Tetszik ez az oldal Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
Itt regisztráció nélkül is hozzá tudsz szólni, kérdezhetsz, vagy leírhatod a véleményedet.
A kérdésednek, vagy a véleményednek nyithatsz új témát is.
  2021.01.04. 16:43  Hozzászólás
  •   30   
Avatar

rendszer admin
 
Mindenkinek nagyon boldog karácsonyi ünnepeket kívánok! :SRCE
 


Utoljára Anonymous ugrasztotta előre 2021.01.04. 16:43-kor.
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -

A következő felhasználónak tetszett a hozzászólás, illetve megköszönte azt:
délkelet (2021.01.04. 17:11) • kezdővega (2021.01.04. 16:54) • Alibá (2020.12.24. 21:54)




  2020.12.24. 13:02  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (27) hsz.-re     Olvasás  
  •   28   
Avatar

---
 
Mivel nem találok köszönöm gombot, ezért írásban köszönöm meg: Köszönöm! :) Nektek is kellemes ünnepeket kívánok!
(Várlak/várunk vissza!)
 

A következő felhasználónak tetszett a hozzászólás, illetve megköszönte azt:
kezdővega (2021.01.04. 16:54) • Alibá (2020.12.24. 13:24)


  2020.12.24. 12:16  Hozzászólás
  •   27   


---
 
Békés , boldog karácsonyt kívánok mindenkinek .

Attila
 

A következő felhasználónak tetszett a hozzászólás, illetve megköszönte azt:
kezdővega (2021.01.04. 16:54) • Ragadozo (2020.12.27. 19:32)


  2017.01.27. 01:26  Hozzászólás
  •   26   


*
 
Boldog Karácsonyt, kertészek:) :G
 


  2016.04.16. 04:14  Hozzászólás  Válasz Fügice (24) hsz.-re     Olvasás  
  •   25   


---
 
Én is bőséges ecettermést kívánok a szorgos gummicsizmásoknak !

:))
 


  2016.02.11. 04:54  Hozzászólás
  •   24   


*
 
Boldog Új Évet, kertészek:)

Legyen áldás a munkátokon, teremjen bőven a kertetek!

:unnep: :banana: :dejo: :)
 


  2016.01.01. 12:05  Hozzászólás  Válasz kedvescimbor (20) hsz.-re     Olvasás  
  •   22   
Avatar

terra alapító
 
Meg kell mondjam, nagyon örülök ennek a hozzászólásnak, hiszen nagyon jól megláttad a törekvésünk lényegét. És a tény hogy megláttad, igazolása annak hogy nem hiábavaló a törekvés, mert az célba is ér!

Köszönjük!
 

A következő felhasználónak tetszett a hozzászólás, illetve megköszönte azt:
kezdővega (2021.01.04. 16:55)


  2016.01.01. 11:36  Hozzászólás  Válasz kedvescimbor (20) hsz.-re     Olvasás  
  •   21   
Avatar

terra alapító
 
Jó napot! :)

Ha esetleg lenne kedved, össze lehetne foglalni azokat a fórumokat. Egy témát bőven megér szerintem rászánni, és ott csak linkek lennének. De akkor már minden féle, mint a lap.hu oldalak. Esetleg azt is ki lehetne emelni, hol milyen témákhoz értenek nagyon profi módon. Mit gondolsz?
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2016.01.01. 08:51  Hozzászólás
  •   20   
Avatar

---
 
Decemberben a cég ahol dolgozok kiadta azt a szabimenyiséget amit 2016.-ra a törvény nem enged áthozni. (11 napot.) Így volt időm belenézni a fórumokba. Az ország összes kertészettel kapcsolatos fórumán be vagyok regisztrálva. Így meglehetősen tájékozott vagyok melyik fórum milyen céllal, milyen szinten üzemel. Eddig azt javasoltam azoknak akik a honlapomon tanácsot kértek és láttam, hogy igen zöldfülűek a témában, olvassák az index fórumot. Mert az a fórum messze kimagaslik a mezőnyből, azon oknál fogva, hogy néhány nagy szakmai tapasztalatú fórumozó a vállán viszi a fórumot. Az egy más dolog, hogy nekem nem tetszik az egész, mert az árutermelés elvei szerint zajlik, ami az én törekvésemmel ellentétes, de a szakmai színvonalat és az önzetlen segítőkészséget, amit az a néhány ember produkál, el kell ismernem. Ebben a 11 napban lehetőségem adódott, hogy alaposabban átböngésszem a Terra fórumot. Így már ezt se hagyhatom ki a véleményalkotásomból. A következtetésemet egy példával kívánom érthetőbbé tenni. Egy szintetizátoros billentyűs hangszerrel többféle módon lehet zenélni. pl:
1. A zenét elmentik a memóriájába, az képes lejátszani, nem kell hozzá muzsikus (ez az index).
2. Áll a hangszer mellett a zenész, ő is előveszi az elmentett anyagot, de hozzáteszi a muzsikus tudását és hozzájátszik az ujjaival valamit. Ettől lesz a produkció élő. (Ez a Terra)
Vagyis az index fórum úgy működik, mint egy jó szoftverrel ellátott gép, mely kifogástalanul ellátja azt a feladatot amit beleprogramoztak. A Terra fórumon viszont azt érzem, ezt emberek működtetik ez olyan mint az élő zene. Ezek után ezt így fogom továbbadni azoknak, akik jönnek hozzám szakmai konzultációra.
Egy valami bosszant, mely a világrendszerből fakad. Ez a szép napot, szép estét köszönés. Azért, mert ezt az agymosó média terjesztette el, amit én szívből utálok és évek óta nem is nézek. Mivel a világ nem fog hozzám alkalmazkodni, nekem kell lépnem. Ilyenkor két lehetőségem van, vagy kérek másik köszönési formát, vagy kilépek a körből. Attól függően, hogy az adott helyzetben melyik megoldás alkalmazható.
 

A következő felhasználónak tetszett a hozzászólás, illetve megköszönte azt:
banday (2016.01.09. 07:36) • tgwh (2016.01.01. 11:33)


  2015.11.16. 09:57  Hozzászólás  Válasz Valaki (17) hsz.-re     Olvasás  
  •   18   
Avatar

rendszer admin
 
Szia!

A Dithane szerves kontakt gombaölő szer, lehet, de nem ajánlott kénes, és nem lehet meszes, vagy olajos szerekkel keverni.
A kertekben a gazdák által általánosan használt őszi lemosók viszont ritkábban meszes, többségében inkább kénes és/vagy olajos bázisú szerekből állnak.
Ráadásul a CaOH[sub]2[/sub] pedig calcium-hidroxid, magyarul oltott-mész.
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2015.11.16. 06:24  Hozzászólás
  •   17   


*
 
Próbálta már valaki az őszi lemosót (Cu[sub]2[/sub]SO[sub]4[/sub]+CaOH[sub]2[/sub]) Dithánnal kombinálni. Érne valamit?
 


  2015.11.04. 23:55  Hozzászólás  Válasz 0teszt (15) hsz.-re     Olvasás  
  •   16   


---
 
Így van!
Békesség honol az oldalon, és mindenki nyugodtan azzal foglalkozik, amiért ide beregisztrált. :)
 


  2015.11.04. 23:52  Hozzászólás  Válasz Fügice (14) hsz.-re     Olvasás  
  •   15   


---
 
Nincsenek viharok.
Csend, és nyugalom van. :)

kolbasztok.jpg
------------------------
Megtekintve 32675 alkalommal.

 


  2015.10.21. 12:00  Hozzászólás
  •   14   


*
 
:(
Sajnálom:( Remélem, ez a kedves fórum túl fogja élni a mostani viharokat.
 


  2015.08.31. 09:09  Hozzászólás  Válasz Rhéman (12) hsz.-re     Olvasás  
  •   13   
Avatar

---
 
Szia!

"Érezd magad otthon!"

Köszönöm a fogadtatást, és tapogatom, mint a vak ember a xuncit! ..... :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”




  2015.06.01. 09:10  Hozzászólás
  •   11   
Avatar

---
 
Sziasztok! :-D

Nem új vagyok, csak elkolbászoltam egy kicsit - másik fórumokon -, mert amióta az Origó megadta magát, nem találom a helyem! :-D

Szép napot, és nekem is tetszik a fórum léte!
 
"There is no easy way from the earth to the stars”




  2015.02.01. 16:46  Hozzászólás  Válasz Hírnök (8) hsz.-re     Olvasás  
  •   9   


*
 
Bocs, de kénytelen vagyok ismét köszönetet mondani a "Nem csak kenyérrel él az ember" topikért, annyira-annyira jók ezek a rövid üzenetek:) :clap: :clap: :clap: :angel:
 


  2014.12.23. 13:40  Hozzászólás  Válasz fügice (7) hsz.-re     Olvasás  
  •   8   
Avatar

---
 
Örülök hogy a szándék célba ért, pont ezért lett nyitva, ahogy az a topikleírásban is olvasható, hogy az erre járó és épp semmilyen aktív témát nem találó se távozzon üres kézzel. Olyannak szántuk ezt a témát, mint a cseresznyefát a kertkapuban, ami egész nyáron, a munkák után árnyékával biztosít egy kis pihenőhelyet az elfáradt kertésznek. Itt nem kell kérdezni, nem kell válaszolni, csak olvasni, nem is túl hosszút. Azzal a hitel szerkesztem a topikot, hogy ezt az árnyékot teremtem meg vele a hétköznapok monotonságában.

Maga a topik az ünnepek elmúltával változni fog, de csak annyiban, hogy néha nem csak bibliai részletek de hozzájuk tartozó magyarázatok is meg fognak jelenni.

A köszönetet inkább nem adom át, azt gondolom a résztvevők olvasni fogják itt is.
Örülünk ha örömet okoztunk, Neked is szép ünnepet kívánunk!
 


  2014.12.23. 13:13  Hozzászólás
  •   7   


*
 
Kedves Hírnök!

Neked írom, mivel Te teszed közzé a bibliai írásokat:)

Nagyon köszönöm, hogy nyitottátok a "Nem csak kenyérrel él az ember" topikot. Ilyen szépen összegyűjtve az igéket, és felvezetve a Karácsonyt, máshol még nem olvastam, sokat adhatott azoknak, akik itt keresgéltek, és megtalálták, .
Kérlek, add át a köszönetemet annak, aki küldi a közzétennivalókat, sok örömet szerzett idáig:)

Bodog Karácsonyt mindenkinek:)

Füge
 




  2014.12.12. 00:38  Hozzászólás
  •   5   


*
 
viewtopic.php?f=13&t=354
5. hsz

Köszi, Hírnök, nagyot szólt, korona a tegnapi napomon:) ::R
 






  2014.10.25. 17:54  Hozzászólás  Válasz Csodálkozó (1) hsz.-re     Olvasás  
  •   2   
Avatar

rendszer admin
 
Sajnos kellenek az ellenőrző kérdések, mert napi szinten átlagosan 5-10 külföldi (főleg ukrán, kínai, francia, stb.) Spammer próbálkozik az oldalon.
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2014.10.25. 17:45  Hozzászólás
  •   1   


*
 
Jé, ide regisztráció nélkül is lehet írni! Néha szívesen üzennék valamit, de lusta vagyok regisztrálni, úgyhogy jó hogy már van ilyen lehetőség is! Addig is, jó a fórum, én is gratulálok hozzá!

Kár hogy nehezek az ellenőrző kérdések! :P
 


  2014.10.25. 17:34  Hozzászólás
  •   0   


*
 
Sziasztok!

Nekem nagyon tetszik ez az oldal, szoktam olvasgatni.
Gratulálok hozzá! :D
 



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég

cron