Ez milyen állat? Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
Minden kérdés egy téma, egy konkrét kérdés. Mellőzzük a beszélgetést, arra ott a többi téma. Kérdeznek, válaszolnak, ellenvéleményt írnak.
  2017.09.27. 20:24  Hozzászólás
  •   3   
Avatar

---
 
Gyerekkoromban egy körtefa alsó ágán mászott egy nagy zöld hernyó. Emlékszem az egyik végén csak egy pár lába volt, s a másik végén több. Mikor hozzáértem , akkor az egyik végéból két kicsi fél cm-nyi sárga szarvacska ugrott elő.- Rettenetes büdös volt őkelme, mint amikor a kutya a tarkóját rothadt fűbe,vagy dögbe dörzsöli. Mi lehetett ez a hernyó?
 
Kert,kütyük, munka,matek,morfondír.Ennyi!


  2017.09.27. 19:31  Hozzászólás  Válasz Jani71 (1) hsz.-re     Olvasás  
  •   2   
Avatar

terra alapító
 
Köszönöm szépen a választ.
Ezek szerint a szín nem számít. A kutya találta, nem én, vagy 20 percig ugatta :D
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2017.09.27. 17:59  Hozzászólás  Válasz tgwh (0) hsz.-re     Olvasás  
  •   1   


---
 
Szia!
Szerintem a Halálfejes lepke hernyója. Tavaly nekem is sikerült  lencsevégre kapni. ;)
 


  2017.09.27. 15:45  Hozzászólás
  •   0   
Avatar

terra alapító
 
Sziasztok!
Ez micsoda?
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron