Őszibarack, Nektarin és Sárga-kajszi barack Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
Háztáji veteményes, növényei, örömei és bánatai, a gyümölcsös témái, valamint a kertben termesztett vadnövények jönnek ide. NE tessék ide írni módszerekről, pl. gyümölcsfák oltásáról.


  2015.09.19. 19:32  Hozzászólás  Válasz Vebber (2678) hsz.-re     Olvasás  
  •   2730   
Avatar

---
 
Már az egyik virágból lett kis barack is látszik. E. July, így ha jól számolom, akkor januárban érik, bár ha ilyen idő marad mint most, akkor lehet hamarabb :D





Farclo:
Még mindig kemény mind, egy újabb hetet legalább várni kell. Egyet -a legszínesebbet- levettem megkóstoltuk, kár volt. Azt mondjuk megállapítottam, hogy ez jobb éretlenül, mint a Kioto.
Nálam nem repednek.


 


  2015.09.19. 19:26  Hozzászólás
  •   2729   


---
 
Fölső sor Fardao, alsó Farclo:
11999024_1021571284549325_1236102966333047662_n.jpg
------------------------
Megtekintve 12284 alkalommal.

 


  2015.09.19. 16:47  Hozzászólás
  •   2728   


---
 
Ma leszedtem a Fardao-t, Farclo-t. Mára már bőven szedési érett és a fogyasztási érettség elején van. Édes, savanykás ize van, mára már rendesen becukrosodott, mindkettő. A Fardao 30-40g átlagtömegű, a Farclo ettől kicsit nagyobb, 45 - 60 g-os, volt néhány szem 70-75-ös. Kemény húsúak, a Fardao egy lehelletnyivel rugalmasabb, édesebb - valószinüleg azért, mert hamarabb érik. Mindkettő ugyanolyan alanyon van, egymás mellett, öntözve, ritkítva voltak. Várhatóan még édesebbek lennének, de a közelgő esők miatt leszedtem őket, mert a Farclo nagyon, a Fardao mérsékelten hajlamos a repedésre. Ezen hátrányos tulajdonságain, talán rézzel és mésszel lehetne javítani, ezt majd jövőre próbálom kikísérletezni. A fardao kissé hajlamos a varasodásra. Nem hullik, a hibás szemek sem, erősen ragaszkodik a kocsányhoz, a fát megrázva sem akar hullani, igy mérsékelten tolvajveszélyes helyre is alkalmas lehet. Gyümölcse friss fogyasztáson kívül, eltevésre, esetleg barackos gombóc készitéséhez lehet alkalmas. Dzsemnek, lekvárnak nem, vagy ha nagyon nincs más, akkor lehet próbálkozni, de nagyon kemény, roppanó húsa van. Légyártásra nem alkalmas.
A legutolsó érésű, kontroll - rózsa barack fajtához viszonyítva, attól értékesebb gyümölcsű, roppanó, harmonikusan édes - savas ízű, pici kajszi és citrus aromával.Kissé leves, de nem lisztesedő. Magvaváló. Házi kertekben, egy - két fa erejéig mindenhol helye lehet, mert ebben az időszakban ilyen minőségű kajszi nincs. Üzemi mértékű telepítése, sztem nem javasolt, a repedésre való magas hajlamuk miatt, valamint a magyar fogyasztók eltérő igénye miatt.
Fánként 4-5 kg-ot szedtem, másodéves növényekről. Így is erősen növekszik, nehéz lesz a térállásban tartanom. Csatorna partján van, de a fa mérete miatt, az állandó vízszintet még nem érhette el a gyökérzete. Ha a kereső gyökerek elérik, a fő és mellékgyökérzet várhatóan e fölött fog elterülni. Így, reményeim szerint - állandóan vízhez jut, talán nem lesz akkora hajlandósága a repedésre. EZ a terv, meglátjuk ez a kísérlet hogy sül el :idea:
A képen felül a Fardao, lent a Farclo.
12033138_1021517277888059_8593176728649250708_n.jpg
------------------------
Megtekintve 12346 alkalommal.

 




  2015.09.18. 20:50  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (2724) hsz.-re     Olvasás  
  •   2726   
Avatar

terra alapító
 
Ez elképzelésem szerint 'Spéci' lesz. Úgy nevelem, mint Mozó, csak nem 3 karú, hanem 2 karú lesz, egy síkban. Elképzelésem szerint hamar átnő az egyik tő karja vége a mási tő kö zepébe, aztán, ha mégse tudnak megosztozkodni a napfényen, akkor minden második kimegy. (Ha három karral működik, akkor kettővel miért ne működne? Nem vízszintesre nevelem a karokat!)
Az orsó a váltómetszéssel úgy tűnik, hogy csak a koraiaknál válik be, ahol a szüret után le tudom vágni a letermett hajtásokat tőből.
 




  2015.09.18. 20:17  Hozzászólás  Válasz Alibá (2723) hsz.-re     Olvasás  
  •   2724   


*
 
Én meg a sövényt csinálom vissza orsóra...nem vált be a sövény
 






  2015.09.17. 17:13  Hozzászólás  Válasz Lactarius (2716) hsz.-re     Olvasás  
  •   2721   


---
 
Nagyon szépek, főleg így szeptemberben. Ezt direkt tartod konténerben, vagy még nem került ki a végleges helyére?
 


  2015.09.16. 20:35  Hozzászólás  Válasz délkelet (2719) hsz.-re     Olvasás  
  •   2720   


---
 
Sztem kifejezetten -cukor nélküli - befőttre lehet alkalmas, ebből 1-2 szemnél többet nem tudok enni, annyira eltelít a sok cukor.
 


  2015.09.16. 20:21  Hozzászólás  Válasz STiszteletes (2718) hsz.-re     Olvasás  
  •   2719   
Avatar

---
 
Ha még az E.Sweetnél is édesebb, akkor azt már nem is tudom elképzelni, milyen lehet! Lehet, hogy befőtt készítéséhez ideális lenne? (kemény, édes, magvaváló)
 


  2015.09.16. 20:06  Hozzászólás
  •   2718   


---
 
Az általam ismert Royal sorozat, egyetlen fehér húsú tagja: R.sweet. Talán ez a legédesebb mind közül, jövőre fogok mérni brixet is, idén ezt kihagytam. Édesebb a July-nál, meg ex.sweet-nél is. Most kezdett érni. Magvaváló, zöldesfehér, nagyon kemény húsa van, magvaváló, a magjánál pirosodik. A Jim most kezd leérni, mivel annak van sava, nekem az jobban izlik. Ez viszont jóval szebb, jelenleg A, AA méretű, sztem ha erősödik a fa, ettől nagyobb lesz. Kapott esőt rendesen, mégsem reped.
r.sweet.jpg
------------------------
Megtekintve 12479 alkalommal.

 


  2015.09.16. 19:46  Hozzászólás  Válasz Laca9876 (2710) hsz.-re     Olvasás  
  •   2717   


---
 
Mirabolán az jó agyagra. Erős gyökere van és mélyre lemegy. Sajnos tősarjakat képez, amiket, rendszeresen el kell távolítani, mert megtelepszik rajta a szilva levélbolha.
 


  2015.09.16. 18:51  Hozzászólás  Válasz baby-lon (2681) hsz.-re     Olvasás  
  •   2716   


---
 
A konténeresről még mindig eszegetem a Farhialt (a kiültetetten már leérett). Ezen sokkal színesebb a termés a kevés levél és teljes nap miatt, mérete meg kisebb:
030.JPG
------------------------
Megtekintve 12500 alkalommal.

 


  2015.09.16. 17:15  Hozzászólás  Válasz Vebber (2712) hsz.-re     Olvasás  
  •   2715   


*
 
Hát persze,az ép gyümölcsökről rakok fel képeket,hogy normális esetben hogy néznek ki...

Nem gombaölőzni kell,hanem rovarölőzni...ugye ha nincs rovarrágás,nincs sérülés és nincs gombatámadás...
 




  2015.09.15. 20:56  Hozzászólás  Válasz Laca9876 (2710) hsz.-re     Olvasás  
  •   2713   
Avatar

---
 
Weiva, Wavit alanyokat nem javaslom, mert azok a szárazságot nem szeretik.
 


  2015.09.15. 20:53  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (2702) hsz.-re     Olvasás  
  •   2712   
Avatar

---
 
Akkor azt mondod ne kínlódjak vele? Olyan szép képeket mutattál pedig róla az elmúlt években.

Igen, szerintem is van, hogy ezekből vannak amik egyszerűen nem bírják a "Bio" tartást, ilyenkor nyár végén, ősszel, de ez termőterülettől is függ.
Gombaölővel hónapok óta nem permeteztem, és más években sem szoktam már nyártól. De vannak fajták amik homokon jól érzik magukat.
Hűtőböl ma ettük meg az Andosa, Sweet Lady, k. Elvíra utolsó darabjait.
 


  2015.09.15. 20:24  Hozzászólás  Válasz Ziza (2706) hsz.-re     Olvasás  
  •   2711   
Avatar

terra alapító
 
Én nem szeretem sem a túl édes, vagy savanyú barackot, csak azt amelyben ez a kettő egyben és egyensúlyban van.
 




  2015.09.15. 16:14  Hozzászólás  Válasz Alibá (2707) hsz.-re     Olvasás  
  •   2708   


---
 
Az oldalágakból a Max 7 csak így simán Max 7, vagy van még valami a nevéhez?
 


  2015.09.14. 19:16  Hozzászólás  Válasz Ziza (2705) hsz.-re     Olvasás  
  •   2707   
Avatar

terra alapító
 
Az egyetlen fa a Sweet Lady, de ez se különb a többinél.
(Őszibarack fa eg-egy oldalága Extreme, Stark Red Gold és Max 7.)
 


  2015.09.14. 17:47  Hozzászólás  Válasz baby-lon (2697) hsz.-re     Olvasás  
  •   2706   


---
 
"cukor-sav aránya nagyon jó"
Ezt szabad kérni kicsit konkrétabban?
 






  2015.09.13. 18:56  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (2702) hsz.-re     Olvasás  
  •   2703   
Avatar

terra alapító
 
Teljesen egyet értek! Sok fajtát kipróbáltam már a csupaszból, egyedül egy nagyon korai érésűből (Red June) ettem jókat, de az meg nagyon apró volt. Már csak egy fám van és két másik fajta egy-egy ág, szőrős őszibarack fában, de csak bosszankodom velük.
 


  2015.09.13. 17:57  Hozzászólás  Válasz Vebber (2696) hsz.-re     Olvasás  
  •   2702   


*
 
Nekem az összes nektarin csalódás 10-12 fáról nem tudtam 2 kiló normálisat leszedni ,a bogarak nagyon szeretik ...elég egy kis sérülés + némi nedvesség és pár nap alatt lerohad az összes ,nekem nincs időm 3 naponta permetezgetni /meg lehetőségem se /,nagy kereslet nincs rá,főleg ha van-márpedig van - normális szőrös is.Én évekig türelmes voltam,most elfogyott, a kopaszok mennek a lecsóba ,erős csonkolás +átszemzés a szerencsésebbeknek , STIHL a kevésbé szerencséseknek...nektarin meg a felejtős kategória...ennyi.
 






  2015.09.12. 21:47  Hozzászólás  Válasz Vebber (2696) hsz.-re     Olvasás  
  •   2699   
Avatar

---
 
Elég elkeserítő lehet, sajnálom! Megnéztem egy olasz oldalon, a rossz tulajdonságok között említik a rozsda és a repedés lehetőségét is. Hátha a következő év jobb lesz azért :thumbup:
 




  2015.09.12. 20:01  Hozzászólás
  •   2697   
Avatar

terra alapító
 
Én is zárom a sort...

Lady Erica

Sárga húsú nektarin GF-677 alanyon. Fája kimondottan erős növekedésű, betegségre nem hajlamos. Gyümölcse közepesen nagy, sárga színű, 70-80 %-ban pirossal bemosott. Szilárd, mégis leves, a cukor-sav aránya nagyon jó. A képen a színek valódiak, sárga húsú lenne, de nálam inkább zöldessárga. Egyik gyümölcsének sincs hibája. Remek kései nektarin.





 


  2015.09.12. 19:40  Hozzászólás
  •   2696   
Avatar

---
 
A Silver Giant az utolsó -őszi/nektarin- barackom idén. Idén termett először, nagyon vártam mit produkál.
Sajnos nagy csalódás. Fele lerohadt aug.-ban az esőzések alkalmával. A megmaradtak később mind szétrepedtek, rohadni kezdtek. Egészséges egyetlen darab nem volt rajta.
Nem tudom érdemes-e adni neki még egy évet. Talán melette szól, hogy Ati ettől sokkal többet kihoz belőle. Esetleg másik alanyon.?

Ilyenek voltak a szebbek:




És ilyenek a csúnyábbak:




Farclo még mind a fán, kemény mind, még legalább egy hét.
 


  2015.09.12. 18:10  Hozzászólás
  •   2695   


---
 
5szem Farclo, mai ritkitás, jól látszik, hogy a kocsány felől megrepedtek. Befőttnek már alkalmas lenne, ha szeretném. Nincs kicsi kezem, ez ebben az érési időszakban szép darabosnak tűnik, főleg hogy az utolsó - átlag ember által - ismert kajszi, a rózsak. Na ez annak a duplája, és jó levesnek is tűnik...
farclo.jpg
------------------------
Megtekintve 12844 alkalommal.

 


  2015.09.12. 18:06  Hozzászólás
  •   2694   


---
 
Nálam a Fardao, Farclo 2/3-a még mindig fent van a fán. 1/3-át ma ledobtam, mert nagyon megrepedt az esőtől, féltem hogy a többit is magával viszi. Van még rajtuk valamennyi repedt, az talán megmarad. Ez még mindig befőtt érettség, még legalább 1 hét van teljes érésig. A Farclo 10-15g-mal nagyobb a Fardao-nál, de attól hajlamosabb is a repedésre. Talán a Fardao egy lehelletnyivel érettebb, de nagyjából egyszerre érnek. A képen egy 90%-os fagykárt szenvedett példány látható, amit kétszer meg is ritkitottam rendesen, igy is majdnem túlterheltem. Van már ize, de még savas:
frcl.jpg
------------------------
Megtekintve 12870 alkalommal.

 


  2015.09.11. 19:41  Hozzászólás
  •   2693   
Avatar

terra alapító
 
András!

Ha olvasol minket, többen várjuk, hogy visszatérj, és hogy ne legyek off, beszámolhatnál a barackokról... :thumbup:
 


  2015.09.11. 19:09  Hozzászólás  Válasz STiszteletes (2690) hsz.-re     Olvasás  
  •   2691   


---
 
Amúgy az ötletgazdát ne felejtsük ki, ha Atifoci anno nem küldi át a linkjét, lehet hogy máig nem tudok a fajtakör látezásáről.
 


  2015.09.11. 19:06  Hozzászólás  Válasz Vebber (2689) hsz.-re     Olvasás  
  •   2690   


---
 
Négy van, a Ghiaccio O, a Redhaven előtt érik (elvileg). Gyakorlatilag ezt még egy faiskola, régi listájában sem láttam.

Fent van még a fán a Royal sweet-em, ami elvileg rendkivül édes, nagy - feltűnő gyümölcse van(AA-AAA). Ráadásul hűvös is van, tudjuk hogy ilyenkor nagyon szeretnek a kártevők rágcsálni. Nem permeteztem, mégsem nyúlnak hozzá. Talán az erős illat hiánya miatt. Na már most a Ghiaccio 2-es, hazánkban talán pont most érne, és ha hihetünk a leirásoknak, akkor jó is lenne...ha lenne...
 


  2015.09.11. 18:57  Hozzászólás
  •   2689   
Avatar

---
 
Stiszteletes már szinte mindent leírt, így csak néhány szösszenet.

Ghiaccio = Ice vagyis a "Jég" barack. Úgy tudom 3 számozott Ghiaccio fajta van, csak érési időben különböznek, mind a Red Haven után érik. Nagyon édes mind, Brix 15-20. Azonban nem az a csúrgós levű barack.
Kiemelték a nemesítők, hogy gyümölcse ellenálló, nem -szépség- hibásak mire szedésre kerül.

Arra kíváncsi lennék, hogy a rovaroktól ilyen édes gyümölcsöt hogyan védenek meg.

És valóban már nem annyira újdonság, valamiért nem terjedt el.
 


  2015.09.11. 16:17  Hozzászólás  Válasz Jana11 (2687) hsz.-re     Olvasás  
  •   2688   


---
 
Ezt tőlünk jöval délebbre termesztik, a tenyészidejében várhatóan több napsütést kap, mint idehaza kapna. Igy várhatóan, semmi nem indokolja a felvetésedet. Igazából nekem az a furcsa, hogy szinte sehol sem lehet kapni. Pedig 90-es évek nemesitése, és alig van róla infó.
 


  2015.09.11. 14:55  Hozzászólás  Válasz STiszteletes (2686) hsz.-re     Olvasás  
  •   2687   


---
 
Csak nehogy a mi kontinentális éghajlatunkon szépen beszínesedjen....Így járt például a német Re fajta alma, melyek hazájukban nagyrészt zöldek, ipari minőségüek. Nálunk a legtöbből szép piros, szinte étkezési alma is lett...Csodájára jártak a német nemesítők egyidőben.
 


  2015.09.11. 10:30  Hozzászólás  Válasz baby-lon (2685) hsz.-re     Olvasás  
  •   2686   


---
 
Ez a Ghiaccio sorozat,amelyet a YumYeong nevű kinai fajtából nemesitettek, szabad beporzással. Rajta vagyok az ügyön, de nem lesz egyszerű beserezni.
 




  2015.09.10. 20:13  Hozzászólás  Válasz baby-lon (2681) hsz.-re     Olvasás  
  •   2684   


---
 
Gyomortükrözésre kevés ingerenciám van :). A konténeresen van még pár szem, de a kiültetett egészen más volt (méret, szín).
 


  2015.09.10. 19:54  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (2682) hsz.-re     Olvasás  
  •   2683   
Avatar

---
 
Köszönöm. Csak kíváncsiságból kérdeztem. Nekem nincs, csak Farclo, ami az esők miatt kezd repedezni és egyelőre még ropogós, de már ehető. Viszont a repedés miatt egy részük valszleg kuka.
 


  2015.09.10. 19:14  Hozzászólás  Válasz délkelet (2679) hsz.-re     Olvasás  
  •   2682   


*
 
Á..nem sok volt rajta.Közepes méret ű /a Farclonál nálam nagyobb/ ...és az íze is jobb sztem .Kívül kicsit kemény,belül leves,az íze az évszakhoz képest sztem jó .
 




  2015.09.10. 08:04  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (2677) hsz.-re     Olvasás  
  •   2680   


---
 
Most érik a Farhial apámnál és nálam is. Akkor ez szeptember eleji kajszi lesz itt, aminek nagyon örülök. Íze kitűnő.
 


ElőzőKövetkező

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég

cron