A paprika és a paradicsom Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
Háztáji veteményes, növényei, örömei és bánatai, a gyümölcsös témái, valamint a kertben termesztett vadnövények jönnek ide. NE tessék ide írni módszerekről, pl. gyümölcsfák oltásáról.
  2014.09.23. 21:34  Hozzászólás  Válasz martinland (793) hsz.-re     Olvasás  
  •   801   


terra alapító
 
Ez mind a Geregtől kapott, csak különböző fázisban :)


Ez a helsing:


Schottról nincs friss fotóm.
 
Lizy


  2014.09.23. 19:22  Hozzászólás
  •   800   
Avatar

terra alapító
 
És? Meg is ettétek őket? :lol: Mondtam hogy ilyen is lesz! Én is leszedtem ma őket, meg kiszedtem a paradicsommaradványokat, de mielőtt megettem volna őket, (nem a paradicsommaradványokat) gyorsan lefényképeztem, mert azt gondoltam ha holnap fényképezem le, az már nemigen érdekelne senkit. ;)
 




  2014.09.23. 19:13  Hozzászólás  Válasz gergerg (797) hsz.-re     Olvasás  
  •   798   
Avatar

terra alapító
 
Jókor mondod, ma vágtuk ki a paprikát :D :D jövőre már érdemes lesz hozzá beindítani a kis elektromos motorfűrészt :D
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/




  2014.09.23. 17:20  Hozzászólás  Válasz NyilasMisi (795) hsz.-re     Olvasás  
  •   796   
Avatar

terra alapító
 
Na akkor itt fordítva van :D kikerültek a paprikák is, csak hogy ne mondhassa offnak a Glifozát :D volt több paprika is, amiknek a tövét ágvágóval kellett darabolni :D 2-3 centi vastag tövek, elég durván megnőttek :lol:
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2014.09.23. 17:16  Hozzászólás  Válasz tgwh (790) hsz.-re     Olvasás  
  •   795   


---
 
A tökszezon már javában beindult a szőlő meg már sehol nincsen. Idén kicsit korai minden, de csak kicsit. A szőlő az időjárás ellenére elég jó termést hozott és a cukorfoka sem rossz, a sütőtök is nagyon jó lett, főleg az óvári hengeres. A gesztenyét meg inkább hagyjuk, mert az kegyetlen kukacos :D
 


  2014.09.23. 13:21  Hozzászólás
  •   794   
Avatar

---
 
Nálam az üvegházban Matina, az Orange strawbwerry és a Yellow oxheart éldegél. Kint még van pár szem a German Gold-om, de sok eső miatt ehetetlenek. A Shott kint csak vegetál, van rajta némi termés, de nem érik inkább rohad.
 
Martinland
"The dog is the only one in the world who loves you own with you"
Charles Darwin


  2014.09.23. 13:17  Hozzászólás  Válasz lizy72 (792) hsz.-re     Olvasás  
  •   793   
Avatar

---
 
Nagyon szépek, de melyik is a Schott és melyik a Helsing, nekem mindkettő van, de egyik sem hasonlít ezekre!
 
Martinland
"The dog is the only one in the world who loves you own with you"
Charles Darwin


  2014.09.22. 21:34  Hozzászólás  Válasz baby-lon (777) hsz.-re     Olvasás  
  •   792   


terra alapító
 
Nálam is a Schott és a SM és a helsing junction legszebb, de a Gereg-től kapott nemesítés is tartotta magát eddig:
Fénykép0371 (480x640).jpg
Fénykép0370 (480x640).jpg
Fénykép0373 (480x640).jpg
Fénykép0375 (480x640).jpg
,

Még gyönyörű néhány mobil ás korall bokrom, a Mariska nénitől kapott patvarcai szőlőszem és paprika alakú és él, és Chocolate Cherry is.
 
Lizy


  2014.09.22. 20:31  Hozzászólás  Válasz baby-lon (789) hsz.-re     Olvasás  
  •   791   
Avatar

terra alapító
 
Kösz, nagy kő esett le, most még nem készültem fel lelkileg a fagyra.
 


  2014.09.22. 19:49  Hozzászólás  Válasz kisveréb (788) hsz.-re     Olvasás  
  •   790   
Avatar

terra alapító
 
A szőlőt meg préselni kell :) hamarosan must,-tök,- és gesztenyeszezon :D
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/




  2014.09.22. 19:42  Hozzászólás  Válasz baby-lon (786) hsz.-re     Olvasás  
  •   788   
Avatar

terra alapító
 
Ez komoly? Én még csak most kezdtem volna a fügét szedegetni, akkor megint lefagy a másodtermés. A szőlő is még fent van, már amit a rigók és a darazsak meghagytak, a lugas alatt tömény mustszag van. Paradicsomom még lenne egy ideig, bár nem sok, csak eszegetni.
Holnap akkor leszedem amit lehet, paradicsom, bab, cukkini, uborka...
 


  2014.09.22. 16:33  Hozzászólás  Válasz baby-lon (786) hsz.-re     Olvasás  
  •   787   
Avatar

terra alapító
 
Akkor fel kell készülni a céklaszüretre :D pont ma néztem körül a kertben, a paprikák bírják, teljesen egészségesek, csak épp már alig van rajtuk termés. A paradicsom kuka, a szőlőt elnézve valami betegség üthette fel a fejét. Meg némi - talán - vashiány? :D
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/




  2014.09.22. 15:54  Hozzászólás  Válasz baby-lon (778) hsz.-re     Olvasás  
  •   785   
Avatar

---
 
Ezt sajnos nem tették hozzá. Azt mondták szélcsendes helyeken.
Most is tartják még szerda reggelre:

kép_OMSZ.jpg
 


  2014.09.22. 14:18  Hozzászólás  Válasz kisveréb (783) hsz.-re     Olvasás  
  •   784   


terra alapító
 
Nálam már végük, a Schott lugas kivételével. Ő él és virul, és terem még mindig szépen. Éppen gondolkodtam, hogy jövőre lemondok róla a Lugas F1 javára, de persze marad. A többi fajtát úgy elkapta egy röpke hét alatt, hogy a komposztra sem mertem vetni, hanem mentek a kukába.
 


  2014.09.22. 12:19  Hozzászólás  Válasz baby-lon (777) hsz.-re     Olvasás  
  •   783   
Avatar

terra alapító
 
Tegnap újra szedtem vagy 3 kilót, nagy része Schott lugas és San Marzano. De nem mindegyik tő tartja magát ezekből a fajtákból sem, ott terem ahol egész nyáron láthatóan jól érezte magát. Van még termés az üvegházi Lugas F1-ek egy részén is.
 








  2014.09.22. 11:10  Hozzászólás  Válasz baby-lon (778) hsz.-re     Olvasás  
  •   779   
Avatar

terra alapító
 
Tegnap leszedtünk, vagy 25 kilót. A tövek mentek a komposztra. A Dixi Golden Giant még tartja magát. Rajta kívül van néhány, ami még nem dőlt ki teljesen, de a Dixi szinte teljesen rendben van.
 




  2014.09.22. 08:49  Hozzászólás
  •   777   
Avatar

terra alapító
 
Sziasztok!

No, lássuk a medvét, melyek a legstrapabíróbb paradicsomok? Kinek terem még, és milyen fajta? Kinek melyik maradt meg a legtovább?
 


  2014.09.21. 12:12  Hozzászólás  Válasz lizy72 (774) hsz.-re     Olvasás  
  •   776   
Avatar

terra alapító
 
Többnyire egy bőröndöt is hoz-visz, mindig van cucc, amit szállítani kell (itthon van egy lakása, ott csak dolgozik... legalábbis én remélem, nem végleg ment el).
 


  2014.09.21. 08:08  Hozzászólás
  •   775   
Avatar

---
 
Az OMSZ friss előrejelzése szerint szerda, csütörtök reggelre több felé fagy várható :(
 


  2014.09.20. 23:44  Hozzászólás  Válasz kisveréb (769) hsz.-re     Olvasás  
  •   774   


terra alapító
 
A tesóm egy kis kézi poggyásszal közlekedik, abba semmit nem lehet. A lányodék feladják a csomagot?
 
Lizy


  2014.09.20. 18:46  Hozzászólás
  •   773   
Avatar

terra alapító
 
Hosszas egyeztetés után megkaptuk az egyik vetőmag forgalmazó cég engedélyét, hogy a honlapjukon szereplő tasakképeket és rövid ismertetőket felhasználjuk, így bővült a fajtaismertetőnk. Remélhetőleg más forgalmazók is csatlakozni fognak. Személy szerint, szeretném ugyan ezt megcsinálni, paprikával is, és pár gyümölccsel is.

A SM is benne van. :-)

viewforum.php?f=38
 


  2014.09.20. 18:34  Hozzászólás  Válasz Ziza (771) hsz.-re     Olvasás  
  •   772   
Avatar

terra alapító
 
San Marzano. Enni szerintem nem finom, nincs sok leve. De lének, szárítani, sütni ideális.
 


  2014.09.20. 18:32  Hozzászólás  Válasz Mariska néni (770) hsz.-re     Olvasás  
  •   771   


---
 
"lehet kevesebb is (pl. ha sok benne a SM"

Bocsánat ha hétköznapit kérdezek, mi az az SM?
 


  2014.09.20. 15:52  Hozzászólás  Válasz Vebber (768) hsz.-re     Olvasás  
  •   770   


terra alapító
 
Igen, 120 körül kezdem, kábé egy óra múlva megforgatom, és akkor kis lángon addig, amíg a levét el nem süli, ez nálam 2-3 óra, de lehet kevesebb is (pl. ha sok benne a SM). Valóban nagyon összesül, nálam egy jól megpakolt tepsiből van egy befőttes üvegnyi. Ezt akkor készítem, amikor már minden paradicsom-nemű befőzés elkészült, és még mindig van bőven paradicsom, mert ehhez nagyon sokat el lehet használni kis munkával, illetve így ősszel, amikor már nem folyamatosan vagyunk a telken, hanem néha-néha hazajövünk. (Kint palackos gáz van, itthon pedig átalány.)
 


  2014.09.20. 12:43  Hozzászólás  Válasz Vebber (768) hsz.-re     Olvasás  
  •   769   
Avatar

terra alapító
 
Én kb 120-on sütöm a sült paradicsomot. Csináltam pár tepsivel, én nagyon szeretem, de valószinűleg mindet én fogom megenni - már amit nem ajándékozok el. A férjem inkább a szárított olivával leöntött paradicsomot kedveli. Egyébkén a sült paradicsom nagyon összesül, egy tepsinyi belefér két aprócska üvegbe - ami nem fér, az elfogy frissen...

Az én Belgiumban élő lányom mindig talál helyet a bőröndjében pár üveg lekvárnak, ennek-annak amit anyu csinált. Nem csoda, hogy üveghiányban szenvedtem, ezek a távol élők mindig csak hordják el. De most hoztam egy nagy adaggal vissza.
 




  2014.09.20. 12:18  Hozzászólás  Válasz lizy72 (764) hsz.-re     Olvasás  
  •   767   
Avatar

---
 
Feladott poggyászba mehet folyadék is. Fedélzetre nem lehet folyadékot felvinni.
 


  2014.09.20. 12:03  Hozzászólás  Válasz lizy72 (764) hsz.-re     Olvasás  
  •   766   


---
 
Én arra gondoltam, hogy a 20 vendégnek, aki jön gyereket köszönteni, mindegyiknek adni egy adag paradicsomot.
A módszer gyors, nem időigényes, és mindenki boldog :D
 


  2014.09.20. 10:31  Hozzászólás  Válasz lizy72 (764) hsz.-re     Olvasás  
  •   765   


terra alapító
 
A sült paradicsomot nagyon tudom ajánlani és igazán nem sok munka van vele. Tepsit olivával kikenni, sózni, rá pakolni dugig felezett paradicsomokat, újra sózni, kis olajjal meglocsolni. Lehet közé pakolni fokhagymákat, bazsalikomot, stb. Be a sütőbe, és 2-3 órát békén hagyni. Ha nem faljátok fel rögtön, akkor üvegekbe kanalazni, lezárva még kicsit kidunsztolni. Mennyei.
 


  2014.09.20. 09:39  Hozzászólás  Válasz erdeiboroka (763) hsz.-re     Olvasás  
  •   764   


terra alapító
 
Amiket szeretnek készítettem, de sajnos a Tesóm Belgiumba költözött, és repcsivel közlekedik, így nem tud vinni folyékony, vagy üvegbe zárt dolgokat, ezért nagyon le redukálódik amit gasztro ajándékként adhatok nekik.

Évek óta először nem csinálok nagy adag zakuszkát, mert az egyik nagy fogyasztó ő volt, a másik a férjem ( de ő már egyen ott ahová költözött :evil: ).
LEhet, hogy lé lesz belőle, mert azt én megiszom, legfeljebb többet iszok belőle. :lol:

Valahogy az üveges lecsó nekem nem jön be, nem tudom miért. Csináltam valamennyit, de nem lesz a kedvencem.
 
Lizy




  2014.09.20. 08:18  Hozzászólás
  •   762   


terra alapító
 
Nálam még elég sok pari van a töveken. A hétvégém nagyon zsúfolt (ma ebédre megyünk, az öcsémék hozzánk vacsorára jönnek, itt alszanak, holnap itt ebédelnek, aztán viszem őket Debrecenbe a repcsi térre, este pedig vagy 20-an jönnek a gyereket köszönteni), pedig valamit kéne kezdeni a paradicsomokkal.
Lé már van, lecsó már van, szárítani ma akarok.
Van valami ötlet, mit kezdhetek még velük ?

Paradicsomlekvárt csinált már valaki? A zöld paradicsomból csináltam, az elment. A zöldparadicsom chutney-t most öntögettem ki senkinek nem kellett.
 
Lizy


  2014.09.20. 08:00  Hozzászólás  Válasz gergerg (755) hsz.-re     Olvasás  
  •   761   


---
 
Hát itt most megint kiderül, hogy nem vagyok eléggé tudományosan kutató típus és nem végeztem ízösszehasonlító elemzéseket. A mindennapokban nem tűnt fel, hogy a Phantasia más ízű lenne, mint a többi. Az egész paradicsom jellegre a Lugas F1re hasonlít. Kerek piros nagydió méretű termései vannak. Tegnap szereztem egyet, hogy be tudjak számolni az ízélményről. Egy hibátlan (ilyenkor!!!) ámde elég félérett példány volt. Arról tudok nyilatkozni, hogy félérett paradicsom íze volt.
Megfelelő permetezéssel biztos sikerül tescogazdaságos ízt elérned. Mi semmit sem vegyszerezünk a kertben, és ami terem, az minden finom :-)
 


  2014.09.19. 20:36  Hozzászólás  Válasz gergerg (751) hsz.-re     Olvasás  
  •   760   
Avatar

---
 
Ok, bár szólhattál volna hamarabb, akkor a kisebbeket kezdjük enni. A hétvégén még ilyeneket szedtem, elég jól beindult a végére a fekete -fene tudja pontosan milyen fajta- paradicsom is (ez hamar elfogyott, mindenki szereti).

kép_par.jpg
 


  2014.09.19. 18:15  Hozzászólás  Válasz erdeiboroka (757) hsz.-re     Olvasás  
  •   759   
Avatar

terra alapító
 
Én is ugyanígy vagyok, bár nálam 40 a határszám. Persze idén is felmentem 50-re. De minden évben ki akarok próbálni néhány újat, most is hörcsögöltem pár új fajta magot, pl a Cherollát még nem próbáltam, aztán van Moneymaker magom és kaptam a lányom egyik szomszédjától sárga német koktélparadicsommagot, szerintem a Goldkrone lesz. Ennek a kedvéért lehet, hogy feladom a sárga paradicsomokkal szembeni ellenállást, nagyon finom volt. És még kértem Rhémantól is. Ez már 4 új... és a régiekből csak kettőtől válok meg, illetve lecserélem a saját paprika alakúmat a Mariska nénitől kapottra.
Ami biztos, hogy jövőre is lesz a mostaniakból: Lugas F1, Schott lugas, Szív, Roma VF, ACE, San MArzano, és egy kerek folytonnövő. Ez eddig 4 tő/ fajtával számolva 48, az ACE kap kettővel többet hogy legyen elég befőzőparadicsom és máris túl sok van... :lol:
 


  2014.09.19. 18:03  Hozzászólás  Válasz erdeiboroka (757) hsz.-re     Olvasás  
  •   758   
Avatar

terra alapító
 
Minden fajtából elég egy-két tő, néhány tucat év alatt meg is lesznek az igaziak :D
Nyílván lehetetlen mindet kipróbálni, hiszen két egymást követő évben teljesen más ízű lehet ugyan az a fajta.
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2014.09.19. 16:57  Hozzászólás  Válasz baby-lon (753) hsz.-re     Olvasás  
  •   757   


---
 
Ajajj...
Úgy jártam, mint a szarka, sokat akarok, de nem bírja a farkam (hogy kell ezt nőiesen mondani???)
Az én háztartásomban 32 tő paradicsom fér el, ennyi palántának van hely az ablakban, ennyi növény fér el a veteményben, ennyinek jut karó...
A fele az mindig a stabil, bevált fajták (4 legkorábbi faparadicsom, 4 lugas, 4 ökörszív és 4 phantasia) a többi a szeretem de nem kell belőle sok fajták meg a kísérleti új fajták.
Eddig bohóckodtam néhány tucat fajtával, hogy legyen mindenféle alakú, méretű és színű paradicsom a kertben. De a Ti nyilvántartásotokban lévő többszáz fajta az szinte ijesztő (nem találok leesettazállamsmilyt).
És már most van majdnem 20 féle kipróbálni való paradicsommagom, le kell állnom :cry:
 


  2014.09.19. 16:41  Hozzászólás  Válasz kisveréb (754) hsz.-re     Olvasás  
  •   756   
Avatar

terra alapító
 
Én holnap megyek a kertbe, és lapátolom kifelé őket. (ha nem esik az eső)
 




  2014.09.19. 16:11  Hozzászólás  Válasz Vebber (750) hsz.-re     Olvasás  
  •   754   
Avatar

terra alapító
 
Most jöttem haza unokanézőből, de amíg elvoltunk 20 mm eső esett itt. Előtte sokáig semmi.
Ami paradicsomom már korábban kipusztult, az már nincs, és ami van az se mind terem. De azért mielőtt mentünk, mondtam a lányomnak hogy csak egy kevés paradicsomot tudok vinni, erre amikor odaértünk kinevetett, mert az a kevés majd egy kosárnyi lett. Most is leszedtem vagy 3 kilót, ami azóta ért. Sajnos az ökörsziveket kirágják a csigák.
 


  2014.09.19. 06:29  Hozzászólás  Válasz erdeiboroka (752) hsz.-re     Olvasás  
  •   753   
Avatar

terra alapító
 
Szia! Próbálj ki minél több félét! Csak úgy jöhet rá az ember, hogy mit szeret. Én is tudom adni jópár magot. A fajtákat beírom a keres-kínálba, ha kérsz, írj egy mailt.
 


  2014.09.18. 22:04  Hozzászólás
  •   752   


---
 
Tehát a kipróbált paradicsomfajta az a Phantasia F1 névre hallgat és aranyárban adják a magját.
Azt hiszem, itt szereztem be:
http://www.mezogazdasagibolt.hu/index.p ... =phantasia
Egyszer nekiveselkedtem, hogy megfejtsem a rezisztencia leírását:
HR: ToMV / Ff:1-5 / Fol:0,1 / For / On / Pi / Va / Vd / Ma / Mi / Mj / Si.
Eddig jutottam:
REZISZTENCIA RÖVIDÍTÉSEK
HR nagyfokú ellenálló képesség
IR közepes ellenálló képesség
ToMV Paradicsom mozaik vírus
TSWV Paradicsom bronzfoltosság vírus
Ff Kladospóriumos betegség
Fol Fuzáriumos hervadás
For Gyökérnyak fuzárium
On Paradicsom lisztharmat
Pi Fitoftórás betegség
Pl Gyökérparásodás
Va Verticillium albo-atrum
Vd Verticillium dahliae
Ma Gyökérgubacs-fonálféreg
Mi Meloidogyne incognita
Mj Meloidogyne javanica
Si Ezüstlevelűség
Mindenkinek sok szerencsét kívánok a megfejtéshez...
Nekem az jött le, hogy ez a fajta paradicsomvész rezisztens (csak ezt az egy fajtát találtam, ami ilyen), és ebben lehet is valami, mert a kertben az összes paradicsom már nagyon gyatrán néz ki, ez a négy tő meg még viszonylag jobban bírja, még ha betegek is.
 


ElőzőKövetkező

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég