Fák, bokrok, virágok, és ami közöttük van! Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
  2015.07.29. 00:09  Hozzászólás  Válasz Spoli (446) hsz.-re     Olvasás  
  •   450   
Avatar

---
 
Szia spoli!

"Erő x erőkar=Nyomaték.. Hát ennyi.."

Itt is igaz az angol oktatás, és pl. a fizika, és a kémia, nem kötelező érettségi tantágy! :-D

Azt meg én nem értem, használja a - https://en.wikipedia.org/wiki/Crowbar_%28tool%29  - a feszítő vasat, sok éve - 53 éves -, és ha ezt használva sem tanulja meg, a fizikai általános tudást, akkor majd csodálkozik, ha bebólint a támfala! :-D

" Komoly meló itt a csákányozás, ez komoly..."

Nem annyira, mert azért van a csákány, hogy ilyen munka is könnyebb legyen! Az a valóság, egy lazítási ütés, és aztán percekig a hajolva, a kis kövek keresése, és ha egy délután 2-3 métert elhagyok, magam mögött, akkor jól haladtam! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.29. 00:08  Hozzászólás
  •   449   
Avatar

---
 
Árnyékból látva, a napsütés.

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.28. 21:31  Hozzászólás  Válasz wogboy (445) hsz.-re     Olvasás  
  •   448   


---
 
Szép napot Tom, eredményeset, jóidőset, haladósat!
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.07.28. 21:29  Hozzászólás  Válasz wogboy (443) hsz.-re     Olvasás  
  •   447   


---
 
Ja, ja, haladós tempó ez azért, szépen alakul.. Van még, de alakul..
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.07.28. 21:27  Hozzászólás  Válasz wogboy (445) hsz.-re     Olvasás  
  •   446   


---
 
Tom, ezeket az oszlopokat, ha így maradnak, nem sokáig fogja megóvni a természet elől semmi. Erő x erőkar=Nyomaték.. Hát ennyi.. Komoly meló itt a csákányozás, ez komoly...
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.07.27. 23:07  Hozzászólás
  •   445   
Avatar

---
 
A készvégtől látva! :-D

Kép

A csákánytól jobbra eső részen látható piros közet, az is kikívánkózó! :-D

Kép

A szomszédom is igyekszik, az oszlopok alsó vége betonban, de mi fogja tartani az emelőkart? :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.27. 23:03  Hozzászólás  Válasz délkelet (442) hsz.-re     Olvasás  
  •   444   
Avatar

---
 
Szia délkelet!

"A Pluto és Ausztrália:"

Csak ránk ne essen - köszi a képet! -, mert a jégkorszakot már felkészülten várom - van, vagy tizenöt köbmétert tűzifám -, és ahol nem is nagyon kell fűteni, ott ez a sok tűzifa, merényletnek számít! :-D

Szép álmokat!
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.27. 22:58  Hozzászólás
  •   443   
Avatar

---
 
A kép csalóka, mert valóban le is mértem a négy métert , és alakul, mint púpos gyerek a prés alatt! :-D

Kép

Most az lett a gond, sok a mulch, és azt rádobál(tam)om a már felcsákányozott részre, és majd onnan lesz szétterítve! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”




  2015.07.27. 22:54  Hozzászólás  Válasz Spoli (437) hsz.-re     Olvasás  
  •   441   
Avatar

---
 
spoli

"Raikonnenn póló, szeretjük Kimit, és ez a póló tökéletesen Kimis póló!!"

Olvastam valahol, az erdélyi sör harcát, a vörös csillagos sörrel - ahol is, az erdélyi sör nyert -, és azért nem tudok pontos kifejezést, mert mint antialkoholista, nem vagyok kötelező tudni róla! A vörös csillag is tilalmi jel - ez a része fogott meg! -, és mégis lehet a " nyúlnyálas" üvegen! :-D

Szép álmokat, és pihend ki, a zajártalmas napokat! :-D

Megyek a kertbe, mert vár a csákány, és van még kb. 4 méteres hiányom, és ez a tudat hajt most! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.27. 22:53  Hozzászólás  Válasz Spoli (435) hsz.-re     Olvasás  
  •   440   
Avatar

---
 
Szia, te benzines vérű! :-D

"Tom, nem lehet leállni, muszáj az oviba bejárni... "

Mint a budira járás, mert ha oda sem megy az ember el, akkor nagyon xar illata lehet majd, mielőtt beledöglik a xar túllengésbe! :-D

"Az atomjaim együtt reszketnek a levegőatomokkal, és fantasztikus, amikor a rajtnál egy F16-os vadássz század üvöltésével tör ki a közel 20000 ló a karámból..."

Nálam nem így csenget be, mert mint volt atléta, a saját erőből való versenyt látom igazán a sportnak, ahol a kocsitologatás adja az igazi sportot! :-D

"Több nagy kedvencem volt, Prost, Mansell, Villeneuve, most egy ideje Fernandó az.. "

Ez olyan lehet nálad, mint amikor a kocsmába érkező delikvens, sok havert ismer fel, akik már ott támaszkodnak a pulton, várják a vérbeöntést! :-D

Na, megtaláltam a sokadik fúrómat is - ebből is van pár! -, és fára, ill, ahhoz hasonló szerkezetű anyagokhoz jó! :-D

Kép

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.27. 22:13  Hozzászólás  Válasz Spoli (436) hsz.-re     Olvasás  
  •   439   


---
 
Ezen visítottam a röhögéstől!
Raikonnenn póló, szeretjük Kimit, és ez a póló tökéletesen Kimis póló!!

Kimis póló.jpg
------------------------
Megtekintve 18170 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.07.27. 22:11  Hozzászólás  Válasz Spoli (436) hsz.-re     Olvasás  
  •   438   


---
 
Ezen visítottam a röhögéstől!
Raikonnenn póló, szeretjük Kimit, és ez a póló tökéletesen Kimis póló!!
Kimis póló.jpg
------------------------
Megtekintve 18174 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.07.27. 22:09  Hozzászólás  Válasz Spoli (436) hsz.-re     Olvasás  
  •   437   


---
 
Meg nem állom, hogy még két tegnapi képet ne tegyek be! Alonsó a boxutcában vasárnap, kb, ugyanott, ahol szombaton az autót tolta, idei legjobb helyet érte el..
Nandó ötödik.jpg
------------------------
Megtekintve 18200 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.07.27. 21:58  Hozzászólás  Válasz wogboy (431) hsz.-re     Olvasás  
  •   436   


---
 
Most már nincs verseny persze, és egy hónapig nem is lesz. Spa Francoshamp a következő, de oda nem megyek, az Ardennek ősszel nekem már nedves... :)
Tom, szép napot, jó haladást, jó időt, és sikereset!
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.07.27. 21:52  Hozzászólás  Válasz wogboy (431) hsz.-re     Olvasás  
  •   435   


---
 
Tom, nem lehet leállni, muszáj az oviba bejárni... Nem tehetek róla, a vérem valószínű 100+ oktános, idestova 30 éve évről évre megyek, sőt, volt Szerencsém Silverstonban, Monzába, Spielbergbe, Hockengheimringre is utánuk menni.. Az atomjaim együtt reszketnek a levegőatomokkal, és fantasztikus, amikor a rajtnál egy F16-os vadássz század üvöltésével tör ki a közel 20000 ló a karámból...

Több nagy kedvencem volt, Prost, Mansell, Villeneuve, most egy ideje Fernandó az.. Jól sikerült a vasárnapja, pedig a szombat nem feltétlenül indult a legjobban.. Az autós edzéséből erőnléti edzés lett, mert a kocsi leállt, és ő pedig versenyezni akart, és úgy gondolta betolja a boxba.. Még arra is volt energiája, hogy menet közben - akkor már nem egyedül tolta - integessen a nézőknek...
Nandó1.jpg
------------------------
Megtekintve 17881 alkalommal.



Nandó5.jpg
------------------------
Megtekintve 17881 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.07.26. 23:37  Hozzászólás
  •   434   
Avatar

---
 
A pont telekméretű toronyház kinézete! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.26. 23:36  Hozzászólás  Válasz tgwh (429) hsz.-re     Olvasás  
  •   433   
Avatar

---
 
Szia tgwh!

"Wogboy bácsi, ezt olvasta? :D a néhány perce írt hsz-omra gondolok."

Igen, olvastam, és írtam is választ, ha erre a gondolatmenetre gondoltál? :-D

http://alfahir.hu/erpatak_polgarmestere_bekoltozott_a_ciganysorra 

Szép álmokat!
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.26. 23:35  Hozzászólás
  •   432   
Avatar

---
 
A városközpont tudja az árnyékokat is, ami nálam, nem a nyerő! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.26. 23:34  Hozzászólás  Válasz Spoli (428) hsz.-re     Olvasás  
  •   431   
Avatar

---
 
Szia spoli!

"Most csak beugrottam, egy képet teszek fel a mai napról, szerintem elég jól eltaláltam, Fernandó Alonso!"

Jó a kép, és mintha a kocsi orrán álltál volna! :-D

"Tom, szép, és sikeres napot!"

Köszönöm szépen, és a reggelünk szélcsenddel indult, ill. teljes napsütéssel! :-D

Szép álmokat - motorzúgás nélkülit -, és kipihent ébredést! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.26. 23:33  Hozzászólás
  •   430   
Avatar

---
 
Aszongya, ha nincs tudásod, vagy tapasztalatod, akkor figyeld a következményeket! :-D

Jött egy bazi nagy téli eső - ami ritka, mint a munkában megrokkant cigány! -, és az eredeti esővíz levezetésem magadta magát, mert kicsi lett a lyuk! Az is jó lett, nem kellett vágnom, és rombolnom, hogy jobb legyen a helyzet, és mégis adva a remény! :-D

Ez volt az alaphelyzet, és a közel 130 négyzetméteres tető esőt nem tudta kezelni! Az eső hozta a sok vizet, csak a tartály szűrője nem győzte elnyelni! Találtam pár, a telekhatáron kivülről érkező falevelet is a szűrőn, és az is betette a kaput, mert bugyogott ki az esővíz! :-D

Kép

Megnyitottam a tartály második betápláló használatát is, mert a "nyóc" osztály azt súgja, akkor elég lehet majd! :-D

Kép

Az új teória szerint, ha jön a tetőről a sok víz, akkor ezzel a második lyukkal elérhetem az esővíz egyenletessebb elosztását! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.26. 22:37  Hozzászólás
  •   429   
Avatar

terra alapító
 
Wogboy bácsi, ezt olvasta? :D a néhány perce írt hsz-omra gondolok.
viewtopic.php?f=36&t=192&p=42976#p42976
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.07.26. 22:11  Hozzászólás
  •   428   


---
 
Tom, szia, kedves látogatók, szervusztok!

Most csak beugrottam, egy képet teszek fel a mai napról, szerintem elég jól eltaláltam, Fernandó Alonso!

Tom, szép, és sikeres napot!

nandó6.jpg
------------------------
Megtekintve 17338 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.07.26. 09:50  Hozzászólás
  •   427   
Avatar

---
 
A Gold Coast központjának a kezdete! :-D

Kép

A kicifrázott! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.26. 09:48  Hozzászólás  Válasz gergerg (414) hsz.-re     Olvasás  
  •   426   
Avatar

---
 
Szia gergerg!

"Szerintem wogboynak is a Házias ízek: "

Ez is igazad, és van véleményem az ausztrál ízekről, de inkább, maradok a magyarnál, mert adott ez a lehetőségem is! :-D

Ettem már minden ausztrál ételt, és nem írhatom, xar íz, de a véresen hagyott hús, azt nem szeretem, és ők, imádják! :-D

Ma estefelé kimentünk egy Thai zabáldába - https://www.google.com.au/maps/uv?hl=en&pb=!1s0x6b911a59fa6285fb:0x42e2f62942a16317!2m5!2m2!1i80!2i80!3m1!2i100!3m1!7e1!4shttps://picasaweb.google.com/lh/sredir?uname%3D100754048813196155806%26id%3D6112743500671550098%26target%3DPHOTO!5snerang+thai+-+1/29+station+st.+nerang+-+Google+Search&sa=X&ved=0CHIQoiowC2oVChMI_b_i4674xgIVgRmmCh3YQg_o  -, mert ha nem is rendszeres, de néha elviselem a csípős étel ízeket! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.26. 09:46  Hozzászólás
  •   425   
Avatar

---
 
Az autó az útszélen, egy rendőrségi kamerás kocsi, és most hozták törvénybe, ezután nem is kell nekik kitenni a táblát, a civil kocsi kamerázik! A kis curva anyjukba! :-D

Kép

A balra tarts, kötelező!

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.26. 09:42  Hozzászólás  Válasz Spoli (410) hsz.-re     Olvasás  
  •   424   
Avatar

---
 
spoli

"most azért kívánok szép vasárnapot, jóidőset, és nem sok munkásat!"

Köszönöm, ma volt a napja a kisebb munkáknak - fahasogatás, hasító géppel -, és a kirakódót is meglátogattam, ill. a napunk délutánra összeszedte magát, és kb. egy, két méteres darabot fellazítottam a csákánnyal - elég ragadós volt -, és így a második szint is közel jár a végéhez! :-D

Legyen szép napod!
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.26. 09:41  Hozzászólás
  •   423   
Avatar

---
 
A Gold Coast előnye, sok kis park van, és azok is szentek, mert maradniuk kell! :-D

Kép

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.26. 09:39  Hozzászólás  Válasz Spoli (409) hsz.-re     Olvasás  
  •   422   
Avatar

---
 
spoli

"Nem, semmilyen sérülés nem történt, a képet megnézve lázhatod, hogy ott áll a srác a bukósisakos versenyző, és szomorúan nézi az autó maradványait. "

Igen, ez jellegzetes kép, mert a polgári élet is tudja az autótörési savanyú ábrázatot! :-D

"Mára újjáépítették neki, ma már kinn volt megint a tracken!"

Akinek jól megy a sora, annak egy autó nem lehet gond! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.26. 09:39  Hozzászólás
  •   421   
Avatar

---
 
Egy kis magánház előtere, és itt a vágott fű, az szent dolog! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.26. 09:30  Hozzászólás  Válasz Spoli (408) hsz.-re     Olvasás  
  •   420   
Avatar

---
 
spoli

"Csavarogni volt, és hát megy is még csavarogni, persze, hogy nem véglegesen marad itthon, remélem sokáig és jól fog élni, és sokat és jókat fog csavarogni! "

Kapott már egy magyar szobrot is, a sokat járkálásért, és lehet majd, a fiadnak is jut egy! :-D

" Most egy-két hónapig nem csavarog, aztán majd elindul valamerre a világban megint, hogy legyen honnan újra hazatérni! :-D
"

Addig fog csavarogni, amíg nem lesz szerelmes, mert akkor a családi érzés, leküzdi a menési vágyat! Mert, ha szerelmes vagy, akkor nem vagy az eszednél, mert ha az eszednél lennél, akkor nem lennél szerelmes! :-D

Sok sikert neki, és ha eljut erre is, szívesen van látva! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.26. 09:29  Hozzászólás
  •   419   
Avatar

---
 
A sokadik hotel előtere, és szinte, első osztályú is tud lenni!

Kép

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.26. 09:26  Hozzászólás  Válasz Spoli (407) hsz.-re     Olvasás  
  •   418   
Avatar

---
 
Szia spoli!

"A víz elég sós ahhoz, hogy a cápovics bekóboroljon."

Nem ismerem az igényüket, de egyszer egy ilyen sósvizes csatornában horgászva - a rakóst használva - volt egy akkora kapásom, hogy csak nyújtózkodtam a 14 méteres bottal, és amikor már nem volt több hely a nyújtózkodáshoz, az előke eldurrant! Előírás a lépcsözetes horgász felszerelés, mert a leggyengébb pontja tudja mindig a legerőssebb rész, és jobb, ha ott szakad a szerelék, ahol könnyebb a javítása! Mert, ha nagyon erős a zsinóros rész, akkor a bot is törhet!
Egy ausztrál horgászott a közelemben és az mondta: " fucken hell, that was a shark!" :-D

"Nem egy embert ragadott már el a nagy folyóvizekben, az Óceánból felúszva a torkolatnál."

Itt is volt már, és ha nem is mindennapos! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.26. 09:25  Hozzászólás
  •   417   
Avatar

---
 
Ezek a porták nem a kedvenceim - még az a jó, nem vagyunk egyformák! -, mert adva a nagy ház, de kertrészben nem a krumpli virít, hanem a sósvíz az úr! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.25. 21:01  Hozzászólás  Válasz gergerg (413) hsz.-re     Olvasás  
  •   414   
Avatar

terra alapító
 
Szerintem wogboynak is a Házias ízek: Szegedi csípős gulyás konzerv a kedvence. Meg egyébként is, hallod hogy a pontyot sem eszik meg, akkor honnan lenne ott jó kaja.... :mrgreen:
 




  2015.07.25. 20:56  Hozzászólás  Válasz Spoli (411) hsz.-re     Olvasás  
  •   412   
Avatar

terra alapító
 
Én is eltolom az opelt, az azért nem 500kg :D csak nehéz elkezdeni, de ha már forog a kerék, nincs nagy gond vele.

Jó ausztrál kajákról is van egy-két kép? :D
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.07.25. 20:25  Hozzászólás  Válasz Spoli (389) hsz.-re     Olvasás  
  •   411   


---
 
Lesz még képem, de nem hiszem, hogy ma fel tudom vinni. Fernando Alonsó szegény nem úgy gondolta a tréninget, ahogy sikerült. Ugyanis ő komoly edzést tartott, de ez erőnléti edzés volt. A boxutca elején lerobban az autója. A "srác" - fiamkorú, sőt fiatalabb - kb. 65 kiló körül lehet, és a lejtőn felfele tolta a kb. 500 kilós verdát, úgy, hogy közben kormányozta is. Sportértékes dolog volt! Lesz róla képem, de nem most!
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.07.25. 20:21  Hozzászólás  Válasz wogboy (406) hsz.-re     Olvasás  
  •   410   


---
 
Jók ezek a képek Tom, végignézem őket rendesen, most azért kívánok szép vasárnapot, jóidőset, és nem sok munkásat!
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.07.25. 20:20  Hozzászólás  Válasz wogboy (391) hsz.-re     Olvasás  
  •   409   


---
 
Nem, semmilyen sérülés nem történt, a képet megnézve lázhatod, hogy ott áll a srác a bukósisakos versenyző, és szomorúan nézi az autó maradványait. Mára újjáépítették neki, ma már kinn volt megint a tracken!
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.07.25. 20:18  Hozzászólás  Válasz wogboy (391) hsz.-re     Olvasás  
  •   408   


---
 
Tom, Szerencsével hazaért a srác, reggel 4 óra felé, és 8-kor indultunk a Hungaroringre! Csavarogni volt, és hát megy is még csavarogni, persze, hogy nem véglegesen marad itthon, remélem sokáig és jól fog élni, és sokat és jókat fog csavarogni! Most egy-két hónapig nem csavarog, aztán majd elindul valamerre a világban megint, hogy legyen honnan újra hazatérni! :-D
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.07.25. 20:15  Hozzászólás  Válasz wogboy (392) hsz.-re     Olvasás  
  •   407   


---
 
Ja, ja, Tom, értem! A víz elég sós ahhoz, hogy a cápovics bekóboroljon. De nem életrend szerűen. A bikacápa akkor arrafele nincs, az életrend és zsákmányzerzés szerűen megy be az édesvízbe (is). Nem egy embert ragadott már el a nagy folyóvizekben, az Óceánból felúszva a torkolatnál.
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2015.07.25. 09:24  Hozzászólás
  •   406   
Avatar

---
 
A Q1 tudja ezt a látványt, mert arról készültek ezek a képek, és az árnyékot is! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.25. 09:22  Hozzászólás
  •   405   
Avatar

---
 
A kis magánházak nyomás alatt vannak, mert a pénzéhes maffia, dolgozik! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.25. 09:20  Hozzászólás
  •   404   
Avatar

---
 
Az emeletes törvény változása itt is jó látható! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.25. 09:18  Hozzászólás
  •   403   
Avatar

---
 
Ezek voltak az elsők, és akkor még törvény volt az emeletek száma is, amit mára elmostak az érdekek! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.25. 09:17  Hozzászólás
  •   402   
Avatar

---
 
Látszik az alapterületen, a kis telek mérete, és az arra felhúzott szállodát, mert a Gold Coast-nak, eredetileg üdülő szerepe volt csak! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.25. 09:14  Hozzászólás
  •   401   
Avatar

---
 
Itt jól látható a váltás, mert itt még adják, a kis magánházak, a falusi képet! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.25. 09:13  Hozzászólás
  •   400   
Avatar

---
 
Azt számolják a tervezők, egy négyzetméterre hány mókus tehető, és éppen a Q1 adta a gondot, mert az is lakóház, és ott sokkal több lett!

Óriási ára van egy ottani telkeknek, ahol anno egy kis faház állt, és most ugyanaz a terület, adja egy 80-100 lakásos házat!

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2015.07.25. 09:08  Hozzászólás
  •   399   
Avatar

---
 
A Gold Coast elvesztette a falusi képét, és mielőtt én is idejöttem, egy Melbourne-i ötvenhatos öreg azt mondta, oda nem menj, mert ott kiteszed a ruhát száradni hétfőn, és vasárnap is vizes lesz, mert ott annyi az eső!
Megkérdeztem tőle, mikor járt a Gold Coast-on? Akkor tudtam meg, az ötvenes években!
Mondtam is neki, azóta már a Napot is kicserélték! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


ElőzőKövetkező

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; bingbot/2.0; +http://www.bing.com/bingbot.htm) Chrome/116.0.1938.76 Safari/537.36 valamint 1 vendég

cron