Őszibarack: maghoz kötött, félmagvaváló vagy magvaváló Terra Lotto Jackpot:
1500 terra    
Háztáji veteményes, növényei, örömei és bánatai, a gyümölcsös témái, valamint a kertben termesztett vadnövények jönnek ide. NE tessék ide írni módszerekről, pl. gyümölcsfák oltásáról.


  2017.07.25. 12:33  Hozzászólás
  •   18   
Avatar

---
 
Akinek vannak spanyol fajtái, legyen szíves leírni a címben jelzett tapasztalatait. Köszönöm előre is :wave:
 




  2017.07.17. 21:53  Hozzászólás
  •   16   
Avatar

---
 
Ali-bá! A Collinsban tévedtem: teljes érésben egyáltalán nem mondható duráncinak, hanem inkább félmagvaváló lesz az ... át is javítom mindjárt :)
 








  2017.07.15. 19:33  Hozzászólás
  •   12   
Avatar

---
 
A Zanzi katalógusából Vivai Zanzi  kigyűjtöttem néhány ismertebb őszibarack magvaválósággal kapcsolatos tulajdonságát, hátha hasznát veszi valaki. (Az általatok leírtakat is beszúrom ide)

Magvaválóak:
RICH LADY
ROME STAR,
ROYAL LEE
ROYAL SWEET
TARDIBELLE
ZEE DIAMOND
ZEE LADY
VISTARICH
ANDOSA (n)
FANTASIA (n)
FAYETTE
FLAVORTOP (n)
INCROCIO PIERI
MICHELINI
NEKTÁR H
REDHAVEN
SNOW QUEEN (n)
SUNCREST
CHAMPION
CRESTHAVEN
ELBERTA
PADANA
INDEPENDENCE (n)
MARISKA
MEYSTAR
MARIA BIANCA
SUNBEAM
VENUS (n)
REDHAVEN BIANCA
GLOHAVEN
SZEGEDI ARANY
ELVIRA
ALITOP (n)
LORING
ELEGANT LADY
EXTREME JULY
REGINA



Félmagvaváló:
SPRINGCREST
DIXIRED
EARLY REDHAVEN
ROYAL GLORY
ROYAL TIME
AMANDA
CALDESI 2000 (n)
FORD
RED JUNE (n)
WEINBERGER (n)
MAGIQUE (n)
MANON
COLLINS

Maghoz kötött:
RICH MAY
ROYAL JIM
ROYAL MAJESTIC
ROYAL SUMMER
SAGITTARIA
SUGAR TIME
SWEET DREAM
RUBIRICH
TASTIRED
KEVINA
BIG TOP (n)
SPRINGTIME
AMSDEN
SPRING LADY
EXTREME SWEET
ROYAL PRIDE


Majd alkalomadtán bővítgetem, más forrásokból.
 




  2017.07.09. 19:35  Hozzászólás  Válasz Vebber (9) hsz.-re     Olvasás  
  •   10   
Avatar

---
 
Természetesen tudtam, hogy nemcsak az őszibaracknál áll fenn a címben megjelölt tulajdonság (szilvánál is, főleg a japánszilvánál, bár a kajszit szerintem érdemben nem érinti, mert azok nagy többsége magvaváló). Mégis úgy gondolom, hogy praktikussági szempontokat figyelembe véve leginkább az őszibarack az a gyümölcs, amelynél a fogyaszthatóság és a befőzés során ajánlott ismerni, hogy duránci vagy magvaváló fajtáról van-e szó - éppen ezért a topic címe helytálló szerintem. Az, hogy közben esetleg más gyümölcsfajta is szóba kerül, szerintem nem zavaró, mert nincs egyetlen egy topic sem, ahol néha ne történnének eltévelyedések a címtől (pl. a mi kettőnk diskurzusa sem ragaszkodik hozzá) :)
 


  2017.07.09. 17:26  Hozzászólás  Válasz délkelet (5) hsz.-re     Olvasás  
  •   9   
Avatar

---
 
Értem. Azonban ez esetben sok gyümölcs van, aminél a magvaválóság kérdéses, pl. szilva, sárgabarck.
Így e gondolat mentén, akkor a topic címe nem stimmel. /Már el is mentek a hozzászólások más irányba./
 


  2017.07.09. 16:51  Hozzászólás
  •   8   


*
 
Van egy ringló fajtám, 25db 7éves fa, aminek nem találom a nevét sehol. Kívülről nem tetszetős, de ízre rendkívüli. Nem magva váló. Bőlevű piros húsú. Ismeri esetleg valaki?


image-0-02-05-f5a73f7c510f292f13f8fb2f0d37afd0d82282e0e4bdce328789866348e43ea2-V.jpg
------------------------
Megtekintve 4426 alkalommal.

image-0-02-05-3955a1181197bdd50123d717d3a9d9191fea972e626a8f5ae974d20f4d7c5472-V.jpg
------------------------
Megtekintve 4426 alkalommal.

 






  2017.07.08. 08:24  Hozzászólás  Válasz Vebber (2) hsz.-re     Olvasás  
  •   5   
Avatar

---
 
Úgy általában én sem értek egyet a fölösleges topicnyitással, de ebben az esetben egyáltalán nem egyezik a véleményünk. Hogy miért? Biztos megfigyelted - különösen az új fajtáknál -, hogy az ezzel kapcsolatos információk igencsak hiányosak a neten. Ezeket a hiányosságokat a fórumozók tapasztalatai pótolni tudnák. Személy szerint én - ismeretek híján - örülnék ezeknek az infóknak (lehet, hogy mások is). Mennyivel lenne jobb az, ha az őszibarackos topicot széttördelném az ezirányú kérdéseimmel? (ráadásul nagyon sok esetben választ sem kapnék rájuk). Szerintem semmivel. No meg a sok hsz. között állandóan keresgélni kellene, hogy milyen választ is kaptam valamelyik fajtára, mert ugye a memória... Itt meg elegendő lenne egy-két oldalt megnéznem (megnéznünk) és azonnal képben lennénk. Egy idő után pedig egyszerűen csak csoportosítani kellene a megfigyeléseket és mehetne a Tudástárba, ezt a topicot pedig akár törölni is lehetne. Érdektelenség esetén viszont én kérem hamarosan a topic törlését.
 


  2017.07.08. 07:11  Hozzászólás  Válasz Vebber (2) hsz.-re     Olvasás  
  •   4   
Avatar

rendszer admin
 
Az oldallal kapcsolatos technikai dolgokra bárkinek bármikor szívesen válaszolok, de csak akkor tudok erre reagálni, ha a HELP! Center fórumrészbe a Technikai problémák témába írjátok azokat!
A miértjét is leírom (csak most egyszer) oda! :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -




  2017.07.07. 23:29  Hozzászólás  Válasz délkelet (0) hsz.-re     Olvasás  
  •   2   
Avatar

---
 
Véleményem továbbra is, nem jó így elaprózni egy gyümölcsöt, külön témáit nyitni minden tulajdonságának.
Ezeke az infók mind a témájába tartozóak. Viszont azt is megjegyzem sokadjára, rossz, hogy keresésre, a találatok között, a kommentekbe szúrt képek nem látszanak.
 




  2017.07.07. 21:28  Hozzászólás
  •   0   
Avatar

---
 
A kérésem a címmel kapcsolatban elég világos: az éppen kóstolt őszibarack fajtákat - a teljes érettség állapotában - e három kategória valamelyikébe kellene besorolni. Egyáltalán nem biztos, hogy ugyanarról a fajtáról mindenki ugyanazt a tulajdonságot említi, de ez nem is olyan nagy baj. Ha kellő számú őszibarackról születne ilyen egyszerű kis leírás, a végén csoportosítani lehetne és berakni mondjuk a Tudástárba.
Mindjárt kezdem is... :)
 



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég

cron