Választás 2018 ;-) Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
Minden kérdés egy téma, egy konkrét kérdés. Mellőzzük a beszélgetést, arra ott a többi téma. Kérdeznek, válaszolnak, ellenvéleményt írnak.
  2018.04.18. 20:32  Hozzászólás  Válasz gergerg (0) hsz.-re     Olvasás  
  •   4   


*
 
Én egyiket sem szoktam..a Rajnai törpe nálunk utoljára nagyon törpe lett /sok éve /, akkor találtam rá a Masterfon-ra , egész idei évig azt raktunk , még a szomszéd is ráállt arra. Idén nem kaptam a gazdaboltban , így a Frila-t raktunk , ugyanattól az előállítótól .
 


  2018.04.08. 17:11  Hozzászólás  Válasz gergerg (0) hsz.-re     Olvasás  
  •   3   


---
 
Szerintem is mindet vesd el! Így legalább magas lesz a részvételi arány a borsónak a kertben!
Ha sikerülnek a vetések és jó termés lesz, demokratikus úton elfogyasztjátok borsóleves, borsófőzelék
formájában, ami egyrészt nagyon finom, másrészt minden családtag részesül belőle!
 


  2018.04.08. 12:43  Hozzászólás  Válasz gergerg (0) hsz.-re     Olvasás  
  •   2   
Avatar

terra alapító
 
Mindet. Még a koraival sem vártunk múlt héten, hátha meleg lesz a nyár. Majd meglátjuk mi sül ki belőle, ősszel vetünk megint szerintem...

Zöldség és répa is mehet, még nálunk sincs elvetve.
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/




  2018.04.08. 11:47  Hozzászólás
  •   0   
Avatar

terra alapító
 
Mostanra jutottunk el a veteményezéshez. Máskor már egy hónappal ezelótt el szoktunk tenni mindent. Zöldség-répa el is marad az idén. Borsóm van itthon Rajnai törpe, Debreceni világoszöld, Debreceni korai veló. Tekintettel a megkésett vetésre, ti melyiket választanátok?
 



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég