Fák, bokrok, virágok, és ami közöttük van! Terra Lotto Jackpot:
1500 terra    
  2015.11.24. 22:34  Hozzászólás  Válasz icika (2435) hsz.-re     Olvasás  
  •   2442   


---
 
Hát Icika, attól tartok, hogy a miáltalunk ismert népi időjárási mondások manapság befuccsolnak.. Valóban, így van, a Karácsonyra jellemző volt az Erzsébet, de hát sok minden felborult manapság.. Még megérjük, hogy Február 2-án a medve tojik kijönni, bekapcsolja a barlangban a szoláriumot, hogy nyugodtan aludhasson tovább, oszt fütyül arra, hogy kinn süt-e a Nap, vagy sem...
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.11.24. 22:29  Hozzászólás  Válasz icika (2440) hsz.-re     Olvasás  
  •   2441   


---
 
Szia Icika! Köszönöm a hecsedlit, ezt a teát szeretem, nem sok teával vagyok így, de a hecsedlivel igen! Valóban, itt a Tél eleje, és már marad is, ahogy szokott! Más kérdés, hogy az ember örül-e, vagy sem, de hát gyúrunk a Tavaszra! :)
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.11.24. 16:43  Hozzászólás
  •   2440   
Avatar

---
 
Sikerült végignézegetnem az utóbbi napok termését, köszönöm. Látom motorokból még van most is, de szerencsére megspékeled azért a klasz tasmán fotókkal is. Mi a szerepe annak az 'isteni' nyalókának Wogi? A tyúkjaid is fantasztikusak, de ahogy látom az újaknak ott is csak jogaik vannak. ;-)

Köszi Spoli a szép őszi képeket, ezek a színek nagyon bejönnek, de Portugália sem 'rossz'. :)

És persze a remek történetek, jókat mosolyogtam. :)

Nálunk is vége a novemberi nyárnak, általában nem bánom, de azért a hirtelen hideg szokatlan megint. És persze a rám váró fűtési szezontól sem vagyok elájulva. :S

Hozok Nektek a téli hidegre való tekintettel egy kis hecsedlit, gyűjtsétek teának! :)
DSCN0661.JPG
vadrózsa
Megtekintve 11222 alkalommal.


További szépjókat! :KISS
 


  2015.11.24. 16:31  Hozzászólás  Válasz wogboy (2434) hsz.-re     Olvasás  
  •   2439   
Avatar

---
 
A gyümölcs piac nagyon szép - és ahogy látom elég régi - épület...
 






  2015.11.24. 16:07  Hozzászólás  Válasz wogboy (2371) hsz.-re     Olvasás  
  •   2436   
Avatar

---
 
Szia Wogi!

nem győzzük nyelni! :-D
az uborkát eheted mérték nélkül, csak tisztítja a szervezetet :)
 


  2015.11.24. 16:04  Hozzászólás  Válasz Spoli (2368) hsz.-re     Olvasás  
  •   2435   
Avatar

---
 
Szia Spoli!

"Ha Katalin kopog, a Karácsony tocsog..".


Hallottam már úgy is, hogy amilyen az Erzsébet, olyan a karácsony --- hát akkor az idén igen meleg karácsonyunk lesz...

Ezeket az ibolyákat Erzsébetkor fotóztam:
DSCN0655.JPG
Erzsébet-napi ibolya
Megtekintve 11219 alkalommal.



Köszi a fügét! :)
 


  2015.11.24. 10:40  Hozzászólás
  •   2434   
Avatar

---
 
A volt tasman börtön, mint emlék!

Kép

A tasman gyümölcs piac!

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.11.24. 10:38  Hozzászólás  Válasz Spoli (2425) hsz.-re     Olvasás  
  •   2433   
Avatar

---
 
spoli

"Hát azért legyünk őszinték, nem is ezeken a kiállításokon vásárolnak, meg ezek nem is a sok embertől várják a vásárlást.. "

Azért lehetett látni a saját zsebbe nyúlókat, és nem filléres mocik voltak ott! :-D

"A sok embertől azt várják, hogy hírét vigyék a portékának..."

Ez teszem én is, és nem várok el tőletek semmit! :-D

Nálunk már este, és a nyitott szúnyoghálós ablakon a geckók rohangálnak - a külső oldalon! - a fényt kereső bogarakat megcélozva!

Legyen szép napod, és sikeres is! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.11.24. 10:35  Hozzászólás
  •   2432   
Avatar

---
 
A kövezett tasman part, a vízmosás ellen!

Kép

Kis sziget, de sok a parti ház!

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.11.24. 10:32  Hozzászólás  Válasz Spoli (2424) hsz.-re     Olvasás  
  •   2431   
Avatar

---
 
spoli

"Gyönyörűek ezek a vitorláshajók.. Sajna nem tudom milyen típus, de szeretem őket nézni."

Köszi a visszajelzést, és - sajnos - én sem tudom a nevét sem!

""Szárazföldi patkány" vagyok én, szeretem a szilárd és nem imbolygó talajt a seggem alatt..."

Erre van egy itteni öreg magyar vallomása, mert azt is 1948-ban hozták ide, mint menekült, és hajón! Akkor még kötelező volt a 2 éves állami munkavállalás!

Az mesélte a 3 hónapos utat, és azt is mondta, hajóra csak akkor ül, ha annak akkora lábai vannak, hogy sétál a vízen! Tengeribeteg volt az ideúton, és soha többet hajóra! :-D

Én sem birom a vízhullámlást, és még inni sem tudok, hogy félrészegen éljem át a hajókázást! Egyszer befizettek a bárhajós pecára, és a 2 méteres hullámok láttán nekem is bajom lett, és hatan voltunk, csak egy legény volt talpon, aki civilben matróz volt! Még azt is mondta, ma szép a víz, és mind az öten padlóra kerültünk, a matróz ette meg az összes uzsit, ami nekünk is járt volna!

Ami érdekes volt, amint megláttuk a partmenti magas házakat, elmúlt a gondunk, és volt a szemünknek szilárd kapaszkodó! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.11.24. 10:32  Hozzászólás
  •   2430   
Avatar

---
 
A motoros utánfutó.

Kép

A fenék magasabban, mint a karok! Magyarul, a ráfekvős motorok!

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.11.24. 10:28  Hozzászólás  Válasz Spoli (2423) hsz.-re     Olvasás  
  •   2429   
Avatar

---
 
spoli

"No, ilyesmit sem nagyon láttam eddig, legfeljebb Húsvét táján, de azt tudom, mitől volt kék! :)"

Nem tinta kék, csak szép világos kék, és holnap készítek képet róluk - a tojásról -, mert ma olyan éneklésbe kezdett a tojást tojó, hogy szinte fura volt hallani! Feltörve a tojást, sárgája akkora, mint a rendes tyúktojásé, csak nem olyan sárga, és a fehérje van kevesebb, mert kisebb tojások!

Most faragom nekik a tyúkházat, és mire kész leszek, remélem, kibékülnek a vadak is! Már nem olyan harcias a vendég tyúk, de még mindig basáskodik! Élvezi az uralmat, mert szinte látható, az erre szóló igyekezte! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.11.24. 10:27  Hozzászólás
  •   2428   
Avatar

---
 
A tasman színes!

Kép

Ott is igaz az angol hagyomány.

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.11.24. 10:26  Hozzászólás  Válasz Spoli (2422) hsz.-re     Olvasás  
  •   2427   
Avatar

---
 
Szia spoli!

"De a design az nem semmi..."

Jól látod, mert ezért tudnak sokat kérni!

Néha olyan motort látok az utakon, és is csak tátom a lepénylesőmet, mert még elgondolni sem mertem volna! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.11.24. 10:25  Hozzászólás
  •   2426   
Avatar

---
 
Majdnem Pannónia, a Honda! :-D

Kép

Ez a drótszamár is Honda!

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.11.23. 16:13  Hozzászólás  Válasz wogboy (2418) hsz.-re     Olvasás  
  •   2425   


---
 
Hát azért legyünk őszinték, nem is ezeken a kiállításokon vásárolnak, meg ezek nem is a sok embertől várják a vásárlást.. A sok embertől azt várják, hogy hírét vigyék a portékának...
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.11.23. 16:11  Hozzászólás  Válasz wogboy (2421) hsz.-re     Olvasás  
  •   2424   


---
 
Gyönyörűek ezek a vitorláshajók.. Sajna nem tudom milyen típus, de szeretem őket nézni. Hajózni rajtuk nem biztos, hogy szeretnék, főleg nem a nagyobb - értsd legalább 2 méter - hullámzásban. Márpedig a nyílt Óceánon a 2 ,éteres hullám csak kis gurulós, mindenperces... "Szárazföldi patkány" vagyok én, szeretem a szilárd és nem imbolygó talajt a seggem alatt...
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.11.23. 16:07  Hozzászólás  Válasz wogboy (2414) hsz.-re     Olvasás  
  •   2423   


---
 
No, ilyesmit sem nagyon láttam eddig, legfeljebb Húsvét táján, de azt tudom, mitől volt kék! :)
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.11.23. 16:06  Hozzászólás  Válasz wogboy (2413) hsz.-re     Olvasás  
  •   2422   


---
 
Ja, ja Tom, ezek formatervezett dúvadak... De a design az nem semmi...
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.11.23. 10:05  Hozzászólás
  •   2421   
Avatar

---
 
Itt minden tábla párhuzamos az utakkal, és a sirálynak ez sem gond! :-D

Kép

A vízen járáshoz!

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.11.23. 10:03  Hozzászólás  Válasz Spoli (2412) hsz.-re     Olvasás  
  •   2420   
Avatar

---
 
spoli

"Ma már a Kékesen a hírek és a képek szerint volt hó. Tél van, illetve az Ősz vége, nagyon végefelé vagyunk.. "

Hallottam a Dunán a 3 centis havat, és annyi is elég volt egy hóembert kifaragni! :-D

"Egy kis vizuális nosztalgia a Nyárra, és a Portugál partokra.."

Azt hiszem, szükségetek is lehet rá! :-D

"Szép napot, szép estét, jó éjt, és jó pihenést!"

Köszönöm, eltelt a meleg nap, és most kezd esni az eső, de csak kopogósra tudta eddig!

Ma délután használtam a saroköszörűt, és szétrobbant a vágóél, és a szálldogáló darabkák kitapétázták a karomat! Meleg volt, és jól esett a rövidújjúban, és ha lett volna egy külső ellenőr, akkor nem jártam volna így! :-D

Kint dörgés van, és esni kezdett, ami nem is rossz, így estefelé! :-D

Szép napot felétek is!
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.11.23. 10:01  Hozzászólás
  •   2419   
Avatar

---
 
A mólós étkezde!

Kép

A vízhez járás útja!

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.11.23. 09:59  Hozzászólás  Válasz Spoli (2411) hsz.-re     Olvasás  
  •   2418   
Avatar

---
 
spoli

"Hát itt el lehetett lődörögni a motor fan-oknak, az biztos!"

Ja, csak szájtátás volt, és kevés nyúlt a zsebbe! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”




  2015.11.23. 09:55  Hozzászólás  Válasz Spoli (2410) hsz.-re     Olvasás  
  •   2416   
Avatar

---
 
spoli

"Hát a z ismerősöd sem egy matematika professzor, maradjunk ennyiben.."

Nem volt ismerős, csak a templomomba járva - Bunnings - http://www.bunnings.com.au/our-range?kendelid=&gclid=CIXK09-PpskCFRMIvAodsHMAzA  -, ott találtam egy ausztrálra, akinél az ősök csak börtönőrök voltak! Eddig még nem sikerült olyan ausztrállal beszélnem, aki elismerte volna a rablánc végi őst, és itt mindenki azt mondja, az őse börtönőr volt!
Nesze neked 1956, és utáni korszak! :-D

Ha nem megyek minden héten a Bunningsba, akkor olyan bűnösnek érzem magam, mint a templomba járó, aki kihagyta a vasárnapi misét! :-D

" De maga az adó, illetve annak az összege bizony 50 %- növekszik."

Ezt nem tudta feldolgozni, és úgy indultam, ez csak vicc lesz!

Még buszos voltam amikor egy termelésin azt mondta a főfő, hogy az idén 50 %-al csökkent a saját hibás haláleset! Ekkor én is kértem számokban, ahol kiderült, tavaly 2 főt tapostak el a buszosok, az idén - az akkorira értve! -, meg csak egyet, és tényleg igaz volt az 50%.-k! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.11.23. 09:54  Hozzászólás
  •   2415   
Avatar

---
 
Ezt csak azért mutatom, mert a kép baloldalán látható fehér cső, egy kamera lába, ami a kaput nézi! Tasmánia, a rabok szigete! :-D

Kép

Ez egy kis üzem - műanyagos -, és így kéménnyel örökölték!

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.11.23. 09:50  Hozzászólás  Válasz Spoli (2409) hsz.-re     Olvasás  
  •   2414   
Avatar

---
 
Szia spoli!

" Hú, ez nagyon ronda... De hát a fazékban nem létszik majd... :D"

Ma már egy kicsit - szemmel tartottam őket - már enyhébb volt a támadási szándéka - az egyik bevándorló a gecis! -, és kapnak egy hetet, aztán a fejét a kukába, és jó étvágyat hozzá!
Majd hozok képet róluk - van egy fehéres( amit én láttam csak kínai sárgának!), és egy barnás -, na az a boszis tyúk! Ma már tojtak tojást is - eddig csak görbét! -, és kisebb, mint a rendes tyúké, és kékes a tojáshéj színe! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.11.23. 09:48  Hozzászólás
  •   2413   
Avatar

---
 
Na, ezt én is elfogadnám, csak a kormányt - azt is! - egy kicsit egyszerűsíteném, mert egy kicsit hónalj szellőztető, így látszatra!

Kép

Just - csak - $ 17 990, és nem öregnek való, mert a kormányra rá kell feküdni, és azt nem bírja a mi derekunk! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.11.22. 22:39  Hozzászólás
  •   2412   


---
 
Ma már a Kékesen a hírek és a képek szerint volt hó. Tél van, illetve az Ősz vége, nagyon végefelé vagyunk.. Egy kis vizuális nosztalgia a Nyárra, és a Portugál partokra.. Szép napot, szép estét, jó éjt, és jó pihenést!

IMG_3335.JPG
------------------------
Megtekintve 11762 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.11.22. 22:26  Hozzászólás  Válasz wogboy (2405) hsz.-re     Olvasás  
  •   2411   


---
 
Hát itt el lehetett lődörögni a motor fan-oknak, az biztos!
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.11.22. 22:24  Hozzászólás  Válasz wogboy (2406) hsz.-re     Olvasás  
  •   2410   


---
 
Hát a z ismerősöd sem egy matematika professzor, maradjunk ennyiben.. Ugyanis az adó összege valóban 50 %-al emelkedik, más kérdés, hogy az adó százalékos aránya az adóalaphoz képest valóban 5 %-al. De maga az adó, illetve annak az összege bizony 50 %- növekszik.
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.11.22. 22:20  Hozzászólás  Válasz wogboy (2408) hsz.-re     Olvasás  
  •   2409   


---
 
Hát basszus Tom, ehhez a csirkéhez képest a zombi egy szépségkirály(nő).. Hú, ez nagyon ronda... De hát a fazékban nem létszik majd... :D
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.11.22. 07:36  Hozzászólás  Válasz Spoli (2404) hsz.-re     Olvasás  
  •   2408   
Avatar

---
 
spoli

"Szép napot,"

Köszönöm, ma adva volt a kellemes nap, mert a kétnapos hőséget felváltotta a 28 fokos szép nap, és az éjjel volt egy icipici zápor - a víztartályban 10 mm.-s emelkedést tudott csak -, és a következő napok esélyesek a nyári záporokra!

Ma hoztunk megint két zombis jércét - kínai silky -, és ingyen adták, mert költöztek ki a házból! Még a sajátjaink félnek tőlük, de ha nem barátkoznak meg, akkor leves lehet belőlük! :-D

Ez netes kép, de a mienk az barna, és sárga lett! :-D

Kép

Nem igazán kínai fejű, de ehhez hasonló a mienk is!

Kép

"Amikor még virágos volt az utca.. Kb. egy-másfél hónapja.. Most már lassan havas lesz, de vizes biztosan.."

Jó a kép, és ez most már csak emlék lehet, mert a pár hónapos kopaszság is adva lehet!

Szép napot, és láttam a Dunán, a hideg ott van a határszélen! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.11.22. 07:35  Hozzászólás
  •   2407   
Avatar

---
 
A tasman város hasonló az ausztrálhoz, és ez nem is lehet csoda! Csak Tasmania volt a halálra ítéltek szigete! :-D

Kép

A tasman hotel előkertje.

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.11.22. 07:29  Hozzászólás  Válasz Spoli (2403) hsz.-re     Olvasás  
  •   2406   
Avatar

---
 
Szia spoli!

"Mikulás, és Télapó! :)"

Jó a történet, és hihető is. ill. köszönöm, hogy ideértél vele! :-D

Nálunk most a GST - forgalmi adó - a beszédtéma, és mondom az egyik mókusnak, mennyi is lesz az emelés?

- azt mondta, 5 százalék!

Erre én adtam neki az 50 százalékos emelési eredményt, és ezen padlót fogott!

Alig tudtam neki beadni a számok alapján, mert eddig volt 10 százalék, és arra jön majd az 5 százalék, tehát az 50 százalék részemről is igaz!

Úgy váltunk el, hogy menjek vissza az általánosba, mert hülye maradtam! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.11.22. 07:28  Hozzászólás
  •   2405   
Avatar

---
 
Bámészkodó volt!

Kép

A reklám táblás.

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.11.21. 22:35  Hozzászólás
  •   2404   


---
 
Szép napot, szép estét, jó éjt, és jó pihenést! Amikor még virágos volt az utca.. Kb. egy-másfél hónapja.. Most már lassan havas lesz, de vizes biztosan..

DSCN6427.JPG
------------------------
Megtekintve 11748 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.11.21. 15:15  Hozzászólás  Válasz wogboy (2399) hsz.-re     Olvasás  
  •   2403   


---
 
Mikulás, és Télapó! :)

Erről eszembe jutott egy velem megtörtént eset, ami teljesen király volt, évekig vihogtam rajta, és szó szerint így volt, legfeljeb a párbeszéd talán nem szó szerinti, de a tartalma pontos!

Történt - úgy 1996 környékén - hogy az akkori munkahelyemen a gyerekeknek rendezett Mikulás ünnepségen bevállaltam, hogy én leszek a Mikulás. Jó is volt, jelmez, stb. stb... Volt egy kolleganő, akinek a kisfia az egyik plébánia által működtetett hittan tanításra járt, és a kolleganő megkért, hogy ugyan megtenném-e, hogy azoknak a gyerekeknek is én lennék a Mikulás. Persze, mondtam, s lőn. Jó volt, aranyosak voltak, ahogy szokott, hanem a végén egy lurkó odasomfordált hozzám, amikor már vége olt a dolognak, és kerek-perec megkérdezte: (Alább a teljes párbeszéd)

- Mondd, te most Mikulás vagy, vagy pedig Télapó?
- Én bizony a Mikulás vagyok!
- Az jó! És van még csokid?
- Van, tessék.
- Köszönöm! De ha te Mikulás vagy, akkor ki a Télapó?
- Az is én vagyok!
- Az hogy lehet? Hogy lehetsz te Mikulás is, meg Télapó is?
- Na figyelj! Édesanyádnak mi a neve?
- Varga Jánosné.
- Ezt értem, de apukád hogy hívja otthon?
- Gizi, hol a francban vagy már? Mindig így hívja.
- Értem, a lényeg az, hogy az Édesanyád neve Gizi. Tudod-e milyen Gizi?
- Tudom, Kovács Gizi.
- Na látod, akkor Édesanyád mai neve Varga Jánosné, de a leánykori neve Kovács Gizi. Így van ez velem is! A mai nevem a Mikulás, de a leánykori neve a Mikulásnak a Télapó! Érted már?
- Ühüm... És mondd csak, van még csokid?
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.11.21. 01:19  Hozzászólás
  •   2402   
Avatar

---
 
Ennyi kő, még a kőországban sincs! :-D

Kép

Ahol egymásra tett kövek is vannak!

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.11.21. 01:17  Hozzászólás  Válasz Spoli (2395) hsz.-re     Olvasás  
  •   2401   
Avatar

---
 
spoli

" Felénk - hisz te is tudod - az Ősz ilyeneket tud, naposat, de színeset!"

Ja, emlék még van, de a hideg kiráz, a hidegre is gondolva! :-D

"Evvel kívánok szép napot"

Köszönöm, ma is adva a meleg, csak lett mára egy 20-25 km/h.-s szél, és azzal csak ott érezni az igen meleget, ahol szélvédett is adva van! :-D

Szép álmokat, és reggelt!
 
"There is no easy way from the earth to the stars”




  2015.11.21. 01:12  Hozzászólás  Válasz Spoli (2393) hsz.-re     Olvasás  
  •   2399   
Avatar

---
 
spoli

"az igazi Mikulás - úgy mondják - Finnországban, Rovaniemiben lakik! Hiteles beszámolók szerint ott fogadja a látogatóit! :)"

A Mikulás csak azért szeretheti a havat, mert csak ott tud ruhástól mikuláskodni! :-D

Jó a videó, de én a Télapót írtam, hogy ott élvezkedik a Déli sarkon is!
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.11.21. 01:11  Hozzászólás
  •   2398   
Avatar

---
 
A tasman sziget, a kövek országa!

Kép

A tasman - isteni - nyalóka!

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.11.21. 01:06  Hozzászólás  Válasz Spoli (2390) hsz.-re     Olvasás  
  •   2397   
Avatar

---
 
Szia spoli!

"A francba... Nem vettem észre, hogy az a durva CAPS LOCK be van kapcsolva, és kis híján elcsesztem az azonosítót a sok jelszókísérlettel."

Aki dolgozik, csak az hibázhat! :-D

"Kösz, kulturált, és jó megoldás, az ilyen balfékeknek mint én, jó kapaszkodó!"

Nálam úgy dolgozik, az egerentyűt ráviszem a belépési kockára, és egy másodperc után már ott is a wogboy, és a jelszó is a helyén, és csak katt. a belépésre!

Nálam tegnap bolondult meg a gép, mert alig tudtam azt a pár képet feltenni - sokszor próbáltam! -, mert az elküldés helyett az internet szolgáltató oldala jött be, hogy ellenőrizzem a tyúkbeleket, mert dolgozik a rendszer, csak nálam a gond! :-D
Lekapcsoltam a gépet, pár perc pihenő, és újra indítva, kibírt pár képet, és ezt eljátszottam párszor, mire a végére értem! Azt sem értve, ha nálam a gond, akkor miért lett jó, minden újraindítás után!

Az éjjel kihúztam a tápláló vezetéket, és most reggel visszanyomva, majd látom! Annyi a gondom, a leütött betűk csak elkésve jelennek meg! Mintha, aludna a gép, és nem tud idefigyelni! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.11.21. 01:04  Hozzászólás
  •   2396   
Avatar

---
 
A kipufugóig még elmenne, de a hátulja elég ronda, és akkor sem ülnék rá, ha ingyen adnák! :-D

Kép

Csak a fiatalok motorjai, és azoknak, akiknek nem érték a saját csontjaik! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.11.20. 23:01  Hozzászólás  Válasz wogboy (2387) hsz.-re     Olvasás  
  •   2395   


---
 
No, igen! Felénk - hisz te is tudod - az Ősz ilyeneket tud, naposat, de színeset! Egy egyszerű kis utcán az egyszerű kis házat teszi festőivé...
Evvel kívánok szép napot, szép estét, jó éjt, és jó pihenést!

DSCN6460.JPG
------------------------
Megtekintve 11816 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.11.20. 22:58  Hozzászólás  Válasz wogboy (2385) hsz.-re     Olvasás  
  •   2394   


---
 
Segít hűsölni az Óceán! :D
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.11.20. 22:55  Hozzászólás  Válasz wogboy (2387) hsz.-re     Olvasás  
  •   2393   


---
 
Tom, az igazi Mikulás - úgy mondják - Finnországban, Rovaniemiben lakik! Hiteles beszámolók szerint ott fogadja a látogatóit! :)

[url]http://www.megaport.hu/videok/video.php?vid=bb8928135[/url]
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


ElőzőKövetkező

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég