Őszibarack, Nektarin és Sárga-kajszi barack Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
Háztáji veteményes, növényei, örömei és bánatai, a gyümölcsös témái, valamint a kertben termesztett vadnövények jönnek ide. NE tessék ide írni módszerekről, pl. gyümölcsfák oltásáról.
  2015.01.14. 19:07  Hozzászólás  Válasz szerzolaszlo (1200) hsz.-re     Olvasás  
  •   1202   
Avatar

terra alapító
 
A nyesedékaprítónál minden kés egy irányban vág? A vágás síkjával megegyező irányú egyenes gallybarab nem fog a kések közé szorulni?
 












  2015.01.13. 08:39  Hozzászólás  Válasz Levikes (1194) hsz.-re     Olvasás  
  •   1195   


---
 
Levikes, nem tudom gyerekkorodban mennyit sároztál, én igen. Ha javasolhatnám a megfelelő /köztes állagú/ iszapot, vagy sarat az ültetéshez. Ez jól tapad a gyökerekhez, valamennyire állítható, 1-2 napon belül távozik a víz és nem lesz levegős az ültetés, jó lesz a tömörödöttség, stb....
 


  2015.01.13. 06:20  Hozzászólás
  •   1194   


*
 
Nálam ki vannak ásva a gödrök, így elméletileg azzal nincs gond, kérdés lesz a szerdai miskolci időjárás. Ha nem lesz fagy akkor nekifutok, ha kemény lesz a talaj akkor elteszem a fákat későbbre a házikertbe.
 


  2015.01.12. 21:28  Hozzászólás  Válasz délkelet (1192) hsz.-re     Olvasás  
  •   1193   


*
 
Persze ,ebben igazad van.Mindenki magából indul ki /már ha nem nagytermelő/.
 


  2015.01.12. 21:25  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (1190) hsz.-re     Olvasás  
  •   1192   
Avatar

---
 
Felénk saját gyártmányú őszibarack szinte nem létezik. A kajszik a virágzáskori fagyok miatt bizonytalanok, ritkán van bőven belőlük és emiatt elég keresettek. Ha arra gondolok, hogy létezhetnek jónéhányan olyan emberek,mint én, akik pl. a paradicsomot akkor kívánják, amikor még- ill. már alig van, remélhetőleg eladható lenne számukra - nem ipari mennyiségben - a kései kajszi is.
 


  2015.01.12. 21:15  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (1179) hsz.-re     Olvasás  
  •   1191   


*
 
Megnézve a földet annyit változtatnék,hogy le tudom földelni a fákat...de kiültetni ha akarnám se tudnám ,logisztikailag nem megoldható ilyenkor a hegyi ültetés.Ennyi,marad a tavasz.
 


  2015.01.12. 21:12  Hozzászólás  Válasz xenil (1183) hsz.-re     Olvasás  
  •   1190   


*
 
Az őszik nem augusztusban jelennek meg,akkor már dömping van...a kajszival az a gond,/legalább is felénk/ ,hogy friss fogyasztásra nemigen vesznek,inkább csak befőzni...ha az megvan nemigen kell...inkább az őszibarack./ez persze csak a saját tapasztalat/.Persze választékbővítőnek be lehet iktatni,de nagyobb mennyiséget nem ültetnék belőle...az őszi időjárás meg elég bizonytalan,ezért is nem favorizálom szept közepe után a barackokat...de mindenki a saját belátása szerint cselekedjen :-)
 


  2015.01.12. 18:35  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (1186) hsz.-re     Olvasás  
  •   1189   
Avatar

---
 
Ebben viszont teljesen egyetértek... :D Nálad ugyanis teljesen más a helyzet, mint nálam: az amúgy legnagyobb kedvenc őszibarack nekem gyakorlatilag nincs, csak egy két fiatal, még nem termő fám ill. jónéhány idei szemzésem van. Ebben az időszakban szinte csak körtét tudok enni, ezért örülök a kései kajszinak (meg remélhetőleg pár év múlva az őszinek is; elalvás előtt odakészítek az ágyhoz néhány papírzsebkendőt, mert már a gondolatára is csorog a nyálam... :-D )
 




  2015.01.12. 16:44  Hozzászólás  Válasz STiszteletes (1185) hsz.-re     Olvasás  
  •   1187   


*
 
Most a téli ültetésről van szó...én fagyos földbe nem ültetek...
 


  2015.01.12. 16:42  Hozzászólás  Válasz délkelet (1180) hsz.-re     Olvasás  
  •   1186   


*
 
Ízlés dolga...nekem addig folyamatosan van őszibarackom,azt se győzzük enni,meg szept elején van körte ,szilv , alma is...szóval újabb kajszi nem igen kellene /persze ami van az van :-) ...én az esetleges magyar nemesítésekre gondoltam/
 


  2015.01.12. 12:33  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (1179) hsz.-re     Olvasás  
  •   1185   


---
 
Tavaly előtt annyi csapadék volt nálunk az ültetési szezonban, hogy csak vasvillával tudtam ültetni, ásót, lapátot minden mozdulat után takarítani kellett volna. Nekem kifogástalanul mind megeredt.
 


  2015.01.12. 12:31  Hozzászólás  Válasz xenil (1183) hsz.-re     Olvasás  
  •   1184   


---
 
Ha valaki helyi piacra is termel(és nem nagybanira), akkor sztem feltétlenül szükség van a szeptemberi kajszira, eladható. Ami nagyon fontos, hogy jó legyen az íze ( ne az, amit a Tescóban megszoktak a külföldi barackokkal), és kevés reklámmal eladható(főleg, hogy nem sok embernek van még)
 


  2015.01.12. 07:50  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (1178) hsz.-re     Olvasás  
  •   1183   


---
 
Sziasztok!
Az októbert én is feleslegesnek tartom a piac szempontjából, de házikertben néha jól esne megennem egy jó ízű kajszit még októberben is. A szeptemberrel viszont nem értek egyet, szerintem új piaci lehetőségek rejtőznek benne. A magyar kajszi termesztés a korai idényben nem versenyezhet a francia, vagy olasz fajtákkal, mivel kevés a megfelelő termőhely, a másik pedig az az, hogy ilyenkor náluk már javában érnek a jobbnál jobb fajták. Ezzel szemben ott a későbbi fajták is leérnek augusztusban és szeptember üresen marad. Tudom, hogy az őszibarack augusztusi megjelenésével beszűkül az igény a kajszira, de egy kis leleményeséggel, és figyelem felkeltéssel, akár ezt a szezont is meg lehetne célozni.
Ui:.Attila dobok egy pm-et.
 


  2015.01.11. 21:47  Hozzászólás  Válasz Lactarius (1181) hsz.-re     Olvasás  
  •   1182   
Avatar

---
 
Az az egy szem...? A Bergeron (két nagy fám közül az egyik) július vége fel érett le, az összesen két szem Farclo-t (az egyik valamiért nem érett be teljesen, lepottyant idő előtt) nem lehetett látni a lombok között, mert azok is zöldek voltak még akkor.
 




  2015.01.11. 19:56  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (1178) hsz.-re     Olvasás  
  •   1180   
Avatar

---
 
Ezzel most kivételesen nem értek egyet: nekem kifejezetten jólesett az az egy szem beérett Farclo, amit szept. 15-én szedtem le. Nekem ugyan kevés termő fám van, a Bergeron után egy jó hónap telt el, hogy ismét ehettem barackot. :)
 


  2015.01.11. 19:31  Hozzászólás  Válasz Levikes (1175) hsz.-re     Olvasás  
  •   1179   


*
 
Én egyszer ültettem ilyen körülmények között...úgy bányásztam ki a földet...duplán szivattam meg magamat,mert egész nap megtartott mire 11 fát elültettem + alig eredt meg belőlük,mert /gondolom/ kiszáradtak.Én leviszem a pincébe és ott szépen ellesznek addig amig normálisan lehet ültetni.
 


  2015.01.11. 19:29  Hozzászólás  Válasz xenil (1173) hsz.-re     Olvasás  
  •   1178   


*
 
Azért a szept és főleg az okt kajszinál már sztem fölösleges...inkább a már meglévő időszakra csinálnának jobbnál jobb fajtákat.
 


  2015.01.11. 19:27  Hozzászólás  Válasz xenil (1170) hsz.-re     Olvasás  
  •   1177   


*
 
Mivel mindegyik még nem termett nem tudom ,de eléggé változó állapotúak voltak.Gondolom attól függ,melyiket honnan szerezte be.
Volt köztük egy őszi is ,na az meg se eredt.A kajszi eddig 2 szemet termett/ 2010.őszén ültettem ezeket/...a körtékből is egyik meghalt...szerencsére vágtam belőle oltóvesszőt és az él...aki rendezte anno,volt ott...elég káoszosnak írta le...persze azóta változhatott....de lutri sztem.
 


  2015.01.11. 19:23  Hozzászólás  Válasz Levikes (1175) hsz.-re     Olvasás  
  •   1176   
Avatar

terra alapító
 
Fagyban és fagyott földbe ne ültess. 0°C felett és kiolvadt, vagy fagymentes földbe nyugodtan ültethetsz. Persze ilyenkor nehezebb porhanyós földet találni, de a lényeg az, hogy ne legyen levegőben /rögös földben/ a gyökér.
 


  2015.01.11. 19:15  Hozzászólás
  •   1175   


*
 
Sziasztok, mit tanácsoltok, a héten a +4, -3 °C-ban elültessem a végleges helyükre a csemetéket, vagy ideiglenesen vermeljem el őket a házikertben, és melegebb időben vigyem ki őket a hegyre? Nem sínylik meg a fák a többszöri mozgatást?, de feleslegesen sem pazarolnám a szabadságaimat. (Szerdán lesznek meg a fák)
 


  2015.01.11. 18:10  Hozzászólás  Válasz xenil (1172) hsz.-re     Olvasás  
  •   1174   
Avatar

---
 
Hát időm, az most nincs. :) Most is azért vagyok bent mert fája a fejem és másra most képtelen vagyok.

De ne vedd visszautasításnak, idővel lehet ráállok. A gond csak az, hogy az említett könyvek nem kimondottan csonthéjasokra összpontosítanak. Úgy általában beszélnek a metszésekről, korona fajtákról, családi ház kertjéről. Az egyik komolyabb, 700 oldalas (pomikultúra) de sajnos románul van.
 


  2015.01.11. 10:32  Hozzászólás  Válasz Lactarius (1169) hsz.-re     Olvasás  
  •   1173   


---
 
Szerintem ne is csodálkozzunk, ha ilyen hülye eljárású technikákat próbálnak alkalmazni, ahelyett, hogy keresztezéseket végeznének rezisztens fajták, és késői érésűek bevonásával, nyomják itt a szabad megporzású magvetést. :( Olvastam, hogy már van októberben érő fajta is, csak erre is ugyanez a helyzet mint a Kesch Psarnál, itt is a nagyobb méretű magoncra várnak, ahelyett, hogy egy egész augusztust, esetleg szeptember elejét lefogó fajtasort hoznának létre mondjuk a harlayne bevonásával. Később a legkésőbb érőt visszakereztezhetnék az októberi anyafajtával. Sokszor érthetetlen, hogy miért nincs fantáziájuk, vagy a pénz hiányával van a gond?
 


  2015.01.11. 10:28  Hozzászólás  Válasz andras (1171) hsz.-re     Olvasás  
  •   1172   


---
 
Ha esetleg lesz egy kis szabadidőd nem tudnád felszkennelni őket, minden érdekel ami a csonthéjas témában van. :)
 


  2015.01.11. 09:20  Hozzászólás  Válasz Lactarius (1167) hsz.-re     Olvasás  
  •   1171   
Avatar

---
 
Követtem én is a példádat, pénteken beugrottam a könyvtárba. Négy könyvet vettem ki.
Sajnos a legfrissebb 1982-es. Kettő 1974 egy 1972. Ennek ellenére, az első ránézésre elég jó sok információt tartalmaz. Sok időm nem volt velük foglalkozni. :(
 


  2015.01.10. 22:12  Hozzászólás
  •   1170   


---
 
És legalább azt kaptad amit kiírtak? Mert azért érdekel mivel nagyon nehezen lehet beszerezni itt magyarban ahogy sok egyébb mást is.
 


  2015.01.10. 21:57  Hozzászólás  Válasz STiszteletes (1168) hsz.-re     Olvasás  
  •   1169   


---
 
igen, pl. a Corlate egy Kecs-Spar (szeptemberi érésű, kis gyümölcsű ázsiai fajta) szabadbeporzású magonc, ahol szinte minden utód kisgyümölcsű volt, aztán végre találtak egy nagyobbat, ez lett a x/x hibrid, azaz a Corlate
 


  2015.01.10. 21:49  Hozzászólás  Válasz Lactarius (1164) hsz.-re     Olvasás  
  •   1168   


---
 
Úgy tűnik, mintha csak vaktában keresztezgetnének, aztán ebből lett egy "valami"...
 


  2015.01.10. 21:37  Hozzászólás  Válasz xenil (1158) hsz.-re     Olvasás  
  •   1167   


---
 
Annyi jót olvastam, hogy pár éve elkezdték a rezisztens fajták nemesítését (Orangered, Goldrich, Aurora stb), már 4000 hibrid van, amiből talán 10 év múlva lesz egy-két elismert fajta, azaz kb 20-30 év lemaradással más országokhoz képest. No de mit várunk egy olyan országban, ahol a fajtabejelentés előtt/alatt lévő hibridek jó része is moldáv, rószabarack, korai piros stb keresztezés a bíborkajszival, mandulakajszival, magyar kajszival, meg Harmat szabadbeporzású magonc stb).
 


  2015.01.10. 21:32  Hozzászólás  Válasz xenil (1162) hsz.-re     Olvasás  
  •   1166   


*
 
Nem javaslom,amolyan viszonteladó,mindenhonnan szed össze különböző minőségű fákat...nekem van/volt onnan fám,fáim...
 


  2015.01.10. 21:31  Hozzászólás  Válasz Alibá (1161) hsz.-re     Olvasás  
  •   1165   


*
 
Mivel egyre kevesebb a nagy fám és több az intenzív-szerű,ezek nem igényelnek sok metszést...ill.mivel nem magasak ,földről végezve ,gyorsan lehet csinálni.A csonthéjasok meg amúgy is később kerülnének sorra,szóval majd elkészül... ;-)
 


  2015.01.10. 21:28  Hozzászólás  Válasz STiszteletes (1163) hsz.-re     Olvasás  
  •   1164   


---
 
Pl. Corlate (aug 2-3. dekádjában érik, nem szeptemberben...) : önmeddő, erősen sharka- és moníliaérzékeny, nagyon korán virágzik, gyenge a fagytűrése, levéltetű szereti, túlkötődésre hajlamos (ekkor itkítandó), érzékeny a szüreti időpont helyes megválasztására, féloldalasan érik, az érett oldalon a csontár körül barnulhat - na, ki akar ebből ültetni? :)) (én inkább a Farhiallal próbálkozom); jó tulajdonságai: későn érik, nagy gyümölcs,magvaváló, kellemes íz, viszonylag jól szállítható.
 




  2015.01.10. 20:47  Hozzászólás
  •   1162   


---
 
Még mielőtt el nem felejtem. A mi nap keresgéltem a francia Anegat után, ami helyettesíthetné a Bergeront. Találtam egy szlovák oldalt a klívia-t , ezen az oldalon lehet belőle vásárolni, bár eléggé drága 22 euro, mivel a licens díjat is ki kell rá fizetni, bár ez szubjektív, de szerintem megéri. :wave:
 


  2015.01.10. 20:32  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (1160) hsz.-re     Olvasás  
  •   1161   
Avatar

terra alapító
 
Aztán tavasszal meg nem győzöd magad utólérni. Én az almát, körtét mindig télen (havon, fagyon, hogy ne ragadjon) metszem, az őszibarackot, kajszit meg többször körbejárom és eldöntöm, aztán jelölöm, hogy mit vágok majd le (kék drót) és mi marad (piros drót). Igaz ráérek és a napi egészségügyi sétám alatt csinálom.
Egy régebbi kép :
2013.03.24. Ő.b. orsó 006 kicsi (FASOR).JPG
 


  2015.01.10. 20:07  Hozzászólás  Válasz Lactarius (1157) hsz.-re     Olvasás  
  •   1160   


*
 
Én meg úgy döntöttem idén ,hogy télen nem metszek semmit...max a kiwit majd tél vége felé.
 


  2015.01.10. 20:05  Hozzászólás  Válasz Lactarius (1156) hsz.-re     Olvasás  
  •   1159   


*
 
Hát ..én sem értem mit akar a magyar kutatás...de nem csak a fajtákat,az alanyokat sem próbálják honosítani.Nehezen tudom elképzelni,hogy ha szanaszét Európában használhatóak a Wangenheim származékok /Weiva, Wavit, Waxwa/, az Ishtara,az Adesoto,akkor nálunk miért nem ? Mármint a kutatók szerint...Miközben pl a Soltész M: Integrált gyümölcstermesztés c. könyvében /amit 16 éve kaptam születésnapomra.../ az Ishtara már szerepelt ,de más új alanyok is ismertek voltak már pl a Barrier,Torinel stb.
Mellesleg én mindhárom fent említett alannyal elégedett vagyok...Adesoton több éve termő nektarinom van, az Ishtarán nagyon nagyon szépen fejlődnek a fáim /különösen a kajszik,a két éve tavasszal ültetettek tavaly már termést is mutattak/, de a Weivások is kellően fejlődtek a tavaly tavaszi kiültetés után.Én " magyar " alanyra már nem is ültetnék csonthéjast...

...ja nem tudom a Docera-hoz mit szólnának???
 


  2015.01.10. 20:03  Hozzászólás  Válasz Lactarius (1156) hsz.-re     Olvasás  
  •   1158   


---
 
Jó estét!

Számomra is érthetetlen ez az egész. Szalay László igen kedves ember, nagyon közvetlen és csak dicsérni tudom. De ez a dolog nem rajta múlik a nemesítési munka javarészt a Ceglédi állomáson zajlik. Az eddigi fajtájuk közül szinte mind dicséretre méltó, azonban egyik sem nevezhető terminátornak a betegségekkel szemben. A fajták nagy része eléggé gyengén tolerálja a betegségeket, és a fagyot is sajnos, de kétség kívül a világon a legjobbak között vannak már ami az ízüket illeti.
Az Aurora korai fajta, és megjegyzem a Harlayne mellett a Stark Early Orange is fellelhető Magyarországon aminek rezisztenciája közel megegyezik a harlaynéval. Későn virágzik, mély nyugalom igénye közel 1400 óra az olasz felmérések szerint (ezzel a harlaynet is megelőzi jó 300-al). Arról nem is beszélve hogy június 20.-a körül érik ez a fajta, a kettő keresztezéséből igen csak betegség-fagy ellenálló korai érésű fajtát lehetne létrehozni. A Románok ezt már megtették az Auras-al, és ehhez hasonlóan a franciák középérésűt hoztak létre a Bergeron bevonásával, és ezzel a fajtával Shamade néven.
A legfőbb problémának azt látom, hogy a " magyarkajszi íz "megtartása nagyon rányomja a bélyeget a nemesítési programra és, így a betegségek, illetve fagykárokkal szembeni nemesítés a háttérbe szorul.
 




  2015.01.10. 19:16  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (1152) hsz.-re     Olvasás  
  •   1156   


---
 
Hát igen, lehet laikus vagyok, de ha már elkezdtek az Aurora-val a korai érése és PPV-rezisztenciája miatt kísérletezni, akkor miért nem lépnek tovább pl. a Harlayne bevonásával (Szalay már a 2003-as könyvében említi, mint lehetséges alapamyagot). pl- az óriás fajtákat keresztezve vele stb. Olvasom miket írnak az új "Cor-" fajtákról, hát a leírtak alapján bolond lennék azt telepíteni. A fajtajegyzékből meg törölnek régi fajtákat, és helyébe olyan, fagyérzékenysége miatt már tíz évvel ezelőtt alkalmatlannak minősített fajta kerül, mint a Roxana.
 




  2015.01.10. 16:17  Hozzászólás
  •   1154   
Avatar

---
 
Megdőlt a napi max. meleg rekord. Kíváncsi leszek hova regisztrálták a legmelegebbet.
 


  2015.01.09. 19:12  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (1148) hsz.-re     Olvasás  
  •   1153   


---
 
Szia!
Rendben, köszönöm akkor jelezni fogom az igényemet. Reméljük nem lesz PPV-s francia oldalak szerint rezisztensnek írják le, és az érési idő is pont megfelelő, nagyon bízom benne hogy jól teljesítő fajta lesz.
 


  2015.01.09. 17:04  Hozzászólás  Válasz Lactarius (1149) hsz.-re     Olvasás  
  •   1152   


*
 
Nálam is volt már kint a Soltész-féle ,jó.Arra azért kiváncsi vagyok,hogy a fajtajelöltekből mikor lesznek kapható fajták...
de pl az új magyar almák is kiváncsi leszek mikor kerülnek forgalomba /Hesztia,Artemisz stb/.
A kajszi...sztem se az igazi a keresztezési alapanyag...vajon miért ültetnek a nagytermelők is francia,meg olasz,meg kanadai fajtákat ???...és miért nem afgánokat...
 


ElőzőKövetkező

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; bingbot/2.0; +http://www.bing.com/bingbot.htm) Chrome/116.0.1938.76 Safari/537.36 valamint 17 vendég