neve Metro Blue (később lehet, hogy besárgul :-) )
Megtekintve 393 alkalommal.


Terra asztali.png
Az új kinézet asztali gépen
Megtekintve 393 alkalommal.


Terra mobil 1.png
Az új kinézet mobilon
Megtekintve 393 alkalommal.


Terra mobil 2.png
Az új kinézet menüje mobilon
Megtekintve 393 alkalommal.

 



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég