Milyen saját kerti gyümölcsöt ettem ma? Terra Lotto Jackpot:
1500 terra    
Ami nem fér be máshova, nem a megszokott háztáji kertészet, de kertészet, csak vagy nagy méretben, vagy nagyon kicsiben.












  2017.10.13. 18:59  Hozzászólás
  •   480   
Avatar

terra alapító
 
Még találtam 2 szem Jojo szilvát és az egyik Grand Champion körte oltványomon /nem tudom kinek köszönjem meg az oltóvesszőt/, volt egy db. körte, ami nagyon ízletes volt. Szőlők.
 




  2017.10.12. 20:49  Hozzászólás
  •   478   
Avatar

terra alapító
 
Tegnap ettem egy szem málnát, fajtát nem tudom, kétszertermő. Elég kevés lett idén, épp csak arra volt időm, hogy kivágjam a beteg töveket.
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/








  2017.10.10. 22:45  Hozzászólás
  •   474   
Avatar

terra alapító
 
Autun Bliss málna. Jujuba. Dió. Cserszegi fűszeres, Pölöskei muskotály, Moldova és Otelló szőlők.
 






  2017.10.09. 20:43  Hozzászólás
  •   471   
Avatar

terra alapító
 
Elena és Debreceni muskotály szilva (mindkettő utolsó szem idén a fáról), Pölöskei muskotály, Cserszegi fűszeres, Moldova és Palatina :!: szőlők (ez utóbbit csodálom, hogy eddig elállt hibátlanul a tőkén, mert már augusztusban is ettem róla és most is csak két szemet vettem le a fürtről :$ , hogy lássam meddig bírja a többi), valamint Jujuba voltak ma a csemegéim.
 
























  2017.10.03. 19:30  Hozzászólás  Válasz edit (458) hsz.-re     Olvasás  
  •   459   
Avatar

---
 
Akkor az utóbbit szép komótosan kell enni ... :D Nekem akár a háromszorosa is teremhet, de még az is lehet, hogy annál is több :lol:
Komolyra fordítva: az utóbbi két-három év dömpingje után sanyarú év jött a fügékre.
 
















  2017.09.27. 20:38  Hozzászólás  Válasz Laca9876 (447) hsz.-re     Olvasás  
  •   451   
Avatar

terra alapító
 
Erről a Red Fall-ról szívesen olvasnék az őszibarackosban... (közben megláttam, hogy tárgytalan, köszi!)
 






  2017.09.27. 20:05  Hozzászólás
  •   448   
Avatar

terra alapító
 
Elena és Toptaste szilva, Tardibelle őszibarack, Jujuba (első termés és jobb, mint vártam :super: ), szőlők.
 
















  2017.09.22. 06:45  Hozzászólás  Válasz Alibá (436) hsz.-re     Olvasás  
  •   439   
Avatar

---
 
Tavaly is tettem ki pár magot, de nem látom a csemetéket. Szóval nem olyan egyszerű ez.
 
Kert,kütyük, munka,matek,morfondír.Ennyi!








ElőzőKövetkező

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron