Fák, bokrok, virágok, és ami közöttük van! Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
  2017.09.14. 22:06  Hozzászólás  Válasz wogboy (12906) hsz.-re     Olvasás  
  •   12915   


---
 
Ha mesélni tudnának.. Bár látni csak vizet láttak, akármilyen hosszú ideje állnak...
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2017.09.14. 22:05  Hozzászólás  Válasz wogboy (12905) hsz.-re     Olvasás  
  •   12914   


---
 
Keserű ez, nem minősítem, de egy egészséges lelkületű társadalom kurvára nem a tűzoltótól, a mentőstől. és a hasonlóktól sajnálja a kedvezményt. Pont.
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2017.09.14. 22:03  Hozzászólás  Válasz wogboy (12904) hsz.-re     Olvasás  
  •   12913   


---
 
Szép, kultúrélt, rendben tartott.
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2017.09.14. 22:02  Hozzászólás  Válasz wogboy (12903) hsz.-re     Olvasás  
  •   12912   


---
 
Én kevésbé vagyok nyugodt, de a józan eszem miatt a banyákkal én sem álltam volna le. Pocsékba ment idő...
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2017.09.14. 22:01  Hozzászólás  Válasz wogboy (12902) hsz.-re     Olvasás  
  •   12911   


---
 
Igen, ahol annyi a hely, ott nem mennek felfele...
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2017.09.14. 09:52  Hozzászólás
  •   12910   
Avatar

---
 
A nevesített park.

Kép

A megtorpant víz.

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2017.09.14. 09:51  Hozzászólás  Válasz Spoli (12901) hsz.-re     Olvasás  
  •   12909   
Avatar

---
 
spoli

"Tom sikeres napot!"

Köszönöm, a mai nap is jónak indult - reggel felhős volt az égalja -, de ahogy jött, úgy ment is el! :-D

Volt pár csepp, de az fél lufax, egy harmada! :-D

Mondta a rádiónk, Ilyen szárazság már 20 éve nem volt!

"Ezt a dalt te is ismered talán, ismerheted, még errefele voltál.."

Köszi, és igazad van, mert valóban beugrott! :-D

Minap ez a kis gyerekvers nem jutott eszembe - az egész szöveg! :-D

Hová mész te
Kis nyulacska?
Ingyom-bingyom
Tá libe
Tutá libe
Má libe
Az erdőbe.

Minek mész te
Az erdőbe?
Ingyom-bingyom
Tá libe
Tutá libe
Má libe
Vesszőcskéért.

Minek néked
Az a vessző?
Ingyom -bingyom
Tá libe
Tutá libe
Má libe
Kertecskének.

Minek néked
Az a kiskert?
Ingyom-bingyom
Tá libe
Tutá libe
Má libe
Virágoknak.


Minek néked
az a virág?
Ingyom-bingyom
Tá libe
Tutá libe
Má libe
Jó anyámnak.



Szép napot!
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2017.09.14. 09:50  Hozzászólás
  •   12908   
Avatar

---
 
A tanyavilág jól kiépített útja.

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2017.09.14. 09:49  Hozzászólás  Válasz Spoli (12900) hsz.-re     Olvasás  
  •   12907   
Avatar

---
 
spoli

"Nem, valóban, Memphis nem a mi világunk. "

Én sosem jártam az USA-ban, és pont a boxosok miatt nem mentem arra! Az 1987-es disszidálásunk után lehett regisztrálni a Canada, Dél Afrika, és Ausztrália között.
Canada hidegnek tűnt, és már azt otthon sem kedveltem, és könnyű volt választás! :-D
Akkor - 1987 -1988 - 27 magyar család volt a panzióban, és abból 26 család ide szándékozott jönni - akkor jelentettem ki: Ez a mostani elfogadás, az ember kereskedelem része!

Mert nem emberi okokat néztek, kinek milyen szakmája volt? Ezért került a listára egy pesti villanyszerelelő, és én, mint autószerelői tudással! A kárpitos, vagy a fűtés szerelő már nem kellett!

"Valamikor jobb napokat megélt - Elvis Presleyről is híres - város a tőke, és a munkalehetőségek távozásával elég sanyarú sorsú "kétutcás gettóvá" vált... "

Ilyenek lettek a magyar falvak is - köszi képet -, és nem is volt Presley-ink! :-(
 
"There is no easy way from the earth to the stars”




  2017.09.14. 09:44  Hozzászólás  Válasz Spoli (12898) hsz.-re     Olvasás  
  •   12905   
Avatar

---
 
spoli

"Nem megyek én bele, de ez az újféle világ - amire azt tudnám írni mint Viszockij írta: "Kecsegtetnek bennünket nagy változások, de a régi szarba lépünk az új úton!"."

Ezt még eddig nem hallottam, de a filmet is látva, teljesen igaz! :-D

"Vazze, aki ezt a törvényt hozta, annak egy kb. korombeli tűzoltó jusson akkor, amikor szüksége lenne rá... Elvileg 65 éves koráig kéne dolgoznia. Hülyék ezek? "

A most uralkodó párt tette, és ha majd ég a gatyájuk, akkor egy 65 éves mentse ki őket! :-D
Ez akkor engem is felbaxott, habár akkor már itt éltem!

Az akkori gyakorlat szerint, az öregeket olyan kocsikra tették, amelyek csak nagy ritkán kaptak riasztást! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2017.09.14. 09:42  Hozzászólás
  •   12904   
Avatar

---
 
A lecsücsülhető hely. A szemetesek állandó tagok! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2017.09.14. 09:41  Hozzászólás  Válasz Spoli (12896) hsz.-re     Olvasás  
  •   12903   
Avatar

---
 
Szia spoli!

"No, nyilván én sem tudtam volna horgot akasztani a banyák pofájába, mert annyit évet kapnék értük, mint egy rendes emberért.."

Na ez akkor nem is jutott eszembe, de elég nyugodt tudok lenni, és felvettem a nyugodt formámat! A zsinór fontosabb volt, mint a vénasszonyok rikácsolása! :-D

Erre mondta a voltom: " Te azért vagy ilyen nyugodt, hogy engem bosszantsál!" :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2017.09.14. 09:39  Hozzászólás
  •   12902   
Avatar

---
 
A padlás szobás? Itt elég ritka.

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2017.09.13. 22:25  Hozzászólás
  •   12901   


---
 
Tom sikeres napot!

Ezt a dalt te is ismered talán, ismerheted, még errefele voltál..

Szomjas a föld és éhesek a fák
Add már, Uram, az esőt!
Sárga a zöld és száraz a világ
Add már, Uram, az esőt!

Kókad a búza, meghal a virág
Add már, Uram, az esőt!
Hozd el a csúnya időt
Add már, Uram, az esőt!

Bámul az égre a fiú meg a lány
Add már, Uram, az esőt!
Bőg a sok állat eledel után
Add már, Uram, az esőt!

Könnyeik öntözik csak a legelőt
Add már, Uram, az esőt!
Fújd el a gonosz időt
Add már, Uram, az esőt!
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2017.09.13. 22:23  Hozzászólás  Válasz wogboy (12893) hsz.-re     Olvasás  
  •   12900   


---
 
Nem, valóban, Memphis nem a mi világunk. Valamikor jobb napokat megélt - Elvis Presleyről is híres - város a tőke, és a munkalehetőségek távozásával elég sanyarú sorsú "kétutcás gettóvá" vált... (Itt ölték meg Martin Luther Kinget is amúgy..)

IMG_1151.JPG
------------------------
Megtekintve 10807 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2017.09.13. 22:17  Hozzászólás  Válasz wogboy (12892) hsz.-re     Olvasás  
  •   12899   


---
 
Elcivódnak egy darabig, oda-vissza...
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2017.09.13. 22:15  Hozzászólás  Válasz wogboy (12891) hsz.-re     Olvasás  
  •   12898   


---
 
Nem megyek én bele, de ez az újféle világ - amire azt tudnám írni mint Viszockij írta: "Kecsegtetnek bennünket nagy változások, de a régi szarba lépünk az új úton!"... ami nálunk most van, eszementen aszott ki a parázstaposókkal is. Először is elvették tőlük a korkedvezményes nyugdíjat. Vazze, aki ezt a törvényt hozta, annak egy kb. korombeli tűzoltó jusson akkor, amikor szüksége lenne rá... Elvileg 65 éves koráig kéne dolgoznia. Hülyék ezek? Na mindegy. Aztán a pénz sem lett több, sőt.. Szép új világ....
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2017.09.13. 22:10  Hozzászólás  Válasz wogboy (12890) hsz.-re     Olvasás  
  •   12897   


---
 
Ja, ja, így is van!
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2017.09.13. 22:10  Hozzászólás  Válasz wogboy (12889) hsz.-re     Olvasás  
  •   12896   


---
 
No, nyilván lén sem tudtam volna horgot akasztani a banyák pofájába, mert annyit évet kapnék értük, mint egy rendes emberért..

Megmondom őszintén, most nem tudom, miért védett a kormorán erre, én úgy tudtam, ritka. De nem vagyok aktív halgazdálkodó, meglehet téves az álláspontom. Nem tudom. Én a Dunán egyet láttam, de az is igaz, nem vagyok kinn minden nap. Sőt.
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2017.09.13. 22:06  Hozzászólás  Válasz wogboy (12888) hsz.-re     Olvasás  
  •   12895   


---
 
Bizony, elég pofátlanok..
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2017.09.13. 04:45  Hozzászólás
  •   12894   
Avatar

---
 
Van a tanyavilágban is élet? :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2017.09.13. 04:44  Hozzászólás  Válasz Spoli (12886) hsz.-re     Olvasás  
  •   12893   
Avatar

---
 
spoli

"Azért kívánom az esőt, hátha lesz!"

Köszi a lelki erőt, de előre látva az egy hetet, semmi remény! :-(

"Ha buli van, a rendőrök az utcákat a kocsira szerelt gépágyúkkal - nem tévedés - zárják le, nehogy balhé legyen a mulatságból."

Baxus, azt a világot, akkor nem nekem találták ki! :-D

"Tom, sikeres, és esős napot kívánok!"

Köszönöm, ma is a 26 igaz volt, és egyre sárgulnak a bambusz levelek! Azt hiszem, az este előtt rákötöm a csapvizet, mert ahogy írtam már, nem a víz a drága, hanem a szervíz díj! A kezdetkor beszereltem egy csöpögtető rendszert - amikor fiatal még a növény, többször kell neki a víz! -, és most csak rá kell dugnom a vízvezeték csövet!

Ma mondták a rádióban, hogy minden szabadtüz tilos! Majd azt is elérjük, hogy az esőt is várják! :-D

Én ilyet kértem! :-D



Szép napot!
 
"There is no easy way from the earth to the stars”




  2017.09.13. 04:40  Hozzászólás  Válasz Spoli (12885) hsz.-re     Olvasás  
  •   12891   
Avatar

---
 
spoli

"Tom, ez a világ itt teljesen más volt, amikor te még itt buszoztál. Nagyon más. Én emlékszem még rá."

Ezt eddig csak sejtettem, de ezt a fimet is látva igaznak látom - 1983 - a volt őrnagyom szavait -" maradj nálunk, mert itt karrier előtt állsz, de ha kimész a polgári életbe, ott pár év, és nem lesz munkád!"

Ezért tudta, mert ő is nagy párttag volt, csak nem érte meg a haszon élvezetét! :-D

 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2017.09.13. 04:38  Hozzászólás
  •   12890   
Avatar

---
 
Nem csúnya forma, és biznisz látványa van! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2017.09.13. 04:37  Hozzászólás  Válasz Spoli (12883) hsz.-re     Olvasás  
  •   12889   
Avatar

---
 
Szia spoli!

"1. Én ha tehettem volna, beaszom a vénasszonyokat a pelikán után a vízbe, és horgot akasztok a visító pofájukba."

Sajnos a törvények szerint, akkor én lettem volna a garázda, és abból kiszeredtem volna maradni!
Ezért láttam jobbnak a hallgatást, és csak a horgászzsinórrra gondoltam! :-D

"2. A kormorán errefele kevés, azért védett."

Ezt nem így tudtam, de ez sem ront a helyzetükön! :-D

Mintha, azt olvastam volna, hogy képesek pár óra alatt kinyírni egy horgász tavat, és a tó tulajdonosok a pokolba kívánják a törvény hozókat! :-D

"Régebben úgy halásztak a kormoránnal, hogy gyűrőt húztak a nyakára, így a kis halat le tudta nyelni, a nagyobb halakat pedig a halász elvette tőle, cserébe kicsiket adott."

Ezt is láttam már élőben is - Melbourne -, és számomra elég rabszolga munka volt, mint látvány! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”




  2017.09.12. 23:21  Hozzászólás
  •   12887   


---
 
Tom, sikeres, és esős napot kívánok!
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2017.09.12. 23:21  Hozzászólás  Válasz wogboy (12880) hsz.-re     Olvasás  
  •   12886   


---
 
Hát igen! Ilyen is lehet, bizony.
Azért kívánom az esőt, hátha lesz!

Memphis nem a legszebb, és leggazdagabb része az USA-nak, sokan nem járnak az utcákon, sőt, kevesen. Ha buli van, a rendőrök az utcákat a kocsira szerelt gépágyúkkal - nem tévedés - zárják le, nehogy balhé legyen a mulatságból.

IMG_1172.JPG
------------------------
Megtekintve 10736 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2017.09.12. 23:15  Hozzászólás  Válasz wogboy (12878) hsz.-re     Olvasás  
  •   12885   


---
 
Tom, ez a világ itt teljesen más volt, amikor te még itt buszoztál. Nagyon más. Én emlékszem még rá.
A történet pedig több helyen sántít, legfőképp ott, hogy a Volánbusz ZRT. nek semmi köze az 55-ös buszhoz. A mostani taxisokat pedig ne hasonlítsd az akkori magadhoz, mert távolabb állnak, mint ide Ausztrália. A hiénák jótékony kisasszonyok ezekhez képest, tisztelet az általam még nem látott kivételnek.
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2017.09.12. 23:11  Hozzászólás  Válasz wogboy (12877) hsz.-re     Olvasás  
  •   12884   


---
 
Kopár földdarab, szinte szimbólum.
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2017.09.12. 23:10  Hozzászólás  Válasz wogboy (12876) hsz.-re     Olvasás  
  •   12883   


---
 
1. Én ha tehettem volna, beaszom a vénasszonyokat a pelikán után a vízbe, és horgot akasztok a visító pofájukba.

2. A kormorán errefele kevés, azért védett. Régebben úgy halásztak a kormoránnal, hogy gyűrőt húztak a nyakára, így a kis halat le tudta nyelni, a nagyobb halakat pedig a halász elvette tőle, cserébe kicsiket adott. Ezt a kormorán hamar megtanulta, és eleve vitte a nagyobb halat a halászhoz. Mifelénk kárókatonának is nevezik, de a hüllőket is megfogják.
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2017.09.12. 23:04  Hozzászólás  Válasz wogboy (12875) hsz.-re     Olvasás  
  •   12882   


---
 
Jól néz ki, kevés a mászóka!
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2017.09.12. 02:12  Hozzászólás
  •   12881   
Avatar

---
 
A hidas felüljáró, vagy átjáró. :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2017.09.12. 02:11  Hozzászólás  Válasz Spoli (12874) hsz.-re     Olvasás  
  •   12880   
Avatar

---
 
spoli

"Tom, sikeres esős napot kívánok!"

Köszönöm, és ma is a 28-29 lett igaz, és használom a csapos vizet - kb. 300 liter volt tegnap! -, mert ha egyszer kifizetem a szervíz díjat - évente 4-szer! -, a víz ára nem egy big dill! :-D

A ma reggel láttam az esőcsatornán lecsepegni a párát, és eddig ez sem volt! Hátha, az eső csak megérkezik! :-D

"Ez Memphis"

Köszi a képet, és ott is kijárási tilalom volt? :-D


Na, ezt is olvasva, párszor végigfutott a hátamon a borzongás! :-D

Szép napot!
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2017.09.12. 02:09  Hozzászólás
  •   12879   
Avatar

---
 
A parton álló szolgáltató épületek.

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2017.09.12. 02:08  Hozzászólás  Válasz Spoli (12873) hsz.-re     Olvasás  
  •   12878   
Avatar

---
 
spoli

"Ez a sofőr totál hülye volt, ha ez a történet igaz."

Miért ne lehetne igaz? :-D

"Bár nehezen hiszem, hogy ennyire hülye sofőr létezhet! Hiszen a sofőr PONTOSAN TUDJA, hogy hány kamera van a buszon, hol, és mit rögzít. Azt is, hogy azokat alkalmanként minden bejelentés nélkül is ELLENŐRZIK! "

Arról tudok csak, a buszokon van egy GPS adó, és a diszpécser pontosan tudja, merre jár a busz!

A mi időnkben nem voltak ilyenek, csak minden második kocsiban URH adó-vevő! Azzal szóltunk be, ha útközben volt valami forgalmi akadáyl Akkor is jó volt, ha egy kollega lerobbant a busszal, mert a forgalmi szolgálattevő rögtön tudta a megoldást, és küldte a tartalékot!

"Másfelől én még soha nem láttam ilyen "jólelkű" taxist. 1800 forintért kb. száz métert visz el egy taxi éjjel. Szóval azért erős fenntartásaim vannak a valóságtartalmat illetően."

Én, hihetőnek olvastam, és anno, én is vittem ki a végállomás utáni faluba - kb. 3 km -, az utolsó járat utáni utasokat! Nem akartam, hogy éjjel gyalogoljanak, és ennyi volt a ok!

Az okozatot meg nem értem meg! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”




  2017.09.12. 02:06  Hozzászólás  Válasz Spoli (12872) hsz.-re     Olvasás  
  •   12876   
Avatar

---
 
Szia spoli!

"Nem kedvelem a hattyúkat, de ez egy ügy. "

A pelikánok sem szent állatok, és jártam már úgy, hogy éppen dobtam be a csalis horgot, nyűves meg a repülő csalit elkapta! :-D

Lett is nagy gubanc, mert ez egy sósvizes parkban volt, és egy - két öregaszony ordított, mint a fába szorult féreg! Hogy én milyen állat vagyok, mert megfogtam a pelikánt! :-D

Akkor azt láttam jónak, eleresztettem a fülem mellett a sipongásukat, és csak a horogra akadt vadat akartam közelebb hozni, de az meg éppen ellenkező irányt látta jobbnak!

Az lett a meccs vége, amennyire közel tudtam hozni, ott elvágtam a horgász zsinórt, és elvitte magával a horgos csalit!

Az is tény, néha mutatják a tévében a horgász zsinóros pelikánokat, és sajnáltatják őket, és a horgászatot betíltani szeretnék!
Azért sem szeretem azt a részt, ahol sok a pelikán! :-D

"A horgászok, akiket nagyon zavarnak avval, hogy a halak nagyon megritkulnak, mert nincs kajájuk, mivel a hattyú elzabálja, azt teszik, hogy kilesik a fészkét, és kiszúrják a tojásokat. "

Ezt nem tudtam, de azt igen, a kormoránok is nagy halrablók, és védett állatok! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2017.09.12. 02:03  Hozzászólás
  •   12875   
Avatar

---
 
A lapos rész. Ilyen telekről álmodozom! Öregszem, és ez a mostani - ha még nem gond! -, de majd az is lehet! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2017.09.11. 22:37  Hozzászólás
  •   12874   


---
 
Tom, sikeres esős napot kívánok!
Ez Memphis

IMG_1216.JPG
------------------------
Megtekintve 10813 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2017.09.11. 22:32  Hozzászólás  Válasz wogboy (12869) hsz.-re     Olvasás  
  •   12873   


---
 
Ez a sofőr totál hülye volt, ha ez a történet igaz. Bár nehezen hiszem, hogy ennyire hülye sofőr létezhet! Hiszen a sofőr PONTOSAN TUDJA, hogy hány kamera van a buszon, hol, és mit rögzít. Azt is, hogy azokat alkalmanként minden bejelentés nélkül is ELLENŐRZIK! Azt is, hogy ezeken a modern buszokon - az 55-öst ismerem, modern buszok járnak rajta - GPS és jeladó is van, és a jármű mozgását a FUTÁR rendszer követi, hogy a következő megállóban kiírhassa, hogy hány perc múlva érkezik a busz. Ha mindennek ismeretében a sofőr mégis megtette ezeket a manővereket, teljesen hülye, házhoz ment a pofonért. De hogy egészen őszinte legyek, én ebben a sztoriban kételkedem, mint más a szeplőtlen fogantatásban. Például azért is, mert az 55-ös kék busz, BKV busz, és köze nincs a Volán buszokhoz. Budapest és Gyál között járó BKV busz. Másfelől én még soha nem láttam ilyen "jólelkű" taxist. 1800 forintért kb. száz métert visz el egy taxi éjjel. Szóval azért erős fenntartásaim vannak a valóságtartalmat illetően.
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2017.09.11. 22:22  Hozzászólás  Válasz wogboy (12863) hsz.-re     Olvasás  
  •   12872   


---
 
Nem kedvelem a hattyúkat, de ez egy ügy. A probléma velük az, hogy túlszaporodnak, és evvel felborítják az ökoszisztéma egyensúlyát, mert elzabálják a halak, és más élőlények elől a kaját. Természetes ellenségük nincs, hiszem csak az igazán nagy réti sas lenne képes elejteni, az meg nem hülye, hogy a vízre jöjjön atomhajóval csatázni, amíg talál magának mást. A horgászok, akiket nagyon zavarnak avval, hogy a halak nagyon megritkulnak, mert nincs kajájuk, mivel a hattyú elzabálja, azt teszik, hogy kilesik a fészkét, és kiszúrják a tojásokat. Így próbálják csökenteni a szaporulatot. Egy pár egy évben akár 6 kis hattyút is felnevel, és megvédi ám, legfeljebb a vidra, vagy a pézsmapocok tudja elkapni a kis hattyút, a nagy már azoknak is sok.
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2017.09.11. 22:17  Hozzászólás  Válasz wogboy (12866) hsz.-re     Olvasás  
  •   12871   


---
 
Hát ha valaki ész nélkül megy, megtörténhet...
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)




  2017.09.11. 06:12  Hozzászólás  Válasz Spoli (12867) hsz.-re     Olvasás  
  •   12869   
Avatar

---
 
Szia spoli!

"Sikeres napot, és csapadékot kívánok!"

Köszönöm, és ma is hallgattam a rádió adást, és sehol hallani az eső utáni sírást! Ahogy modtam, a betonon nem hiányzik!

"Ma csak benézni tudok, éppen átfutottam a beírásaidat, de most nincs időm reagálni rájuk, majd holnap teszem! "

Ilyen érzés nálam is akad, és legyen szép napod!

"Ennek a példánynak nem volt szerencséje:"

Nem ám, mert szép formája volt! :-D

Én ilyet eddig nem hallottam, pedig voltam pár évet buszvezető! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”




  2017.09.10. 22:58  Hozzászólás
  •   12867   


---
 
Szia Tom! Ma csak benézni tudok, éppen átfutottam a beírásaidat, de most nincs időm reagálni rájuk, majd holnap teszem! Az aligátorokra annyit: bizony, ott vannak a víz alatt, néha 4 méteresek is, és kilőnek a vízből, mint a rakéta, ha zsákmányt látnak.
Sikeres napot, és csapadékot kívánok!

Ennek a példánynak nem volt szerencséje:

received_10214533056747273.jpeg
------------------------
Megtekintve 10805 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)




ElőzőKövetkező

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég