Olvasatlan
      Terra-kert Fórum

Fűmag vetése Terra Lotto Jackpot:
1510 terra    
  2014.11.08. 23:29  Hozzászólás
  •   4   

Csak meg fog sűllyedni a terület, ha egy szintbe vetettétek a régivel. Én komplett gyeptéglákat telepítettem át, öt centivel biztos feljebb kellett volna, nem síkban :D

,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/

2014.11.08. 18:07  Hozzászólás  Válasz Mariska néni (2) hsz.-re     Olvasás  
  •   3   

Én is elvetettem, akkor mikor a kérdést feltettem, és azóta már 10 cm magas. Szóval megválaszolva a saját kérdésemet, igen, mikor kérdeztem még lehetett fümagot vetni. :-)

2014.11.08. 15:48  Hozzászólás  Válasz gergerg (0) hsz.-re     Olvasás  
  •   2   

Én 2-3 hete vetettem az egyik ágyás helyére, mert nagyon "belógott" a meggyfa alá, mindig tapostuk meggyszedéskor. Mindössze egy kábé 5x1,5 m-es terület, de már szép zöld... Az is igaz, hogy én fátyolfóliával letakartam ezt a sávot, hogy a galambok ne csipegessék fel a magot.

2014.10.08. 20:29  Hozzászólás  Válasz gergerg (0) hsz.-re     Olvasás  
  •   1   

Mezei Ottónó - Biodinamikus kertgazdálkodás írta:486

,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/

2014.10.08. 20:07  Hozzászólás
  •   0   

Mikor a legjobb fűmagot vetni? Ilyenkor lehet még? Mennyi idő alatt kel ki?