A nagy magcsere 2016 Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
Forgalmazók, szponzorok, vagy egyéni adományból létrejött akciók az oldalon.
  2016.12.17. 17:59  Hozzászólás
  •   0   
Avatar

adatrögzítő
 
Lezárva!


A tavalyi évhez hasonlóan idén is megrendezésre kerül a Nagy magcsere a fórumon. A részletek nem sokat változtak, a tavalyi leírás idén is érvényes, ami lentebb az olvas gombra kattintva érhető el. Annyi lényeges változás lesz az idén, hogy egyelőre csak felajánlani lehet, igényléseket csak december 1-től lehet tenni. Reméljük idén is sok felajánlás érkezik, és sok mag cserélhet gazdát.

Felhívnám a figyelmet hogy nem szükséges különleges magot felkínálni, lehet az teljesen hétköznapi is, nem tudhatjuk kinek mire lenne szüksége.

   Leírás
Az elmúlt évben sok mag cserélt gazdát itt a fórumon. Ezek a csereberélések bizonyára sok postaköltséggel jártak. Biztos voltak olyanok is, akik sok magot küldtek szét, aztán mikor azt hitték végeztek, újabb jelentkezők kértek. Aztán biztos voltak olyanok is, akik szerettek volna valamilyen magot, de nem tudták kinek van, vagy nem akartak kérni, mert a boríték-válaszboríték költségét már soknak ítélték meg a magok értékéhez képest, csak simán, a küldő költségére meg már udvariatlannak érezték volna a kérést. Ezeket a problémákat szeretnénk most semmissé tenni.

A Nagy magcsere nevű akciónk lényege, hogy mindenki összesen 2db boríték költségén, akár minden résztvevővel tud magot cserélni. A lebonyolítást segíti legújabb programunk, melynek segítségével könnyen lehet magokat (de bármi mást is) felajánlani, igényelni, melyet a program automatikusan nyilvántart. A Nagy magcsere akciót december 31.-én zárjuk. Az eddig felajánlott és igényelt magokat a felajánlók beteszik egy borítékba, ha ők is igényeltek valamit akkor egy válaszborítékot is, és elküldi egy megadott címre. Erre a címre fog minden csomag, és minden válaszboríték beérkezni. Ezeket a csomagokat kibontjuk, mindenkinek betesszük a válaszborítékjába az igényelt magot és visszaküldjük a borítékot. Ezzel lényegesen csökkenhetnek a cserével járó költségeink és az sem okoz problémát ha valaki csak pár magot szeretne, de több embertől, több helyről, hiszen a költség így is csak 2 boríték ára.

A program nem csak a Nagy magcsere akció keretein belül használható, ha viszont ezen a módon szeretnétek felajánlani, akkor az új felajánlás űrlapon mindenképp válasszátok ki a magcsere opciót hogy tudjunk róla.

Ha bárkinek bármilyen kérdése van, akár a magcserével, akár a programmal kapcsolatban, az itt bátran felteheti. Ha elakadnál a felajánlás során (bár a program nagyon egyszerű) bátran kérj itt segítséget. Ha elrontottad, javítjuk.

Ami még fontos! A magcsere esetén 10 magot számolunk 1 csomagba. Ezt vegyétek figyelembe a felajánlás írásakor! Minden felajánlás maximum 10 csomagot tartalmazhat, azaz magok esetében 100 db-ot. Ha ettől többet szeretnél felajánlani, azt egy új felajánlásban kell megtenni.



A program elérhető ide kattintva.
 
 




  2017.02.13. 17:02  Hozzászólás
  •   21   


---
 
Úgy vagyok, mint a 18 éves lány buli után. Örülök, hogy ma megjött./Mármint a cso-mag. /És köszönöm szépen a közreműködőknek/.
 








  2017.02.08. 16:54  Hozzászólás  Válasz Gépház (16) hsz.-re     Olvasás  
  •   17   


---
 
Helló!
Köszönöm a türelmet, a héten küldöm, csak a vizsgák miatt valahogy mindig kiment a fejemből.
 


  2017.02.08. 11:47  Hozzászólás
  •   16   
Avatar

adatrögzítő
 
A mai napon feladásra kerültek a csomagok. 3 felhasználótól nem kaptunk boritékot, hanga25, nzozz, STiszteletes. A magok számukra is össze vannak készitve, várjuk a válaszboritékjukat amiben elküldhetjük nekik. (egy ideig)
 




  2017.01.17. 20:34  Hozzászólás
  •   14   
Avatar

adatrögzítő
 
Laca9876 csomagja 2017.01.17.-én megérkezett.
Jana11 csomagja 2017.01.18.-án megérkezett.
Jaja csomagja 2017.01.18.-án megérkezett.
Ragadozó csomagja 2017.01.19.-én megérkezett.
Nyuzilla csomagja 2017.01.24.-én megérkezett.
Kedvescimbor csomagja 2017.01.24.-én megérkezett.
Klárika csomagja 2017.01.25.-én megérkezett.
Totya csomagja 2017.01.26.-án megérkezett.
Mr.Eggs csomagja 2017.02.01.-én megérkezett.

Köszönjük a gyorsaságot és a perciz csomagolást!
 


  2017.01.14. 17:21  Hozzászólás
  •   13   
Avatar

adatrögzítő
 
Kigyűjtöttük a felajánlásokat és az igényléseket. Kérek mindenkit hogy amennyiben hibát talál a listában, itt jelezze. Minden résztvevő megkapta a saját listáját privát üzenetben is, ahol kapott egy postacímet is ahová a csomagokat várjuk. Miután minden csomag beérkezett, fórumtársunk megkezdi a visszaküldést, igy kérünk mindenkit hogy lehetőségeihez képest mielőbb adja fel a csomagokat.

Emlékeztetőül:

Aki csak felajánlott, a felkínált magokat küldje a megadott címre. Nem szükséges szétcsomagolni, felkészültünk rá kis tasakokkal, de a munkánkat megkönnyíti.

Aki csak igényelt, az egy válaszboritékot küldjön a megadott címre, amiben majd visszaküldjük az általa igényelt magokat. Ne felejtsétek el megcímezni a borítékot!

Aki igényelt és fel is ajánlott, az értelem szerűen a magokat, és a válaszborítékot küldje a megadott címre.

A borítékokba mindenki tegyen egy cetlit a fórumon használt nevével, mert bár sokakat ismerünk már polgári nevén is, nem mindenkit.





Mr Eggs

Kedves Felhasználónk! A nagy magcsere nevű akciónkban, az alábbi magokat ajánlottad fel:

4 csom. Lángvirág lavender beauty
4 csom. Brokkoli Red Arrow
3 csom. Paprika (édes) Friggitello

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Klárika

Kedves Felhasználónk! A nagy magcsere nevű akciónkban, az alábbi magokat ajánlottad fel:

2 csom. Aunt Ruby's German Green Cherry

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Laca9876

Kedves Felhasználónk! A nagy magcsere nevű akciónkban, az alábbi magokat ajánlottad fel:

2 csom. Sütőtök
1 csom. Kolbásztök

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Gergerg
Kedves Felhasználónk! A nagy magcsere nevű akciónkban, az alábbi magokból igényeltél:

1 csom. 3 féle koktélparadicsom
1 csom. Szlovén retek
1 csom. Paprika (édes) Friggitello
1 csom. Perun - sárga, körte alakú koktél
1 csom. Sütőtök
1 csom. Somoskői tájfajta paradicsom

Általad felajánlott magok:

5 csom. Fekete kápia
4 csom. Palóc óriás


-------------------------------------------------------------------------------------------------

hanga25

Kedves Felhasználónk! A nagy magcsere nevű akciónkban, az alábbi magokból igényeltél:

1 csom. Somoskői tájfajta paradicsom

-------------------------------------------------------------------------------------------------

jaja

Kedves Felhasználónk! A nagy magcsere nevű akciónkban, az alábbi magokból igényeltél:

1 csom. Somoskői tájfajta paradicsom

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Jana11

Kedves Felhasználónk! A nagy magcsere nevű akciónkban, az alábbi magokból igényeltél:

1 csom. Fekete kápia
1 csom. Palóc óriás
1 csom. Brokkoli Red Arrow
1 csom. Szlovén retek
1 csom. Tokmány paprika
1 csom. Paprika (édes) Friggitello

Általad felajánlott magok:

2 csom. Lila delicious

-------------------------------------------------------------------------------------------------

kedvescimbor

Kedves Felhasználónk! A nagy magcsere nevű akciónkban, az alábbi magokból igényeltél:

1 csom. Lángvirág lavender beauty
1 csom. Paprika (édes) Friggitello
1 csom. Perun - sárga, körte alakú koktél
1 csom. Fekete kápia
1 csom. Sütőtök
1 csom. Kolbásztök
1 csom. Ökörszív

Általad felkínált magok:

3 csom. Szlovén retek
3 csom Tokmány paprika

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Nyuzilla

Kedves Felhasználónk! A nagy magcsere nevű akciónkban, az alábbi magokból igényeltél:

1 csom. Tokmány paprika
1 csom. Palóc óriás
1 csom. Fekete kápia
1 csom. Lila delicious
1 csom. Lángvirág lavender beauty

Általad felajánlott magok:

4 csom. Perun - sárga, körte alakú koktél
1 csom. 3 féle koktélparadicsom
7 csom. Somoskői tájfajta paradicsom
3 csom. Ökörszív
1 csom. Rózsaszín termésű fa paradicsom

-------------------------------------------------------------------------------------------------

nzozz

Kedves Felhasználónk! A nagy magcsere nevű akciónkban, az alábbi magokból igényeltél:

1 csom. Somoskői tájfajta paradicsom

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Ragadozo

Kedves Felhasználónk! A nagy magcsere nevű akciónkban, az alábbi magokból igényeltél:

1 csom. Somoskői tájfajta paradicsom
1 csom. Palóc óriás
1 csom. Perun - sárga, körte alakú koktél
1 csom. Lángvirág lavender beauty
1 csom. Brkoli Red Arrow
1 csom. Aunt Ruby's German Green Cherry
1 csom. Szlovén retek
1 csom. Ökörszív
1 csom. Fekete kápia

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Stiszteletes

Kedves Felhasználónk! A nagy magcsere nevű akciónkban, az alábbi magokból igényeltél:

1 csom. Aunt Ruby's German Green Cherry
1 csom. Somoskői tájfajta paradicsom
1 csom. Palóc óriás
1 csom. Lángvirág lavender beauty
1 csom. Perun - sárga, körte alakú ktél
1 csom. Lila delicious
1 csom. Rózsaszín termésű fa paradicsom
1 csom. Brkoli Red Arrow
1 csom. Ökörszív

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Totya

Kedves Felhasználónk! A nagy magcsere nevű akciónkban, az alábbi magokból igényeltél:

1 csom. Brkoli Red Arrow
1 csom. Somoskői tájfajta paradicsom
1 csom. Tokmány paprika
1 csom. Fekete kápia
 


  2016.12.06. 19:24  Hozzászólás
  •   12   


---
 
Felajánlanék egy zacsi cukkinit (másokkal együtt) de kb 10 mag van benne (tapasztalataim szerint olyan 12 db) és abból nem lehet 2 db 10 magos csomagot csinálni.


Kép
 


  2016.12.05. 17:20  Hozzászólás  Válasz Mr Eggs (10) hsz.-re     Olvasás  
  •   11   
Avatar

rendszer admin
 
Nincsen lezárva, elvileg január végéig megy a dolog.

Egyébként sincsen lezárva, bárki bármikor felajánlhat magokat.
Csak amikor meg van hirdetve a Nagy Magcsere Akció, akkor "központilag" intézzük az igénylés szerinti szétosztást és a válaszborítékok postára adását.

Más esetben pedig a felajánlónak kell a szétosztást, és a postára küldést intéznie.
Ez ugyan anyagilag nem érinti a felajánlót, de a magok szétosztását a válaszborítékokban, és a válaszborítékok postára adását a felajánlónak kell intéznie.
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2016.12.05. 13:52  Hozzászólás
  •   10   


---
 
Le let zárva az idei móka? Csak mert most jöttem rá, hogy van mit felajánlanom.
 




  2016.11.17. 21:40  Hozzászólás  Válasz gergerg (7) hsz.-re     Olvasás  
  •   8   
Avatar

rendszer admin
 
A log mindig csak a legutolsó módosítást rögzíti.
Arra meg azt hittem, hogy az volt a jóváhagyás .... :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2016.11.17. 20:20  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (6) hsz.-re     Olvasás  
  •   7   
Avatar

terra alapító
 
A log sem tud mindent. Én módosítottam, mert véletlenül nem a magcsere opciót választotta. Ezért is kértem hogy legyen ez az alapértelmezett felajánlási mód. Ekkor történhetett valami amitől eltűnt a neve. Tavaly is volt ilyen. Nem vettem észre de mikor itt olvastam, javítottam. Vagyis 2x is belenyúltam.
 


  2016.11.16. 21:18  Hozzászólás  Válasz Jana11 (5) hsz.-re     Olvasás  
  •   6   
Avatar

rendszer admin
 
Nem tudom, hogy valakik módosított-e valamit rajta, bár a log szerint senki nem nyúlt hozzá.
Ennek ellenére én nem látok benne semmi hibát, minden a helyén van, és okát sem látom, amiért nem tudnád módosítani.
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2016.11.16. 19:16  Hozzászólás
  •   5   


---
 
Bár nem ezen van a lényeg, eltűntem mint felajánló a Lila Delicious paradicsom esetében, és nem engedi a rendszer a javításomat. Ha lehet, akkor
alkalomadtán a rendszerhez hozzáférők közül ha valaki megtenné...
 


  2016.11.15. 20:14  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (1) hsz.-re     Olvasás  
  •   4   


---
 
Még csak számmal vannak ellátva a fajták, be kell azonositani őket...
 




  2016.11.12. 19:41  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (1) hsz.-re     Olvasás  
  •   2   
Avatar

terra alapító
 
Szerintem még senki nem leltározott, én is talán holnap nézem meg hogy mi van itthon.
 


  2016.11.12. 09:35  Hozzászólás
  •   1   
Avatar

rendszer admin
 
Nincsen senkinek felajánlani való zöldség magja?

Tavaly ilyenkor nagy volt a lelkesedés. Most viszont egyenlőre a "0"-val egyenlő ..... :mivanm:
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron