Terratorium fejlesztések, változások Terra Lotto Jackpot:
1500 terra    
A fórum fejlesztéseiről, és az új dolgokról találtok itt hasznos információkat. Az egyes leírások érthetővé, és könnyen kezelhetővé teszik azok használatát. Ugyanitt lehet jelezni új ötleteket, melyek hasznos részei lehetnek a fórumnak.
  2014.05.25. 12:05  Hozzászólás
  •   15   
Avatar

terra alapító
 
tgwh írta:Úgy néz ki, lehet szerkeszteni a hozzászólásokat, ha nyittok mindenhol pár témát, ellenőrizzétek le kérlek!

szer.: 3 percig lehet szerkeszteni, így néz ki szerkesztés után :D


Lehet szerkeszteni, vagy sem?

Lehet.
 


  2014.05.25. 11:37  Hozzászólás
  •   14   
Avatar

terra alapító
 
Úgy néz ki, lehet szerkeszteni a hozzászólásokat, ha nyittok mindenhol pár témát, ellenőrizzétek le kérlek!

szer.: 3 percig lehet szerkeszteni, így néz ki szerkesztés után :D
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2014.05.25. 11:21  Hozzászólás
  •   13   
Avatar

terra alapító
 
Jó, majd kiteszem a http://terratorium.bplaced.net -re, most mennem kell, szerintem ha elkészültök a rangokkal, és az azokhoz szükséges hsz-ok számában is megegyeztek, azt is véglegesíteni lehet estére.
Vendég felhasználók olvashatják, láthatják, de nem tölthetnek fel-vagy le, de lehet hogy lefele tölthetnek, úgy jó lesz? A csoportokon is el lehet gondolkodni, meg az alapadatok bővítésén, ne csak yahoo meg weblapot kelljen megadni, meg tartózkodási helyet, hanem akár részletesen is, persze ezeket nem kötelező kitölteni!
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2014.05.25. 11:10  Hozzászólás
  •   12   
Avatar

terra alapító
 
Rhéman írta:Tgwh:

A honlapon javasolnám az alábbi szöveget:

Üdvözlünk minden kertésztársat honlapunkon, Itt még nem sok mindent láthatsz. Most készül a fórumunk. (index.php) Szándékunk szerint a növénytermesztésről szól, persze ha valaki állatot tart, vagy szívesen barkácsol, örömmel fogadjuk a beszámolóját és jelenlétét.
Kölünböző módszerekről - bio, vegyszeres védekezés -, a házikertben szerzett tapasztalatokról szól a fórum, a gyümölcsösről és annak munkáiról, különböző növényekkel szerzett tapasztalatokról - dugvány vagy mag csere-bere is szóba jöhet -.
A honlapunkon egy adatbázist szeretnénk a fórumozók segítségével létrehozni, a fórumon pedig egy olyan közösséget szándékozunk kiépíteni, ahová mindenki szívesen visszajár beszélgetni.


Nyilván ezt időnként cserélni kell.


Na mégegyszer: [url]http://terratorium.bplaced.net/forum/index.php[/url]
 


  2014.05.25. 11:09  Hozzászólás
  •   11   
Avatar

terra alapító
 
Rhéman írta:Tgwh:

A honlapon javasolnám az alábbi szöveget:

Üdvözlünk minden kertésztársat honlapunkon, Itt még nem sok mindent láthatsz. Most készül a fórumunk. (index.php) Szándékunk szerint a növénytermesztésről szól, persze ha valaki állatot tart, vagy szívesen barkácsol, örömmel fogadjuk a beszámolóját és jelenlétét.
Kölünböző módszerekről - bio, vegyszeres védekezés -, a házikertben szerzett tapasztalatokról szól a fórum, a gyümölcsösről és annak munkáiról, különböző növényekkel szerzett tapasztalatokról - dugvány vagy mag csere-bere is szóba jöhet -.
A honlapunkon egy adatbázist szeretnénk a fórumozók segítségével létrehozni, a fórumon pedig egy olyan közösséget szándékozunk kiépíteni, ahová mindenki szívesen visszajár beszélgetni.


Nyilván ezt időnként cserélni kell.


Persze a címet kimoderálta a program. Korrigálni kell:

index.php
 


  2014.05.25. 11:06  Hozzászólás
  •   10   
Avatar

terra alapító
 
Tgwh:

A honlapon javasolnám az alábbi szöveget:

Üdvözlünk minden kertésztársat honlapunkon, Itt még nem sok mindent láthatsz. Most készül a fórumunk. (index.php) Szándékunk szerint a növénytermesztésről szól, persze ha valaki állatot tart, vagy szívesen barkácsol, örömmel fogadjuk a beszámolóját és jelenlétét.
Kölünböző módszerekről - bio, vegyszeres védekezés -, a házikertben szerzett tapasztalatokról szól a fórum, a gyümölcsösről és annak munkáiról, különböző növényekkel szerzett tapasztalatokról - dugvány vagy mag csere-bere is szóba jöhet -.
A honlapunkon egy adatbázist szeretnénk a fórumozók segítségével létrehozni, a fórumon pedig egy olyan közösséget szándékozunk kiépíteni, ahová mindenki szívesen visszajár beszélgetni.


Nyilván ezt időnként cserélni kell.
 


  2014.05.25. 10:49  Hozzászólás
  •   9   
Avatar

terra alapító
 
Rhéman írta:
baby-lon írta:
Rhéman írta:Baby-lon:

Köszönöm, korábbi megtisztelő javaslatodat, de én nem vagyok alkalmas Adminnak.

A gyik ezt írja:
"Az adminisztrátorok a fórum legmagasabb rangú és jogú tagjai, ők üzemeltetik, és tartják karban. A fórum minden részletét szabályozhatják, például jogosultságokat adhatnak, kitilthatnak felhasználókat, csoportokat hozhatnak létre, moderátorokat nevezhetnek ki stb. attól függően, hogy a fórumalapító milyen jogosultságokat adott a többi adminisztrátornak. Teljesjogú moderátorok is lehetnek az összes fórumban."

Ez gondolom egyikünknél sem rang kérdése, inkább alkalmasságé. Nem értek a fórum üzemeltetéséhez, karbantartásához. A moderálást, ahogy korábban írtam, elvállalom, de nem egyedül, hanem mondjuk Veled, ahogy ezt korábban már javasolták.

Az alapítói szerepet Gergerg, és Tgwh elláthatná, az alapítók egyetértése esetén. Gergerg egyúttal lehetne admin, és tegyen Ő javaslatot a második adminra.

Jó lenne Scorpy az informatikai területen, de Ő, legalábbis így nyilatkozott, nem nagyon akar aktív lenni.

e
Nézd, nekem majdnem mindegy, mert szerintem itt még jó ideig nem lesz kulcsszerepe sem az Adminnak, sem a moderátornak. Ráadásul én maximálisan elfogadom azokat az embereket, akikkel együtt fórumoztunk a háztájiban, ezért is ragaszkodom hozzájuk. Én bárkit szívesen megválasztok ebből a társaságból, de benneteket gondollak a legalkalmasabbnak. Én bármiben szívesen segítek a fórum életben maradásához, de én nem vagyok elég aktív a moderációhoz szerintem.


Szerencsére ez a kérdés elnapolható. Tegyük azt.


Egyetértek.
 


  2014.05.25. 10:46  Hozzászólás
  •   8   
Avatar

terra alapító
 
baby-lon írta:
Rhéman írta:Baby-lon:

Köszönöm, korábbi megtisztelő javaslatodat, de én nem vagyok alkalmas Adminnak.

A gyik ezt írja:
"Az adminisztrátorok a fórum legmagasabb rangú és jogú tagjai, ők üzemeltetik, és tartják karban. A fórum minden részletét szabályozhatják, például jogosultságokat adhatnak, kitilthatnak felhasználókat, csoportokat hozhatnak létre, moderátorokat nevezhetnek ki stb. attól függően, hogy a fórumalapító milyen jogosultságokat adott a többi adminisztrátornak. Teljesjogú moderátorok is lehetnek az összes fórumban."

Ez gondolom egyikünknél sem rang kérdése, inkább alkalmasságé. Nem értek a fórum üzemeltetéséhez, karbantartásához. A moderálást, ahogy korábban írtam, elvállalom, de nem egyedül, hanem mondjuk Veled, ahogy ezt korábban már javasolták.

Az alapítói szerepet Gergerg, és Tgwh elláthatná, az alapítók egyetértése esetén. Gergerg egyúttal lehetne admin, és tegyen Ő javaslatot a második adminra.

Jó lenne Scorpy az informatikai területen, de Ő, legalábbis így nyilatkozott, nem nagyon akar aktív lenni.

e
Nézd, nekem majdnem mindegy, mert szerintem itt még jó ideig nem lesz kulcsszerepe sem az Adminnak, sem a moderátornak. Ráadásul én maximálisan elfogadom azokat az embereket, akikkel együtt fórumoztunk a háztájiban, ezért is ragaszkodom hozzájuk. Én bárkit szívesen megválasztok ebből a társaságból, de benneteket gondollak a legalkalmasabbnak. Én bármiben szívesen segítek a fórum életben maradásához, de én nem vagyok elég aktív a moderációhoz szerintem.


Szerencsére ez a kérdés elnapolható. Tegyük azt.
 


  2014.05.25. 10:22  Hozzászólás
  •   5   
Avatar

terra alapító
 
Rhéman írta:Baby-lon:

Köszönöm, korábbi megtisztelő javaslatodat, de én nem vagyok alkalmas Adminnak.

A gyik ezt írja:
"Az adminisztrátorok a fórum legmagasabb rangú és jogú tagjai, ők üzemeltetik, és tartják karban. A fórum minden részletét szabályozhatják, például jogosultságokat adhatnak, kitilthatnak felhasználókat, csoportokat hozhatnak létre, moderátorokat nevezhetnek ki stb. attól függően, hogy a fórumalapító milyen jogosultságokat adott a többi adminisztrátornak. Teljesjogú moderátorok is lehetnek az összes fórumban."

Ez gondolom egyikünknél sem rang kérdése, inkább alkalmasságé. Nem értek a fórum üzemeltetéséhez, karbantartásához. A moderálást, ahogy korábban írtam, elvállalom, de nem egyedül, hanem mondjuk Veled, ahogy ezt korábban már javasolták.

Az alapítói szerepet Gergerg, és Tgwh elláthatná, az alapítók egyetértése esetén. Gergerg egyúttal lehetne admin, és tegyen Ő javaslatot a második adminra.

Jó lenne Scorpy az informatikai területen, de Ő, legalábbis így nyilatkozott, nem nagyon akar aktív lenni.

e
Nézd, nekem majdnem mindegy, mert szerintem itt még jó ideig nem lesz kulcsszerepe sem az Adminnak, sem a moderátornak. Ráadásul én maximálisan elfogadom azokat az embereket, akikkel együtt fórumoztunk a háztájiban, ezért is ragaszkodom hozzájuk. Én bárkit szívesen megválasztok ebből a társaságból, de benneteket gondollak a legalkalmasabbnak. Én bármiben szívesen segítek a fórum életben maradásához, de én nem vagyok elég aktív a moderációhoz szerintem.
 


  2014.05.25. 10:12  Hozzászólás
  •   4   
Avatar

terra alapító
 
Baby-lon:

Köszönöm, korábbi megtisztelő javaslatodat, de én nem vagyok alkalmas Adminnak.

A gyik ezt írja:
"Az adminisztrátorok a fórum legmagasabb rangú és jogú tagjai, ők üzemeltetik, és tartják karban. A fórum minden részletét szabályozhatják, például jogosultságokat adhatnak, kitilthatnak felhasználókat, csoportokat hozhatnak létre, moderátorokat nevezhetnek ki stb. attól függően, hogy a fórumalapító milyen jogosultságokat adott a többi adminisztrátornak. Teljesjogú moderátorok is lehetnek az összes fórumban."

Ez gondolom egyikünknél sem rang kérdése, inkább alkalmasságé. Nem értek a fórum üzemeltetéséhez, karbantartásához. A moderálást, ahogy korábban írtam, elvállalom, de nem egyedül, hanem mondjuk Veled, ahogy ezt korábban már javasolták.

Az alapítói szerepet Gergerg, és Tgwh elláthatná, az alapítók egyetértése esetén. Gergerg egyúttal lehetne admin, és tegyen Ő javaslatot a második adminra.

Jó lenne Scorpy az informatikai területen, de Ő, legalábbis így nyilatkozott, nem nagyon akar aktív lenni.
 


  2014.05.25. 10:08  Hozzászólás
  •   3   
Avatar

terra alapító
 
tgwh írta:Jönnek majd maguktól. Minden esetre először végig kéne beszélni mi hogy legyen.
Mindenhol lehet témát nyitni szabadon, ami bővebb terjedelmű lesz, pl. a paradicsom, ott akár hármat is lehetne, egyet a betegségeknek, egyet a fajtaismertetőknek, és egyet az általános beszélgetésre (képek, kérdések a palántákról, stb.).


Szerintem ne szabdaljuk nagyon szét, mert érdektelenségbe fog fulladni. Az előző fórum beosztása szerintem jó volt.
 


  2014.05.25. 09:58  Hozzászólás
  •   2   
Avatar

terra alapító
 
Jönnek majd maguktól. Minden esetre először végig kéne beszélni mi hogy legyen.
Mindenhol lehet témát nyitni szabadon, ami bővebb terjedelmű lesz, pl. a paradicsom, ott akár hármat is lehetne, egyet a betegségeknek, egyet a fajtaismertetőknek, és egyet az általános beszélgetésre (képek, kérdések a palántákról, stb.).
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/






Előző

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég