A paprika és a paradicsom Terra Lotto Jackpot:
1500 terra    
Háztáji veteményes, növényei, örömei és bánatai, a gyümölcsös témái, valamint a kertben termesztett vadnövények jönnek ide. NE tessék ide írni módszerekről, pl. gyümölcsfák oltásáról.
  2017.11.01. 09:35  Hozzászólás
  •   3401   
Avatar

---
 
A paradicsomok érési idejében nem vagyok járatos. Kérem, hogy akinek van jól bevált, nem hibrid korai paradicsomja, ajánljon fel magot a magcsere akcióban. Ez esetben nálam nem szempont a méret és mennyiség, inkább korán, megbízhatóan termő legyen.
 


  2017.10.30. 23:01  Hozzászólás  Válasz Tintus (3399) hsz.-re     Olvasás  
  •   3400   
Avatar

rendszer admin
 
Az olvasottakat nem kell jelölni, az automatikus.

Ha belépsz egy témába, és a hozzászólások fejlécében a dátum után egy piros pötty van ( Kép ), az azt jelenti, hogy az a hozzászólás az után keletkezett, mikor utoljára voltál a témában.
Tehát azt még nem olvastad. :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -




  2017.10.28. 20:32  Hozzászólás  Válasz baby-lon (3397) hsz.-re     Olvasás  
  •   3398   
Avatar

rendszer admin
 
kedvescimbor képe. :)

A képgalériában feltöltött, és a téma aktuális oldalán a hozzászólásokban lévő galériaképeket a higslide automatikusan összegyűjti, így ha valaki lépteti a képeket, ezek mind megnézhetők. :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -










  2017.10.23. 18:33  Hozzászólás
  •   3393   
Avatar

---
 
A magcserében kapott kápiák a fekete szín után átmentek pirosba. Mit javasoltok? Milyen ételekhez előnyösebb felhasználni és miért?
 


  2017.10.23. 14:59  Hozzászólás  Válasz Totya (3391) hsz.-re     Olvasás  
  •   3392   
Avatar

terra alapító
 
A paprika krémet leírnád a receptes témába?
Pestot terveztem, persze semmi nem lett belőle :D még pár évig hanyagolni kell a kertet sajnos.
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2017.10.23. 14:23  Hozzászólás  Válasz baby-lon (3389) hsz.-re     Olvasás  
  •   3391   


---
 
Tegnap felszámoltam én is mindent. :)
Nagyon jó szeon volt mindenből.
Tegnap raktunk el 30kg paprika krémet. :)
Fele zöld fele piros, piros nagy része chilis is lett.
Raktam félre még magfogásnak, így biztos jut a magcseréhez.
 


  2017.10.22. 20:26  Hozzászólás  Válasz baby-lon (3389) hsz.-re     Olvasás  
  •   3390   
Avatar

rendszer admin
 
Én már a hét elején leszedtem az utolsó nagyjából érett paradicsomokat (egy kis tányérra való fürtös volt még), és ki is takarítottam az összes még meglévő paradicsomot.

Már csak a chili paprika van meg, de a jövő héten azt is már ki fogom szedni.
Annak ellenére, hogy ezek apró termésűek, az idén nagyon szépen összejött rajtuk a mennyiség. :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2017.10.22. 20:02  Hozzászólás
  •   3389   
Avatar

terra alapító
 
Leszedtem az utolsó kör paradicsomot, és fel is számoltam. Nagyon jól sikerült idény volt, kicsit meg is untuk már. A paprika még virul, fátyolfólia alatt terem folyamatosan.
 


  2017.10.17. 18:23  Hozzászólás  Válasz Mariska néni (3387) hsz.-re     Olvasás  
  •   3388   


terra alapító
 
http://zki.hu/a-nyero-harmas-almapaprikaban-golf-f1-nagykuti-edesalma/

Találtam is Neked egy cikket a két vastag húsúról (a golfot nem ismerem).
 


  2017.10.17. 17:54  Hozzászólás  Válasz Juli (3382) hsz.-re     Olvasás  
  •   3387   


terra alapító
 
Értem most már, hogy mit keresel, ezek tényleg édesek. Neked valamelyik sárga kellene, ami húsosabb. Nálam a sárgák közül a leghúsosabb csípősben a Nagykúti almapaprika, nem csípősben pedig a ZKI Édes alma paprikája.
 


  2017.10.17. 17:50  Hozzászólás  Válasz gergerg (3384) hsz.-re     Olvasás  
  •   3386   


*
 
Ez nagyon tetszik! Gondolom az erét ki lehet vágni ha nagyon csíp.
 






  2017.10.17. 17:44  Hozzászólás  Válasz Juli (3382) hsz.-re     Olvasás  
  •   3383   
Avatar

terra alapító
 
Csípősből talán a Faldudit lehetne megpróbálni, fehérből meg az Albaregiát.
 


  2017.10.17. 17:28  Hozzászólás  Válasz Mariska néni (3379) hsz.-re     Olvasás  
  •   3382   


*
 
Az alsó képen az említett paradicsompaprika egyik fajtája van?
A felső képen látható már jobbnak tűnik, de a multiknál mikor ilyen kinézetűt veszek, az is édeskés. Ez is?


Fehér paprikába nincs vastag húsú?
 


  2017.10.17. 17:25  Hozzászólás  Válasz Alibá (3378) hsz.-re     Olvasás  
  •   3381   


*
 
Köszönöm a tippet! Nagyon régen gyerekkoromban ettem utóljára, de úgy emlékszem hogy az is édeskés, nem igazi paprika ízű. A cél meg az lenne, csak fogatlanoknak is élvezhető hússal. A piacon mindig a Bogyiszlóit vettük, de már se megrágni, se a gyomrunk nem nagyon bírja. Meg mintha nem is olyan lenne már. Vagy csak mi öregszünk.
 


  2017.10.17. 15:11  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (3372) hsz.-re     Olvasás  
  •   3380   


terra alapító
 
Mennyire kényes ez a tájfajta paradicsom ? Gondolom ez folyton növő ugye? magot visszavetve nem fajzik el ?
 


  2017.10.17. 12:21  Hozzászólás  Válasz Alibá (3378) hsz.-re     Olvasás  
  •   3379   


terra alapító
 
Ezek mindketten vastagabb húsúak, mint a kaliforniai (nálam).
3.JPG
Kurtovszka kápia
Megtekintve 9253 alkalommal.

2.JPG
Topepo
Megtekintve 9253 alkalommal.

 


  2017.10.17. 12:09  Hozzászólás  Válasz Juli (3373) hsz.-re     Olvasás  
  •   3378   
Avatar

terra alapító
 
Juli írta:Paprikából nem tudtok valamit aminek az íze igazi paprika de jó vastag húsú mint a kaliforniai?

A régi jó magyar paradicsom-paprikát ajánlom, mikor már jól megérett, sötétpiros.
 


  2017.10.15. 15:09  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (3376) hsz.-re     Olvasás  
  •   3377   


*
 
Ez jó hír! Akkor már három kívánság megvan. :banana:
 


  2017.10.15. 14:54  Hozzászólás  Válasz Juli (3373) hsz.-re     Olvasás  
  •   3376   
Avatar

rendszer admin
 
Nos, bár ezzel nem dicsekszem, de vagy 15 éve nincsen egyetlen fogam sem.
És bár a lányom néha szekál érte, de a protkó meg mindig ott lubickál a tartóba.
Pár naponta kiveszem, leöblíten, kicserélem a vizet, teszek bele egy új tablettát .... :remulet:

Semmi gondom nincsen ezzel a paradicsommal étkezés közben ... :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2017.10.15. 14:49  Hozzászólás  Válasz gergerg (3368) hsz.-re     Olvasás  
  •   3375   


*
 
Azt hiszem a közkedveltség ellenére az Ökörszívről lemondok. Csak 20-30 tövet tudok ültetni, így ez valószínű nem lesz.
 


  2017.10.15. 14:47  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (3369) hsz.-re     Olvasás  
  •   3374   


*
 
Szép teljesítmény. Kezdek kedvet kapni hozzá, kár hogy ősz van. Mondjuk mi inkább lecsót eszünk, pürét meg venni szoktam. Anyám gyerekkoromban főzött be levet is, én sosem. A paradicsomlevest nem szeretjük (én, a férjem meg támogat) a többi ételbe meg jobban szeretem a sűrűbb szószokat.
 


  2017.10.15. 14:44  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (3372) hsz.-re     Olvasás  
  •   3373   


*
 
Nem kemény a húsa? A férjemnek kicsit nehézkesen megy a rágás, új fogai vannak, de még nem barátkoztak meg egymással. Lehet nem is fognak. A paprikát se nagyon tudja megenni, kaliforniait szoktam neki venni, annak van legalább húsa. Az beirdalva meg tudja enni. Tényleg! Paprikából nem tudtok valamit aminek az íze igazi paprika de jó vastag húsú mint a kaliforniai?
 


  2017.10.15. 08:37  Hozzászólás  Válasz Tintus (3371) hsz.-re     Olvasás  
  •   3372   
Avatar

rendszer admin
 
A magcsere akcióban kaptam - rendeltem.
Az volt megnevezve, hogy Somoskői tájfajta paradicsom.
A leírása ez volt:
    - "Hosszúkás, piros bogyójú koktél típusú, nagyon édes fajta. Maga a bokor is csodaszép, a hatalmas, folyamatosan érő fürtökkel, az íze pedig mindenkit levesz a lábáról. Ha csak egy fajtát ültethetnék, ez lenne az!" -
A leírás tökéletes volt, még az utolsó mondatával is teljesen egyet értek!
Volt olyan fürt, amelyiken csak 5 db. volt, de volt olyan fürt, amelyiken 10 - 12 db. volt.
Különösen azt tetszett benne, hogy leszedted, kicsit megmostad, és nem kellett szeletelni, egy paradicsom - egy falat! :dejo:
A gyerekek is imádták, mindig el kellett dugni egy kicsit, ha jöttek, hogy nekem is maradjon .... :hiha:

Nagy hirtelen csak ezeket a képeket találtam róla, ítt még zöldek voltak ... :)

20170729_154521.jpg
------------------------
Megtekintve 8742 alkalommal.

20170729_154546.jpg
------------------------
Megtekintve 8742 alkalommal.

20170729_154838.jpg
------------------------
Megtekintve 8742 alkalommal.

 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -




  2017.10.14. 21:05  Hozzászólás
  •   3370   
Avatar

rendszer admin
 
Egy kis kiegészítés a mai vacsorához.
Ma délután szedtem. :)


20171014_124727.jpg
------------------------
Megtekintve 8690 alkalommal.

 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2017.10.14. 15:57  Hozzászólás  Válasz Juli (3367) hsz.-re     Olvasás  
  •   3369   
Avatar

rendszer admin
 
Én utoljára akkor "foglalkoztam" befőzéssel, mikor még kicsi koromba egyszer felbosszantottam a nagymamámat, aki éppen a befőzéssel foglalkozott, és a hatalmas befőző fakanállal megkergetett! :hiha:

Mégis az idén nekiálltam, és 27 üveg tiszta paradicsomlé lett a vége.
Meg 35 üveg édes savanyúság, amiben sok zöld paradicsom is bele került. :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2017.10.14. 15:41  Hozzászólás  Válasz Juli (3367) hsz.-re     Olvasás  
  •   3368   
Avatar

terra alapító
 
:-) Azt te tudod!

Valóban nagy, de finom. És nem bolti vagy ipari paradicsom. Persze sok fajta létezik, első 5-ből lehet hogy nálam is kiszorulna, de a 10-ben benne lenne.

Tudnék én is ajánlani, de 5 fajtát nem biztos hogy jól össze tudnék válogatni. Ha megvan a felhasználási igény, akkor már lehet valamit keresgélni. No meg persze a lehetőségek. Tudsz neki támrendszert, vagy csak karót? Ha jól értem inkább reggeliző paradicsomot szeretnél.
 


  2017.10.14. 15:32  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (3366) hsz.-re     Olvasás  
  •   3367   


*
 
Mi csak ketten vagyunk, reggelire vagy uzsira kicsit nagynak gondolom, sőt óriásinak! :o

Befőzni nem szoktam. Lehet hogy kellene?
 


  2017.10.14. 15:14  Hozzászólás  Válasz Juli (3365) hsz.-re     Olvasás  
  •   3366   
Avatar

rendszer admin
 
Az Ökörszív befőzésre nagyon jó, mert haladós :hiha:
Nagyobb adag zöldséglevesbe egy darab is elég, általában fél kiló körül van az átlag súlyuk. :)
Nekem abból volt a saját rekord súlyú termésem, egy 82 dkg-os.
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2017.10.14. 14:57  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (3362) hsz.-re     Olvasás  
  •   3365   


*
 
Ökörszív 2 szavazat. :alvaka:
Nem túl nagy?
 


  2017.10.14. 14:56  Hozzászólás  Válasz baby-lon (3360) hsz.-re     Olvasás  
  •   3364   


*
 
A Sungold is ígéretes! :dejo:

Igazából várok még, ki mit mond, aztán a leírások nyomán kiválasztok tízet, vagy húszat :fejvaka: beteszem őket egy dobozba és kihúzok ötöt. Ez lesz a kívánságlistám ha lesz cserebere. Csak azt nem tudom én mit kínáljak föl? Azt nem lehet hogy felkínálok valamennyi pénzt cserébe? Akkor csökkenne a küldő postaköltsége és én sem érezném kellemetlenül magam.
 


  2017.10.14. 14:49  Hozzászólás  Válasz Jani71 (3361) hsz.-re     Olvasás  
  •   3363   


*
 
A Sultan nekem valónak tűnik a leírás szerint. :super:
 


  2017.10.14. 14:47  Hozzászólás  Válasz Juli (3359) hsz.-re     Olvasás  
  •   3362   
Avatar

rendszer admin
 
Camone,
Ökörszív,
Somoskői tájfajta fürtös,
Palóc óriás,
Striped Roman

Még jó, hogy nem vagyunk egyformák, mindenkinek más az ízlése, így mindenki mást fog írni. :dejo: :hiha:
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2017.10.14. 14:10  Hozzászólás  Válasz Juli (3359) hsz.-re     Olvasás  
  •   3361   


---
 
Orkado F1, Sultan, Start, Ökörszív, Elán, Kecskeméti 407. (Ja, ez már 6... :lol: )
 




  2017.10.14. 10:46  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (3356) hsz.-re     Olvasás  
  •   3359   


*
 
Köszi a részletes okítást, ezekről nem tudtam. Vajon mennyi mindent nem tudhatok még? :fejvaka:

Az biztos hogy kinyílt a világ, most magam sem tudom mit is szeretnék! Szeretném ha finom lenne, édes, lecsóba is jó. Befőzni nem szoktam, de már gondolkodtam rajta. Most hogy látom hogy mennyi különleges fajta van, nem is tudom mi legyen a cél. De gondolom mindenkinek van kedvence. Ha csak 3-4 fajtát ültethetnétek, ti melyiket választanátok?
 


  2017.10.14. 09:57  Hozzászólás
  •   3358   


terra alapító
 
Sziasztok , régen jártam a terrán aminek számtalan oka van...... Építkezés, új gép épitése villámcsapás után...
 


  2017.10.14. 00:02  Hozzászólás  Válasz Juli (3355) hsz.-re     Olvasás  
  •   3357   
Avatar

rendszer admin
 
Hogy mi alapján válasszál fajtát?

Ez attól függ, hogy mit szeretnél, vagy mire szeretnéd használni.

Egyszerű fogyasztásra:
    Színek szerint:
      Érett a paradicsom, de mégis egész világos (például sárga) színű, vagy olyan, mintha még tök zöld lenne, vagy normál piros, vagy akár egész sötét barna színű.
    Íz szerint:
      Édeskés ízű, jellegzetesen csak paradicsom ízű, a paradicsom íz mellett érezhető más íz, ....
    Méret szerint:
      Kicsi (egy falat), normál átlagos méretű, nagy méretű
Salátának, befőzésre, savanyúságnak (zölden, vagy éretten), stb, stb.

Ha tudod, hogy mire szeretnéd majd felhasználni, kérdezzed meg, és válaszolni fognak, hogy melyiket ajánlják, kinek melyikkel mi a tapasztalata. :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2017.10.13. 23:41  Hozzászólás  Válasz Juli (3355) hsz.-re     Olvasás  
  •   3356   
Avatar

rendszer admin
 
Én nem vagyok nagy "hobbi-kertész", de az évek során én is sok mindent tanultam itt a fórumon.
Megpróbálok válaszolni, legfeljebb najd kiegészítenek a hozzáértők. :)

Determinált:
    Kiültetés után elkezd növekedni, majd viszonylag kis méretet elérve meghozza a virágait.
    Amikor virágzik, a növény növekedése is nagyjából abba marad.
    A termések beérése után általában el is szárad.
    Előnye, hogy tövenként kis helyet igényelnek, általában nem kell karózni, kötözni a viszonylag alacsony mérete miatt.
    Nem kell fattyazni (visszacsípni a levétőből előtörő oldal hajtásokat), mert nem igen van.
    Kevés alsó, földre lógó levele van, amit egyszer elegendő leszedni.
    Az egy időben kiültetett determinált paradicsomok nagyjából egyszerre érnek be, így egyszerre dolgozható fel nagy mennyiségben az éves termése befőzésekre, stb.
Félig determinált:
    Közepes növekedésű (nagyjából egy méter - másfél méter magas), karózni kell.
    Itt már kell megfelelő távolság a tövek között, a fattyazást meghálálja, különben el tud burjánzani.
    A földre lógó leveleket, hajtásokat rendszeresen le kell leszedni (ha van).
    Általában szeptember közepéig hozza a termését.
    Előnye, hogy az első termések beérése után egész nyáron folyamatosan szedhetjük a friss, érett paradicsomot.
Nem determinált:
    Lugas-paradicsom, néhol paradicsomfának is mondják.
    Folyamatos növekedésű. Folyamatosan hozza a terméseket, miközben folyamatosan virágzik is.
    A termései általában viszonylag kisebb méretűek, fürtös termésű. Fajtától függően egy fürtön nem ritka a 10 - 12 termés.
    Folytonos, nagy növekedése miatt viszonylag rendszeres felügyeletet, és gondozást igényel.
    Túl nőheti még a 2 méteres karót is, attól függően, hogy fattyazzuk, hogy alakítjuk a növényt.
    Kiültetéskor egy tőnél fajtától függően némely esetben legalább 1 m2 területet biztosítani kell neki.
Röviden ennyi .... :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2017.10.13. 18:59  Hozzászólás  Válasz gergerg (3354) hsz.-re     Olvasás  
  •   3355   


*
 
Azta! Szóhoz sem jutok! Mint gyerek a csokiboltban. Ez nem is lesz olyan egyszerű mint gondoltam. Mi alapján válasszak fajtát? Mit jelent az hogy determinált?
 


  2017.10.13. 18:29  Hozzászólás  Válasz Juli (3353) hsz.-re     Olvasás  
  •   3354   
Avatar

terra alapító
 
:-)
Akkor a fajtaismertetőket meg se nézd! (ha mégis, akkor itt a lap tetején megtalálod).

Hogy melyik a jó? Hát mind! :fetreg:
 


  2017.10.13. 18:26  Hozzászólás  Válasz gergerg (3352) hsz.-re     Olvasás  
  •   3353   


*
 
Hűha! Nem is tudtam hogy ekkora a választék. Nekem eddig csak piros paradicsomjaim voltak, de nem tudom milyen fajták. Jövőre szerettem volna kipróbálni a sárgát mert jókat hallottam róla, de most látom hogy abból is több fajta is van. Hogy lehet eldönteni hogy melyik a jó?
 




ElőzőKövetkező

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég