Most mutasd meg Húsvétra Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
Forgalmazók, szponzorok, vagy egyéni adományból létrejött akciók az oldalon.
  2018.03.11. 12:28  Hozzászólás  
  •                0   
Avatar

adatrögzítő

 
 
A Terra kert fórum pályázatot hirdet Most mutasd meg Húsvétra néven. Részletekért kattints a megfelelő menüpontra!


Ki vehet részt?
Formai elvárások
Beküldés helye
Beküldési határidő
Értékelés
-

Eredményhirdetés
Nyeremények
Eredmények állása
Nyeremények átvétele
Kibeszélő
-
 
 
 


  2018.03.23. 06:18  Hozzászólás  
  •                4   
Avatar

terra alapító

 
atihusvet.JPG
Hogy meg ne fázzon a kis datolyaszilvám, tettem rá egy hordót, arra meg egy nagykabátot. Majd meglátom mi lesz
Megtekintve 1839 alkalommal.



Most mutasd meg Húsvétra
(Még mincs vége márciusnak.) :O
 
 


  2018.03.11. 16:44  Hozzászólás  
  •                3   
Avatar

terra alapító

 
Már lemondtam róla hogy idén lesz saját palántám, az idei év is időhiányosnak igérkezik, de tegnap olvastam a paradicsomos tupikban hogy még vannak akik csak most vetnek, így azt gondoltam, mit veszíthetek.

A gyerekekkel kevertünk kerti földet, homokot, zsákos marhatrágyát (tavalyról maradt), elővettem 4 dobozt és nekiálltunk. Egyik éveben úgy kaptam magot valakitől, hogy rá volt ragadva a papírtörlőre, így azzal együtt kellett elvetnem. Izgultam is hogy mi lesz, de azt vettem észre hogy még jobban keltek. Gondolom a törlőkendő állandó nedvességet tartott. Úgyhogy elhatároztam hogy most eleve arra vetek. Ráterírettem a földre, körbevágtam, benedvesítettem, és a jóöreg vizes hegyű fogpiszkálós módszerrel kipakoltam a magokat. Aztán nagyon vékonyan betakartam földdel, majd a tetejére finom sódert szörtam, abból a megfontolással hogy az györsan szárad, így talán elkerülhetem a talaj felszinén elszaporodó gombákat. Kíváncsian várom az eredményt. :-)
Magvetés.jpg
------------------------
Megtekintve 1952 alkalommal.

 
 



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron