Idézetek, bölcsességek Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
Az alfórum fokozott felügyelet alatt áll, hozzászólása elküldése előtt mindenki gondolja át, hozzászólása megfelel-e a szabályzatban foglaltaknak! Az itt található topikok célja az emlékezés, az összetartozás erősítése és nem a gyűlölködés!
  2016.03.20. 08:19  Hozzászólás
  •   5   
Avatar

terra alapító
 
,,Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent, az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mint ha soha nem halna meg, és aztán úgy hal meg, hogy sohasem élt igazán.''
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.06.06. 11:53  Hozzászólás
  •   4   
Avatar

---
 
Ha szerelmes vagy, akkor nem vagy az eszednél, mert ha eszednél lennél, akkor nem lennél szerelmes! :-D

A szerelem vak, és majd csak annak elmúltával látjuk meg a tévedésünket! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2014.09.26. 12:50  Hozzászólás
  •   3   


terra alapító
 
"Sokat olvastam, és csak bizonytalanságot, hazugságot meg fanatizmust találtam. Csaknem olyan okos vagyok - ami a lényeget illeti -, mint amilyen csecsemőkoromban voltam. Most már inkább palántálok, magot vetek, hogy szabad legyek."

Voltaire
 


  2014.07.14. 11:04  Hozzászólás
  •   2   
Avatar

terra alapító
 
Középiskolában, a latint is tanító osztályfőnökünk egy szótárba íratta, négy éven keresztül, a latin mondásokat. Sok megfontolásra érdemes volt közte.

Egyet - egyet ide teszek. Legyen az első:

Omnibus dubitandum. Mindenben kételkedni (kell).
 


  2014.07.10. 11:03  Hozzászólás
  •   1   
Avatar

terra alapító
 
"...van az emberi törvények fölött egy magasabb törvény is. Aki ezt nem tiszteli, ne hívjon engem a barátjának."
J.Cooper
 
"Megmaradtam embernek, szigetnek, csodálkozónak, reménykedőnek, győzelemre törőnek, gondolkodónak...folyton-keresőnek, "terepfelverőnek", lázadónak, életmentőnek, értelmezőnek, lassan bölcsülőnek, igazságkeresőnek, nevetőnek." L.Z.


  2014.07.10. 11:02  Hozzászólás
  •   0   
Avatar

terra alapító
 
"Nem szeretnék, azonban a szó színtelen értelmében „rendes” és „jó” lenni, hanem mondjuk így: igaz.” - Latinovits Zoltán
 
"Megmaradtam embernek, szigetnek, csodálkozónak, reménykedőnek, győzelemre törőnek, gondolkodónak...folyton-keresőnek, "terepfelverőnek", lázadónak, életmentőnek, értelmezőnek, lassan bölcsülőnek, igazságkeresőnek, nevetőnek." L.Z.



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron