Őszibarack, Nektarin és Sárga-kajszi barack Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
Háztáji veteményes, növényei, örömei és bánatai, a gyümölcsös témái, valamint a kertben termesztett vadnövények jönnek ide. NE tessék ide írni módszerekről, pl. gyümölcsfák oltásáról.
  2022.07.22. 06:10  Hozzászólás
  •   11104   
Avatar

---
 
Nálunk így állnak a kajszik.
A Bergeval lassan érik, egyet-egyet ledob magáról, de még nem értettek. Finom édesek, de marad egy kis savanykás utóíz. Ha hagyom érni magában, akkor egyre levesesebb és édesebb.
A Bréda még kemény, de azért egyet megkóstoltam. Tipikus kajszi íz, finom édes, de érzik, hogy éretlen. Gyümölcs 50-70g.
A Betinkából 4 darab maradt meg, még ez sem teljesen érett, de nagyon szép színe van. Köszönöm Camron-nak, sok éve kaptam, de csak az idén tudom megkóstolni. Majd beszámolok róla.
Maradt néhány Zard is, most kezdik váltani a színűket.
A Farbaly meg a Farhial bőven kötött, de sajnos elkapta a stigma és csúnyán mutatkozik a gyümölcsökön.

Bergeval.jpg
Bergeval
Megtekintve 15558 alkalommal.

Betinka.jpg
Betinka
Megtekintve 15558 alkalommal.

Betinka 1.jpg
Betinka
Megtekintve 15558 alkalommal.

Breda 2.jpg
Bréda
Megtekintve 15558 alkalommal.

 


  2022.07.18. 20:06  Hozzászólás
  •   11103   
Avatar

---
 
Nálunk vége a kajszi szezonnak már csak egy kevés Lady van a fákon ... :dejo: Az őszik viszont érnek ezerrel most az Early Rh van teljes érésben,de már a Royal Glory-Majestik duó + a Redhaven is jó lehet hétvégére,,, a két Royalnál elég eltalálni a pontos szedési érettséget....Most már itt is nagyon érezni a szárazság hatását nem igen akarnak hízni az aszály minket is elkezdet sújtani öntözni kell a fákat bőségesen .....
 


  2022.07.10. 22:54  Hozzászólás
  •   11102   


---
 
Hello, ma láttam Auchanban:
Közepes méretű és világos vanilla cot.
Meglepően ehető, bolti mivolta ellenére is.
Édes, nincs jellegzetes aromája, nem savas, állaga jó, összességében ehető...
vanilla_cot.jpg
------------------------
Megtekintve 15925 alkalommal.


vanille_cot.jpg
------------------------
Megtekintve 15925 alkalommal.

 


  2022.07.09. 20:24  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (11100) hsz.-re     Olvasás  
  •   11101   
Avatar

---
 
Az én fajtám neve minden valószínűség szerint Cot'n Candy. Eleinte ódzkodtam kicsit tőle, de mára egészen megkedveltem (és másoknak is tetszik az íze, igaz, főleg a cukor dominál benne)
 


  2022.07.09. 20:15  Hozzászólás  Válasz délkelet (11099) hsz.-re     Olvasás  
  •   11100   


---
 
Ez keleti beszerzés, nem is volt fajtanév hozzá, csak annyi, hogy Aprium...
 


  2022.07.09. 20:11  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (11097) hsz.-re     Olvasás  
  •   11099   
Avatar

---
 
Az enyém akkor nem ez a fajta, mert nálam még sötétzöld ill. olyannyira magvaváló, hogy késsel kettévágva kiesik belőle a mag
 


  2022.07.09. 20:06  Hozzászólás
  •   11098   


---
 
Egy kevésbé ismert őszibarack...még érés előtt : Winegold....és kezd érni a legkorábbi Royalom, a Gem / ami teljesen jó ízű, nem full édes/ :
 


  2022.07.09. 20:05  Hozzászólás
  •   11097   


---
 
Csak félig tartozik ide, Aprium : ...inkább csak érdekesség , nem nagy, nem bőtermő, nem magvaváló...
 


  2022.07.09. 04:44  Hozzászólás
  •   11096   


---
 
Extreme Beauty

Még Csarli hozta a fát. Eszméletlen finom sárga husú nektarin. Külsőre mindenki szilvának nézte :) Szomszéd néni azt mondta, hogy ő még ilyen finom édes, zamatos gyümölcsöt nem evett.


IMG_4539.JPG
------------------------
Megtekintve 13626 alkalommal.

 


  2022.07.08. 21:42  Hozzászólás  Válasz alex (11094) hsz.-re     Olvasás  
  •   11095   
Avatar

---
 
Köszönöm szépen Alex! Hirtelen csak egy dologra reagálnék: a magbélről azt állítottam, hogy édes. No, ennek előzménye van, mert mielőtt ezt leírtam volna, beszéltem erről egy 70 év feletti, jó észjárású szomszédommal (Romániában élő magyar ember, aki gyerekként gyakran csemegézett a kajszimagok belsejéből). Elmondtam neki, hogy megkóstoltam a magbelet és éreztem evés közben kesernyés ízt. Kérdeztem tőle, hogy akkor erre a magbélre a keserű jellemzés illik? Azt válaszolta, hogy ha keserű lenne a magbele, akkor én azt nem tudnám megenni. Ezért gondoltam, hogy ennek megfelelően akkor az édest kell írnom.
Közben még egy: valóban olvastam én is valahol, hogy csúcsos a gyümölcs alakja ... no az enyém nem olyan. Ezek után vannak kételyeim a fajtaazonossággal kapcsolatban.
 


  2022.07.08. 20:57  Hozzászólás
  •   11094   


---
 
"Ambrózia (Santo Ambrogio)
Az Adriai-tenger olasz partvidékén, Firenze környékén szelektálták. Egy francia faiskola hozta forgalomba 1853-ban. Régebben Európában sokfelé termesztették, még a Kaukázus vidékén is, de ma már nem foglalkoznak vele, pedig a Tiszántúlon szívesen ültették. Fája erős növekedésű, széthajló koronát fejleszt. Fagytűrése közepes. Bőtermő.Gyümölcse nagyméretű, megnyúlt,jellegzetesen csúcsos alakú. Július közepén, a Gönci magyar kajszi fajtával egy időben érik. Héja halványsárga, fedőszíne vörös. Húsa is világos. Egyenetlenül érik és puhul (mint a Mandulakajszi C.712 klónjai). Íze kellemes, de magbele keserű."
Surányi Dezső (szerk.)2011. A sárgabarack. Régi hazai és külfőldi fajták (alfejezet) 265. oldal
 


  2022.07.08. 19:28  Hozzászólás  Válasz alex (11092) hsz.-re     Olvasás  
  •   11093   
Avatar

---
 
Köszönöm előre is, ha megtennéd! Nagyon kíváncsi lennék rá :dejo: (legfeljebb kicsit szégyenkezem, ha nem pontos leírást adtam róla)
 


  2022.07.08. 18:36  Hozzászólás  Válasz délkelet (11090) hsz.-re     Olvasás  
  •   11092   


---
 
A Surányi Dezső féle "A sárgabarack" című könyvben egy kb. 6-8 soros leírás van róla. Ha érdekel, akkor begépelhetem ide ezt a 6-8 sort.
 




  2022.07.07. 23:57  Hozzászólás
  •   11090   
Avatar

---
 
Ambrózia: szinte semmit sem lehet találni róla a neten (magyar oldalakon épp csak megemlítik, talán a törökök említik többször és jellemezik valamennyire). A magam módján én is megpróbálkozom leírni a tulajdonságait, főleg azokat, amik nekem leginkább feltűntek. Kezdem a hátrányaival, mert természetesen vannak ilyenek is: amit elsőként észrevettem, hogy a bőre az átlagosnál kicsit rágósabb. Igen nagy a magja is, bár talán ez nem akkora nagy baj (a magbél édes egyébként). Harmadikként pedig a magam részéről egy kicsivel több cukrot el tudnék képzelni a gyümölcsben (de ezt lehet, hogy ezt a mostani igen édes fajtákhoz való hozzászokásom mondatja velem). Most pedig jöjjenek a pozitívak, illetve azok, amikre lehet jól, vagy kevésbé jól tekinteni. Az íze nagyon harmonikus, annak ellenére, hogy minimális cukor hiánya van szerintem. Ami nagyon tetszett benne, hogy nem éreztem savanyúnak, savanykásnak a barackot, hanem a manapság gyakran használt szóval citrusosnak nevezném, ami egy egész más kategória (nem a divat mondatja velem, tényleg így gondolom). A teljes érésben lévő gyümölcs illata pedig nagyon megfogott, egyszerűen nem lehet betelni vele (talán ezért is lehet olyan finom a belőle készített lekvár? ... a vajdaságiak írják róla, hogy az Ambrózia lekvárja talán a legfinomabb és a különböző versenyeken gyakran díjnyertes). Nem írtam még olyan fontos tulajdonságáról, hogy a teljes érés a fán következik be, a nagyon puha barack sem pottyan a földre (10 szem alapján írom ezt, ami azért elég kevés ahhoz, hogy ezt biztonsággal tudjam megállapítani). Ami még feltűnt, hogy az éretlen, kemény, zöld barack elég gyorsan elérte a teljes érettséget (persze pont ekkor volt a legnagyobb kánikula). A színe, ahogy a képen is látható, nem éppen megnyerő (érdekes módon a hús színe sötétebb, mint a bőre), a piacon nem hiszem, hogy megakadna rajta a vevők szeme (már amennyiben a puhasága miatt egyáltalán a piacra kerülne ... ebben nagyon hasonlít a Rubistára). Friss fogyasztásra én egyértelműen az Ambróziát választanám utóbbival szemben. Az eddigiekben akkor már le is írtam, hogy milyen felhasználási lehetőségei vannak: elsősorban lekvár készítés, másodsorban friss fogyasztás (a pálinka főzésről nincs tippem, befőzésre teljesen alkalmatlannak látom).
Biztosan hiányos ez a leírás, de nekem ezek voltak a legfontosabb tulajdonságai. Még adódna egy fontos kérdés: helye van-e a kertben vagy sem? Én azt gondolom, hogy igen, de csak kis mennyiségben és kizárólag saját fogyasztásra (illetve azoknak, akiknek az őszibarackok közül már nem a Royalok, Extreme-k a favoritok)
Végezetül szeretném megköszönni CAMROM-nak, hogy fáradozott a szaporítóanyag beszerzésén (ami általa hozzám is elkerült), baby-lon-nak pedig a folyamatos szurkolást, hogy tudjak írni pár sort erről a fajtáról.
IMG_20220701_182312.jpg
------------------------
Megtekintve 9042 alkalommal.

 






  2022.07.06. 21:49  Hozzászólás  Válasz délkelet (11079) hsz.-re     Olvasás  
  •   11087   


---
 
Samantha nálam is szépet alakított végre. Az első év, mikor rendes termés van rajta. 2018-ban öltettem őket.


IMG_4580.JPG
------------------------
Megtekintve 9043 alkalommal.

 


  2022.07.06. 21:18  Hozzászólás  Válasz baby-lon (11083) hsz.-re     Olvasás  
  •   11086   
Avatar

---
 
Előbb írd le légy szíves a fajta nevét, utána mondom :D (milyen véletlenek vannak: hosszú idő óta néhány órával órával ezelőtt hívott CAMROM, egészen más okból ... lehet, hogy már azt is elfelejtette, hogy erősen benne van a keze a dologban) :D
 


  2022.07.06. 16:34  Hozzászólás
  •   11085   


---
 
Irígykedve nézem a képeket, sajnos nálam a kajszi pingpong labda méretű. Soha nem látott szárazság van, idén vagy 100mm eső esett összesen.A fű kiégett, a fákon a termés még rajta van (most fonnyadnak le a szelektálás miatt), de nagyon kicsik. A fajtáim nagyon szárazságtűrők és a terület nagyon jó vízháztartású, de ekkora szárazságot nem bírnak. Mindenütt esik, csak itt nem.
 


  2022.07.06. 09:51  Hozzászólás
  •   11084   
Avatar

terra alapító
 
Elkezdődőtt az őszibarack szezon. :super:
IMG_5791.JPG
------------------------
Megtekintve 8622 alkalommal.

IMG_5792.JPG
------------------------
Megtekintve 8622 alkalommal.

 




  2022.07.02. 19:27  Hozzászólás
  •   11082   
Avatar

---
 
Milyen fajta kajszi van a képeken? Zömük már érett, az is, ami a tányéron van, igaz, csak 10 szem az összes (A színésznővel névrokon várjon még egy keveset a tippeléssel :D )
IMG_20220701_182339.jpg
------------------------
Megtekintve 8396 alkalommal.

IMG_20220701_182713.jpg
------------------------
Megtekintve 8396 alkalommal.

IMG_20220701_182808.jpg
------------------------
Megtekintve 8396 alkalommal.

IMG_20220701_182818.jpg
------------------------
Megtekintve 8396 alkalommal.

 




  2022.06.30. 19:48  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (11077) hsz.-re     Olvasás  
  •   11080   
Avatar

---
 
Dübörög a barack szezon a kajsziknál már a végét járja a Gönci ,de a Pannónia és a Delice a jövő hét elejére -közepére pont beérik a reményeim szerint így nincs benne pihenő /szerencsére nagyon nagyon könnyű eladni jó áron/..Ősziknél a Springcrest-nek van vége de a Extreme6 és a Sugar time teljes érésben van itt sincs szünet sőt a Dixi és a Genadix is szépen színesedik-hízik már....A kártevőkkel egyenlőre nagy baj nincs poloska és rózsabogár is kevés van /maradjon is így /,,,,de a méhek megkeserítik az életem rengeteg van az ősziken sokat lepocsékolnak ,,,a harmadik szomszédomban van vagy 25-30 kaptár ma ígéretet kaptam rá ,hogy el lesznek költöztetve /most is csak ideiglenesen vannak itt/ ..... Pedig van mit enniük inniuk mégis megtalálták a barackot ebből látszik milyen finom az általunk termelt áru... :D
 


  2022.06.28. 20:02  Hozzászólás
  •   11079   
Avatar

---
 
Színesedik a Samantha. Most először, tehát még nem kóstoltam (csak egy kicsi egészséges részt egy sérült gyümölcsből ... ez alapján teljesen elégedett vagyok vele). A mérete is egészen rendben van, főleg ha azt nézzük, hogy ez egy elég korai barack (a T-ban láttam már két hete, de az csak fele ekkora volt). Kicsit sajnálom, hogy csak egy ág van belőle, de folyamatban van a bővítése.
IMG_20220626_140205.jpg
------------------------
Megtekintve 8320 alkalommal.

IMG_20220626_140109.jpg
------------------------
Megtekintve 8320 alkalommal.

 


  2022.06.28. 15:44  Hozzászólás  Válasz baby-lon (11071) hsz.-re     Olvasás  
  •   11078   


---
 
Ali-bának is, neked is viszek augusztusban szemzőt,ha élünk, meg kérek is majd. Azokat ha lehet szinte amiket tavaly hoztam
tőled, a 2021. év őszi szemzéseim nekem is igen gyatrán /alig / sikerültek. A szárazság vagy a fagyok biztosan
benne vannak valamilyen szinten, hogy Ali-bá, te sem, én sem tudom okát, mivel mindent a legjobb tudásunk
szerint csináltunk. A Kool nagyon jó fajta!
 


  2022.06.28. 14:27  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (11057) hsz.-re     Olvasás  
  •   11077   


---
 
Felkészül az Extreme 6, egész jó, mindenképpen kimentem a kertből : ...és a Spring Lady is kezd, az egy nagy klasszikus nálam.
 


  2022.06.28. 14:25  Hozzászólás  Válasz baby-lon (11069) hsz.-re     Olvasás  
  •   11076   


---
 
Nálam is...érdekes, hogy az alanyok mennyit befolyásolnak, az Ishtarás Rubista és a GXN-es Rubista érése között több , mint egy hét volt.
 


  2022.06.28. 14:24  Hozzászólás  Válasz baby-lon (11068) hsz.-re     Olvasás  
  •   11075   


---
 
A Royalokat én is szeretem, az Extremekből már nem mindegyiket...azért egy kis sav is kell.
 






  2022.06.28. 14:21  Hozzászólás  Válasz délkelet (11062) hsz.-re     Olvasás  
  •   11072   


---
 
Na nem bírtam ki, addig nyomogattam egyet , amig érettnek nem nyílvánitottam :)Nos...érdekes...nekem bejött , annak ellenére, hogy nem a klasszikus kajszi íze van, de a savanykás nyugatiaknál azért jobb...meglátom mit szól a család is hozzá ill. hogy mit tud igazán majd akkor derül ki, ha nagyobbak lesznek a fák / 3 van belőle /.
 


  2022.06.27. 21:09  Hozzászólás  Válasz Jana11 (11051) hsz.-re     Olvasás  
  •   11071   
Avatar

terra alapító
 
Sajnos nekem sem sikerült, még szívesen megpróbálnám egyszer, jófajtát adok érte.... ;)
 


  2022.06.27. 21:03  Hozzászólás  Válasz Jana11 (11052) hsz.-re     Olvasás  
  •   11070   
Avatar

terra alapító
 
Még igazat is adnék neked, ha nem kóstoltam volna Délkelet barátomnál annyi csodásan finom gyümölcsöt...
 




  2022.06.27. 20:59  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (11056) hsz.-re     Olvasás  
  •   11068   
Avatar

terra alapító
 
Igen, gyönyörű sötétpiros a húsának a színe. Nálunk a családban hárman imádják, kettőnek fúj. Náluk az extreme, royal fajták nyerők.
 






  2022.06.26. 19:42  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (11057) hsz.-re     Olvasás  
  •   11065   
Avatar

---
 
Én egy kicsit lábon lőttem magam sokat hagytam rajta, mondván Gf alany majd megoldja tolja bele az energiát ,hát hiba volt ez a vad kapitalista szemlélet a termés egy része bizony apróra sikeredett ,de ebből is tanultam... :angry-banghead:
 






  2022.06.25. 20:02  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (11060) hsz.-re     Olvasás  
  •   11062   
Avatar

---
 
Mivel sikerült az oltás belőle, nagyon kíváncsi vagyok, mit mondasz róla. Egyébként egy Ananászkajszinak mondott nagy fába tettem két vesszőt, ami ha jövőre nem is, de utána remélhetőleg megmutatja magát.
 


  2022.06.25. 19:56  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (11056) hsz.-re     Olvasás  
  •   11061   
Avatar

---
 
Az én volt Amandám tőled származik és emlékeim szerint többé-kevésbé (de nem egyöntetűen) jelen volt a bordós hússzín.
 


  2022.06.25. 17:25  Hozzászólás
  •   11060   


---
 
Színesedik a Shalah...bár a szín azért túlzás, de nem is amiatt szereztem be, meglátjuk ízben mit hoz /első bálozó/ :
 


  2022.06.25. 17:24  Hozzászólás  Válasz baby-lon (11048) hsz.-re     Olvasás  
  •   11059   


---
 
A Rougecot termésről tudnál képet ? Elméletileg nekem is van, de...nem teljesen piros...nem tudom, hogy valóban az-e ...
 


  2022.06.25. 17:22  Hozzászólás  Válasz Jana11 (11051) hsz.-re     Olvasás  
  •   11058   


---
 
Az íz ...hát elmegy...el is ment, mert ami volt el tudtam adni.Amúgy tényleg szép és kimondottan méretes.Az hogy nálam nem fagyott le teljesen...én nem értem ezeket a fagyokat, fagyhullámokat. Korábbi években is volt , volt amikor szte mindent vitt...idén meg nem. Amin volt virág, azon lett termés is.
 


  2022.06.25. 17:18  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (11040) hsz.-re     Olvasás  
  •   11057   


---
 
....na az említettek /idén kb összeértek / :AmandaEarly Fresh...a három most érőből ezt csípem a legjobban.
Sajnos a hangyák is....
 




  2022.06.25. 17:14  Hozzászólás  Válasz baby-lon (11045) hsz.-re     Olvasás  
  •   11055   


---
 
Miért köveznélek meg ?? Sokszor volt téma az íz, ízlés dolog...mindenkinek más. Ezért nem is szívesen ajánlok én fajtákat senkinek , mert lehet hogy másnak az nem ízlene , ami nekem. Amúgy az Amanda -sztem - gyenge ízébe a teljesen bordó hússzín is belejátszhat...én a savasabb ízűeket amúgy sem komálom annyira.
 


ElőzőKövetkező

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég