Milyen saját kerti gyümölcsöt ettem ma? Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
Ami nem fér be máshova, nem a megszokott háztáji kertészet, de kertészet, csak vagy nagy méretben, vagy nagyon kicsiben.
























  2017.07.28. 12:37  Hozzászólás  Válasz Alibá (322) hsz.-re     Olvasás  
  •   323   
Avatar

---
 
Az első egy-két szem Bianca nálam is érik, tavaly termett először. Alig vártam már, mert fantasztikus íze van!
 


  2017.07.28. 11:56  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (314) hsz.-re     Olvasás  
  •   322   
Avatar

terra alapító
 
Teljesen igazad volt, a mai Maria Bianca ízében semmi kivetni valót nem találtam! Jó fajta. Méretes is, csinálok is belőle egy önálló fát, mert most csak egy fél és egy másik fában egy harmad fányi szerénykedik.
 


  2017.07.28. 11:49  Hozzászólás
  •   321   
Avatar

terra alapító
 
Maria Bianca, Royal Glori és Time, Piroska. (Ilyen sorrendben a tálcán.)
/Ez volt a mai tízóraim./
IMG_2301.JPG
------------------------
Megtekintve 5963 alkalommal.

 








  2017.07.27. 15:35  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (314) hsz.-re     Olvasás  
  •   317   
Avatar

terra alapító
 
A Royalt így is jónak találtam, én szeretem, ha ropog a fogam alatt, de majd eszem természetesen puhán is. A M.Biankval valami baj lehet, mert az teljesen puha volt, csurgott a leve és mégis keserűnek találtam - lehet csak a többihez viszonyítva.
 


  2017.07.27. 13:26  Hozzászólás  Válasz Alibá (313) hsz.-re     Olvasás  
  •   316   


---
 
Azért Alibá, nagyon szép teljesítmény, hogy a Piroskát minden nap megkóstolod :fetreg: Van olyan nap, hogy többször is? Ha megyek, rá fogok
kérdezni...
Nekem csak a Mariska volt meg ma többször is,/ én is igyekszem kitenni magamért...:banana:
 




  2017.07.27. 10:29  Hozzászólás  Válasz Alibá (313) hsz.-re     Olvasás  
  •   314   


*
 
Ha ragos a Royal es nem jo ízű a M Bianca akkor sztem még eretlenek...nalam legalabb is azok, ami erett azzal nincs semmi problema.
 


  2017.07.27. 09:43  Hozzászólás
  •   313   
Avatar

terra alapító
 
Regina, Piroska, Maria Bianca, Royal Glory, Royal Time őszibarack, Extreme Sweet és Snow Queen nektarin. (Bőséges tízóraim volt sajtos kiflivel.) . :super: . /A Royalok rágósak, a Maria Bianca nem jó ízű, a Piroska nagyon finom, ízes, édes, Snow Queen pedig egy íz-zamat bomba./
 






























  2017.07.18. 19:24  Hozzászólás
  •   298   


---
 
Ez már érik, nem is gondoltam. Basszus csak a Betinkáig mentem, annak még kell pár nap.
 




  2017.07.17. 22:21  Hozzászólás
  •   296   
Avatar

terra alapító
 
Dixired, Early Redhaven, Piroska őszibarack. Egy fél szem Néró szőlő. A másik felét a rigó ette. Neki már jó, nekem még savanyú.
 




  2017.07.16. 22:30  Hozzászólás  Válasz Vebber (293) hsz.-re     Olvasás  
  •   294   
Avatar

---
 
Csak akkor jó, ha már igen puha, a bőre környéke ilyenkor is igen savanykás (bevallom, a bőrét nem is eszem meg). A húsa érdekes vöröses színű, ami nem baj, viszont rendesen duránci (az már igen, nekem).
 


















ElőzőKövetkező

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég