Fák, bokrok, virágok, és ami közöttük van! Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
  2015.07.25. 20:25  Hozzászólás  Válasz Spoli (389) hsz.-re     Olvasás  
  •   411   


---
 
Lesz még képem, de nem hiszem, hogy ma fel tudom vinni. Fernando Alonsó szegény nem úgy gondolta a tréninget, ahogy sikerült. Ugyanis ő komoly edzést tartott, de ez erőnléti edzés volt. A boxutca elején lerobban az autója. A "srác" - fiamkorú, sőt fiatalabb - kb. 65 kiló körül lehet, és a lejtőn felfele tolta a kb. 500 kilós verdát, úgy, hogy közben kormányozta is. Sportértékes dolog volt! Lesz róla képem, de nem most!
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.07.25. 20:21  Hozzászólás  Válasz wogboy (406) hsz.-re     Olvasás  
  •   410   


---
 
Jók ezek a képek Tom, végignézem őket rendesen, most azért kívánok szép vasárnapot, jóidőset, és nem sok munkásat!
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.07.25. 20:20  Hozzászólás  Válasz wogboy (391) hsz.-re     Olvasás  
  •   409   


---
 
Nem, semmilyen sérülés nem történt, a képet megnézve lázhatod, hogy ott áll a srác a bukósisakos versenyző, és szomorúan nézi az autó maradványait. Mára újjáépítették neki, ma már kinn volt megint a tracken!
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.07.25. 20:18  Hozzászólás  Válasz wogboy (391) hsz.-re     Olvasás  
  •   408   


---
 
Tom, Szerencsével hazaért a srác, reggel 4 óra felé, és 8-kor indultunk a Hungaroringre! Csavarogni volt, és hát megy is még csavarogni, persze, hogy nem véglegesen marad itthon, remélem sokáig és jól fog élni, és sokat és jókat fog csavarogni! Most egy-két hónapig nem csavarog, aztán majd elindul valamerre a világban megint, hogy legyen honnan újra hazatérni! :-D
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.07.25. 20:15  Hozzászólás  Válasz wogboy (392) hsz.-re     Olvasás  
  •   407   


---
 
Ja, ja, Tom, értem! A víz elég sós ahhoz, hogy a cápovics bekóboroljon. De nem életrend szerűen. A bikacápa akkor arrafele nincs, az életrend és zsákmányzerzés szerűen megy be az édesvízbe (is). Nem egy embert ragadott már el a nagy folyóvizekben, az Óceánból felúszva a torkolatnál.
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.07.25. 09:24  Hozzászólás
  •   406   
Avatar

---
 
A Q1 tudja ezt a látványt, mert arról készültek ezek a képek, és az árnyékot is! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.25. 09:22  Hozzászólás
  •   405   
Avatar

---
 
A kis magánházak nyomás alatt vannak, mert a pénzéhes maffia, dolgozik! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.25. 09:20  Hozzászólás
  •   404   
Avatar

---
 
Az emeletes törvény változása itt is jó látható! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.25. 09:18  Hozzászólás
  •   403   
Avatar

---
 
Ezek voltak az elsők, és akkor még törvény volt az emeletek száma is, amit mára elmostak az érdekek! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.25. 09:17  Hozzászólás
  •   402   
Avatar

---
 
Látszik az alapterületen, a kis telek mérete, és az arra felhúzott szállodát, mert a Gold Coast-nak, eredetileg üdülő szerepe volt csak! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.25. 09:14  Hozzászólás
  •   401   
Avatar

---
 
Itt jól látható a váltás, mert itt még adják, a kis magánházak, a falusi képet! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.25. 09:13  Hozzászólás
  •   400   
Avatar

---
 
Azt számolják a tervezők, egy négyzetméterre hány mókus tehető, és éppen a Q1 adta a gondot, mert az is lakóház, és ott sokkal több lett!

Óriási ára van egy ottani telkeknek, ahol anno egy kis faház állt, és most ugyanaz a terület, adja egy 80-100 lakásos házat!

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.25. 09:08  Hozzászólás
  •   399   
Avatar

---
 
A Gold Coast elvesztette a falusi képét, és mielőtt én is idejöttem, egy Melbourne-i ötvenhatos öreg azt mondta, oda nem menj, mert ott kiteszed a ruhát száradni hétfőn, és vasárnap is vizes lesz, mert ott annyi az eső!
Megkérdeztem tőle, mikor járt a Gold Coast-on? Akkor tudtam meg, az ötvenes években!
Mondtam is neki, azóta már a Napot is kicserélték! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”




  2015.07.25. 09:05  Hozzászólás
  •   397   
Avatar

---
 
A sósvizek tudják a szép látványt, de vannak gondok is! Akit szeretnek a szúnyogok. azoknak büntetés is, mert a sósvizek környéke adja a midget, és az úgy szívja ki a vért, hogy nem is látod, és mégis érzed a szúrási fájdalmat!


Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”




  2015.07.25. 07:41  Hozzászólás
  •   395   
Avatar

---
 
Nem tudok képet betenni, mert azt írja ki: Az üzenet túl rövid. :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.25. 07:10  Hozzászólás
  •   394   
Avatar

---
 
Téged is megkértelek...

Van a fórumon privát üzenetküldési lehetőség.

Üdv.: Glifo
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.25. 06:30  Hozzászólás  Válasz Glifozát (384) hsz.-re     Olvasás  
  •   393   


---
 
Köszi a válaszod, egy baj van vele, mégpedig az, hogy izzadság szagú!!!
Egyébként, akár törölheted is ezt a hozzászólást, sőt a regisztrációmat is ugyanis nincs szándékomban ide irkálni, nekem nincsenek itt barátaim.


Szerencsés lehetsz, mert most is megtaláltad az egyetlen embert a fórumon, akivel lehet személyeskedni. Velem lehet. Az más kérdés hogy érdemes-e.

"nekem nincsenek itt barátaim"

Ezen az úton haladva, nem is lesz. Pedig a lehetőséged neked is megvan rá, ahogy mindenkinek. Az hogy a felkínált lehetőséggel ki él és ki nem, az a ti dolgotok.

Üdv.: Glifo
 


  2015.07.24. 22:52  Hozzászólás  Válasz Spoli (385) hsz.-re     Olvasás  
  •   392   
Avatar

---
 
spoli

"Én úgy tudom - meglehet tévesen - hogy a bikacápa például kitűnően megvan a szinte édesvízben is, rendkívüli módon tud alkalmazkodni a víz sótartalmához, és a partmenti sekély vizekhez, meg a folyótorkolatokhoz!"

Ezek a csatornák tudják a sósvizet, és akkor van sok édesvíz bennük, ha sok az eső, de akkor elég szürke a víz, és azt nem díjazza a cápák egyik faja sem! :-D

"A ti környéketeken nem hallotta ugyan róla, de tényleg érdekelne engem is, hogy van-e olyan cápaféle, amelyik a torkolatokat ismeri, és meglátogatja!"

Nem tudok arról, vannak visszatérő cápák, mert ha egy is látható, akkor a média azt rágja egy hétig is! Tehát, csak betévedtek lehetnek! :-D

A hátérben látható dombok - nálunk " hegyek"-nek nevezik! - adják a Coast igazi partját, és az előtte álló város, annak a hordalékán áll! :-D

Kép

Azért ha lenne egy igazi cunami, akkor sok házat tudna bevizezni! A magasak meg csak a vízben állnának, amíg tartaná az erejük! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.24. 22:38  Hozzászólás  Válasz Spoli (390) hsz.-re     Olvasás  
  •   391   
Avatar

---
 
Szia spoli!

Köszönöm a sportos képeidet, és ez a landolás, személyi sérüléssel is járt?

"szép napot kívánok, eredményeset"

Köszönöm, mára is esők várhatók, és a kert még állja a vizet! :-D

" én várom hogy Jr. I. Szerencsével hazaérkezzen Lisszabonból..."

Sikeres viszontlátást, és végleges a hazatérés? :-D

A mesterséges szigetek, és a csatornák!

Kép

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.24. 22:29  Hozzászólás
  •   390   


---
 
Tom, szép napot kívánok, eredményeset, én várom hogy Jr. I. Szerencsével hazaérkezzen Lisszabonból...
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.07.24. 22:28  Hozzászólás  Válasz Spoli (388) hsz.-re     Olvasás  
  •   389   


---
 
De semmi baj, bár pár perc múlva szomorúan nézi. Kb. 180-al szállt el...
Perez2.jpg
------------------------
Megtekintve 12261 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.07.24. 22:27  Hozzászólás  Válasz wogboy (386) hsz.-re     Olvasás  
  •   388   


---
 
A második, Sergio Perez, aki éppen nem pont úgy van az úton, ahogy szeretne:
Perez1.jpg
------------------------
Megtekintve 12126 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.07.24. 22:25  Hozzászólás  Válasz wogboy (380) hsz.-re     Olvasás  
  •   387   


---
 
TV közvetítő helikopter.jpg
------------------------
Megtekintve 11683 alkalommal.

van három képem Tom!
Több van, de ezt a hármat választottam a mai termésből:
Az első egy TV közvetítő helikopter:
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.07.24. 22:22  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (381) hsz.-re     Olvasás  
  •   386   
Avatar

---
 
Szia Admin!

"Úgy tudom, Ausztrália vizeinél, így a Gold Coast környékén is sok cápa van."

Igazad van, mert a trópusi vizek is adják a kerítést, és ott laknak a cápák is! :-D

"Ezek a cápák bemennek a csatornák vizeibe is?"

Igen, mert már fogtak a horgászok, és azért nincs annyi, mint a kinti pocsolyában! :-D

Szép álmokat!

A cápákat is elbíró csatonák egyike! :-D

Kép

A Gold Coast régi főútja, új kiadásban! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.24. 22:19  Hozzászólás  Válasz wogboy (379) hsz.-re     Olvasás  
  •   385   


---
 
Szia Tom!

Ragadozó kérdése nagyon jó kérdés, engem is érdekel. Én úgy tudom - meglehet tévesen - hogy a bikacápa például kitűnően megvan a szinte édesvízben is, rendkívüli módon tud alkalmazkodni a víz sótartalmához, és a partmenti sekély vizekhez, meg a folyótorkolatokhoz! A ti környéketeken nem hallotta ugyan róla, de tényleg érdekelne engem is, hogy van-e olyan cápaféle, amelyik a torkolatokat ismeri, és meglátogatja! Tényleg érdeklődéssel várom a válaszod!
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.07.24. 17:23  Hozzászólás  Válasz pipi32 (383) hsz.-re     Olvasás  
  •   384   
Avatar

moderátor
 
Szia!

Először is mint új felhasználónkat, engedd meg hogy üdvözöljelek a fórumon!

Nos, kérdésedre válaszolva, teljesen mindegy hogy ki próbálja meghonosítani, sikerrel úgysem fog járni. A kifogásoltnak tűnő hozzászólást próbáld meg a hozzászólás helyén és idején értelmezni. Amikor a hozzászólás született, ezen a fórumon nem volt pipi nevű felhasználó, de még hasonló sem. Mi nem ismerünk téged, lehet hogy Wogboy igen, ezt én nem tudhatom. Nekünk, a Wogboy hozzászólásában említett pipi, a világon semmit sem jelentett, hogy őszinte legyek, akár azt is hihettem volna hogy van egy házityúkja és az lopott el egy fényképet. Főleg hogy úgy írta "ellopta a pipi". Meglehetősen nehéz lenne úgy fórumozni hogy már azt sem írhatja le senki hogy "elvitte a cica" mert lehet hogy később valaki cica néven beregisztrál, és személyeskedésnek véli.

Lehet hogy most törölnöm kellene a hozzászólásod, az ugyanis egy már jelenlévő felhasználónkat próbálja rossz színben feltüntetni. Ezt viszont most kihagynám, mondjuk úgy, meghívtalak benneteket erre az egy-egy hozzászólásra. Viszont ha a dolognak folytatása lesz, azt amint észreveszem, törlöm, bármelyikőtök is a szerzője. Ezen a fórumon csak barátok lehettek, vagy egymáshoz sem szóló ellenségek. Ha ez nem megy, az marad, aki tovább tud a szabályok betartása mellett fórumozni.

Jó fórumozást!
 


  2015.07.24. 13:09  Hozzászólás  Válasz Glifozát (331) hsz.-re     Olvasás  
  •   383   


---
 
Kép

Tisztelettel kérdezem, ki is szeretné meghonosítani a személyeskedést?
 


  2015.07.24. 13:00  Hozzászólás
  •   382   


---
 
Kép

Üdvözlök mindenkit, ez vagyok én, mos jöttem, minden más eddigi találgatás, csak a fantázia szüleménye!!
 


  2015.07.24. 09:22  Hozzászólás  Válasz wogboy (380) hsz.-re     Olvasás  
  •   381   
Avatar

rendszer admin
 
Úgy tudom, Ausztrália vizeinél, így a Gold Coast környékén is sok cápa van.
Ezek a cápák bemennek a csatornák vizeibe is?
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2015.07.24. 09:11  Hozzászólás
  •   380   
Avatar

---
 
A csatornák hajózható összeköttetésben vannak, és az apály, ill. a dagályt is tudják! :-D

Kép

A szárazföldi látvány! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.24. 09:09  Hozzászólás  Válasz Spoli (371) hsz.-re     Olvasás  
  •   379   
Avatar

---
 
spoli

"Most három napig megyek a Hungaroringre a Forma1 Magyar Nagydíjra, és ez egész napos program."

Semmi gond, akárki is nyeri meg a futamot, a kenyér, és a tej ára nem lesz olcsóbb, akkor csak sport lényeg történt! :-D

"Bevallom, már kicsit fáradt vagyok hozzá, idestova 30 éve megyek minden évben - tavaly nem, mert beteg lettem előtte egy nappal - de azért bármennyire is macerás, még csak kivisz a benzingőz, ami a véremben van."

Ez az, amit nem lehet megtagadni, és sok sikert, és látványt. ill. szép napokat! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.24. 09:08  Hozzászólás
  •   378   
Avatar

---
 
A magas házak tudják az árnyékot is, és a nap állása tudja a jó napozó homokot! :-D

Kép

A vizes csatorna, és a tengerszint, a 6-8 méterre van csak! Akinek nincs egy pecabotja sem, azt kitelepíteném a sivatagba, mert ott sem lehet halat fogni, és nem is tudnának! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.24. 09:03  Hozzászólás  Válasz Spoli (370) hsz.-re     Olvasás  
  •   377   
Avatar

---
 
spoli

"Hát ezt csak addig teszi, amíg le nem hűl, és az alatta lévő meleg levegő ezt meg tudja tartani. "

Ezt is értem, de azért a több száz tonna víz, csak súly! :-D

"Oszt ha nem tudja már, akkor már víz, és zuhog."

Egyszer, NSW területén járva, olyan formát láttam az esőfelhőkből, mint egy nagy tölcsér! Pont felettem megnyílt a tölcsér, és olyan eső volt, hogy megkellett állnom, mert az abalaktörlő nem győzte a hadonászást! Aztán hallottam a rádióban, olyan eső volt, hogy addig egyszer sikeredett olyan hevesre! :-D

"Mifelénk még nagy a forróság, bár egy-egy rohamszerű vihar, némi felhőszakadással ma befigyelt. "

Ez szokott lenni, és akár az emberek, és a növények, de ezt jó hírnek hallják! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.24. 09:03  Hozzászólás
  •   376   
Avatar

---
 
A sósvizes csatornák, és itt a legdrágábbak a telkek! Szerintem, meg csak addig, amíg nem jön egy cunami! Arra meg kicsi az esély, mert a plató közepén áll a sziget, és New -Zéland, ill. New Guinea szigetek adják a széleket! Ott, vannak is talajmozgások, és kitudja, miért jó ott lakni? :-D

Kép

A 70-es évek Gold Coast-ja egészen más volt, mert ezeknek a házaknak a 99 százaléka még nem volt a tervező asztalon sem! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.24. 08:56  Hozzászólás  Válasz Spoli (368) hsz.-re     Olvasás  
  •   375   
Avatar

---
 
spoli

"Hihetetlen lehet ez a homok. Mondjuk futni nem szeretnék benne. Az nem lehet nagyon könnyű."

Azt már én is kipuhatoltam, ha a vizes homokon járok, akkor elég solíd - kemény -, és a száraz tudja a lazaságot!

Az 1970-es brazil VB. győzelmet, éppen azért nyerték meg, mert a száraz - laza - homokban edzettetek! A füves pályán meg csak repültek! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.24. 08:55  Hozzászólás
  •   374   
Avatar

---
 
A kép jobb sarkában a Gold Coast HWY, ami majdnem párhuzamos, a pocsolya vonalával!

Kép

Egyre több, az árnyékot is tudó magas ház! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.24. 08:51  Hozzászólás  Válasz Spoli (367) hsz.-re     Olvasás  
  •   373   
Avatar

---
 
Szia spoli!

Most már biztos a benzingőzt szagolod, és van fülvédőd? :-D

"Tom, azt mondom, hogy a te képed legalább olyan jó, mint a hivatásos kép. Valóban, teljesen hibátlan. Még a pozíció is stimmel."

Köszönöm a véleményed, és ha pont nem is ott állva, mint ahol a hivatalos állt, de a homok az ugyanaz! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.24. 08:51  Hozzászólás
  •   372   
Avatar

---
 
Most nincs új kép a kertről, mert az eső elvert a munkától, de szombatra is esőt ígérnek - habár, ma semmi nem volt! -, és majd csak a vasárnap, és a hétfő lehet száraz! A talaj meg vizes maradhat, és addig szedegetem a kis köveket, amit az eső megmosott, és most jól láthatók! :-D

A Gold Coast, csatornázott, mint Velence? Nem tudom, mert ott még nem jártam, a Lavi meg nem jár ide! :-D

Kép

A Q1-ről látva!

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.23. 20:01  Hozzászólás  Válasz wogboy (366) hsz.-re     Olvasás  
  •   371   


---
 
Tom, benézek holnap is - mármint nekünkholnap, mert nálad ma van a tegnap holnapja - de valószínű csak este, és lehet, hogy picit csak. Most három napig megyek a Hungaroringre a Forma1 Magyar Nagydíjra, és ez egész napos program. Bevallom, már kicsit fáradt vagyok hozzá, idestova 30 éve megyek minden évben - tavaly nem, mert beteg lettem előtte egy nappal - de azért bármennyire is macerás, még csak kivisz a benzingőz, ami a véremben van. Neked szép, és eredményes napot, ne "tökös-paszulyos" esőáradatot!
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.07.23. 19:55  Hozzászólás  Válasz wogboy (363) hsz.-re     Olvasás  
  •   370   


---
 
Az is járt már a gógyimban, amikor jön egy esőfelhő - sok tízezer tonnás esővízzel -, akkor az a felhő hogyan tud repülni?

Hát ezt csak addig teszi, amíg le nem hűl, és az alatta lévő meleg levegő ezt meg tudja tartani. Oszt ha nem tudja már, akkor már víz, és zuhog. Mint most felétek. Várom majd a képeket, amikor lesznek. Mifelénk még nagy a forróság, bár egy-egy rohamszerű vihar, némi felhőszakadással ma befigyelt. Itt nem, de a városban benn igen.
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.07.23. 19:50  Hozzászólás  Válasz wogboy (365) hsz.-re     Olvasás  
  •   369   


---
 
Mondjuk avval együtt, hogy baromi jól meg van csinálva, számomra egy statikai csoda!
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.07.23. 19:49  Hozzászólás  Válasz wogboy (366) hsz.-re     Olvasás  
  •   368   


---
 
Hihetetlen lehet ez a homok. Mondjuk futni nem szeretnék benne. Az nem lehet nagyon könnyű.
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.07.23. 19:48  Hozzászólás  Válasz wogboy (366) hsz.-re     Olvasás  
  •   367   


---
 
Tom, azt mondom, hogy a te képed legalább olyan jó, mint a hivatásos kép. Valóban, teljesen hibátlan. Még a pozíció is stimmel.
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.07.23. 06:59  Hozzászólás
  •   366   
Avatar

---
 
Ez a hivatalos kép, és mivel jobb? :-D

Kép

Ez a saját! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.23. 06:57  Hozzászólás  Válasz Spoli (361) hsz.-re     Olvasás  
  •   365   
Avatar

---
 
spoli

"Azért ez a taliga nem semmi.. Ilyet még nem láttam! :)"

Nekem is kell a szerencse, hogy éppen akkor legyek ott, amikor jön- megy ez a vonat, és a Kaszinó, és az út túloldalán levő bevásárló központ között rohangál! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.23. 06:54  Hozzászólás
  •   364   
Avatar

---
 
A téli, és nyári apály-dagály egyforma! Minden hónapban van a King Tide - ami a Hold fügvénye -, és akkor a legnagyobb a víz kiterjedése!

Kép

A könyöklő korlát!

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.23. 06:50  Hozzászólás  Válasz Spoli (360) hsz.-re     Olvasás  
  •   363   
Avatar

---
 
Szia spoli!

"No, hát itt mifelénk egyelőre tombol a kánikula."

Nyár van, és innen látva - most esik az eső, de elég intenzíven! - semmi gond vele, mert a tél meg lehet majd elég zord! :-D

" Tényleg megváltozott a hosszú évek alatt az időjárás, régen volt meleg, akkor is volt 30 fok felett, de volt naponta egy-egy zápor, vagy zivatar, esett az eső fél órát, elverte a port, és lehűtötte a levegőt pár fokkal."

Felénk is van változás, mert 1994-ban érkeztem a Gold Coast-ra, és akkor éjjel esett, nappal meg sütött a nap! 2001-ben volt egy hétéves szárazság, és azt követően megint vannak esők! Ma egésznap szórta, és pont, amikor hazaértem, leszakadhatott az ég, mert nagyon elkezdte, és majd küldök képet, az itt látottakról! :-D

Az is járt már a gógyimban, amikor jön egy esőfelhő - sok tízezer tonnás esővízzel -, akkor az a felhő hogyan tud repülni? :-D

"hogy tudjál haladni, mert valóban, a sarat nem érdemes dögönyözni."

Köszönöm, a "gemucsizma" is kevés most, mert folyik tökön, és paszúron! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.23. 06:50  Hozzászólás
  •   362   
Avatar

---
 
Ezt a képemet is lenyúlta a pipi - Jul 18, 2015 at 7:52pm -, és ha kérné, netán hivatkozna a beszerzési helyéről...de anélkül csak lopás! :-D

Kép

A téli pancsolás!

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


ElőzőKövetkező

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég