Konyhakert Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
Háztáji veteményes, növényei, örömei és bánatai, a gyümölcsös témái, valamint a kertben termesztett vadnövények jönnek ide. NE tessék ide írni módszerekről, pl. gyümölcsfák oltásáról.






  2015.01.15. 07:52  Hozzászólás  Válasz Vebber (298) hsz.-re     Olvasás  
  •   299   
Avatar

terra alapító
 
A növényre. Ez betegszik meg a leghamarabb, általában lisztharmat kapja el, de ettől még terem tovább. Az igénytelenségét a talajra értettem.
 


  2015.01.14. 21:22  Hozzászólás  Válasz baby-lon (294) hsz.-re     Olvasás  
  •   298   
Avatar

---
 
A Black beauty cukkini esetében a "korán betegszik" a termésre értendő, vagy az egész növényre? Mert egyébként azt írod igénytelen.
 






  2015.01.14. 19:08  Hozzászólás
  •   295   
Avatar

terra alapító
 
Voltam ma a ZKI-nál, a vetőmag mintaboltban ezt vettem:

Bicosweet.jpg


Újdonság a magyar friss piaci csemegekukorica termesztésben. Új nemesítésű fajta. Szuperédes fajták között is kiemelkedik a szín és ízvilága. A szemek sárga és fehér színben váltakoznak és különböző ízűek. Egyedülálló szín és ízvilágú csemege kukorica fajta. Korai tenyészidejű, ezért szakaszos vetéssel nyári- őszi termesztésre egyaránt alkalmas. Cső hossz kb. 20-22 cm.

Hallottatok már róla?
 


  2015.01.13. 13:17  Hozzászólás  Válasz baby-lon (293) hsz.-re     Olvasás  
  •   294   
Avatar

terra alapító
 
Cukkini:

Black beauty:

Igénytelen, bőtermő, nagy a helyigénye, korán betegszik.

Goldena (Bpi kertimag):

Dekoratív sárga cukkini bőtermő, de nem a legfinomabb, hamar öregszik és betegszik.

Striato de Napoli (ZKI)

Bőtermő, csíkos, helytakarékos, zsenge és közepesen ellenálló

Tondo chiaro (ZKI)

Kerek cukkini, tölthető és finom, de a használhatóságához nagyon sokat kell vetni.
 


  2015.01.13. 10:14  Hozzászólás  Válasz baby-lon (292) hsz.-re     Olvasás  
  •   293   
Avatar

terra alapító
 
Vebbernek:

Padlizsán:

Black Beauty (hagyományos):

Darabos, bőtermő és finom.

Melanzana Viserba:

Hosszúkás, bőtermő és látványos, de állaga, íze nem a legjobb.

Prosperosa:

Nagyméretű, gömbölyű fajta, nagyon jó ízű, bőtermő. Hamar túlérik.

White lady:

Fehér típus, egyebekben pont olyan, mint a BB.

Lila-fehér:

Hasonló a Prosperosához.

Idén próbálok 5 újat.
 


  2015.01.12. 21:49  Hozzászólás
  •   292   
Avatar

terra alapító
 
Vebbernek:

A cékla a homokos, laza talajt szereti, mint minden gyökérzöldség. A patisszon tápanyagigényes, mint minden kabakos, könnyen kiszárad, vízigényes.
 


  2015.01.07. 20:55  Hozzászólás  Válasz Vebber (288) hsz.-re     Olvasás  
  •   291   
Avatar

terra alapító
 
Mozaik vírusnak ellenálló fajta a Yolanda, nálunk csak nagy tételben kapható tudtommal. A mi kedvencünk a ZKI-s Striato de Napoli, mely nagyon finom, zsenge, bokrosan terem, ezért 60 cm tőtávval vethető, bőtermő. Ez csíkos fajta.
 


  2015.01.07. 20:49  Hozzászólás  Válasz Vebber (288) hsz.-re     Olvasás  
  •   290   
Avatar

terra alapító
 
Nekem volt tavaly Nefertiti, de végül nem tudom, hogy lett-e belőle valami. Annyiszor kellett újravetni a csigák miatt, hogy végül elvesztettem a fonalat. Black Beauty-t mindig ültetek, viszonylag jól terem. A cukkini elég kényes, nálam előfordult olyan tő, amin egy darab sem termett. Csak kinlódik, kiskorában elrohad a termés. Állítólag vannak vírusmentes fajták. Nekem ahhoz a pár tőhöz nem kell, jó ami kapható, legfeljebb újraültetem, hamar termőre fordul.
 


  2015.01.07. 20:46  Hozzászólás  Válasz Laca9876 (287) hsz.-re     Olvasás  
  •   289   
Avatar

terra alapító
 
Szia!

Jelentősen romolhat az eltarthatósága túlzott tápanyag-bevitel esetén is. Trágya, vagy műtrágya például.
 


  2015.01.07. 17:25  Hozzászólás
  •   288   
Avatar

---
 
Nefertiti, Black Beauty cukkiniket ismeritek? Főleg az első érdekelne, mert arról semmit nem találtam.
Cukkini válastásnál mire kell figyelni? Vírus támadja?

Javasoljatok, melyik a cukkinik favoritja.
 


  2015.01.06. 20:20  Hozzászólás  Válasz gergerg (285) hsz.-re     Olvasás  
  •   286   
Avatar

terra alapító
 
Na látod nekem a pince kilőve, ott a tüzifa :D marad a verem vagy a nyárikonyha...
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.01.06. 20:15  Hozzászólás  Válasz tgwh (284) hsz.-re     Olvasás  
  •   285   
Avatar

terra alapító
 
Szerintem a nem megfelelő páratartalom. Nekem a pincében van a kazán, száraz, és viszonylag meleg a pincém. 12-13 fok.
 


  2015.01.06. 20:13  Hozzászólás  Válasz gergerg (283) hsz.-re     Olvasás  
  •   284   
Avatar

terra alapító
 
Na jó de miért jártál így? Mindkét helyen jó, igaz egy kicsi mindig megrohad, vagy elfonnyad. Mi ennek az oka? Nagy esők után szeded ki, akkor jön elő, vagy mi, a páratartalom?
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.01.06. 20:08  Hozzászólás  Válasz Laca9876 (282) hsz.-re     Olvasás  
  •   283   
Avatar

terra alapító
 
Pucold meg, karikázd fel, és irány a fagyasztó.
Ha van vízóra aknád, 3 db-ot tegyél oda, kisérletnek. Sokaknak az válik be. Anyósom anyja egyesével betekeri ujságpapírba, és úgy teszi a pincébe. Ezt is megpróbálhatod 1-2 darabbal. Én is indig így jártam, így nekünk megy a fagyóba. Az biztos, és konyhakész.
 








  2014.11.30. 10:15  Hozzászólás  Válasz Mariska néni (276) hsz.-re     Olvasás  
  •   278   


---
 
Idén problémás volt a szárítás az időjárás miatt. Nagyon sok paprika nem is érett be. Tegnap lecsumáztuk a maradékot, most almás ládákban szárad a kályha mellett.
 


  2014.11.28. 19:18  Hozzászólás  Válasz Mariska néni (276) hsz.-re     Olvasás  
  •   277   


terra alapító
 
Még a magról: majd amikor az utolsó adagot daráljuk, akkor fog kiderülni, hogy mennyi "hulladék" mag maradt a doboz alján. Azt meg majd talán nekiadom a szomszéd csirkéinek, hogy szebb tojásuk legyen.
 


  2014.11.28. 19:16  Hozzászólás  Válasz NyilasMisi (275) hsz.-re     Olvasás  
  •   276   


terra alapító
 
Ami spontán benne marad. Én úgy október elején kezdtem aggódni, hogy nem szárad rendesen, mivel akkor még nem volt fűtés a lakásban, az erkélyen pedig már elég párás volt a levegő. Ezért lecsumáztam, és ollóval feldaraboltam. És valóban volt már "csúnyaság" némely csuma körül, amit ki kellett dobni. A felvagdalt paprikát pedig tálcán szárogattam szobalevegőn, néha átforgattam és igen hamar zörgősre száradt. Most már használjuk, mindig csak egy kis üvegnyit darálunk - a többi abrosszal bélelt papírdobozban, vagyis sötét, száraz helyen várakozik.
 


  2014.11.28. 17:56  Hozzászólás  Válasz Mariska néni (260) hsz.-re     Olvasás  
  •   275   


---
 
Nagyon jól néz ki, precíz munka. Magot benne hagyod vagy csak ami spontán benne marad?
 


  2014.11.21. 13:03  Hozzászólás  Válasz Mariska néni (273) hsz.-re     Olvasás  
  •   274   


terra alapító
 
Továbbá csináltam egy kísérletet: Átszitáltam rengeteg finom komposztot a tavaszi palántázáshoz, és kint hagytam a jó méter magas kupacot, hogy addig is érjen még. A közepébe bedugdostam batátákat, vagy elfagynak, vagy elrohadnak, vagy ... (Tavaly belekerültek ici-pici liliom hagymácskák, amik tavasszal hatalmas hajtásokkal kerültek elő.)
 


  2014.11.21. 12:59  Hozzászólás  Válasz kisveréb (267) hsz.-re     Olvasás  
  •   273   


terra alapító
 
Én is ugyanezeket követtem el. A kertemből tavasszal spenót-ültetvény lesz. Rengeteget vetettem enni/árnyékolni/mulcsozni, mivel a mustárt idén kihagytam, hogy legyen egy kis szünet a keresztes virágúak miatt.
 






  2014.11.20. 17:51  Hozzászólás  Válasz Vebber (269) hsz.-re     Olvasás  
  •   270   
Avatar

terra alapító
 
Az nem baj, majd tavaszra megindulnak. A lényeg hogy begyökeresedtek. Ha esős lesz a március, ezt már eheted mire a tavaszit el tudod duggatni.
 


  2014.11.20. 17:47  Hozzászólás  Válasz gergerg (266) hsz.-re     Olvasás  
  •   269   
Avatar

---
 
Hagymát dugdostunk, most először csináltuk ősszel. Nem sokat nőttek, éppen csak, hogy kibújtak a földből, pedig már kb. egy hónapja földbe ill. homokba vannak. Mag is lett vetve -lila-, de azok ki sem bújtak.
 


  2014.11.20. 17:31  Hozzászólás  Válasz kisveréb (267) hsz.-re     Olvasás  
  •   268   
Avatar

terra alapító
 
Hát... a talaj előkészítéssel én is jól elmaradtam, és tél alá sem sikerült vetnem semmit. Borsót akartam, de nem kaptam. Még ha lenne egy kis időm.....
 


  2014.11.20. 17:28  Hozzászólás  Válasz gergerg (266) hsz.-re     Olvasás  
  •   267   
Avatar

terra alapító
 
Hát persze, spenót, saláta, sok dughagyma zöldhagymának, fokhagyma. A spenótot már le is ették egyszer a csigák, azt kétszer kellett vetni.
Viszont el vagyok maradva az ásással, még sok felásatlan hely van.
 








  2014.11.04. 07:21  Hozzászólás  Válasz Tintus (262) hsz.-re     Olvasás  
  •   263   
Avatar

terra alapító
 
Nekünk ott szokott lenni, de eddig még nem emlékszem hogy gond lett volna vele. Már évek óta nem csinálunk őrölt paprikát. A levesbe csipkedős van kiakasztva. Viszont óvatosabb vagyok ha már ezt javaslom, mert lehetnek mások a helyi adottságok.
 


  2014.11.03. 22:46  Hozzászólás  Válasz gergerg (259) hsz.-re     Olvasás  
  •   262   


terra alapító
 
A fűszerpaprikához: A felfűzöttből néhány romlott lett ezeket a muslincák megtámadták. Ezért én a végeket levagdostam aztán összevágtam ollóval 1 centis karikákra és 50-60 fokra picit kitámasztott sütőajtó mellett légkeveréssel szárítom. Egyszerre 2 tepsit tudok betenni és szerintem kb.4 óra vagy több kell a zörgősre szárításhoz. Ha tovább hagyom a ragalja alatt a párás-ködös levegő tovább rongálta volna nem?.
 




  2014.11.03. 18:54  Hozzászólás  Válasz gergerg (259) hsz.-re     Olvasás  
  •   260   


terra alapító
 
S5020005.JPG
Nálam nehezen száradt, ezért így összevagdostam és sütő nélkül is napok alatt zörgős lett. Már egy része le van darálva (életem első fűszerpaprikája).
 


  2014.11.03. 18:29  Hozzászólás  Válasz Tintus (252) hsz.-re     Olvasás  
  •   259   
Avatar

terra alapító
 
Nem tudom aktuális-e még, de mi nem szoktunk semmi különlegeset vele, tető alatt kint lóg, nem szokott semmi baja lenni. Karácsony tájékán szoktuk sütőben nagyon alacsony hőmérsékleten megszárítani, majd húsdaráló, és utána őrlés. Ha félsz a sütőtől, próbáld ki kisebb mennyiséggel, vagy csimázd ki, és úgy lógasd fel a radiátor fölé. Pár nap alatt tuti kiszárad.
 


  2014.11.02. 11:14  Hozzászólás  Válasz Mariska néni (257) hsz.-re     Olvasás  
  •   258   


terra alapító
 
Na látom, a zellert Te is írtad, bocs - mentségemre szóljon, hogy nagyon szeretem:)
 


  2014.11.02. 10:32  Hozzászólás  Válasz baby-lon (254) hsz.-re     Olvasás  
  •   257   


terra alapító
 
Kertből: tarlórépa (kerekrépa)
Tárolóból: sárga- és fehérrépa, lila és fehér káposzta, kelkáposzta, zeller, batáta
 


  2014.11.01. 20:44  Hozzászólás  Válasz Tintus (252) hsz.-re     Olvasás  
  •   256   


---
 
Helló,
Csont száraznak kell lennie ahhoz, hogy tudd darálni. Jó a sütő is alacsony hőfokon pl. légkeveréssel, de vigyázz ha megég keserű lesz.
( Bocs a duplázásért)
 


  2014.11.01. 20:43  Hozzászólás  Válasz Tintus (252) hsz.-re     Olvasás  
  •   255   


---
 
Helló,
Csont száraznak kell lennie ahhoz, hogy tudd darálni. Jó a sütő is alacsony hőfokon pl. légkeveréssel, de vigyázz ha megég keserű lesz.
 


  2014.11.01. 20:09  Hozzászólás
  •   254   
Avatar

terra alapító
 
Sziasztok!

Szeretnék télvíz idején több friss és nyers zöldséget enni, ajánljatok nekem télen ehető zöldségeket!

Amiket eddig próbáltam:

Frissen kertből: Kelbimbó, Leveles kel, Téli brokkoli, Saláta, Hagyma.

Tárolóból: Cékla, Retek, Zeller, Karalábé, Burgonya, Sütőtök.

Ötletek?
 


  2014.10.29. 01:23  Hozzászólás  Válasz Rhéman (246) hsz.-re     Olvasás  
  •   253   


terra alapító
 
Ezek ennivaló sütőtökök?? Ha igen mi a fajtája, finom-e s ha igen kaphatok-e belőle magot?
 


  2014.10.29. 01:20  Hozzászólás
  •   252   


terra alapító
 
Fontos dologba kellene segítség.

A felfűzött fűszerpaprikákról lenne szó. Mit kell még csinálni vele? Félig megfonnyadt állapotban vannak de már nincs napsütés tovább lógva nemigen tudnak már száradni. Mi a teendő?

Valahol olvastam, hogy tegyem a sütőbe szárítsam ki ott. Igen de milyen hőfokon és mennyi ideig? Teljesen zörgő szárazra kell, hogy darálható legyen?

Ki hogyan csinálja? :wave:
 


  2014.10.26. 19:02  Hozzászólás  Válasz CAMROM (249) hsz.-re     Olvasás  
  •   251   
Avatar

terra alapító
 
Hogy pontosan mi a baj terratorium kinézettel, azt akár képekkel együtt ide írd kérlek:
viewtopic.php?f=19&t=52
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


ElőzőKövetkező

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég