Keres-Kínál beszélgetős ajánló Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
A beszélgetős ajánlót leszámítva minden egyes konkrétan keresett, vagy konkrétan felkínált dolgot külön új témába kell írni, hogy az egész átlátható legyen!
A téma címe egyértelműen utaljon a dolog nevére, és arra, hogy keresed, vagy adnád.
A hozzászólásokban ne adjatok meg IRL adatokat (név, cím, telefonszám, stb.)!




  2014.09.18. 13:07  Hozzászólás  Válasz Sissi (78) hsz.-re     Olvasás  
  •   81   


terra alapító
 
1. A zerdőben találni?

2. Erdészeti csemetekertből, megkérdezed a "barátodat", hol van a legközelebbi. Az erdőgazdaságok és néhány magántermelő tart fenn csemetekertet.
 










  2014.09.08. 20:24  Hozzászólás
  •   76   


*
 
Ezt a fajta paradicsom karót ismeri vagy használta már valaki?
Érdekelne a véleményetek.

http://olx.hu/hirdetes/paradicsom-karo-IDR151.html
 


  2014.09.08. 20:09  Hozzászólás  Válasz Rhéman (74) hsz.-re     Olvasás  
  •   75   
Avatar

terra alapító
 
Akkor mindegyikből kérek egyet! :lol:
Csak viccelek, azt a 5-8 fajtát is minden évben összekeverem. :D
 




  2014.09.08. 19:05  Hozzászólás
  •   73   
Avatar

terra alapító
 
Hát..... Rhéman....a postás tuti kiátkoz! :lol: Én nem kérek semmilyen magot, igazából választani sem tudok, de ezért a sok fajtáért amit kipróbáltál és megosztottál velünk, valamint amiért ilyen sok helyre küldesz is belőlük, felajánlok cserébe egy nagy nagy elismerésem-et.
 


  2014.09.08. 16:41  Hozzászólás  Válasz Rhéman (71) hsz.-re     Olvasás  
  •   72   


*
 
Igazad van ! Igyekszem hozzászólni.
Nálam is felütötte a fejét a gomba és tegnap még egy utolsó kísérletet tettem paradicsomjaim megmentésére. (Mister)
Majd beszámolok milyen sikerrel.
Közben még egyszer megnéztem a listát és kaptam is pár magot .

Amit nem találtam a listában : Romus ez egy sárga pari , egy ökörszív tipusú olaszországban vett mag a Pomodoro Cuor Di Blue.
Ezeket tudom most felajánlani cserére.
 


  2014.09.06. 19:28  Hozzászólás  Válasz GIL111 (70) hsz.-re     Olvasás  
  •   71   
Avatar

terra alapító
 
Rendben, küldök ebből is, DE.....

Mit adsz érte? Tudod nem feltétlenül magra gondolok, az ugye nem nagyon van. Amit írtál, az vagy van nekem, vagy, mivel nem tudod a nevét, köszönöm nem kérem. A tapasztalatodat, fényképet a kertedről, beszámolót, sikereidről, problémáidról.

Részvétel az itteni formálódó közösség dolgaiba.

Szeretném, ha nem csak olyan hozzászólásod lenne, ami a magokra vonatkozó igényedet tartalmazza.
 


  2014.09.06. 11:32  Hozzászólás
  •   70   


*
 
Szia Réhman!
Ha lehet az évelő lugasből is kérnék .
Köszönom
 




  2014.09.04. 18:36  Hozzászólás
  •   68   
Avatar

terra alapító
 
Szia!
Az
Évelő Lugas pari érdekelne engem.
 
"Megmaradtam embernek, szigetnek, csodálkozónak, reménykedőnek, győzelemre törőnek, gondolkodónak...folyton-keresőnek, "terepfelverőnek", lázadónak, életmentőnek, értelmezőnek, lassan bölcsülőnek, igazságkeresőnek, nevetőnek." L.Z.


  2014.09.04. 16:58  Hozzászólás
  •   67   
Avatar

terra alapító
 
A napokban mindenkinek küldtem levelet, akiről nyilvántartom, hogy magot akar cserélni velem.
Aki még kér, küldjön levelet. A magokat szeptember végén postázom.
 




  2014.09.02. 20:26  Hozzászólás
  •   65   


*
 
Kedves Rhéman !

Ha lehet a Black Prince. -ból és a Brandywine Black. ből is kérnék magot.

Köszönöm
 


  2014.08.29. 14:32  Hozzászólás  Válasz Rhéman (63) hsz.-re     Olvasás  
  •   64   


---
 
Nagyon szívesen küldenék,de ennyi paradicsom között ami Neked van,olyat találni ami még hasznodra lehet ?! :D A tölthetőt most tettem be a paradicsomosba,esetleg abból?
 




  2014.08.28. 20:55  Hozzászólás  Válasz Rhéman (61) hsz.-re     Olvasás  
  •   62   


---
 
Én nagyon szívesen küldenék Neked borítékot megcímezve,vagy esetleg ha számlaszámot adsz akkor legalább a pk. -et kifizetném.Ennyi embernek postázni....
 


  2014.08.28. 16:09  Hozzászólás
  •   61   
Avatar

terra alapító
 
Akik magot kértek, azoknak a borítékot szeptember elején kinyomtatom. Akinek nincs nálam a címe, de magot kért, küldje el.
 


  2014.08.25. 15:43  Hozzászólás  Válasz Rhéman (59) hsz.-re     Olvasás  
  •   60   


*
 
Levél a címmel elküldve.

Mégegyszer köszönöm
 


  2014.08.25. 15:06  Hozzászólás  Válasz GIL111 (58) hsz.-re     Olvasás  
  •   59   
Avatar

terra alapító
 
Küld el a címedet a címemre. Szeptember végén küldöm, azt ami van ezekből. (Szerintem mindegyik.)
 


  2014.08.25. 15:00  Hozzászólás
  •   58   


*
 
Kedves Rhéman !

Élnék a lehetőséggel és kérnék paradicsom magokat.
Szívem szerint mindegyikből kérnék, de önmérsékletet gyakorolok .:)
Monster , Black Krim , Oxheart , Thai , Green Zebra, Bulgar Ökörszív , Lila Óriás Lugas , Japán fa

Előre is köszönöm !!!!
 


  2014.08.25. 08:43  Hozzászólás  Válasz baby-lon (54) hsz.-re     Olvasás  
  •   57   
Avatar

terra alapító
 
:) Köszönöm! :)
 
"Megmaradtam embernek, szigetnek, csodálkozónak, reménykedőnek, győzelemre törőnek, gondolkodónak...folyton-keresőnek, "terepfelverőnek", lázadónak, életmentőnek, értelmezőnek, lassan bölcsülőnek, igazságkeresőnek, nevetőnek." L.Z.


  2014.08.25. 08:41  Hozzászólás  Válasz gergerg (55) hsz.-re     Olvasás  
  •   56   
Avatar

terra alapító
 
LOL!! :lol:
Most elképzeltem amint egy kopasz, a mázsát összetörő férfi el menta Lidi nótát énelkel a ketben.
Hja... vizuális alkat vok.
 
"Megmaradtam embernek, szigetnek, csodálkozónak, reménykedőnek, győzelemre törőnek, gondolkodónak...folyton-keresőnek, "terepfelverőnek", lázadónak, életmentőnek, értelmezőnek, lassan bölcsülőnek, igazságkeresőnek, nevetőnek." L.Z.


  2014.08.24. 20:11  Hozzászólás  Válasz baby-lon (54) hsz.-re     Olvasás  
  •   55   
Avatar

terra alapító
 
Valamilyen mentám nekem is van, de meg ne kérdezzétek hogy milyen, egyszer valaki adta, én meg elültettem. A lányom szagolgatja mindig mikor a kertben vagyunk, és kéri hogy énekeljem el neki a mentás éneket. Én meg mindig nekikezdek hogy "elment a Lidi néni a vásárba". Ezen a lányom mindig nagy nevetésbe tör ki, amit aztán őt elnézve én is elkezdek, szóval már csak ezért is jó hogy van.
 




  2014.08.24. 19:44  Hozzászólás  Válasz baby-lon (52) hsz.-re     Olvasás  
  •   53   
Avatar

terra alapító
 
Húúú.. az nagyon szuper jó lenne! :)
Mit adhatok cserébe?
 
"Megmaradtam embernek, szigetnek, csodálkozónak, reménykedőnek, győzelemre törőnek, gondolkodónak...folyton-keresőnek, "terepfelverőnek", lázadónak, életmentőnek, értelmezőnek, lassan bölcsülőnek, igazságkeresőnek, nevetőnek." L.Z.




  2014.08.24. 19:30  Hozzászólás  Válasz Rhéman (50) hsz.-re     Olvasás  
  •   51   
Avatar

terra alapító
 
Köszönöm! :)
 
"Megmaradtam embernek, szigetnek, csodálkozónak, reménykedőnek, győzelemre törőnek, gondolkodónak...folyton-keresőnek, "terepfelverőnek", lázadónak, életmentőnek, értelmezőnek, lassan bölcsülőnek, igazságkeresőnek, nevetőnek." L.Z.




  2014.08.24. 18:25  Hozzászólás  Válasz Rhéman (48) hsz.-re     Olvasás  
  •   49   
Avatar

terra alapító
 
A rhubarb nem létkérdés. A menta, és ha van más felesleges, túlszaporodott fűszernövény sarj, vagy hajtás jobban érdekel.
 
"Megmaradtam embernek, szigetnek, csodálkozónak, reménykedőnek, győzelemre törőnek, gondolkodónak...folyton-keresőnek, "terepfelverőnek", lázadónak, életmentőnek, értelmezőnek, lassan bölcsülőnek, igazságkeresőnek, nevetőnek." L.Z.




  2014.08.24. 16:20  Hozzászólás  Válasz Rhéman (46) hsz.-re     Olvasás  
  •   47   
Avatar

terra alapító
 
Ha bele férne a mentás dobozba, :lol: szívesen kiprószálnám, hogy milyen. A postaköltségedet megtérítem.
 
"Megmaradtam embernek, szigetnek, csodálkozónak, reménykedőnek, győzelemre törőnek, gondolkodónak...folyton-keresőnek, "terepfelverőnek", lázadónak, életmentőnek, értelmezőnek, lassan bölcsülőnek, igazságkeresőnek, nevetőnek." L.Z.




  2014.08.24. 16:04  Hozzászólás  Válasz Rhéman (44) hsz.-re     Olvasás  
  •   45   
Avatar

terra alapító
 
Amikor Neked leginkább megfelelő az időpont.
A rebarbarát hogyan gondoltad elajándékozni? A tövet, a szárat, magot? Postán, személyesen?
Köszi előre is.
 
"Megmaradtam embernek, szigetnek, csodálkozónak, reménykedőnek, győzelemre törőnek, gondolkodónak...folyton-keresőnek, "terepfelverőnek", lázadónak, életmentőnek, értelmezőnek, lassan bölcsülőnek, igazságkeresőnek, nevetőnek." L.Z.




  2014.08.24. 14:39  Hozzászólás  Válasz Rhéman (42) hsz.-re     Olvasás  
  •   43   
Avatar

terra alapító
 
Én a csoki, vagy más mentádból szeretnék kérni. Menta gyűjtögető is lettem.
Adhatok helyette macskamentát vagy citromillatú macskamentát.
 
"Megmaradtam embernek, szigetnek, csodálkozónak, reménykedőnek, győzelemre törőnek, gondolkodónak...folyton-keresőnek, "terepfelverőnek", lázadónak, életmentőnek, értelmezőnek, lassan bölcsülőnek, igazságkeresőnek, nevetőnek." L.Z.


  2014.08.24. 12:21  Hozzászólás
  •   42   
Avatar

terra alapító
 
Magról nevelt 2 éves rebarbarából túltermelés mutatkozik. Néhányat felajánlok az esetleges érdeklődőknek. :)
 




  2014.08.10. 20:35  Hozzászólás
  •   40   
Avatar

terra alapító
 
Kedves Rhéman, egy újabb versenyző tetszik: Paul Robeson
 
"Megmaradtam embernek, szigetnek, csodálkozónak, reménykedőnek, győzelemre törőnek, gondolkodónak...folyton-keresőnek, "terepfelverőnek", lázadónak, életmentőnek, értelmezőnek, lassan bölcsülőnek, igazságkeresőnek, nevetőnek." L.Z.




  2014.08.10. 16:57  Hozzászólás
  •   38   


---
 
Kedves Rhéman, az önkontrolom sajna nem nagyon működik most,így ha lehet akkor még szeretnék a Bulgar ökörszívből,és a Monsterből is egy két magot. Köszönöm
 




  2014.08.10. 11:20  Hozzászólás
  •   36   


*
 
Kedves Rhéman!
Szeretnék kérni Golden Sunray+Chocolate Cherry+Old German Pari magokat. Schott pari magokat tudnék felajánlani helyette. Btorbágyon lakom, jövet-menet, személyesen is kicserélhetnénk. Van más paradicsomom is, de az a listádon rajta van.
Átolvastam a blogodat, gratulálok. Én is nyugdíjas lennék, de főállású logisztikai asszistens is vagyok a feleségemmel együtt. Ez a feladatkör munkaköri leírás nélküli állandó készenlétet jelent unokáink felügyeletét illetve szállítását illetően.
 






ElőzőKövetkező

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég