Süssünk süssünk valamit Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
Minden ami a konyhában zajlik
  2021.01.13. 09:56  Hozzászólás
  •   89   


---
 
Sziasztok!

Tudnátok küldeni különleges teából készült italokat? Főleg matcha teából szeretnék készíteni valami különlegességet, mert rengeteg jótékony hatása van (https://teapalota.hu/matcha-tea-posztok/meregtelenit-lucky-matcha-tea-pu-erh/)
 


  2019.02.23. 16:47  Hozzászólás
  •   88   
Avatar

terra alapító
 
Túróval töltött fánk, sütőben sütve.


f1.jpg
------------------------
Megtekintve 16365 alkalommal.

f2.jpg
------------------------
Megtekintve 16365 alkalommal.

f3.jpg
------------------------
Megtekintve 16365 alkalommal.

 




  2019.02.02. 17:12  Hozzászólás
  •   86   
Avatar

terra alapító
 
Ma átadási ünnepségre készültem.

IMG_20190202_154506.jpg
------------------------
Megtekintve 16610 alkalommal.



A készülődésnek vége, utolsó tepsi is a sütőben, az átadás is megtörtént (átadtam a mosogatást). Szóval jöhet az ünnepelés.

IMG_20190202_154631.jpg
------------------------
Megtekintve 16610 alkalommal.



Kis lépés az embernek, de egy hosszúlépés nekem. ;)

Ebből biztos marad holnapra, és állítólag másnaposan jobb. Majd meglátjuk. :palinka:
 




  2019.01.20. 07:21  Hozzászólás  Válasz gergerg (80) hsz.-re     Olvasás  
  •   83   


terra alapító
 
Legközelebb hagyjál egy kis langyos tejet, s amikor kettéveszed a tésztát, kakaót kis tejjel keverve gyúrd hozzá. Akkor nem lesz sűrű:)
 


  2019.01.19. 21:58  Hozzászólás  Válasz gergerg (81) hsz.-re     Olvasás  
  •   82   
Avatar

terra alapító
 
Haladó szint, nekem mostanság már van annyi időm, hogy a fröccskészítésig eljutok :D néha még teát is főzök, ,,hagyományosat'', a ,,menzateát''. Valódi hagyományos kínaira nincs időm...
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2019.01.19. 21:39  Hozzászólás
  •   81   
Avatar

terra alapító
 
...amikor a konyha férfi fennhatóság alá kerül...


IMG_20190119_181607_079.jpg
------------------------
Megtekintve 16890 alkalommal.

IMG_20190119_204039.jpg
------------------------
Megtekintve 16890 alkalommal.

IMG_20190119_210151.jpg
------------------------
Megtekintve 16890 alkalommal.

IMG_20190119_211303.jpg
------------------------
Megtekintve 16890 alkalommal.

 


  2018.12.01. 21:30  Hozzászólás  Válasz tgwh (79) hsz.-re     Olvasás  
  •   80   
Avatar

terra alapító
 
Elfogadható. Egyébként melegen lett vágva, talán ezért látod úgy. A kakaós része egy kicsit sűrű.
 


  2018.12.01. 21:27  Hozzászólás  Válasz gergerg (78) hsz.-re     Olvasás  
  •   79   
Avatar

terra alapító
 
Nem tűnik olyan száraznak. És milyen lett?
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/




  2018.12.01. 20:57  Hozzászólás  Válasz Jana11 (76) hsz.-re     Olvasás  
  •   77   
Avatar

terra alapító
 
Kuglóf, és igazából nem is egy nehezen elkészíthető sütemény. Rá is kéne uszítani a zasszonyt, ennék én is egyet :D
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2018.12.01. 20:53  Hozzászólás
  •   76   


---
 
Mindíg is az ilyen már képen nagyon kívánatos kalács volt a "gyengém", fogyókúrám alatt sokkal nehezebb volt
elhagyni, mint bármi mást. Aki ilyeneket tud készíteni, gratula.
 


  2018.12.01. 19:02  Hozzászólás
  •   75   
Avatar

terra alapító
 
Elkészült:

IMG_20181201_184849_132.jpg
------------------------
Megtekintve 17232 alkalommal.

IMG_20181201_185316.jpg
------------------------
Megtekintve 17232 alkalommal.

IMG_20181201_185714.jpg
------------------------
Megtekintve 17232 alkalommal.

 




  2018.11.29. 18:27  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (72) hsz.-re     Olvasás  
  •   73   
Avatar

terra alapító
 
Nálam 3-4 hónapig tart egy kiló cukor. Kivétel a befőzési szezon, mert a lekvárokat, befőtteket azért csak cukrozom kicsit.
 


  2018.11.27. 20:51  Hozzászólás  Válasz edit (71) hsz.-re     Olvasás  
  •   72   
Avatar

rendszer admin
 
Pici gyerek korom óta cukrot cukorral eszek!
A túrós - káposztás tésztától a paradicsomlevesig ...
Csak nekem egyedül átlag heti 1 kg kristálycukor és + a napi nasi édességek. :hiha:
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2018.11.27. 18:14  Hozzászólás  Válasz gergerg (70) hsz.-re     Olvasás  
  •   71   
Avatar

terra alapító
 
Végre valaki aki nem édesen szereti a krumplifánkot. Igazság szerint én a túrógombócot is sósan tejfölösen szeretem. És ha marad ki csupasz palacsinta azt is. Maximum kis sajtot vagy juhtúrót kaphat még. (Megjegyzem nem látszik rajtam, hogy nem szeretem az édességet. Sajnos.)
 


  2018.11.26. 20:57  Hozzászólás  Válasz gergerg (69) hsz.-re     Olvasás  
  •   70   
Avatar

terra alapító
 
Juteszembe, este csak kipróbáltam, igaz eper és barack lekvárral mert az volt bontva. Eredmény: maradok a tejfölnél meg a hagymánál. :-)
 




  2018.11.25. 19:34  Hozzászólás
  •   68   


---
 
Pedig a krumplifánk a kocsikenőcs állagú, fekete színű nemtudom szilva lekvárjával valóságos ízorgia. :thumbup:
Ha még nem kóstoltad, tedd meg, egyszer élünk...
 


  2018.11.25. 18:46  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (66) hsz.-re     Olvasás  
  •   67   
Avatar

terra alapító
 
Mondanám hogy küldök, de ez csak frissen jó, és azt is mondanám hogy megkóstolom lekvárral, de úgysem fogom. :)
 


  2018.11.25. 18:43  Hozzászólás  Válasz gergerg (65) hsz.-re     Olvasás  
  •   66   
Avatar

rendszer admin
 
Na', igen! :)
Az igazság csak kóstolva derülne ki ... :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2018.11.25. 18:36  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (64) hsz.-re     Olvasás  
  •   65   
Avatar

terra alapító
 
Szerintem ez nem lenne úgy jó. Pár napja volt itthon rendes fánk, annak a tésztája is édes. Lehet hogy mi jobban sózzuk ennek a tésztáját.
 


  2018.11.25. 18:28  Hozzászólás  Válasz gergerg (63) hsz.-re     Olvasás  
  •   64   
Avatar

rendszer admin
 
Csak azért kérdeztem, mert nálunk is volt sokszor fánk.
Főleg, míg élt a nagyi ... :)

Sokszor ettem máshol is fánkot, de soha sem ettem még másképpen, csak kizárólag lekvárral, és/vagy porcukorral.
A krumplist is! :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2018.11.25. 18:23  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (62) hsz.-re     Olvasás  
  •   63   
Avatar

terra alapító
 
Igen, fánk, krumplisfánk, tehát sós étel. Egy kis tegnapi pörkölttel, tejföllel, sajttal, zöldségekkel. (ubi csak savanyított volt)
 


  2018.11.25. 18:19  Hozzászólás  Válasz gergerg (61) hsz.-re     Olvasás  
  •   62   
Avatar

rendszer admin
 
Jól látom, hogy ezek fánkok?
És az utolsó képen savanyúsággal, zöldséggel, egyebekkel?
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2018.11.25. 14:07  Hozzászólás
  •   61   
Avatar

terra alapító
 
Ma délutáni időtöltés:

IMG_20181125_115034.jpg
------------------------
Megtekintve 17399 alkalommal.

IMG_20181125_125123.jpg
------------------------
Megtekintve 17399 alkalommal.

IMG_20181125_132132.jpg
------------------------
Megtekintve 17399 alkalommal.

 


  2018.11.25. 14:04  Hozzászólás
  •   60   
Avatar

terra alapító
 
Tegnap esti időtöltés:

IMG_20181124_194006.jpg
------------------------
Megtekintve 17399 alkalommal.

IMG_20181124_203728.jpg
------------------------
Megtekintve 17399 alkalommal.

IMG_20181124_211744.jpg
------------------------
Megtekintve 17399 alkalommal.

 


  2018.07.17. 10:32  Hozzászólás  Válasz evodia2010 (58) hsz.-re     Olvasás  
  •   59   
Avatar

---
 
Szia!

Erről nem is tudtam, és már van egy másik is, amit majd ki kell faragnom, ha szakítok rá időt! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”




  2018.07.16. 08:51  Hozzászólás  Válasz wogboy (56) hsz.-re     Olvasás  
  •   57   
Avatar

---
 
Ez az eredeti forma, és elég sokszor készítünk! :-D

Kép

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2018.07.16. 08:50  Hozzászólás  Válasz wogboy (55) hsz.-re     Olvasás  
  •   56   
Avatar

---
 
Ez a seprőnyeles módszer! :-D

Kép

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2018.07.16. 08:48  Hozzászólás  Válasz wogboy (54) hsz.-re     Olvasás  
  •   55   
Avatar

---
 
Kép

Készítettem olyan lábakat, amin állva, a dorongfákon kelhet a tészta! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2018.07.16. 08:45  Hozzászólás  Válasz wogboy (53) hsz.-re     Olvasás  
  •   54   
Avatar

---
 
Van faesztergám is, és azzal gömbölyítettem ki a fákat! :-D

Kép

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2018.07.16. 08:43  Hozzászólás
  •   53   
Avatar

---
 
Ha már szóba került a kűrtös kalács, akkor mi is, a világvégén megpróbáltuk! :-D

Ehhez csak annyit, megvettem ezt a kis sütőt, és neki a sarokköszörűt, és belevágtam a grillsütő forgató motorját! :-D

Kép

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2018.07.16. 07:13  Hozzászólás
  •   52   


---
 
Én miután feltekertem, beolajozom kicsit, és kristálycukorral(!) meghintett deszkán szépen meghengergetem közepes nyomással úgy, hogy egyenletesen nem túl vastag legyen, a szélek pedig összeérjenek. Gázgrillen sütöm, azon kb. 10-15 perc a piacinál vastagabb tészta, vigyázni kell ne száradjon ki. Ha nem elég erős a gáz a karamelhez, kap plusz lángcsapatást.

Ami kiábrándító: egyik szomszédom rendezvényeken dolgozik langalló/kürtőskalács készítőként. Ő mondta, a langalló tésztát péknél süttetik, helyszínen csak méretre vágják, rápakolják a feltétet és a kis mobil kemencékben csak rásütik a sajtot.
 


  2018.07.15. 21:45  Hozzászólás  Válasz délkelet (50) hsz.-re     Olvasás  
  •   51   
Avatar

terra alapító
 
Az is jó, de szerintem macerásabb. Ha legközelebb sütök, levideózom a sülést. (amúgy ha a sört megittad, a dobozon is sütheted)
 


  2018.07.15. 21:43  Hozzászólás
  •   50   
Avatar

---
 
Megjegyzésként annyit: vendégségben a házigazda nem forgatta meg cukorban, hanem cukorsziruppal kenegette sütés közben folyamatosan és a végén lehetett megszórni fahéjjal, dióval. Működött a dolog, finom lett a kalács.
 


  2018.07.15. 21:28  Hozzászólás  Válasz evodia2010 (48) hsz.-re     Olvasás  
  •   49   
Avatar

terra alapító
 
Az enyém kb a második receptre hasonlít. Ami különbség, hogy én nem kelesztem a sütőfán, és tényleg megsül 2 perc alatt, és nem várök a levétellel sem. Ha megsült, megcukrozom, majd a fa orrát a deszkára ütve lecsúszik róla.
 


  2018.07.15. 21:13  Hozzászólás
  •   48   


---
 
Ha hozzá lehet szólni:
- én szoktam citromhéjat reszelni bele, de citromolaj is jó
- kalácstésztánál keményebb tésztát kell gyúrni, nem szabad vastagon feltekerni, mert le fog nyúlni róla
- feltekerés után túl sok kelesztés miatt is lelóghat sülés közben
- a 2 perc sütés kicsit rövidnek tűnik, vásárban sem készül el 2 perc alatt
- ha megsül, de nem karamelizálódik meg a felszíne, gázlámpával megcsapatva lehet korrigálni

receptek, bár tényleg bármilyen nem túl puha kelt tészta jó lehet:
**********************************************
Kürtőskalács tojás nélkül (piaci recept)
hozzávalók / 9 adag
 1 kg finomliszt
 2 dl tej
 3 dl víz
 3 dl napraforgó olaj
 2.5 dkg élesztő
 5 ek porcukor
 1 csipet só
 1 citromból nyert citromhéj (reszelve)
elkészítés
1. A tésztát jól kikeverjük, majd 1 órát kelesztjük (két – háromszorosára dagad).
2. Ezután nyújtófával laposra kell simítani. Pizzavágóval csigavonal alakba 2-3 cm széles csíkot alakítunk ki, ezután következik az egyik legfontosabb művelet a sodrás, nyújtás és a feltekerés az olajjal megkent fahengerre.
3. Cukorba forgatjuk, majd 5-6 percig folyamatosan forog a grill mellett.
4. Mikor a kalács megsült, ízesítjük (ízlés szerint), a fahengerről lecsúsztatjuk, és a belül üres kürtőt felállítjuk, hűlni hagyjuk.

Kürtőskalács (tojásos recept)
hozzávalók / 8 adag (fele mennyiség is elég lehet!)
 1 kg finomliszt
 10 dkg olvasztott vaj vagy margarin
 2 db tojás
 1 kávéskanál só
 3 csapott ek cukor
 1 citromból nyert citromhéj
 kevés vanilia aroma, de lehet nélküle is
 0.5 l tej
 2,5 dkg élesztő
 0.5 kg cukor (a beleforgatáshoz)
 1 dl napraforgó olaj (a sütőfa kenéséhez)
elkészítés
1. Az élesztőt langyos tejben, egy kis cukorral felfuttatjuk. Összekeverjük a hozzávalókkal.
2. Jól összegyúrjuk, és nem túl meleg helyen kb. 15-20 percig kelesztjük. Ha túl sokáig kel a tészta, akkor le fog szakadni a fáról sütés közben!
3. A kelt tésztát 5 cipóba osztjuk. A sütőfát az első sütés előtt felmelegítjük, és bekenjük olajjal.
4. A cukrot (akár fahéj keverékkel) egy tálcára öntjük. A tésztát kinyújtjuk, és deszkán ujjnyi széles csíkokat sodrunk egy hosszban, és kevés hézagot hagyva a sütőfára tekerjük körös-körül, ujjunkkal lelapítjuk, hogy a tészta mindenütt összeérjen, és eltakarja a fát, csak a végeknél maradjon ki kb. 1-1 cm.
5. Amikor megsült, hagyjuk egy-két percig hűlni, és utána már le lehet szedni a fáról. Ha kihűlne a fa vagy nem elég olajos, akkor ugyanúgy rá kell melegíteni, és be kell olajozni.
 sütési hőfok: 200°C


kürtös.jpg
------------------------
Megtekintve 17706 alkalommal.

 




  2018.07.15. 20:14  Hozzászólás  Válasz délkelet (45) hsz.-re     Olvasás  
  •   46   
Avatar

terra alapító
 
Jó. Szóval elővesszük a sütőfát, egy tálkába öntünk olajat, és egy ecsettel bekenjük sütőfákat olajjal.
Egy nagyobb tálba öntünk 1kg lisztet, teszünk bele 3 evőkanál kristálycukrot, egy kávéskanál sót, 2 zacskó vaníliás cukrot. Összekeverjük. Egy másik tálkában melegítünk kb 2dl tejet, nem forróra, de a langyostól melegebbre. Teszünk a tejbe egy evőkanál cukrot és elkeverjük. Belemorzsolunk egy egész élesztőt és elszívunk egy cigit, vagy iszunk egy sört. Mikor az élesztő felfutott, belevágjuk a liszt közepébe, 2 tojás és 1dl olaj társaságában. Egy ecsettel beolajozzuk a sütőfákat. A tésztát összedolgozzuk. Nem kell nagyon, és nem kell kézzel, egy fakanállal is lehet. Szükség szerint tej adagolásával dagasszuk közepesen lágy állagra. Ha a tészta összeállt (nem baj ha nem sima) akkor olajos kézzel körbekenjük. Kimegyünk, megkeressük a faszenet, előkészítjük, letakarítjuk az asztalt, stb, a lényeg hogy 5 percet eltöltsünk. Visszamegyünk a tésztánkhoz, és most már kézzel alaposan átdagasszuk. (nem fog már a kezünkhöz ragadni) Ha összedolgoztuk megint bekenjük olajjal. Majd letakarva kelesszük kb 30 percet meleg helyen. Bekenjük a sütőfákat olajjal. Kimegyünk, begyujtjuk a faszenet, kivisszük az asztalt, gyúródeszkát, sodrófát, olajos tálkát az ecsettel, egy derelyevágót, lisztet, egy pohárba vizet, 2 sört, és a sütőfákat, amiket egyúttal be is olajozunk. Viszünk egy tálcát is, amin fahéjas kristálycukrot terítünk el. Megisszuk az egyik sört. Ha megkelt a tészta, kinyújtjuk, maximum 0,5 cm-re. A derelyevágóval 2 cm-es csíkokat vágunk, feltekerjük a sütőfára, majd bekenjük olajjal, és megszórjuk a fahéjas cukorral. Megsütjük. Ha a felülete szépen csillog, akkor jó. Amikor levettük a parázsról, megint megszórjuk a cukorral. (ez már nem fog megolvadni). Megisszuk a másik sört, és sütjük a többit. Ha 2 perc alatt nem sül meg egy, akkor gyenge a parázs. Ha megszórjuk sütés előtt cukorral, ropogós lesz, ha nem, csak olajjal kenjük, akkor puha marad, de a szine nem lesz olyan szép.
 


  2018.07.15. 18:04  Hozzászólás  Válasz gergerg (44) hsz.-re     Olvasás  
  •   45   
Avatar

---
 
Nagyon szépre (és biztosan nagyon finomra) sikerült! Mivel kenegeted sütés közben? Illetve mégsem, inkább jöjjön a teljes recept, ha megtennéd ... a napokban jutott eszembe, hogy jó lenne ismét megpróbálkozni vele (tökéletesre ugyanis még sosem sikerült...legutóbb pl. valószínűleg azért nem, mert gyenge volt a parázs, emiatt pedig sokáig sütöttem és megnyúltak a csíkok a sütőfán)
 


  2018.07.15. 17:53  Hozzászólás
  •   44   
Avatar

terra alapító
 
Süssünk kürtőskalácsot.

A recept teljesen egyszerű, sima kelttészta.


0-02-05-012bf86aa950833a4fba8511a748ec2914e4c18aa0df5dc1b5d532c8559f13b3_full.jpg
------------------------
Megtekintve 17727 alkalommal.

0-02-05-9d7eb77273be725b89de396058412624f5ad601598787350176eb728dd02e67c_full.jpg
------------------------
Megtekintve 17727 alkalommal.

 


  2017.09.30. 11:46  Hozzászólás
  •   43   
Avatar

---
 
KEFIRES LÁNGOS. Ezen étel elkészítését a Margit2 fórumban tanultam. A hagyományos olajban sült lángossal az a bajom, hogy miután elolvastam az olaj gyártási technológiáját, azóta nem mérgezem magam vele. Ez a lángos, amit most közreadok, olaj nélkül készül. S mert feltét lesz rajta, inkább hasonlít kinézetre a pizzához, mint a hagyományos lángoshoz. Ha a magyar hagyományok szerint választanánk hozzá nevet, akkor a lepénykenyér feltéttel lenne nekem a színpatikus elnevezés, de nem a név a lényeg. Maradjunk az eredeti név mellett, tehát kefires lángos.
Az alapanyag elkészítéséhez a képen láthatók szükségeltetnek. Kb. 1kg héjában főtt áttört krumpli. 3db 2dl-s kefir, némi só (kb. 1dkg). Én Erdélyi adalékmentes sót használok. A lisztnek és az élesztőnek fele kell csak.




Először egy mélytányérba öntöm az egyik kefirt és a fél élesztőt:



Majd összekeverem őket és a krumplira öntöm:



Ugyan ezt teszem egy másik kefirrel és a tojással, majd a harmadik kefirrel együtt a krumplira öntöm. Természetesen, ha tányér helyett tálat használunk, úgy egy menetben is megoldható az összekeverés művelete. Majd beleszórva a lisztet, alaposan összedolgozom. Ezek után kapunk egy masszát, melynek sűrűségét nokedli állagra kell beállítani, tej vagy víz hozzáadásával. Ezzel az alapanyag elkészült, tegyük a hűtőbe, ahol az élesztő hatására alaposan megdagad. A képen hűtés előtti állapotban látható.



Azért, hogy lepényünk ne csak laktató, de finom étel is legyen, készítsünk hozzá feltétet. Nem cifrázva a dolgot bár milyen párolt zöldséget szórhatunk majd sütéskor a lepényünk tetejére. Én az évszaknak megfelelő zöldségeket apróra vagdosva, egy serpenyőben kevés sóval összepárolom. Először fedő alatt, majd ha levet eresztett, a só és a hő hatására, leveszem a fedőt, hogy párologjon el belőle a víz. A képen látható variációt szegfűgombából, piros paprikából, hagymából és paradicsomból készítettem, mert éppen szeptember végén ez termett a kertemben. Augusztusban esők hiányában gombám nem nőtt, akkor fokhagymás padlizsánból pároltam köretet. Biztatok mindenkit, hogy ízlésének és lehetőségeinek függvényében bátran kísérletezzen a különböző zöldségekkel. Ha jó a lepénykenyér, ami az étel alapja, azt már nem tudja elrontani. Ezt is tegyük a hűtőbe. A következő napokban, ha éhesek leszünk, vegyük őket elő:




A kisütés menete a következő:
1.Felforrósítok egy serpenyőt, majd vajjal megkenem az alját és oldalát. (Aki veszélyeztetni akarja maga és családja egészségét, az ugyanezt, olajjal is megteheti.)
2. Belehelyezek egy levesmerőnyi masszát.
3. Kanállal szétnyomkodom. Ha megfelelő az alapanyag állaga, akkor a kanál élével nyomkodva könnyen szétlapítható. Szinte szétfolyik a nyomkodás hatására. Ha nem akar szétterülni, hanem mint a ragasztó minden áron egyben kíván maradni, akkor tejjel, vagy vízzel összekeverve hígítani kell. Amikor egyik fele pirosra sült, megfordítom, rászórok a feltétből és reszelek rá sajtot. Ennek az ételnek az is nagy előnye, hogy nem kell az összeset azonnal kisütni. Általában hét végén, amikor jobban ráérünk, előkészítünk egy hasonló mennyiségű alapanyagot és azt hét közben naponta, amikor munkából hazaérek, azonnal felteszek egy adagot a serpenyőbe, és amíg átvedlek az otthoni énembe, addigra meg is sül. A végeredmény a képen látható. Én ezt uborkasalátával fogyasztottam, de kinek mi ízlik, azzal egye meg.


 




  2017.01.15. 13:40  Hozzászólás  Válasz gergerg (39) hsz.-re     Olvasás  
  •   41   
Avatar

terra alapító
 
Folytatás....

Minden ugyan az, csak a töltelék az egyikben baracklekvár-túró, teteje vaniliás cukorral hintve tojással kelnés után (ezek a világosabbak), a sötétebbekben fahélyas cseresznyelekvár-túró, a teteje fahéjyas cukorral hintve. A kerek tányéron a szokásos pizzakrémes, a tetején vékonyka sajtszeletekkel és a maradék krémmel kicsit megkenve.


WP_20170115_13_25_57_Pro.jpg
------------------------
Megtekintve 18338 alkalommal.

WP_20170115_13_24_29_Pro.jpg
------------------------
Megtekintve 18338 alkalommal.

 


  2016.12.31. 18:07  Hozzászólás  Válasz gergerg (39) hsz.-re     Olvasás  
  •   40   
Avatar

rendszer admin
 
És ezt betetted az Ételreceptek adatbázisába is???? :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2016.12.31. 17:29  Hozzászólás
  •   39   
Avatar

terra alapító
 
A szilveszteri süti, baracklekváros túróval töltött párnácska, normál kelttésztával.

Hozzávalók:
50dkg liszt
2 tojás
1 evőkanál zsir
2 evőkanál cukor
3 csipet só
1 száritott élesztő
tej, amennyi kell
3-4 evőkanál lekvár
20dkg túró

Készitünk egy tök sima kelttésztát, aztán gombócokra szedjük. A gombócokat kinyújtjuk 15-20 cm szélesre és olyan hosszúra ahhogy a tészta engedi. Aztán kanállal kis gombócokban rátesszük a tölteléket az egyik oldalra, majd ráhajtjuk a tészta másik felét. A tenyerünk élével megnyomkodjuk a tésztát a kombóckák között, majd derelye vágóval feldaraboljuk. Picit megkenjuk olajjal és mehet a sütőbe.
Mikor már az alja kezd jó lenni, kivesszük és vaniliáscukros tojással megkenjük majd még pár percik nagyobb hőmérsékleten sütjük. A gyerekek szerint jobb mint a teszkós. :)


WP_20161231_002.jpg
------------------------
Megtekintve 18364 alkalommal.

 


Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég