Hazánk lencsevégen Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
Az alfórum fokozott felügyelet alatt áll, hozzászólása elküldése előtt mindenki gondolja át, hozzászólása megfelel-e a szabályzatban foglaltaknak! Az itt található topikok célja az emlékezés, az összetartozás erősítése és nem a gyűlölködés!


  2016.07.03. 21:03  Hozzászólás
  •   13   
Avatar

terra alapító
 
Na egy párat dobok fel:
KepKepKep

KepKepKep
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.08.13. 18:03  Hozzászólás
  •   12   
Avatar

---
 
DSCF9497.JPG
Kis félszigetünk, ma az otthonunk
Megtekintve 5887 alkalommal.



DSCF9497.JPG
Kis félszigetünk, ma az otthonunk
Megtekintve 5887 alkalommal.

.

.


Sicily6 274.jpg
A Castello
Megtekintve 5887 alkalommal.

 


  2015.07.19. 12:52  Hozzászólás
  •   11   
Avatar

terra alapító
 
Sok kép elveszett.
Itt a Nat.Geo. Magazin egyik ,,Nap képe'', a Pilisről:
http://www.ng.hu/Foto/A_nap_kepe#prettyPhoto[g1]/0

Bocsánat, csak így megy... kimásol, beilleszt, aztán megnyit, ha nem nyitja meg automatán, akkor az első kép, ,,Pilis naplemente'' címmel.
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/










  2014.06.11. 10:35  Hozzászólás
  •   5   
Avatar

terra alapító
 
A palotási homokfal sok festőművészt és fotóst megihletett.
Tegnap én is ott jártam. Csodálatos! Rengeteg gyönyörű, pompázatos színekben tündöklő gyugyalag fészkel ott. Csupa zsongás a környék a fiókáikat etető madarak röptétől.
Vissza megyek egy nagy batár Tokina 500mm F:8 (1000mm) tükörobjektívvel felszerelkezve, mert most csak a 40-150-est vittem magammal, ami kicsinek bizonyult.
gyurgy.jpg


Gyurgyalag:
gyurgyy.jpg


"Lármafa"
larrna.jpg
 
"Megmaradtam embernek, szigetnek, csodálkozónak, reménykedőnek, győzelemre törőnek, gondolkodónak...folyton-keresőnek, "terepfelverőnek", lázadónak, életmentőnek, értelmezőnek, lassan bölcsülőnek, igazságkeresőnek, nevetőnek." L.Z.




  2014.06.09. 19:45  Hozzászólás
  •   3   
Avatar

terra alapító
 
IMG_4079.JPG
IMG_3214.jpg
IMG_3136.jpg


Kezdetnek, saját válogatás 8-)
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2014.06.09. 19:44  Hozzászólás
  •   2   
Avatar

terra alapító
 
No ezt a témát teleírom :D
DSC_0021.jpg
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/







Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég