cseresznye Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    


Tartalomjegyzék:



Tartalom beküldésre a "Tudástába ajánlom" című topikon keresztül van lehetőség.





  2019.12.23. 19:49  Hozzászólás  Válasz kaalyzo (1) hsz.-re     Olvasás  
  •   2   


---
 
Még annyit tennék hozzá, mivel május vége, június elején érik, a cseresznyelégy nem támadja, ami nem utolsó szempont-
 


  2019.12.23. 19:44  Hozzászólás  Válasz kavicsos64 (0) hsz.-re     Olvasás  
  •   1   


---
 
Látom régóta senki sem írt. Amennyiben egy jó fajtát szeretnél, én a Szomolyai feketét ajánlanám. Nem egy nagyszemű fajta, de az íze mindenért kárpótol. Száraz anyagtartalma magas, ezért fagyasztásra is alkalmas. Frissen fogyasztva is jó erősen festő levű. Üdv Zoli
 


  2015.04.24. 19:41  Hozzászólás
  •   0   


---
 
Cseresznyéről szeretnék olvasni és írnék is ,nekem megyre oltott bigerau burlat ,(lehet nem jól írtam a nevét) van, nagy szemű kissé lapított sötét bordó-fekete lesz ,éretten finom ízű és nagy előnye hogy rövid szárú fajta ,szeles helyekre kifejezetten előnyös, nem tud a szél által rázott fán a gyümölcs sérülni ! Befőttnek is kiváló roppanós marad az üvegben ! Viszonylag jól terem olyan tíz éves korában kezd teremni . A bor lombtrágyázást virágzás végén meghálálja ,jó hatással van a termésre ha lombhullás előtt nitrogén lombtrágyával lepermetezzük a lehető legnagyobb dózist alkalmazva amit a lombtrágya megenged ! Átlagos permetezéssel szinte bió szinten termeszthető . Cseresznyelégy nem károsítja !
 



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] Mozilla/5.0 (compatible; AhrefsBot/7.0; +http://ahrefs.com/robot/) valamint 1 vendég