Képfeltöltés Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
A fórum fejlesztéseiről, és az új dolgokról találtok itt hasznos információkat. Az egyes leírások érthetővé, és könnyen kezelhetővé teszik azok használatát. Ugyanitt lehet jelezni új ötleteket, melyek hasznos részei lehetnek a fórumnak.
  2017.04.03. 06:28  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (10) hsz.-re     Olvasás  
  •   12   
Avatar

rendszer admin
 
Kiegészíteném tgwh hozzászólását:

Csatolmánykép feltöltése képekben

Nem csak a Képgalériából lehet feltöltött képet utólag akármikor és akárhol könnyen betenni más hsz-ba is (csak saját hozzászólásba!), hanem a már feltöltött Csatolmányképek közül is, méghozzá a hozzászólás szerkesztése nélkül! :)

Csatolmányképek újra hasznosítása
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2017.04.02. 20:28  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (10) hsz.-re     Olvasás  
  •   11   
Avatar

terra alapító
 
Szép estét!
Amikor írod a hozzászólásod, akkor lent látsz egy ilyet, hogy Opciók/Képfeltöltés könnyen/Képfeltöltés a Galériába, mind a három fül az Elküld gomb alatt van közvetlenül. Rákattintasz a Képfeltöltés könnyen feliratra, és onnantól adja magát a dolog. Elvileg, de próba:
DSCF5286.JPG
próbakép
Megtekintve 3150 alkalommal.


Lényeg, hogy kattints rá az Állomány hozzáadása gombra. Meg utána arra is, hogy Beszúrás a hozzászólásba. attachment című részeket ha látsz akkor jó, de ott az Előnézet gomb is az Elküld mellett, azzal meg lehet nézni hogy fog kinézni a hozzászólás. A galériának annyi az előnye, hogy a képet akármikor és akárhol könnyen be tudod tenni más hsz-ba is, így kevesebb helyet foglal.
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2017.04.02. 18:44  Hozzászólás
  •   10   


---
 
Hali én vok a béna képfeltöltő ;) Szóval lehet -e a gépem merevlemezéről közvetlenül is képet beilleszteni egy hsz-be , vagy csak a Galleryből . Köszi előre is.
 


  2016.11.26. 23:59  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (8) hsz.-re     Olvasás  
  •   9   
Avatar

rendszer admin
 
Ez az egész képfeltöltési dolog be van építve a fórum motorba, és egész más tematika alapján kreálták meg.
Megnézem, hogy mit lehet barkácsolni benne, de ígérni nem tudok semmit ..... :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2016.11.26. 22:02  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (7) hsz.-re     Olvasás  
  •   8   


---
 
Hali !

Lehet ,hogy már kérdeztem , de nem lehetne megoldani , a képfeltöltést úgy, ahogy az indexen is van ?...hogy kijelölöm az összes képet amit fel akarok tölteni , aztán hajrá?..hogy ne kellene egyesével kijelölgetni és ugye max csak 10-et...bár lehet hogy csak én vagyok aki sok képet rakna fel...
 


  2016.03.28. 19:07  Hozzászólás  Válasz Beegeri (3) hsz.-re     Olvasás  
  •   7   
Avatar

rendszer admin
 
Mint írtam, már jónak kellene lennie. Feltöltöttem egy képet, és nekem nem írt semmi hibaüzenetet, simán felment a kép.
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -




  2016.03.28. 18:08  Hozzászólás  Válasz gergerg (4) hsz.-re     Olvasás  
  •   5   
Avatar

terra alapító
 
Tedd azért hozzá, hogy ,,most kivételesen'' :D :D :D
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/




  2016.03.28. 09:58  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (2) hsz.-re     Olvasás  
  •   3   
Avatar

---
 
Köszi szépen a választ. Nem akarom, hogy ünnepen is mellóz, majd ránézel ha lesz időd.

üdv.
 


  2016.03.28. 08:04  Hozzászólás  Válasz Beegeri (0) hsz.-re     Olvasás  
  •   2   
Avatar

rendszer admin
 
Nem hiszem, hogy bármit is rosszul csináltál volna. :)
Az oldal teljes felújítás alatt van az új HTML5 deklarációk bevezetése miatt, valamint a régi, nem használt dolgok kikerülnek a fórum motorból.
Például megszűnik az összes beépített nyilvános azonnali üzenetküldő átjárók használatának lehetősége, mert már mindegyik elavult:
(AIM, ICQ, MSN, IRC, JABBER, MySpaceIM, Facebook, stb.)
Ez az általad beidézett hiba is erre utal, a javítások során valahol véletlen benne maradt egy mostanra már hibás adatbázis lekérdezés.

Bár mobilról vagyok, de elvileg a hiba kijavítva, ráadásul 2 másik helyen is találtam hibás lekérdezést a galéria részben.
Szerintem el lett felejtve a galéria tesztelése a módosítások után(??), úgy hogy köszi a jelzést! :)

Ez tök jó, még az okos mobilon is jól használható ez a Total Commander. Legalább is a File Transfer Protocol része nagyon jól működik.
Igazán tesztelni az oldalt majd csak délután tudom, de most feltöltöttem egy képet, és hiba nélkül felment a helyére. :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -




  2016.03.28. 07:27  Hozzászólás
  •   0   
Avatar

---
 
Üdv. Képeket akarok feltőlteni, az alábbi hibaüzenetet kapon, mit csinálok rosszúl ?

Általános hiba
SQL ERROR [ mysqli ]

Unknown column 'u.user_jabber' in 'field list' [1054]

SQL hiba lépett fel az oldal generálása közben. Ha a probléma továbbra is fennállna, lépj kapcsolatba a fórum adminisztrátorával.
 



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron