Moderátor! Miért? Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
A fórum fejlesztéseiről, és az új dolgokról találtok itt hasznos információkat. Az egyes leírások érthetővé, és könnyen kezelhetővé teszik azok használatát. Ugyanitt lehet jelezni új ötleteket, melyek hasznos részei lehetnek a fórumnak.




  2020.03.09. 20:05  Hozzászólás  Válasz Glifozát (383) hsz.-re     Olvasás  
  •   384   
Avatar

terra alapító
 
Köszönöm a megértő határozatot. :unnep:

Van-e valakinek napi kapcsolata vele, vagy értesítsem én? Kb. 4 éve beszéltem vele utoljára.
 


  2020.03.09. 20:00  Hozzászólás
  •   383   
Avatar

moderátor
 
Nem tudom érdekel-e még valakit, vagy már nem is fontos, de STiszteletes nincs kitiltva.
 






  2020.03.09. 18:55  Hozzászólás  Válasz baby-lon (377) hsz.-re     Olvasás  
  •   380   


*
 
Komolyan csak ennyit látsz bele az elmúlt 1-2 nap történéseibe ? Nekem vhogy most a magyar parlament jut az eszembe...ott is beszélhet az " ellenzék" , javasolhat, mondhat amit akar , de úgyis az lesz, amit a " vezetőség" akar...
Most ott tartok, hogy -és ez már ST-től független- hogy elgondolkodok a további részvételemen a fórum életében...tudom senki sem pótolhatatlan , én sem...és nem is várom ezt.
Annak idején azért léptem át ide, mert szűkebb, barátibb légkör alakulgatott, mint az indexen...ez most vhogy kezd bennem megkérdőjeleződni .
Úgy látom a frontvonal megmerevedett...én viszont nem szeretem a háborút.
 






  2020.03.09. 08:33  Hozzászólás  Válasz Rhéman (376) hsz.-re     Olvasás  
  •   377   
Avatar

terra alapító
 
Egyáltalán ne... Főleg, ha nem te vagy az, aki nem csak azért jön a fórumra, hogy végre összeállhasson valamiben valaki ellen, hanem sokat fórumozik, ha nem te vagy az, aki anélkül mond véleményt, hogy bármi fogalma lenne arról ami történt, illetve ha nem te vagy az, aki úgy áll élére dolgoknak, hogy gyakorlatilag egyáltalán nem érdekli az eredmény, csak az a mellékes, hogy valakibe beleszállhat. Ebben az esetben semmiképpen ne vedd magadra!
 








  2020.03.09. 07:54  Hozzászólás  Válasz Rhéman (372) hsz.-re     Olvasás  
  •   373   
Avatar

terra alapító
 
Jaj, de remek, hogy szinte a holtak is feltámadnak, ha van valami csámcsogni való... Bárcsak a kertészeti részlegben lenne mindenki ilyen aktív!
 


  2020.03.09. 06:43  Hozzászólás  Válasz gergerg (370) hsz.-re     Olvasás  
  •   372   
Avatar

terra alapító
 
Köszi a javaslatot. Az alábbi levelet küldtem Terratóriumnak:

"Szia!

Kérem, és javaslom, hogy a vezetőség tekintse át STiszteletes kizárását, és szüntesse azt meg.

Nyilván nem kerülte el a figyelmedet a témában folytatott tegnapi levelezésünk. Néhányan úgy gondoljuk, hogy három év után a felülvizsgálat indokolt. A szabályok értelmében ezt azonban csak Te teheted meg. Ezért fordulok hozzád.

Köszönettel: Rhéman."
 


  2020.03.08. 21:33  Hozzászólás
  •   371   


---
 
"Nincs semmi nemes abban, hogy a társad fölé emelkedsz; az igazán nemes tett az, ha saját korábbi éned fölé emelkedsz."
Ernest Hemingway
 


  2020.03.08. 21:24  Hozzászólás
  •   370   
Avatar

terra alapító
 
Tényleg az utolsó:

Ugye a népakarat az mindennél fontosabb, vannak itt alapító státuszú fórumozók is, meg normál felhasználók is, indítványozzátok a döntés felülvizsgálatát az adminnak. Neki megvan a felhatalmazása erre, nekem moderátorként nincs, még ha úgy is gondoljátok hogy van. (mellesleg ez így helyes)
 


  2020.03.08. 21:09  Hozzászólás  Válasz CAMROM (366) hsz.-re     Olvasás  
  •   369   
Avatar

terra alapító
 
Ja, és a kulcsmondat is a tiéd, nem volt arányos. Minimum ezt el kellene ismerni. Engem pedig nem húzott fel, személyesen nagyon sajnáltam a végkimenetelt.
 


  2020.03.08. 21:08  Hozzászólás  Válasz CAMROM (366) hsz.-re     Olvasás  
  •   368   
Avatar

terra alapító
 
Nézd, felejtsd el STiszteletest, mert ezért vagy elfogult. Gondold el ezt a történetet 2 ismeretlennel. A vérmérséklet nem lehet mentség. Se neki, se senkinek. Hogy az életben milyenek... nem Szent Péter vagyok, hanem egy fórum moderátora, az itt elhangzottak alapján KELL moderálnom. Hogy a moderáció mennyire volt szubjektív... Nagyon. Ilyen szubjektív moderálásra van felhatalmazásom.
 


  2020.03.08. 21:02  Hozzászólás  Válasz Rhéman (365) hsz.-re     Olvasás  
  •   367   
Avatar

terra alapító
 
1. Szó sincs ilyenről. Nem kéri.
2. Nem tehette volna meg, de más néven fórumozhatott volna.
3. Nem velem kell tisztáznia, és nem e-mail-ben.
4. Nem. Nem lehetek nagylelkű és hatalmam sincs, pontosan tudod.

A többi stimmel. :-)
 


  2020.03.08. 20:58  Hozzászólás  Válasz gergerg (363) hsz.-re     Olvasás  
  •   366   


---
 
Bocsánat, hogy belekotyogok ez az utolsó ebben a témában. ST nem fogja feloldani a helyzetet, mert ő úgy gondolhatja csak védekezett egy provokációra ami mondhatjuk, hogy nem volt arányos, de ilyen a vérmérséklete most akkor szórjon hamut a fejére? V téged is felhúzott a 328-as hozzászólás szerint, ő ilyen s nem mindenki tuja tolerálni sajnos. Csak még annyi, én személyesen ismerem mind a két kollégát többször találkoztam velük és mondhatom egyik se rosszabb a másiknál sőt, ezért is az a véleményem, hogy a büntetés kiszabása az ahhoz való ilyetén ragaszkodás nagyon szubjektív ítélet.
 


  2020.03.08. 20:51  Hozzászólás  Válasz gergerg (362) hsz.-re     Olvasás  
  •   365   
Avatar

terra alapító
 
Szerintem Neked magadnak kellene "amnesztiát" gyakorolnod.
1. akit megsértett erre kér Téged, ha jól értem.
2. eltelt 3 év, és nem hőbörgött itt más néven regisztrálva, pedig megtehette volna.
3. Mint írtad e-mailban tisztáztátok az ügyet.
4. ebben az ügyben tiéd a nagyobb hatalom, tehát Te lehetsz nagylelkű.

Bocs, de most ki kell szállnom, egyébként is talán mindent elmondtunk az ügyről.
 


  2020.03.08. 20:48  Hozzászólás  Válasz gergerg (363) hsz.-re     Olvasás  
  •   364   


*
 
Nézd...ha engem valaki VALÓBAN cseszeget vmilyen formában attól én sem kérnék bocsánatot...ez tényleg a végszavam.
 


  2020.03.08. 20:43  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (358) hsz.-re     Olvasás  
  •   363   
Avatar

terra alapító
 
Látod, pont ezért nem könnyű a moderátori státusz sem, mert bizony néha akkor is meg kell hozni egy döntést, ha szíved szerint nem tennéd. Ha nem hozod meg, akkor később hasonló esetekben nem tudsz következetes lenni. De mint mondtam, STiszteletes viszonylag könnyen oldhatja fel ezt a helyzetet.
 


  2020.03.08. 20:39  Hozzászólás  Válasz Rhéman (357) hsz.-re     Olvasás  
  •   362   
Avatar

terra alapító
 
Ahogy mondod. De mi alapján? Ha a szabályzat alapján, akkor beszélni is kár az egészről, mert akkor Glifozát szerintem puha volt mint a vaj. Ha meg valamiféle népakarat alapján, akkor a vezetőség adhat neki tanácsot, ami ha nagy többségű, akkor az adminnak célszerű azt megfogadni, akár a moderátorral szemben is.
 




  2020.03.08. 20:37  Hozzászólás
  •   360   
Avatar

terra alapító
 
Egyenlőre kiszállok a témából, mert nem gondolom, hogy ebbe szabadna jobban beleszólnom.

Jó kertészkedést.
 


  2020.03.08. 20:35  Hozzászólás  Válasz Rhéman (356) hsz.-re     Olvasás  
  •   359   
Avatar

terra alapító
 
Ho ho ho hó! Engem nem sértett meg senki! Ezeket nem nekem írta! Ha így lett volna, én biztos elé mertem volna állni, és nem a moderátori jogkörrel álltam volna bosszút! (az más kérdés hogy mi ketten aligha jutottunk volna idáig)
 


  2020.03.08. 20:35  Hozzászólás  Válasz gergerg (355) hsz.-re     Olvasás  
  •   358   


*
 
Más a nézőpontunk , de mivel nem ismerem pontosan a fórum háttérmunkáját , én csak szimpla felhasználó-fórumozó vagyok...így - mondjuk a " törvény szerint" kénytelen vagyok elfogadni amit mondasz, de a fórumon kívül....nem értek egyet.

Viszont úgy gondolom mást nem tudnék hozzáfűzni , így részemről befejeztem.
 


  2020.03.08. 20:35  Hozzászólás  Válasz gergerg (354) hsz.-re     Olvasás  
  •   357   
Avatar

terra alapító
 
Ha nem változott a szabályzat, akkor a vezetőség, csak véleményezhet, felül csak az admin bírálhat.
 


  2020.03.08. 20:32  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (352) hsz.-re     Olvasás  
  •   356   
Avatar

terra alapító
 
A dolog azért nem ilyen egyszerű. Most azt tudtuk meg, hogy Gergerget megsértette. A vita lényege érdektelen. Ebben az esetben Glifo elfogult, tehát nem helyes, hogy dönt. A döntést másra kellett volna hagyni. Így könnyű azt mondani, hogy visszaélt a hatalmával. Ha más marasztalja el a hibást, akkor nem lehet elfogultsággal vádolni.

Remélem, hogy azóta ketten tisztázták az ügyet. Már csak itt kellene rendezni.

Van egy kis önzés a részemről. kb. 250 féle paradicsom magot ezzel adtam át STiszteletesnek, hogy a fórum tagjainak a frissen fogottakból ad. Ezt csak akkor tudja teljesíteni, ha itt van.

Gergerg Holnap ezt is töröld ki.
 


  2020.03.08. 20:28  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (351) hsz.-re     Olvasás  
  •   355   
Avatar

terra alapító
 
Attila! Hidd el hogy megértelek, és pontosan tudom hogy milyen nehéz megállni ha valakit provokálnak de azt is pontosan tudom, milyen könnyű provokációra hivatkozva szabályokat sérteni. Azt is tudom, hogy mindig minden úgy kezdődik, hogy a másik visszaüt. Épp ezért nincs mérlegelési lehetőség, a leírt tartalom alapján kell moderálni. (felhasználókat pedig mindenki le tud tiltani, így a provokáció kiiktatható)
 


  2020.03.08. 20:23  Hozzászólás  Válasz Rhéman (350) hsz.-re     Olvasás  
  •   354   
Avatar

terra alapító
 
Majd kitörlöm. A vezetőség megteheti hogy felülbírálja a döntést. Nekem ebben a beszélgetésben nem kell részt vennem, mert az én álláspontom ismert. Jelenleg 5 tagú vezetőség van. Ha úgy döntenek hogy az én döntésemet megkérdőjelezik, nem fogok megharagudni, sem megsértődni. Viszont! Azt nem árt tudni, hogy ez a jövőbeni moderációra is hatással lesz, és igen kellemetlen helyzetbe kerülhet a mindenkori moderátor. Amellett hogy a kertészeti tevékenysége számomra is nehézzé tette a dolgot, a legjobb szívsebésznek is ugyanaz jár a tyúklopásért mint bárki másnak. Illetve még így sem, mert ha nem STiszteletesről beszélnénk, akkor a nevére sem emlékeznénk már az olvtársnak. Szóval így is igen nagy engedményt kapott.
 




  2020.03.08. 20:19  Hozzászólás  Válasz Rhéman (349) hsz.-re     Olvasás  
  •   352   


*
 
Bocs...előbb írtam a fenti /vagy lenti.../ felvetést a döntéshozással kapcsolatban , minthogy olvastam volna a válaszod...ezek szerint kénytelen vagyok elfogadni.
 


  2020.03.08. 20:17  Hozzászólás  Válasz gergerg (348) hsz.-re     Olvasás  
  •   351   


*
 
Hosszú időn keresztül könnyű valakit(valakiket) egy név mögül provokálni, következmények nélkül, ...........

Tehát történt valami , amire volt egy - mondjuk úgy - csúnya reakciója...és ez a fenti mondat ?? Tudod semmi sem történik ok nélkül...gondolom nem egy pitiáner mellészólás váltotta ki belőle...

a szabályzattal szemben amit közösen elfogadtunk, egy igen méltányos döntést hoztam

Vagyis büntetőügyekben egyedül döntesz ? ...és a többiek, akik a szabályokat hozták ?
 


  2020.03.08. 20:09  Hozzászólás  Válasz gergerg (348) hsz.-re     Olvasás  
  •   350   
Avatar

terra alapító
 
Szívesen beszélgetnék erről, ha benne vagy, de gondolom, hogy nem itt kellene, mert erősen off-nak tűnik.
 


  2020.03.08. 20:06  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (347) hsz.-re     Olvasás  
  •   349   
Avatar

terra alapító
 
Megnézném, de nem találom. Elküldenéd a linket?

Szerk.

A döntés a moderátor hatásköre, csak a Terratórium bírálhatja felül. A vezetőség megbeszélését csak azért javasoltam, mert több szem többet lát.
 


  2020.03.08. 20:02  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (347) hsz.-re     Olvasás  
  •   348   
Avatar

terra alapító
 
Veszekedésről szerintem szó nincs, örülök ha a véleményeteket leírjátok. Nekem megvan a teljes akkori beszélgetés, amiben olyan dolgok is elhangzottak, ami miatt azonnali és végleges tiltás járt volna. A korábbi munkássága miatt, gyakorlatilag azzal a szabályzattal szemben amit közösen elfogadtunk, egy igen méltányos döntést hoztam. Ez volt a határozatlan idejű tiltás.

Csak egyetlen részletet mutatnék:

Hosszú időn keresztül könnyű valakit(valakiket) egy név mögül provokálni, következmények nélkül, ezért felajánlom neked, hogy mutasd meg a gyáva pofádat, te hitvány kutya, (ha megvalósul a szervezés), akkor gyere el te nyomorult, állj elém ha mersz, meglátjuk szemtől szemben mit mersz lépni:
http://terra-kert.hu/viewtopic.php?f=13&t=642


Aztán így gondolta a bocsánatkérést:

"Szervusz Kisgyerek.
Mivel oly régóta próbálsz a kedvemre tenni, így úgy döntöttem hogy élek a meghívásoddal és egy későbbi időpontban meg foglak látogatni egy baráti csevej és kacagás céljából. Ha most azon gondolkodsz hogyan, jusson eszedbe, hogy a régi levelezésünkből megvan a lakcímed, úgyhogy ezt már nem kell megadnod.
Szeretném leszögezni, hogy én nem haragszom rád.
De majd te se haragudjál!"


Na most én értem hogy kedvelitek STiszteletest, de ha ezeket nektek írta volna valaki? Én tudom hogy mennyire gondolta komolyan, mert megbeszéltük, de az ilyen mondatok nem tudnak maguktól elévülni.
 


  2020.03.08. 19:45  Hozzászólás  Válasz gergerg (345) hsz.-re     Olvasás  
  •   347   


*
 
Sajnos ebből a kiváltó okot megint csak nem tudtam meg , csak a végeredményt ismét elismételve...
Nem szándékozom veszekedni veled, de úgy érzem te ragaszkodsz mereven vmihez ami elméletileg / ha jól sejtem / több ember döntési jogköre...megbeszéltétek ezt, vagy csak egyedül döntöttél ?

...mivel te lezártad a témát, igazából választ nem várok...

...viszont mindenkinek tudom ajánlani a lentebb jelzett beszélgetés /interjú / megtekintését a youtubon...
 


  2020.03.08. 19:41  Hozzászólás
  •   346   


---
 
Már három éve történt az az ominózus szóváltás? Akkor szerintem is elévült és ideje lenne amnesztiát gyakorolni.
 


  2020.03.08. 19:26  Hozzászólás
  •   345   
Avatar

terra alapító
 
Mivel tényleges fenyegetés is történt, a bocsánatkérés a minimum. Nem azért mert nézeteltérésük volt, nem kell elismerni a másik igazát, de annyi minimumot elvárnék, hogy:

Minden veled kapcsolatos véleményemet fenntartva, a vita durvaságához általam hozzáadottakat sajnálom, természetesen a neked írt fenyegetést nem gondoltam komolyan, csak a vita hevében írtam. Barátok ezek után sem leszünk, de igyekszem visszatartani magam az ilyen durva megnyilvánulásoktól.

STiszteletest én is a fórum egy igen értékes tagjának tartom/tartottam. Mivel igen kemény fiúnak tartja magát, nem hinném, hogy leszakadna a karja ha ezt a pár sort leírná (nem nekem, privátban, ott már megbeszéltük ezt). Lassan 3 éve, hogy talán büszkeségből nem teszi meg, pedig ettől nem lenne kisebb.

STiszteletes kérdését ezzel magam részéről le is zártam. 3 éve pattog nála a labda, amit nem akar visszarúgni.
 


  2020.03.08. 18:38  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (342) hsz.-re     Olvasás  
  •   344   
Avatar

terra alapító
 
Úgy emlékszem, hogy máshol kezdett vitát folytattak itt. Glifó többszöri felszólítására sem hagyták abba. Persze öregszem, és lehet keverem a dolgot. Most nem találtam nyomát.
Mivel a vita Vebber, és STiszteletes közt volt, méltányosnak tartanám a "büntetés" megszüntetését. Függetlenül attól, hogy kinek volt, van igaza.
Talán ésszerű lenne vezetőség megtárgyalná a dolgot. Ők nyilván olvashatják a régi hozzászólásokat is. Nem gondolom, hogy a döntésnek attól kellene függeni, hogy vissza akar jönni, vagy nem.
Gondolom, hogy már csillapodtak az indulatok. A harag ugyanis rossz tanácsadó.

Részemről ennyi, ha már a nevem belekeveredett.
 


  2020.03.08. 18:07  Hozzászólás  Válasz gergerg (340) hsz.-re     Olvasás  
  •   343   


---
 
Stiszteletes sokat tett ezért a fórumért, jobban hiányzik ő innen, mint a fórum neki.
A sértés részéről meg egyfajta védekezés volt, mert amiket előtte műveltek vele, meg amit akartak, ha az bejön, nemigen gyönyörködik a családjában évekig....Mit kell ezért csinálni? Egy baráti fórum miatt ! Meg egy másikon bizonyítékért
csapdába csalni....
Előző hozzászólásaidban lévő rendőrségi feljelentés, bizonyíték adása, kitiltásának követelése, vezetői ambiciók, meg rejtett
dolgokhoz való hozzáférés lehetősége szavaknak meg sem kellett volna jelenniük itt. Ezek azt mutatják, sok mindenre rájöttél te magad is. Volt idő mikor a gergerg nicknév alatt megjelentek sem mindíg egy ember dolga volt, túléltük, de hiba volt.
Hatalommal lehet élni és visszaélni is. Nem az igazira írom, mert például nekem a megbékéltetéses szándékod volt szimpatikus és az tetszett.
A pénzszerzés, hatalom, vezetői ambiciók nem jellemezték ezt a fórumot, ahogy Rhéman és délkelet írta
a kertészeti szép feladatok, beszélgetés, és egymás önzetlen segítése lenne a cél.
 


  2020.03.08. 18:05  Hozzászólás  Válasz gergerg (340) hsz.-re     Olvasás  
  •   342   


*
 
Nem igazán akartam ebbe belefolyni , de tudja vki mi volt egyáltalán anno a balhé kiváltó oka / Sanyi és Vebber között / ? Nekem ez a fórumot visszaolvasva se derül ki...
Elfogadom, hogy kellenek szabályok, de a törvényeket is van lehetőség módosítani , meg van ugye olyan, hogy demokrácia / pl szavazzunk.../...
Kérdezte vki Sanyit, hogy visszajönne-e ? Én előtte is, azóta is kapcsolatban vagyok vele , ezt a témát sosem feszegettem , nem az én ügyem volt , viszont abban biztos vagyok, hogy az ő munkássága hiányzik innen...ha valaki vette a fáradságot és megnézte a vele készült interjút / link az általam jegyzett " Elmélkedések..."-ben / akkor tudni fogja miért...
Az indexről anno én is ki voltam tiltva egy időre , kiálltam valaki mellett...valaki ellen , nem volt irodalmi a stílusom, a konfliktust ma is vállalnám , mondjuk finomabb változatban...
A bocsánatkérés, mint feltétel szerintem is túlzó...ennyi idő kizárás, mint Büntetés elégséges , ha a két érintettnek van megbeszélni valója egymással majd privátban megteszik, ha akarják .
Ez csak egy egyszeri vélemény ebben a témában és nem is forszirozom tovább, ha meghallgatásra talál, jó, ha nem...az én viszonyomat a fórum jelenlegi ill. korábbi tagjaihoz nem fogja befolyásolni.

Uff...én beszéltem .
 


  2020.03.08. 14:51  Hozzászólás  Válasz Rhéman (339) hsz.-re     Olvasás  
  •   340   
Avatar

terra alapító
 
Hát... olyan paradicsomos. Talán spagetti.

A bocsánatkérés megalázós? Szerintem meg a megsértés, a fenyegetés. De STiszteletesnek egyébként sincs esze ágában se visszajönni ide, egészen más okból merült fel a neve.

Az alapítói ranggal kapcsolatban egyetértünk.
 


  2020.03.08. 14:22  Hozzászólás
  •   339   
Avatar

terra alapító
 
Hosszú hónapok óta nem jártam a világháló ezen sarkában. Közeledik, vagy tán itt is van, a tavasz. Vetek néhány növényt, palántának.
Lassan átlépem a nyolcvanat, és a bal térdem három operációja erősen korlátoz.
A kert nagyrészt ismét fa, és gyep. A fiatalok átvették az ápolást. Alig marad konyhakert.
Beléptem, és visszaolvastam egy kicsit. Háromszor is találkoztam a nevemmel. Ez meglepett.

Vebber/118 „Megjegyzem te itt nyilvánosan mindennek elmondtad, megsértetted pl. Rhémant akinek valamiért a címét meghagytad.”
Nincs semmi címem. Alapitó vagyok, ez „történelmi” tény. Nem odaítélhető, és elvonható cím. Maximum kiléphetek, és akkor megszünik.
Voltam vezetőségi tag, de már nem vagyok.

Gergerg/322 „Rhéman pedig egészen más tészta, pláne kár ide hozni.”
Szerintem is. Persze szívesen meghallgatom, hogy milyen tészta vagyok.
:lol:

Ragadozó/329 „Még 2015.02.23.-án (már el is múlt 5 éve) Rhéman ötlete alapján írtam a fórumhoz egy Kertészeti Napló MOD-ot.”
Emlékszem rá. Szerintem az ötlet se volt rossz, és a megvalósítás is remek. Ha sokan használnák nagy lenne a haszna.

Más. Nem kísértem figyelemmel STiszteletes ügyét, de úgy rémlik, hogy Vebberrel szólalkozott össze. Mivel Vebber úgy látom fátylat akar borítani az ügyre, és amnesztiát gyakorolnék. Ez a bocsánatkérésesdi elég megalázó. Mintha az indexes gyakorlat köszönne vissza.

Egyébként mindenkinek jó kertészkedést.

Ragadozótól meg elnézést. Nem formázom a hozzászólásomat, mert már régen kijöttem a gyakorlatból.
 


  2020.03.07. 22:02  Hozzászólás
  •   329   
Avatar

rendszer admin
 
Engem teljesen hidegen hagy ez az értelmetlen vita.
De azért pár mondatot hozzá biggyesztek.

A felhasználó avatarja alatt megjelenő ikon képekben mutatja, hogy megközelítőleg ki mennyi hozzászólásnál tart.
Csak azért tettem be, hogy kicsit színesebb legyen az oldal.
Ha meg valakinek nem tetszik, ésszerű lett volna ezt egyszerűen közölni, és megbeszéljük, akár le is vesszük, ha annyira zavaró.
Nem tehetek róla, hogy valaki ezek után a katonai rangjelzésekre asszociál belőle, amit aztán vissza értelmez a fórum működésére.
Eléggé érdekes összehasonlítás, de ennyi erővel én is esszét írhatnék attól, hogy például, ha meglátom délkelet avatarját, nekem a kannibálok jutnak egyből az eszembe, amit aztán egy felettébb furcsa kanyarral vissza vezetek majd a fórum működésére.

A régi, már évek óta semmire nem használt témákat archiváltam egy fórum témában, és hogy ez ne zavarjon senkit, nem is látható.
Ezért, ha nem látható, nem is lehet megnyitni, csak Adminisztrátori jogosultsággal.
De vissza kereshető bármikor, egyetlen hozzászólás nem volt még törölve a kezdetektől, 2014 júniusa óta! Csak kérni kell, ilyen egyszerű.
Hozzászólás csak akkor van törölve a fórumból, ha a felhasználó kéri a teljes fiókjának a törlését, és kifejezetten kéri a hozzászólásainak a törlését is!

Még 2015.02.23.-án (már el is múlt 5 éve) Rhéman ötlete alapján írtam a fórumhoz egy Kertészeti Napló MOD-ot.
Van, aki még mindig használja időnként, de a többség már elfelejtkezett róla.
Sőt!, sokan már egy pár hét alatt is elfelejtették.
Pedig ez a Kertészeti Napló úgy készült, hogy egy értelmes határon belül sem a bejegyzések száma, sem az egyes bejegyzések mérete ne legyen korlátozva.
Egy kis emlékeztető a hozzászólásokkal kapcsolatban ....

Mit tud a napló:
  • ...
  • ...
  • Egyes bejegyzéseket egy klikkre titkosítani lehet, így egyetlen felhasználó sem láthatja azt a bejegyzést
  • A titkosítás egyetlen klikkre feloldható, így ismét láthatja mindegyik felhasználó
  • A fórumon bármelyik hozzászólásnál egyetlen klikkre a hozzászólás teljes tartalma bemásolódik a naplóba egy új bejegyzésnek
  • A fórumon bármelyik hozzászólásnál egyetlen klikkre a hozzászólás linkje bemásolódik a naplóba egy új bejegyzésnek
  • ....
A teljes leírás (azóta is) itt található: Kertészeti Napló

Akkor ki is emeltük, hogy azért érdemes használni, mert az egyes érdekes, vagy kritikus hozzászólásokat el lehet menteni, és azt pillanatok alatt vissza is lehet olvasni, mivel ez egy egyéni adatbázisba kerül, ami független a hozzászólások adatbázisától.
A kertészeti napló teljes mértékben személyre szabott, egyéni napló.
Itt sem az Adminisztrátor, sem a Moderátor nem tud szerkeszteni, törölni!
Csak hát ez a lehetőség (sem) érdekelte túlzottan a tagság jelentős részét.
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2020.03.07. 12:48  Hozzászólás  Válasz Vebber (327) hsz.-re     Olvasás  
  •   328   
Avatar

terra alapító
 
Konkrétan mi az amit nem tudsz visszakeresni? A fórum technikai dolgait, az irányítására vonatkozó hozzászólásaidat nem. Korábban leírtam miért, nem akarom ismételni magam. Minden egyéb hozzászólásodat visszakeresheted, úgy mint minden más fórumozó.

STiszteletes felfüggesztését pedig kérheted, de ez nem így működik. A kitiltása sem a te kérésed alapján történt. A fórumon szabályok vannak, amit illik betartani. Ő egy módon nyerheti vissza a jogosultságait, ha eleget tesz az évekkel ezelőtt megszabott feltételnek. Láthatóan nem tart igényt erre, amit személyesen ugyan sajnálok, de mint mondtam, itt nem személyes érzések alapján születnek döntések.

Hazugság. Most nem is tudom hanyadszor vádolsz hazugsággal. Nem állítottam hogy te mindent láthatsz. Azt állítottam, hogy nekem nem jelzi ki a fórum hogy te láthatod-e, vagy sem. Persze ha nagyon akarom, meg tudom nézni hogy te mit láthatsz, de ha simán csak böngészek a fórumon, akkor nem látok semmi ilyet, így a linekés pillanatában sem láttam. Ragadozó pár korábban elkezdte selejtezni a topikokat, gyanítom az alapján hogy mióta nem szólt egy adott témához senki. Most látom hogy több topik is egy archívumba került, ezeket most elkezdem visszaállítani.

Még egy dologra felhívnám a figyelmedet! Ha ennyi problémád van a fórum vezetésével, akkor lehet hogy máshol kellene fórumoznod. 3 éve nem volt moderáció ebben a fene nagy diktatúrában, de a türelmem véges.
 


  2020.03.07. 09:16  Hozzászólás  Válasz délkelet (326) hsz.-re     Olvasás  
  •   327   
Avatar

---
 
Kérlek ne kérj bocsánatot, köszönöm, hogy beleszóltál. Éppen azt szerettem volna néhányszor amire javaslatod irányult, azonban mivel a jogosultságaim meg lettek vonva, a saját magam által leírt tapasztalatomat sem tudom viszakeresni. Ez nem mostani dolog, kb. két éve így van, és jóval korábban kértem változtatni ezen.
Ennek semmi köze a felhánytorgatott témához. "Alapító" is attól lett valaki, hogy az elsők között volt ezen a fórumon, és ezen nem változtat az aktivitás mértéke sem.

Csupán megjegyzem, véleményem szerint a korábbi évek gyakorlata jobb volt, tehát amíg a hozzászólások bal oldalán ezek nem voltak így kiemelve.
 


Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron