Terratorium fejlesztések, változások Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
A fórum fejlesztéseiről, és az új dolgokról találtok itt hasznos információkat. Az egyes leírások érthetővé, és könnyen kezelhetővé teszik azok használatát. Ugyanitt lehet jelezni új ötleteket, melyek hasznos részei lehetnek a fórumnak.
  2014.06.22. 16:06  Hozzászólás
  •   136   
Avatar

terra alapító
 
Most, hogy ilyen remek lett a bejelentkező oldal, szvsz a Kert? Kert. Kert! felirat helyett címnek a Terratorium kívánkozna.

A háttér nekem sok, jobban tetszett sima háttérrel. Egyébként a prosilvert használom. ;)
 


  2014.06.13. 22:27  Hozzászólás
  •   135   
Avatar

terra alapító
 
  

- Nincs nekünk urunk.
- Micsoda?
- Mondtam már, anorhoszindikalista közösség vagyunk, és hetenként más gyakorolja a végrehajtói hatalmat. De csak azok a döntései jogerősek, amiket a kéthetente...

[url]https://www.youtube.com/watch?v=EgY49RCnz-4[/url][/color]
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/




  2014.06.13. 21:07  Hozzászólás
  •   132   
Avatar

terra alapító
 
  


A rangok kiosztása a fejlesztéshez kapcsolódott. Hehe észrevétele meg a rangok kiosztásához. És ha már itt kezdődött....
 


  2014.06.13. 21:05  Hozzászólás
  •   131   
Avatar

terra alapító
 
  


Szerintem szavazzuk meg. Én támogatom, különösebb veszélyt nem jelent (akkor jelentene ha még 10 gyere.be tag lenne ugyan ebben a cipőben) de nem szeretném én eldönteni.
 


  2014.06.13. 21:03  Hozzászólás
  •   130   
Avatar

rendszer admin
 
Bocsi, hogy bele kontárkodom, de ennek mi köze van a fejlesztéshez? :o ;)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -




  2014.06.13. 20:45  Hozzászólás
  •   124   
Avatar

terra alapító
 
  


Nos, arra vonatkozóan nincs adatom, hogy hányszor nézelődtél, de amikor a javaslatot tettem, akkor kerek 3 hozzászólásod volt, több mint 10 nap alatt. Ez nem mutatott nagy aktivitást. Már az első napokban megegyeztünk abban, hogy az lesz alapító, aki mind a két fórumon tagunk volt, és ide is követ minket. Ennek a kritériumnak sem te, sem Füge, sem Hümi nem felet meg, de rajtuk látszott, hogy itt aktívak, és azok is lesznek a továbbiakban is. Nálad ez csak feltételezés lett volna. Mostanában viszont valóban kezdesz aktív lenni. Én csak a magam nevében beszélhetek, de ha továbbra is aktív leszel, akkor én hajlok arra hogy megkapd az alapítói státuszt, mert tényleg az elsők közt voltál, és a most alapítónak kinevezettek közt is van olyan aki nem mutat nagy aktivitást, és az sem lenne igazságos, ha te nem kapnád meg a státuszt, miközben ők igen. Ugye az egész alapítósnak nincs sok előnye, eredetileg egyik fő célja az lett volna, hogy a fórumon demokrácia legyen, de ne lehessen manipulálni regisztrációkkal, ezért az volt a lényeg hogy olyan legyen alapító tag, és egyben nagyobb súlyú szavazattal bíró, akit ismerünk, és megbízunk benne. De ennek ugye valami keretet kell adni, valahogy definiálni kell az ismerős fogalmát.
 


  2014.06.13. 19:18  Hozzászólás
  •   122   
Avatar

rendszer admin
 
  

Átírtam. :)
Remélem egyenlőre jó lesz. ;)

Közbe leteszteltem azért, automatikusan átteszi az Új fórumtagot, ha elérte a hozzászólás küszöböt, Fórum taggá.
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2014.06.13. 18:54  Hozzászólás
  •   121   
Avatar

terra alapító
 
  

viewtopic.php?p=901#p901

Így rendben lenne? Az indexen nem jártál velünk együtt kertészetbe, és a gyere.-ben sem emlékszem hogy kertészkedtél volna, és itt sem voltál olyan sokat, ezért nem jelöltelek alapítónak. De újoncnak sem gondoltalak.

Ragadozó!

Esetleg át lehetne írni az Újoncot Új felhasználónak? Mert nem ugyan azt jelenti. A Kertész tagot meg simán csak Tag-nak?
 




  2014.06.13. 18:28  Hozzászólás
  •   118   
Avatar

rendszer admin
 
  

Ne haragudjál ezért rám, én nem ismerem sem az Indexes, sem a GyereBe múltotokat. :roll:
Én csak a programozással foglalkozok, és nem szólt senki, hogy te is régi tag vagy. ;)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -




  2014.06.13. 17:01  Hozzászólás
  •   115   
Avatar

rendszer admin
 
A pillanatnyi helyzet:
A beregisztrált felhasználók az érvényes regisztráció után az Újonnan regisztrált felhasználók csoportjába kerülnek ( most 9 fő ).
A csoport nevük: Újonc
A jelenlegi beállítással (változtatható) 50 hozzászólás után kerülnek a Regisztrált tagok csoportjába ( most 0 fő ).
A csoportnevük: Kertész tag
A többiek 3 fő kivételével (Admin, SysOp. Moderátor) az Alapítók csoportba tartoznak ( most 19 fő ).
A csoportnevük: Alapító tag
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -




  2014.06.13. 10:41  Hozzászólás
  •   113   
Avatar

rendszer admin
 
  

Bevallom, elkövettem egy karakter hibát, meg egy utasítást rossz helyre írtam, és csak most volt időm rendesen átnézni, és megtalálni. :mrgreen: :mrgreen:
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2014.06.13. 10:36  Hozzászólás
  •   112   
Avatar

terra alapító
 
  


Szuper! Én már nézegettem a multkor is, és sejtettem miben töröd a fejed, mert ugye maga a funkció már látható volt, de azt hittem nem fog sikerülni.
 


  2014.06.13. 10:31  Hozzászólás
  •   111   
Avatar

rendszer admin
 
Kedven topikok

A terratórium kinézetben megjelenő Kedvenc topik box mostantól lebegőpontos, fix helyen jelenik meg, akár hova scrollozol.
Előnye, hogy így mindig elérhető, nem kell külön "felmászni" érte a lap tetejére.
Minden aktivitásnál (hsz írás, lapváltás, téma váltás, stb, stb) frissül a tartalma!
De ismét jelzem, csak azok a témák jelennek meg benne, amelyiket bejelölted Kedvenceknek!
A kedvenc témák száma elvileg korlátlan, a valóságban nagyjából annyi, amennyi a fórumon elérhető.

Jó kis kihívás volt, hogy 1024px-es felbontásnál is használható legyen, de némi kompromisszummal sikerült.
Teszteltem 1024px-ben IE, Opera, Chrome, Firefox, Safari böngészőkön, szerintem (legalább is nálam) elfogadhatóan jó.
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2014.06.12. 17:52  Hozzászólás
  •   109   
Avatar

terra alapító
 
  

Nem értem mi bajod, én mindig észreveszem ha írnak! :D
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2014.06.12. 13:43  Hozzászólás
  •   108   
Avatar

terra alapító
 
Istenem, végre egy normális fórum, nekem való értékrenddel... Ezentúl nem írok máshová, csak ide. Köszönöm mindenkinek, aki hozzájárult!
 


  2014.06.12. 10:13  Hozzászólás
  •   107   
Avatar

rendszer admin
 
Privát Üzenetek

Mivel az oldalon nincsenek sem reklám-üzenetek, sem hírlevél-üzenetek, javaslom, hogy a Felhasználói vezérlőpultba a Fórum beállítások fülön a Felugró ablak új privát üzenet érkezésekor: opciót állítsad Igen-re, majd alul klikk az Elküld gombra.
Ezután a böngészőben a Felugró ablakok tiltása opciót pipáljad be (gondolom ez majd mindenkinek így van), de klikkelj a Kivételek gombra.
Ott a Webhely címe: mezőbe írjad be ezt: terratorium.bplaced.net majd Engedélyezés gomb.

Így ha esetleg kapsz egy Privát Üzenetet (továbbiakban: ), akkor egy kis felugró ablak erre azonnal figyelmeztet, ha éppen fenn vagy az oldalon. Vagy ugyanígy megkapod akkor, ha belép az oldalra.
A felugró ablakból (is) megtekinthető az üzenet, vagy egyszerűen csak bezárható az ablak az üzenet olvasása nélkül.
Ez a felugró ablak csak egyszer jön fel, akár megnézed, akár nem az üzenetet (kivéve ha közbe kapsz még egyet. :) ).

Használata nem kötelező, de ajánlott, mert könnyű nem észre venni új üzenet érkezését!

.
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2014.06.11. 19:34  Hozzászólás
  •   106   
Avatar

terra alapító
 
  


Na jó, nekem mindegy, nekem a fontos dolgaim teljesültek, ennek kisebb jelentőséget tulajdonítok, viszont azt azért szorgalmaznám, hogy az alapítóknak legyen ott a neve alatt hogy alapító, úgy ahogy az van ott hogy moderátor, vagy adminisztrátor. És ezt a kört a megadott határidő után (Rhéman azt mondta a hónap végéig) ne lehessen módosítani, csak nagyon kivételes esetekben, és csak az alapító tagok nagyarányú szavazatával. Pl tegyük fel 2 év múlva hozzánk csapódik egy IL-hez hasonló figura, kb Füge aktivitásával, és tolja a fórum szekerét, akkor őt esetleg lehessen jelölni Tiszteletbeli alapítónak.
 


  2014.06.11. 18:54  Hozzászólás
  •   105   
Avatar

terra alapító
 
  

A rangok lehetnek viccesek is, pusztán azt mutatják, ki mennyit írt. Alapító csoport is lehet ha gondolod, akkor egyértelműen látszik, és a hsz-ok számának megfelelő rangot IS látni lehet. A rang meg a csoport két külön dolog, a csoport valamiféle összetartozást, közös érdeklődést jelent. Nyílván egy kertészeti fórumon nem focinézők meg forma1nézők szerint lesznek a csoportok :D
A csoportok továbbá arra is jók, hogy lássa az új tag, kitől mit kérdezhet, kit érdemes keresni a kérdésével. Nyílván ha te a vegyszeres csoportba kerülsz, mert oda kérted a felvételed, és el is fogadta a csoportvezető, és ez lesz az elsődleges, nem az alapító - mert ilyet is lehet -, akkor téged nem fognak pü-ben a biotermesztésről faggatni, meg kérdezni sem fognak téged ilyen témában, inkább azt az illetőt kérdezik, akinek a neve alatt biokertész csoportcím díszeleg.
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2014.06.11. 18:49  Hozzászólás
  •   104   
Avatar

terra alapító
 
  


Arra gondoltál hogy lehetséges hogy ez a fórum nem tisztán kertészeti lesz? Mindenkinek van hobbija a kertészkedésen kívül is, és minél többen leszünk, annál több. Akkor viszont egyértelmű rangok kellenek, mint pl.: az újonc-tag-törzstag-alapító
Itt mindenki tudja melyik rang milyen helyet foglal el a létrán. A másik. Az nem baj, ha el lehet érni az alapítói jogokat, de magát az alapító státusz, vagy csak valami nagyon nagy szavazás eredménnyel lehessen elérni, vagy sehogy. Az alapító rang, nem csak jogokat jelent, hanem egyfajta tiszteletadást is azoknak, akik a kezdetektől fogva hajlandók voltak batyut kötni, és elindulni egy új fórum létrehozása érdekében.
 


  2014.06.11. 18:41  Hozzászólás
  •   103   
Avatar

terra alapító
 
  

Ez nem egészen így van, írok egy példát:

hsz szám -- rang
0-25 -- zöldfülű
26-50- kapaforgató
51-200 - aranyásós

Tehát e szerint alapító lehet az is, aki eleget ír... egyedi rang meg mint írta Ragadozó, csak egy lehet, és akkor ki is lőttük a csoportokat, vagyis háttérbe szorítottuk.

Csoportokat úgy gondoltam, mint a moderátori, lehet egy vagy több vezető, és sok csoporttag. Arra jó, hogy pl. szín alapján egyszerre látod kik a gyümölcsszemzők, kik a vegyszerpártiak, meg kik a bio-sok. A neved lenne valamilyen színű, ez jelzi hogy adott csoport tagja vagy, ill. meg is lehet nézni ezeket a csoportokat és a tagokat.

A beszélgetősben lehet nem kéne számlálni a hsz-okat, elvileg le lehet futtatni egy rutint, ami újraszámolja a hsz-okat, tehát ez elvileg gondot nem okozhat.
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/




  2014.06.11. 18:34  Hozzászólás
  •   101   
Avatar

terra alapító
 
  


Szvsz nem kell ezt túlbonyolítani. Az a hozzászólás számláló úgysem ér semmit, nem mutatja meg hogy ki a fain gyerek. Hozzászólások száma alapján most én vezetek, de jelent ez valamit? Semmit. Az eredeti elképzelés szerint, a Tag rangot azért kéne kiosztani, hogy aki sokat jelen van, ezzel bizonyítva aktív mivoltát, el legyen valami alapján ismerve mint aktív tag. Majd ha lesznek nagy öregjeink, akkor lehet Törzstag rang is. És akkor ugye maradt még az Alapító, és az Újonc.

Az újonc lehet akár rangjelzés nélküli is
A tag x hsz után
A törzstag meg xx után
Az alapítóval van a legkevesebb gond, azt most le lehet zárni.

Automatikus számláló sem kell. Mivel a rangok előnyt jelentenek, mikor valaki eléri a következő szintet, jön és szól az illetékesnek. Elvégre az ő érdeke is.
 


  2014.06.11. 18:33  Hozzászólás
  •   100   
Avatar

rendszer admin
 
  

Nem tudom, hogy egyáltalán milyen rangokra gondoltatok. Valaki elmagyarázná? :)
Mert a fórumon csak kétféle módon adható rang:
  1. Hozzászólások száma szerint
  2. Speciális rang
      Minden egyes speciális ranghoz létre kell hozni egy csoportot, melynek elsődleges tagjának kell lennie az illetőnek.
Ráadásul az egyik üti a másikat, vagy egyik, vagy másik.
Mondjuk tudok varázsolni akár három rangot is valakinek, ha tudom, hogy miről van szó. :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2014.06.11. 18:26  Hozzászólás
  •   99   
Avatar

terra alapító
 
  


Oszt? Osztanám én, de mit? Most arra gondoltam, hogy jó veres partizán módjára saját kezembe veszem az irányítást, és növelem a rangokhoz tartozó küszöbszámokat. De hogy ezeknek mi legyen a neve, azt már kb. az első témák között felhoztam, érkezett rá valami javaslat?
Ahogy a csoportokat is felvetettem, szükséges-e egyáltalán. Szerintem erről a kettőről ment a legkevesebb hsz. Mit mondanak a többiek, rangok, csoportok, és a nicknévre kattintva az alapadatok melletti egyéb adatok (pl. művelt terület nagysága, kedvenc szerszám, bio vagy vegyszeres, stb.)?
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/






  2014.06.11. 14:37  Hozzászólás
  •   96   
Avatar

rendszer admin
 
  

Jah'!, Bocsesz, nem figyeltem! :lol:

Ezt még anno tgwh tette be a web-oldal főoldalára, én csak beraktam a fórumba is.

Kép
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -




  2014.06.11. 14:31  Hozzászólás
  •   94   
Avatar

rendszer admin
 
  

Eredetileg egy spirálfüzetet, amibe lehet írni.
Csak mivel ilyen kicsi lett, ezért ennyi látszik belőle. ;) :mrgreen:
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -




  2014.06.11. 14:22  Hozzászólás
  •   92   
Avatar

rendszer admin
 
A témák hozzászólásaiba az avatar alá egy új ikon került be!

Kép

Ennek az a funkciója, hogy rá klikkelve egy új hozzászólást nyithatunk a témában.
Ugyanaz, mint legfelül az ÚJ HOZZÁSZÓLÁS gomb.
Hátránya nincsen, mert elfér, és nem zavar.
Előnye, hogy ha a hozzászólások olvasása közben eszedbe jut valami, és egy új hozzászólást szeretnél írni, nem kell legfelülre görgetni az oldalt.

Bármelyik hozzászólásból indítható, de nem keverendő össze a Válasz gombbal!
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2014.06.11. 09:46  Hozzászólás
  •   91   
Avatar

rendszer admin
 
Aktív az oldal kis ikonja!
Az ikon igen sok helyen előfordul, ezáltal használata nagy mértékben megkönnyíti az adott weboldal megkülönböztetését a többitől, így növelve megjegyzésének esélyét is.
Az ikon megjelenik:
  • A böngésző címsorában
  • A böngésző kedvencek/könyvjelzők menüpontjában
  • A böngésző fülsorában (ha van neki)
  • A start menüben
  • Az asztalon
  • A tálcán
  • A hivatkozások között
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -




  2014.06.10. 14:11  Hozzászólás
  •   89   
Avatar

terra alapító
 
  


Igen, lehet igazad van! A rendet be kellene tartani, hogy ne legyen minden szétszórva. Gondolom, hogy ezért nevezte ki Tgwh Glifozátot moderátornak.
 


  2014.06.10. 14:03  Hozzászólás
  •   88   
Avatar

rendszer admin
 
  

Nem vagyok biztos benne, hogy nagyon kellene a gyomlálás. Elfér ott az alján-végén .... :D
Szerintem elegendő, ha mostantól nagyjából a topik témájának megfelelő hozzászólások készülnek. ;)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -




  2014.06.02. 16:40  Hozzászólás
  •   86   
Avatar

terra alapító
 
tgwh írta: esetleg át kéne pakolni az egészet a legelső fórumba, és kigyomlálni...


Hát! A gyomlálás több helyen is ráférne.
 


  2014.06.02. 16:19  Hozzászólás
  •   85   
Avatar

terra alapító
 
Rhéman írta:Nem igazán értettem, hogy mit keres a fejlesztés a fogadóban. :(

Végig olvasva az utolsó tucatnyi hozzászólást, már értem.

Nem kellene a fejlesztéssel kapcsolatosan új topicot nyitni?


Úgy indult... esetleg át kéne pakolni az egészet a legelső fórumba, és kigyomlálni...
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2014.06.02. 15:25  Hozzászólás
  •   84   
Avatar

terra alapító
 
Nem igazán értettem, hogy mit keres a fejlesztés a fogadóban. :(

Végig olvasva az utolsó tucatnyi hozzászólást, már értem.

Nem kellene a fejlesztéssel kapcsolatosan új topicot nyitni?
 


  2014.06.02. 06:52  Hozzászólás
  •   80   
Avatar

terra alapító
 
Troppauer Hümér írta:Neked mekk allyánlok egy pint takonyos lónyált:))


Pfuj, Gusztustalan dolgokkal nem fogalkozom, ezért a részemet meghagyom neked, te nagyon szeretsz ilyenekkel maszatolni.
:evil: :oops:
 
"Megmaradtam embernek, szigetnek, csodálkozónak, reménykedőnek, győzelemre törőnek, gondolkodónak...folyton-keresőnek, "terepfelverőnek", lázadónak, életmentőnek, értelmezőnek, lassan bölcsülőnek, igazságkeresőnek, nevetőnek." L.Z.


  2014.06.01. 20:34  Hozzászólás
  •   78   
Avatar

terra alapító
 
Troppauer Hümér írta:A magam szerény eszközeivel arra próbáltam felhívni a hozzáértők figyelmét, hogy szeretném rendeltetésszerűen használni a fórumot, de nem nagyon megy(van, aki pont emiatt nem jön át a régi helyről)


Rajta vagyunk a zügyön! Azért szorgalmaztam a phpBB3 fórumot, mert az egyik legnépszerűbb, legelterjedtebb, ezáltal a gyakorlott fórumozók ismerik, mert máshol is találkoztak már vele.
Amíg megoldódnak a problémák, addig is: szíjjjá ecetet! :lol:
 
"Megmaradtam embernek, szigetnek, csodálkozónak, reménykedőnek, győzelemre törőnek, gondolkodónak...folyton-keresőnek, "terepfelverőnek", lázadónak, életmentőnek, értelmezőnek, lassan bölcsülőnek, igazságkeresőnek, nevetőnek." L.Z.


  2014.06.01. 18:26  Hozzászólás
  •   77   
Avatar

terra alapító
 
Troppauer Hümér írta:A magam szerény eszközeivel arra próbáltam felhívni a hozzáértők figyelmét, hogy szeretném rendeltetésszerűen használni a fórumot, de nem nagyon megy(van, aki pont emiatt nem jön át a régi helyről)


Akkor javaslom átolvasni a viewforum.php?f=10 Fórum kezdőlap ‹ A Terratorium fórumáról ‹ A fórum használata című fejezetet, hátha azok után jobban megy.
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2014.06.01. 15:21  Hozzászólás
  •   75   
Avatar

terra alapító
 
tgwh írta: Ha erre egy 60-70-80 éves fügenéni is képes volt,


Nehogy már megsértődjön füge, szerintem vagy 10 évvel fiatalabb nálam - én vagyok 62. Én meg persze képes kell, hogy legyek rá, fénykoromban informatikus voltam, még a mainfraim világban. Aztán átment rajtam a fejlődés, de azért az ember agya más srófra forog, ha edzve van.
 


  2014.06.01. 15:20  Hozzászólás
  •   74   
Avatar

terra alapító
 
Troppauer Hümér írta:Viszont a felvetésem fontosabb, mint amire reagáltál:))

Ez itt a fórum fejlesztéséről szóló topik. Ha nem értesz hozzá, segíteni nem tudsz, javaslatod nincs, akkor mit keresel itt?
Az említett szavak számtech nyelven használatosak és ritkán lehet helyettesíteni.
a bold tag -ot lehetett volna félkövér-tag-ra, de úgy sem érthetőbb annak, aki nem tudja miről van szó, ill. félre érthető.
Én nem értek az ecet szíváshoz, meg a lónyál gyártáshoz, így el is kerülöm az ezzel kapcsolatos szaktopikokat.
 
"Megmaradtam embernek, szigetnek, csodálkozónak, reménykedőnek, győzelemre törőnek, gondolkodónak...folyton-keresőnek, "terepfelverőnek", lázadónak, életmentőnek, értelmezőnek, lassan bölcsülőnek, igazságkeresőnek, nevetőnek." L.Z.


  2014.06.01. 15:15  Hozzászólás
  •   73   
Avatar

terra alapító
 
Rhéman írta:Erősen ellenzem, az obszcén szavak használatát. A szabályzatba benne is van, hogy kerülendő. :!:


Egyetértek.
 
"Megmaradtam embernek, szigetnek, csodálkozónak, reménykedőnek, győzelemre törőnek, gondolkodónak...folyton-keresőnek, "terepfelverőnek", lázadónak, életmentőnek, értelmezőnek, lassan bölcsülőnek, igazságkeresőnek, nevetőnek." L.Z.


ElőzőKövetkező

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég