Leanderek és más teleltetést igénylő dísznövények Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
Fák, díszbokrok, vadnövények, amiket pusztán csak a szépségükért tartunk.
  2014.07.30. 20:34  Hozzászólás
  •   11   


*
 
Citromsárga virágú leander dugványnak valót keresek egy kedves ismerősnek.Amolyan vanilia színűt tudtam volna,de nem az az igazi...vkinek esetleg ? Terészetesen nem ingyen kívánom.
 




  2014.06.09. 08:40  Hozzászólás
  •   8   
Avatar

terra alapító
 
  

Köszi! ;)
 
"Megmaradtam embernek, szigetnek, csodálkozónak, reménykedőnek, győzelemre törőnek, gondolkodónak...folyton-keresőnek, "terepfelverőnek", lázadónak, életmentőnek, értelmezőnek, lassan bölcsülőnek, igazságkeresőnek, nevetőnek." L.Z.


  2014.06.08. 13:41  Hozzászólás
  •   6   
Avatar

terra alapító
 
Nálam ő az első: Talán Chopin?

p1010010.jpg
 
"Megmaradtam embernek, szigetnek, csodálkozónak, reménykedőnek, győzelemre törőnek, gondolkodónak...folyton-keresőnek, "terepfelverőnek", lázadónak, életmentőnek, értelmezőnek, lassan bölcsülőnek, igazságkeresőnek, nevetőnek." L.Z.




  2014.05.28. 15:41  Hozzászólás
  •   4   
Avatar

terra alapító
 
Benő kutyánk kipusztította az egyik legszebb leanderemet, sötét ciklámen, Orebicből, a korculai komp megállójából... későn vettem észre, hogy rendszeresen megtiszteli. Jellemző, hogy a ciprusok körül vannak véve kutyaelhárító kerítéssel:) a leanderek nem.
HA találok képet, beteszem Benőt a Házi kedvencekbe. Most nem fotózok, csúnya, vedlik, jövő héten nyírás. Aprócska 50 kilós utcai kóbor kiskutyából lett kedvenc.
 


  2014.05.27. 19:47  Hozzászólás
  •   3   
Avatar

terra alapító
 
A képen látszik a pálmafánk is. Már majd 20 éves, de hát nem tudja magát kinőni a vödörben. Kettő volt, a nagyobbikat megpróbáltuk kiültetni, mivel elvileg -15-ig bírnia kéne, de nem volt sikeres a kísérlet.
 


  2014.05.27. 11:48  Hozzászólás
  •   1   
Avatar

terra alapító
 
kisveréb írta:Csak hogy legyen itt is valami téma: nekem sok leanderem van, de van begóniám, golgotavirágom és citromom is - ez ugyan elméletileg gyümölcsöt terem, de nálam csak...


Nagyon szépek! Nekem 5 nagy leanderem van, golgotám és bougenvillám a különlegesek közül.
 


  2014.05.27. 10:26  Hozzászólás
  •   0   
Avatar

terra alapító
 
P1040468.JPG
Csak hogy legyen itt is valami téma: nekem sok leanderem van, de van begóniám, golgotavirágom és citromom is - ez ugyan elméletileg gyümölcsöt terem, de nálam csak szökőévben teszi ezt.
Ha sikerül képet feltölteni, ez tavaly nyári kép.
 


Előző

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég