Almák, almafélék, körték Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
Háztáji veteményes, növényei, örömei és bánatai, a gyümölcsös témái, valamint a kertben termesztett vadnövények jönnek ide. NE tessék ide írni módszerekről, pl. gyümölcsfák oltásáról.
  2017.12.14. 07:40  Hozzászólás  Válasz csarli1 (1521) hsz.-re     Olvasás  
  •   1522   


---
 
Nálam jól működik a Wavit a barna homokon. Néha ugyan öntözgettem, de nem vittem túlzásba.
Úgy érzem, öntözetlen körülmények között is érdemes a telepítésre. Jól nyomja a szilvát, nagyon szép hajtásokat produkálnak.
Wavit/kajszi kombóról nincs tapasztalatom.
Jó egészséget és sok sikert az új telepítéshez! :thumbup:
 


  2017.12.14. 07:29  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (1520) hsz.-re     Olvasás  
  •   1521   


---
 
Ma szórjak el a 1500 mázsa csirke trágyát, holnap elkezdem szántani 65-70 cm mélyen. Vettem 1800 db Penyigei szilvafát, megrendeltem 3600 db kajszi szemet, tavaszi szemzésre, fánként 2 db, ha minden oké, akkor legalább egy jó lesz, ha nem még mindig ott a szilva. Alma helyén már kajszi van Waviton, igaz valaki azt mondta, hogy a wavit nem jó, de nálam 1,5-2 métert hajtott első évbe, úgy ,hogy nem locsoltam, mert nem készült el az öntöző rendszer, csak augusztus elejére.
 


  2017.12.13. 20:41  Hozzászólás  Válasz csarli1 (1519) hsz.-re     Olvasás  
  •   1520   


*
 
És akkor mit termesztesz a jövőben ??
 


  2017.12.13. 10:43  Hozzászólás
  •   1519   


---
 
körte1.jpg
------------------------
Megtekintve 12716 alkalommal.

körte.jpg
------------------------
Megtekintve 12716 alkalommal.


3 ha körte tájkép stihlezés után. Munkába a BNU-195-ös nyesedék zúzó.
Én befejeztem a körte és az alma termesztést.
 


  2017.11.15. 18:52  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (1515) hsz.-re     Olvasás  
  •   1518   
Avatar

---
 
"Az előbbit egyáltalán nem szeretjük / az após kedvence .../ folyamatos az átoltása" - ilyet olvasva hajlamos vagyok mindenféle igazságtalan és rosszindulatú következtetés levonására... :D
 


  2017.11.15. 18:36  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (1515) hsz.-re     Olvasás  
  •   1517   


---
 
Ati, elég jól körülírtad az általam (is) fontosnak vélt szempontokat alma témában... :)
Egy kérdés, fajtákra vetítve mit jelent ez Nálad pontosan?
 


  2017.11.15. 16:23  Hozzászólás  Válasz kacigobár (1512) hsz.-re     Olvasás  
  •   1516   


*
 
Hasonlót már én is követtem el...ráadásul olyan fával , amiből csak 1 volt... :nahat:
 


  2017.11.15. 16:22  Hozzászólás  Válasz kacigobár (1508) hsz.-re     Olvasás  
  •   1515   


*
 
A Mutsu nagyon hajlamos a keserűfoltosságra ...a Jonagolddal együtt...:) vagy :( Az előbbit egyáltalán nem szeretjük / az após kedvence .../ folyamatos az átoltása.A Jonagolddal az is gond , hogy a keménysége nem tart sokáig, nem az az igazi roppanós , elég hamar kásás-szerű lesz. Ez persze lehet terhelés vagy tápanyag probléma miatt is. Nekem ez a tapasztalatom.Ezért az alap Jonagoldot fokozatosan átoltom , de a klónoknak sincs sok jövőjük. Persze én könnyen beszélek - mondhatnák itt páran - , mert sok fajtát kipróbáltam már ill. még fogok is.
Nálam a kemény , lédús , inkább édesbe hajló , teljesen piros / esetleg bicolor , de nagyrészt piros / fajtáknak lehet jövője...ja és minél kevesebb növényvédelmi probléma.
 






  2017.11.15. 10:52  Hozzászólás  Válasz kacigobár (1508) hsz.-re     Olvasás  
  •   1512   


---
 
Elmesélem, hogy hogyan tettem tönkre a mutsus sövényt :(
Hajdan, sok évvel ezelőtt, nagyon todományosan, rengeteget utánaolvasva, telepítettem egy alma sövényt. A támrendszer adott volt, régi beton szőlő-kordonoszlopok, viszonylag erős drótok régről kihúzva, öt oszlopköznyi hely. Három-három kis fát raktam oszlopközönként: mutsu – idared – mutsu. Úgy vettem faiskolából őket, megfelelő rendes törpésítő alanyon, már nem emlékszem hogy milyenen. Mindenesetre szépen sikerült a vázágakat kétfelé V-alakban vízszinteshez képest 30 fokban kinevelni, a szomszéd fácskáét nyugodtan szabad volt nekik keresztezniük, kialakult szépen a sövény, a szemem nagy gyönyörködtetésére. Viszont az évek során valahogy úgy alakult, hogy főleg az idared hozott rendesebben termést, a mutsu rendszerint nem teremte agyon magát (pedig nem a triploidsága volt a probléma, mert még sok más féle-fajta almafánk van ugyanott, közvetlen közelben, tehát a megporzással nem lehetett gond). Mindenesetre arra is rájöttünk lassacskán, hogy az idaredet nem is szeretjük, nem fogy nálunk, a mutsu viszont egészen a kedvencünk lett.
Így idén tavasszal érett meg az elhatározás, hogy az idaredet kiirtjuk, a mutsut megtartjuk, ennek megfelelően a megmaradó fáknak is jó sok helyük lesz, biztos jobban is fognak teremni, szóval minden tökéletes lesz. Neki is álltam láncfűrésszel, és közvetlenül a talajszinten szépen kifűrészeltem minden oszlopközben a szélső fákat, hogy csak a középsők maradjanak meg. Mert így lesz nekünk majd sok jó finom mutsu.
Csak hát így pont a mutsut gyilkoltam le, és az idaredek maradtak meg.
Ögyes, szokták mondani :lol:
Na de majd a jövő tavasszal jól át fogom oltani őket mutsuvá. Úgy tervezem, hogy február 10 körül beszerzek mutsu oltóvesszőket, jól elrakom nejlonzacsiban hűtöszekrénybe, és március 31 körül héj alá oltok.
Majd elmesélem, hogy sikerült-e.
 


  2017.11.15. 10:23  Hozzászólás  Válasz kacigobár (1510) hsz.-re     Olvasás  
  •   1511   
Avatar

terra alapító
 
Azt tudnod kell, hogy megszámlálhatatlan klónja van a Jonagoldnak, gyakorlatilag nincs belőle két egyforma, ráadásul a piaci meg sem közelíti a házikertben termettet!

A Packham's-re ugyanez elmondható. A többiről nincs tapasztalatom.
 


  2017.11.14. 20:27  Hozzászólás  Válasz baby-lon (1500) hsz.-re     Olvasás  
  •   1510   


---
 
Én még sohasem kóstoltam jonagoldot. De ezen most fogok változtatni, már itt figyel kettő darab extra szép nagy darab jonagold, amelyekkel majd idővel meg akarok közelebbről ismerkedni. Jelenleg teljesen kemények, kérdezném, hogy hogyan fogom felismerni az érettséget, hogy mikor érkezett el a kóstolás optimális ideje?
Elmesélem még, hogy ugyancsak kóstolási, ismerkedési célra szert tettem egy-egy darab conference, packham's triumph és comice körtére is, mindegyik gyönyörű nagy példány, ezek jelenleg ugyancsak itt figyelnek és várnak a sorukra. Packham's triumph egyébként van nekünk is, csak még nem termő, még gyerek, úgyhogy annak a termésére még éveket kell várnom.
 


  2017.11.14. 20:23  Hozzászólás  Válasz kacigobár (1508) hsz.-re     Olvasás  
  •   1509   
Avatar

---
 
Ugyanez a jelenség nálam is megvan, nem érdemes hosszabb távon tárolni. (Bár én alig eszek almát, inkább csak osztogatom).
 


  2017.11.14. 20:17  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (1505) hsz.-re     Olvasás  
  •   1508   


---
 
Nagyon szeretjük a mutsut. Tárolni nehezen tudjuk az almát, eddig zárt verandán tároltuk, ahol kb. 10-14 fokos hőmérséklet és viszonylag párás körülmények szoktak lenni. A mutsunál rendszeresen visszatért a következő hibajelenség: a felszíne alatt a gyümölcs nagy részén zöldes-türkizes-kékes színű kis foltocskák jelentek meg, előbb csak kissé, majd egyre feltűnőbben. A gyümölcshúsban ezek ronda barna borsószemnyi kesernyés részecskékké váltak, ami az egész gyümölcsön való nagy elterjedtsége miatt gyakorlatilag az egész almát élvezhetetlenné tette. Ez miezmi? :-)
Egyébként a kérdés akadémikus, mivel a mutsu sövényt teljesen tönkretettem (talán egyszer majd elmesélem, hogy hogyan), így mostanában nem terem nekünk mutsu. De ezen változtatni fogok megint, egy kis mutsu fánk már van, MM106-on, de még gyerek, nem termő, kell neki még kb két év, mire gyümölcsöt fog mutatni.
 


  2017.11.14. 19:34  Hozzászólás
  •   1507   
Avatar

---
 
A Granny Smith és a Mutsu közötti különbséget több dolog is el tudja dönteni szerintem:
- kóstolás (előbbi savanykás, utóbbi édeskés)
- a Grannyt szokás ilyen tájban szüretelni
- tárolva a Mutsu besárgul
- hosszabb tárolás után a Granny gusztustalanul zsírosodik
Egyébként én is osztom az előttem írók véleményét.
 




  2017.11.13. 20:31  Hozzászólás  Válasz Jana11 (1502) hsz.-re     Olvasás  
  •   1505   


*
 
Korábban nekem is az egyik kedvencem volt...mára elkezdtem kiszeretni belőle...ezzel nem azt akarom mondani , hogy rossz fajta / de vannak hibái.../
 


  2017.11.13. 20:29  Hozzászólás  Válasz CAMROM (1503) hsz.-re     Olvasás  
  •   1504   


*
 
Hát nekem kicsit gyanús ez Mutsunak.Annak ugyanis nem látszanak ennyire a lenticellái /sőt sztem semennyire se / és inkább hengeres ...és nem ennyire méregzöld. Ez inkább a Granny Smithre hasonlít...persze tévedhetek is...
 




  2017.11.13. 16:13  Hozzászólás  Válasz baby-lon (1500) hsz.-re     Olvasás  
  •   1502   


---
 
Finom is az a Jonagold, több alfajtája van már forgalomban, eltérő színezéssel, mérettel, ízzel. Egy biztos, hogy mindkét szülő külön- külön is
Jonatán, Golden- nagyon finomak. Hát akkor együtt....együk!
 


  2017.11.13. 16:07  Hozzászólás
  •   1501   


---
 
Mr. Eggs, nem számolt be, régen írt, hogy mi lett a visszavágott fácskával, sikerült e megmenteni, a fejlődését beindítani.
 


  2017.11.11. 20:57  Hozzászólás  Válasz Jana11 (1438) hsz.-re     Olvasás  
  •   1500   
Avatar

terra alapító
 
Erre még nem válaszoltam. Finom, jó állagú alma, de továbbra is a Jonagold áll nálam az első helyen.
 




  2017.11.04. 16:58  Hozzászólás
  •   1498   


---
 
A Mezőturi birs érdekelne. Jelenleg tudnék vásárolni csemetét. Viszont amit a szombathelyi piacon ilyen gyümölcsnek ajánlottak az nagyon kisméretű volt (kb. mint egy kisebb alma). Akinek van, megosztaná a tapasztalatát: méret, növekedés, növényvédelem érdekelne elsősorban.
 






  2017.11.03. 21:35  Hozzászólás  Válasz baby-lon (1492) hsz.-re     Olvasás  
  •   1495   


---
 
Ha terveznéd esetleg ismét fényképezni/szkennelni a cikket,
egy érdeklődő már biztosan lenne... ;)
 


  2017.11.03. 18:00  Hozzászólás  Válasz baby-lon (1492) hsz.-re     Olvasás  
  •   1494   


*
 
Óö...mi megint nem kaptunk....
 




  2017.11.02. 20:56  Hozzászólás  Válasz gergerg (1489) hsz.-re     Olvasás  
  •   1491   
Avatar

terra alapító
 
Nem hiszed el! Éppen ma nondta a feleségem ugyanezt, úgyhogy már el is dölt a kérdés. :mrgreen:
 


  2017.11.02. 20:30  Hozzászólás  Válasz dula (1487) hsz.-re     Olvasás  
  •   1490   
Avatar

terra alapító
 
Szerintem körtéből azért van több "vadon", mert az mind vadkörtén van, míg az almáknál már viszonylag sok gyengébb növekedést adó alany létezett korábban is. A szárazságtűrés pedig gondolom talajfüggő is.
 


  2017.11.02. 20:27  Hozzászólás
  •   1489   
Avatar

terra alapító
 
Alibá!

Olvasom hogy sövényre adja a fejét. Nyugodtan lehet 3 emelet, úgy sem magas, nem árnyékol.
És talán jobban leköti a fát mint a 2 emelet.
 


  2017.11.02. 19:20  Hozzászólás  Válasz kacigobár (1486) hsz.-re     Olvasás  
  •   1488   
Avatar

---
 
Van egy ágaprítom, amit csak gyümölcsre használok. A pépet pedig víztömlős préssel préselem. Aytán egy 70 literes edényben pasztőtizálok és BIB tasakokba töltöm.
Szőlő préssel is lehet, csak macerásabb és sok lé bent marad. Kell valami szűrő a kosárba ( és vászonzsákot használtam korábban, de valami műszálas jobb lenne, mert könyebb tiszítani )
Ha van min.100 kg gyümölcsöd, akkor érdemes keresni olyat, aki ezzel foglalkozik. Jófogáson szoktak hirdetni.
Nagyjából 800 ft-ra fog kijönni egy 5 literes tasak. Eláll 8-10 hónapig.
 


  2017.11.02. 12:40  Hozzászólás  Válasz délkelet (1485) hsz.-re     Olvasás  
  •   1487   


---
 
A telkünk környékén nagy körtefák vannak szép számmal és nem öntözik nem gondozzák őket akár csak a kevesebb almát és a körték mindig több termést adnak. megbízhatóbban teremnek.
Persze jobbára nyár végén ,kora ősszel érő fajták.
 


  2017.11.01. 18:05  Hozzászólás  Válasz humbuk (1480) hsz.-re     Olvasás  
  •   1486   


---
 
Kérlek, taníts ki kipréselés-ügyben. Nekünk gyümölccsentrifugánk van, ez kábé az első négy-öt- max hat kis almából tényleg a levet hozza elő, majd ekkorra máris eléggé eltömődik a forgó szitája, és onnantól kezdve sűrű gusztustalan kásamasszát produkál. A végén kvázi almapürém van, nem pedig almalém. Te mivel és hogyan préselsz?
 


  2017.10.31. 22:52  Hozzászólás  Válasz dula (1483) hsz.-re     Olvasás  
  •   1485   
Avatar

---
 
Wikiből idézve:
"A gyümölcsfajok közül talán az egyik leginkább víz- és hőigényes a körte, és alkalmazkodóképessége is kicsi. Nagyon fontos számára a kiegyenlített páratartalom, 700–800 mm, jó elosztású csapadék."
 


  2017.10.31. 22:49  Hozzászólás
  •   1484   


---
 
Papköréből a befőtt jó.
Én egy elhagyott udvarban találtam egy fát,ízlett, leoltottam, később még azonosítani is sikerült. Papkörte :-)
 


  2017.10.31. 22:36  Hozzászólás  Válasz gergerg (1467) hsz.-re     Olvasás  
  •   1483   


---
 
Az alma??? Én a körtére tippeltem volna.
Abból vannak a környéken nagy fák meg elég sok magon,suháng meg csemete is nő sokfelé-tüskések, mint a fene-, de almából kevesebb van.
Akkor ültessek bátran almát?
 






  2017.10.31. 22:22  Hozzászólás  Válasz délkelet (1479) hsz.-re     Olvasás  
  •   1480   
Avatar

---
 
méltán :-)
én telekkel vettem. Akkor akácok elnőtték, már alig élt. Elég jól helyrejött, meghagyom. Sokat és egészségeset terem. Nagyját almalével kipréselem, valamennyit hagyok enni. Nekem ilyenkorra már diel és packhams is leérett,.
 




  2017.10.31. 22:11  Hozzászólás  Válasz délkelet (1476) hsz.-re     Olvasás  
  •   1478   
Avatar

---
 
Enyém így néz ki:
http://www.almatermelo.hu/fajtak/korte/default.html
Szedéskor zöld. Errefelé mutattak papkörtét, ami formára ugyanez, csak sárgább. Annak cukra nincs, enyhe íze van.
 




  2017.10.31. 22:04  Hozzászólás  Válasz gergerg (1475) hsz.-re     Olvasás  
  •   1476   
Avatar

---
 
De tőled kaptam!! Egyébként nem mindig (mindegyiken) van rajta csík, a leírások szerint.
 






  2017.10.31. 21:55  Hozzászólás  Válasz délkelet (1471) hsz.-re     Olvasás  
  •   1473   
Avatar

terra alapító
 
Karácsonyig simán. Jó íze van, ilyenkor még kemény. CSak ezen a fajtán lehet csík?
 


  2017.10.31. 21:54  Hozzászólás
  •   1472   
Avatar

---
 
Nem tudom enyém papkörte-e, csak tippelem. Zöld, csík van rajta, október elején szedem. Igénytelen fajta. Nálam minden évben szép méretes, íze nincs, cukra van. Kamrában, alma fölött most érett be.
lefotóztam, de nem tudom beszúrni.
 


ElőzőKövetkező

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; bingbot/2.0; +http://www.bing.com/bingbot.htm) Chrome/116.0.1938.76 Safari/537.36 valamint 17 vendég