Láncfűrészes témák Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
Benzinfaló, kerti, vagy kerthez többé-kevésbé köthető gépekről szóló témák.
  2015.01.11. 20:51  Hozzászólás  Válasz gergerg (10) hsz.-re     Olvasás  
  •   12   
Avatar

terra alapító
 
A kert is közös. Én termelek, a fogyasztás meg közös. És ez elég jól működik.
 




  2015.01.11. 20:46  Hozzászólás  Válasz Imre (9) hsz.-re     Olvasás  
  •   10   
Avatar

terra alapító
 
Közös lónak túrós a háta. (ettől függetlenül nekem is vellanyos van, és eszemben sincs venni egy olcsó benzinest. Ha megakadok, majd szólok apósomnak. Ő egy 40 méteres fenyőt is kettévág hosszában is, talpon. :-) )
 


  2015.01.11. 20:38  Hozzászólás  Válasz Rhéman (8) hsz.-re     Olvasás  
  •   9   


---
 
Ha van a családban jó fűrész és neked ritkán kell, akkor ez a legjobb döntés. Van egy barátom az a tesójával egy erős husit vettek. Együtt használják, együtt járnak az erdőre is és együtt kugliznak is. Költségekben osztoznak.
 


  2015.01.11. 20:15  Hozzászólás  Válasz Imre (7) hsz.-re     Olvasás  
  •   8   
Avatar

terra alapító
 
Br. 26990 Ft. Maradok a vejem fűrészénél. Azt szoktam elkérni, ha az elektromos kicsinek ígérkezik.

Köszi a választ.
 


  2015.01.11. 19:57  Hozzászólás
  •   7   


---
 
Soha nem használtam. Egy biztos kínai. Futólag néztem a praktiker boltban a múltkor. Ha jól emlékszem 1:25 volt a keverési arány. Bennem ez sem ébreszt bizalmat. Eddig 2 féle kínait próbáltam (nekem egyik sincs, maradtam a stihl-eknél). Egyik ez a stihl utánzat a 3. szomszédomnak volt. Románoktól vette. Úgy 2-3 köb fát bírt. Másik egy ismerősé az fuxtec volt, az elég jónak tűnt. Neki 2 év körüli lehet most. Nem mondta, hogy gondja lenne vele.
[url]https://www.youtube.com/watch?v=D8VKzK6jHQM[/url]
Ezen a videón egy einhell royal van. Nagyon hasonlít erre a crossxtools-ra. A videó hozzászólásokban valaki említi, hogy neki crossxtools van és leírja róla a véleményét is. Nem tudom mennyiért láttad. Ha 30000 Ft. felett van, én inkább vennék egy fuxtecet. Azt hiszem 42000 Ft. körül van, de nem mostanában néztem az árát. Ha több pénzem lenne rá akkor egy erősebb oleo-t vennék. Ha csak ritkán használsz fűrészt, szerintem felesleges a makita, husqvarna, stihk-re költeni. De ugye mindenki azt vesz ami szimpatikus neki, illetve anyagilag jobban bejön neki.
 




  2015.01.07. 20:02  Hozzászólás  Válasz gergerg (4) hsz.-re     Olvasás  
  •   5   


---
 
"remélem jól raktam vissza". Azon át is siklottam, majd megnézem még egyszer.
A csavart akkor szakította meg, amikor húzta két kézzel. Meg az tetszett meghúzom rendesen, mert nem akarom levágni a kezem, mint majdnem a múltkor. Végén megjegyzi most használtam harmadjára és már el is romlott. Ilyet ne vegyetek.
 


  2015.01.07. 19:55  Hozzászólás  Válasz Imre (3) hsz.-re     Olvasás  
  •   4   
Avatar

terra alapító
 
"De oktató videót akart készíteni."

Azt is készített. Az okulás, aki teljesen hülye hozzá, az ne használja. Nekem a körbejáró csavaron való csodálkozás tetszett. Hogy a lánc fordítva van, azt akkor tudtam, mikor az elején bejelentette, remélem jól raktam vissza. :-)
 


  2015.01.07. 19:50  Hozzászólás  Válasz gergerg (2) hsz.-re     Olvasás  
  •   3   


---
 
Elején a láncfeszítéssel meglepett. Még ilyen láncfeszítést nem láttam amatőröktől sem. Csavarhúzóval feszíti, szenved vele. Később felfedezi, hogy csavarral lehet állítani a láncfeszességét, de arra már nem jön rá, hogy a láncvezető csavarjait vissza kellene lazítani. Láncvezetőt nemes egyszerűséggel pengének nevezi. Lánc túl feszes lett. Amikor elkezdett fűrészelni egyből az jutott eszembe életlen a fűrész. Neki az, hogy nem olajoz. A végén feladta a szenvedést és közelről mutatta, hogy mekkora szar ez a fűrész elszíneződött a lánc rajta. Na akkor lehetett látni, hogy a láncot fordítva tette fel rá. De nem jött rá, meg is jegyezte, hogy pedig mindent jól raktam össze. De oktató videót akart készíteni. A poén még amikor megjegyzi nem olcsó fűrész volt 30000 Ft-ért vettem. Ezt a straus-t 15-16000 Ft-ért meg lehet venni a piacon. Múltkor a szomszédomnak 12000 Ft-ért kínálták, de nem kellett neki. Azt mondta nem akarok én öngyilkos lenni.
 


  2015.01.07. 19:32  Hozzászólás  Válasz Imre (1) hsz.-re     Olvasás  
  •   2   
Avatar

terra alapító
 
:-) Ez egy igazi pancser. Nem azért mert fogalma sincs hogy hogy működik egy fűrész, hanem mert ennek ellenére próbálkozik.
 


  2015.01.06. 23:32  Hozzászólás
  •   1   


---
 
Amikor a straus fűrész és az antiszakértelem találkozik. Inkább nem lövöm le előre a poént, de érdemes megnézni. Ilyen amikor a hülye akarja tanítani az embereket videón.
[youtubekod]https://www.youtube.com/watch?v=JPSc3zQB264[/youtubekod]
 


  2014.12.21. 18:53  Hozzászólás
  •   0   
Avatar

rendszer admin
 
A Láncfűrészes téma szeretettel várja a kerti gépek iránt érdeklődőket, legyen szó akár kezdőről, akár profiról. Gyertek, beszéljük ki ezeket a gépeket!

Ha kíváncsi vagy a Láncfűrészes fórumra, itt megnézheted: http://lancfureszes.freeforums.org/index.php
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


Előző

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron